K-report
 

Ostatní Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Inzeráty » Ostatní « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 06.října 2006Mauricio60  06-10-06  15:12
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
petrixo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.168.55.18
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:42:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nabízím 25 ks starších jízdních řádů ČSAD z let 1971 až 1993 (většinou Jihomoravský kraj a Mezinárodní a dálkové linky), celostátní vlakový jízdní řád 1989/90, 1996/97 a 14 ks oblastních vlakových jízdních řádů z let 1982 až 2001 (většinou Morava).
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:40:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na půdě jsem našel: Sešitový jízdní řád 713 pro trať Beroun - Plzeň; platí od 23. května 1993

A nějaké lepenkové jízdenky...cca krabice od bot.

Pokud má někdo zájem a chce ho, cenu nechám na Vás.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 4-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 17:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jaký jízdenky tam jsou?
To je můj názor a hotovo.
ICQ : 247-365-770
mejl pod nickem :o)
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 22:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

čech\ a slovensko, nějaké československé by se taky našly.....
Tom_11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 14:52:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám knižní jízdní řády z roku 1996 a lepenkové jízdenky z roku 1984 kdyby měl někdo zájem...

A jednu lepenkovou jízdenku z bývalé stanice Praha-Střed.
Je to pouze můj názor...
tom347
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.4.79
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:08:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pls kdyby někdo měl typový výkres tramvaje T3 pošlete mi to na mail.Díky.
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 20:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím pánové a (dámy)!


Doma mám navíc několik ks lepenkových jízdenek z výdejen Č(S)D na území Moravy a Slezska a ty bych bud prodal, nebo vyměnil za výdejny v Čechách...Domluva mejlem : jenajv@seznam.cz.

(Příspěvek byl editován uživatelem Alzon.)
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272

Navštivte moje železniční diskuzní forum : <a href="http://forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum"forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum</a>
Díky!
Mandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 15:08:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prodám knihu o ruských dvoudílných lokomotivách T33 je to v Ruštině veliká vzácnost cenu kdo dá víc je jeho ostatní informace mailem
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 00:15:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bafy. Kolik by jsi za ty jízdenky chtěl? Nebo se obchod již uskutečnil?

Jinak lepenkové jízdenky sbírám. Takže pokud bych mohl poprosit případné info kde by se dali sehnat, příp. nabídku jízdenek (zapltím, příp. vyměním za něco jiného). Děkuji:-)
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 16:38:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pokud mne mozek neklame, tak by to měly být lokomotivy TE 3, jen tak pro ouplnost.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1508
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 19:59:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle jsem objevil na stránkách Truck inzert :

prodám
Mechanické odbavovací strojky SETRIGHT (pokladna)
Popis: 15 ks + 5ks na ND
Stav: dobrý
Cena: dohodou
Kontakt: Zlín, 731 525 557
inzerát byl přidán 12.10.2006


... a podle telefonního čísla jsem zjistil, že je prodává firma Housacar.
Majkl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.7.46
Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 00:41:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z rodinných důvodů ruším sbírku tištěných návodů k fotopřístrojům a příslušenství.

http://mujweb.cz/Veda/navody/

V závorce je napsána cena návodu + připočtěte dobírečné za zaslání poštou. V Praze možný i osobní odběr. Majkl. navody@seznam.cz
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 10-2004


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 19:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sháním do sbírky co nejvíce odznaků, medailí či plaket dopravců (hlavně ČSAD a různé DP). Pokud by někdo nějaké chtěl prodat, tak prosím napsat na mail pod nickem, určitě se dohodneme.
Fotoweb městské hromadné dopravy
cedulák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.51
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 20:25:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,sháním linkové orientace (prostě cedule) z jakýhkoli MHD provozů v ČR (i SR). Za rozumnou cenu.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 18:09:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sergei-tady jsem to už zkoušel....
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2157
Registrován: 7-2003


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 18:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na aukru to je dobry
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 19:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To už jsme si s 9_tr všimli, ale občas je to o kejhák :o)
Fotoweb městské hromadné dopravy
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1409
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 21:32:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

čsad místenky
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1183
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 19:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já nic! Co se mi vyloženě nelíbí a neřeknu si "musím to mít za každou cenu", to nechám jiným.
Fotoweb městské hromadné dopravy
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1416
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 18:21:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak a asi poteče krev
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 03. prosince 2006 - 10:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den. Sháním typový výkres tramvaje Škoda LTM 10.08 - Astra, kdyby někdo mohl poslat, moc díky. Mail pod nickem.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Bafy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 04. prosince 2006 - 11:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prodám lepenkové jízdenky. jejich foto pošlu e-mailem. Cena za kus: se domluvíme podle odběru a způsobu převzetí. Dnes jsem je začal fotit, takže jich ještě několik desítek přibude
Loydkrismas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 13. prosince 2006 - 13:21:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koupím staré České hračky v jakémkoliv stavu, nekompletní,pouhe díly nebo prázdné krabičky a vůbec všechno kolem. Jestli něco máte určitě se dohodneme na ceně nebo vyměním za jiný kus... Nabídněte prosím...
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 13. prosince 2006 - 14:11:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://inzerce.modelbazar.cz/ tady snad něco bude
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Dearie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 20:06:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nazdárek pánové, nabízím ručně malované (tužka, uhel, sepie, pastely) obrázky s motivy MHD :-) Pokud máte zájem, pošlete určo nějakou fotečku (fotečky) a já ráda nakreslím
Mandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 16:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zdravím mám tu k prodeji větší množství sešitových jízdních řádů?Nutno vidět cena dohodou plus nějaká D1 a D2 starší cenu nabídnětě.Kontakt pod nickem

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace