K-report
 

Pedal to the Metal Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Pedal to the Metal « Předcházející Další »

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal - download

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 06.června 2006Frank60  06-6-06  22:54
Archiv do 28.prosince 2006Axer60  28-12-06  20:18
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Xxx15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 11-2005


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 23:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tr_man, Axer: A nejde použít "Save+Load"? (ale nevím, jestli to u Pttm pomůže, teď hraju Haulina a u toho to jde)
Tento podpis je optimalizován pro rozlišení 1024×768
Trolejbusy jsou
VAŠE budoucnost - jednejte podle toho!          ICQ#: 281-189-344
>>Autobusová doprava Radek Bartoš<<
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 00:39:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxx15: jsou do haulina nějaký busy?
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
Xxx15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 01:12:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JV: Zatím jsem našel jen dva:

1. AI i truck (údajně - ještě jsem s ním nejel): 0064.html,http://www.cars4u.spb.ru/cars/shortgallery.0002,0064.html



2. CityBus, ale pouze AI: odkaz
A ještě CityBus zezadu:
 
Tento podpis je optimalizován pro rozlišení 1024×768
Trolejbusy jsou
VAŠE budoucnost - jednejte podle toho!          ICQ#: 281-189-344
>>Autobusová doprava Radek Bartoš<<
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1551
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 14:50:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

XXX: asi to jde, ale já radši jezdím poctivě
Jeden rok existence stránek o MHD v Pardubicích:http://mhd-pce.ic.cz
Xxx15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 18:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TrM: jj, ale když Ti u PttM hoří termín dodání zásilky...
Tento podpis je optimalizován pro rozlišení 1024×768
Trolejbusy jsou
VAŠE budoucnost - jednejte podle toho!          ICQ#: 281-189-344
>>Autobusová doprava Radek Bartoš<<
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1553
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 22:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nehoří, já mám vždycky dobrej kamion, takže mívám při delších zásilkách i jeden den náskok....
Jeden rok existence stránek o MHD v Pardubicích:http://mhd-pce.ic.cz
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 10-2005
Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 00:15:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové měl bych jen otázečku jestli by jste mi nemohli dát nějaký tip na to kde všude se dá v Praze a okolí koupit osobně 18 WoS Haulin? Díky
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Xxx15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 00:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Buggy: Pokud vím, tak hra se v ČR neprodává

Ale jsou tu dvě možnosti:
1. Stáhni si trial (omezen na 60 min.) a potom jej zaplať.

2. Stáhni si plnou verzi (např. přes torrent).
Tento podpis je optimalizován pro rozlišení 1024×768
Trolejbusy jsou
VAŠE budoucnost - jednejte podle toho!          ICQ#: 281-189-344
>>Autobusová doprava Radek Bartoš<<
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 10-2005
Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 15:18:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxx15: Ozvi se prosím na ICQ: 293-840-372
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 15:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady pár mých screenů z Haulinu:
 
 
 
já jsem si stáhnul plnou verzi hrál jsem ji asi 2hodiny a pak jsem se stejně vrátil k Pedal To The Metal....
Moje WWW stránky:
Nový web o SimTr
http://trolleybus.xf.cz/
Všechny SORky, Karosy C955/AXER/LC956/C744 forever - Máte-li někdo jejich fotky
prosím pošlete je na e-mail pod nickem. Děkuju
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 15:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak v Pedal to the metal jezdím nejraději s Volvem FH16. Trošku jsem si ho výkonostně vytunil a tak to sním po dálních válím rychlostí kolem 135Km/h (asi 89 mílí/h)...
 
 
Moje WWW stránky:
Nový web o SimTr
http://trolleybus.xf.cz/
Všechny SORky, Karosy C955/AXER/LC956/C744 forever - Máte-li někdo jejich fotky
prosím pošlete je na e-mail pod nickem. Děkuju
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 18:53:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jo ale kde dnes stáhnout PttM z netu a ne z torentu
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 20:31:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Buggy:
http://18wheels.wz.cz/download.php - demo, až úplně dole

http://clansas.wz.cz/trial2full.exe - crack který Ti udělá z dema plnou verzi

nejdřív hraj demo až skončí tak nainstaluješ ten crack. Demo je totiž časované (myslím že na 1 hodinu)
Moje WWW stránky:
Nový web o SimTr
Trolejbusy v HK
Všechny SORky, Karosy C955/AXER/LC956/C744 forever - Máte-li někdo jejich fotky
prosím pošlete je na e-mail pod nickem. Děkuju
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 21:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo díky
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace