K-report
 

Modely MHD Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Inzeráty » Modely MHD « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4379
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 24. prosince 2005 - 15:08:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

neni to k modelům mhd, ale k modelům vláčků. a jelikož se mi nechce zakládat new rubriku, tak to píšu tady:
Koupím podvozky z lokomotiv V120 - sergej a z V100 - karkule. Možno i značně nekompletní, nebo vraky těchto lokomotiv. Dále koupím motor z těchto lokomotiv. Vše velikost HO.
e-mail: dydzej@post.cz
k.vary
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 12-2005
Odesláno Čtvrtek, 12. ledna 2006 - 00:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shánim model Škoda 120L nebo ještě lépe 130LR od matchboxu!!!
Pokud ho máte a nechcete prodat tak mi prosím pošlete aspoň jeho fotku.
Díky.
martin.100L@seznam.cz
TUPÁ VAČKAteam_Škoda tuning racing a piving grupa
[PLZEŇ] I love IGK
Johny Z
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.175.65
Odesláno Čtvrtek, 12. ledna 2006 - 15:44:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zde foto i možnost nákupu.

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=80750170
Fikajs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 25. ledna 2006 - 22:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4 Martin_100: ještě scháníš fotku? Jako návnadu posílám:




Ale neprodám, měl bych mezeru ve vitríně . Je to 130LR. Ale fakt netuším, že by Matchbox dělal 120L. Nikdy jsem na ní nenarazil. Tuhle škodověnku jsem kdysi koupil v Rakousku cca 1990.
Michal__simca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 18:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Praze pod Prašnou bránou je prodejna modelů a mají tam nádherný modýlky velikosti HO. Ikarus 280, Karosa, tramvaje.
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1221
Registrován: 1-2005
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 19:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tuhle škodovku mám doma taky, akorát si s ní bratr jako malej hrozně rád hrál, takže podle toho vypadá. Má prasklý čelní sklo a je pořádně obouchaná...
Šotouš je taky člověk, i když na to nevypadá.
Kdyby škola začala hořet, tak bych ještě přikládal!!!
Nové stránky o pardubické MHD
M
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.1.253
Odesláno Čtvrtek, 09. března 2006 - 09:08:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

shaním tramvaje v meritku N 1:160 nabidněte
Holcim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 15. března 2006 - 00:54:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj mam dotazek jestli nekdo nemate doma Modely HO 1/87 Faller Car System pokud vas jiz nebavi nebo vam lezi ve skrini tak bych mel zajem pokud mate ale neprodate poslete mi aspon fotku co mate dik vsem!!!jinak pro neznalky!jsou to modely aut v HO nebo v hanulce ktere jezdi pomoci elektromotorku na dobijeci baterie!Na predni naprave maji malou lizinku s magnetkem a pomoci ni hleda ocelovy dratek ktery je pod sadrovou vozovkou ve spojeni s modelovou zeleznici je to nadherny!!!tak dik vsem!!!
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 20. března 2006 - 18:30:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevite nekdo co to byl za typ metra, co vyrabel pan Ciz? Nemel by je nekdo doma (nejlip dva odlitky)?
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 7-2005
Odesláno Středa, 05. dubna 2006 - 21:20:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to byla aukce...
...http://aukro.cz/show_item.php?item=95334241

Karosa ŠD11 od Itesu za 2358Kč.
A já se na ni tóólik těšil...
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1859
Registrován: 7-2003
Odesláno Středa, 05. dubna 2006 - 22:10:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podobnou sem tam koupil za 700 :-)
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4486
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 08:51:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel H.: A kdo z těch, kteří přihazovali, jsi ty?
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 7-2005
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 14:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j: Nikdo (zatím ani nejsem registrovaný), já jsem čekal, jak se to vysoko vyšplhá a když zbývaly asi dva dny a byl tam už tisíc, tak jsem se na to vykašlal.
A ty jsi registrovaný (a když tak pod kterým jménem)?
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4497
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 20:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem mj2468, ale k tomuhle nicku zná heslo celá rodina, takže máma si tam nakupuje nějaké šperky a hadry, brácha si tam nenakupuje nic, protože na to nemá a tak. A ptal jsem se proto, že: Pokud tam bude nějaká pěkná věc, o kterou budou dva vážní zájemci a oba se budou navzájem znát, myslím, že se ti dva můžou nějak dohodnout, aby zbytečně nevyháněli cenu do nebeských výšin. Třeba pravidlo "kdo dřív přijde, ten dřív mele". Když to třeba bude nějaký jízdní řád, můžou se ti dva domluvit, že jeden ho vydraží a druhý si ho bude moct v případě potřeby půjčit. A tak.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1861
Registrován: 7-2003
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 21:55:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

me se osvedcilo , cekat na posledni minutu a pak prihodit. Jinak se to splha strasne vysoko. Akorat to hce trpelivost a nervy. Nick jako obvykle PvvS , my sou ted hlavne pohlednice a sem tam neco jinyho.
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4499
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 06. dubna 2006 - 22:07:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, to já dělám taky, poučil jsem se :-) Já nakupuju všelicos, teď třeba jsem si koupil nějaké železniční knížky, papírové vystřihovánky, pro spolužáka nádražáckou uniformu, ...
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 17:34:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já čekám, až tam bude nějaká dobrá věc (třeba autobus ŠD11 - Ites). Tu pak budu sledovat a pokud to před koncem aukce nebude nějaká závratná suma, tak bych se zaregistroval, přihodil a koupil:-)
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1863
Registrován: 7-2003
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 18:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no tak to asi neklapne, registrace se potvrzuje dopisem a ten par dni jde. Malokterej prodacajici , ma povoleno prihazovani nepotvrzenym uzivatelum .
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 19:47:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tím nepotvrzeným uživatelům myslíš ten tzv. LIMIT? ("Uživatelé bez plné aktivace účtu se nemohou účastnit této aukce.")
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 7-2003
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 20:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 07. dubna 2006 - 20:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to nebude tak hrozné, u hodně předmětů ta plná aktivace účtu není potřeba. Třeba u té výše zmiňované ŠD11 limit nebyl.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4503
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 09. dubna 2006 - 15:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele, já jsem se zaregistroval právě proto, že se prodávala nějaká věc, která se mi líbila a byl tam limit. No a než přišel dopis, bylo pozdě.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Dominik Mokriš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.84.175
Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 11:21:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přenechám nedostavěné kolejiště pro tramvaje H0. 210x90cm, bez troleje. Po drobnych upravach provozuschopne. Nevejdu se s tim doma do pokoje. Foto na pozadani zaslu.
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 10-2005
Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 16:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dominik Mokriš: jsem 1. zájemce napiš mi na mail CMAD@seznam.cz
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 10-2005
Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 16:43:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nebo na ICQ: 293-840-372
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Jiří_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 14. listopadu 2006 - 08:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dominik Mokriš: Já jsem zájemce taky, dokonce jsem žádal o fotky mailem dřív než se tu objevil Buggyho příspěvek. Šmarjá, abysme se o to kolejiště ještě nepoprali
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 14. listopadu 2006 - 22:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dominik Mokriš: kolik nabídl Jiří t? pošli pls. fotky na CMAD@seznam.cz a napiš taky na ICQ 293-840-372 myslím že nabídnu víc
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
kpt.Hejl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.196.213.131
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 18:45:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo náhodou,kde probíhá aktuální diskuse o modelech Matchbox(a podobných)??Díky

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace