K-report
 

Trainz Railroad Simulator Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Trainz Railroad Simulator « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 22.června 2006Buggy60  22-6-06  18:59
Archiv do 16.října 2006Roecalf60  16-10-06  06:38
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 20. října 2006 - 19:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte kde se dají stáhnout 121,122,123 do TRS 2004+SP4?? Díky za odpověď.
www.zelfoto.webovastranka.cz
ICQ : 297-774-273
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1446
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 20. října 2006 - 21:54:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O ničem takovém nikde nevím.
Nový vzhled stránek o pardubické MHD: http://mhd-pce.ic.cz
Kralda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 21. října 2006 - 22:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaké stroje jsou zde... http://trainz.jedisoft.cz/
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1449
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 21. října 2006 - 22:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

121, 122 a 123 rozhodně ne...
Nový vzhled stránek o pardubické MHD: http://mhd-pce.ic.cz
Kralda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 22. října 2006 - 18:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha opravdu tam nejsou ... ale napiš mi na meila kralda-pavel@seznam.cz
 
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 11:32:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralda: Pošli mi prosím na e-mail z Tvého příspěvku číslo 12 vlak, který jede na mostě a pod mostem.
P.S.: A z Tvého příspěvku číslo 16 také vlak a tu výhybku a značku. Dík
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 11:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím, pošle mi někdo tramvaje na e-mail.
Karlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 18:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar,
může mi někdo poradit? Mám Trainz 1.1.1 a fungoval v pohodě. Najednou se začal počítač zasekávat až úplně zamrzl. Pomohl jen reset "na tvrdo". Nyní když chci hru spustit, tak se mi tam objeví tohle okno:
 
Nepomohla přeistalace a dál nevím co s tím. Předem dík za pomoc
Čus bus Karlos
Rodny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 20:07:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Smaž trainz, vymaž vše co má souvislost s trainzem a znovu jej nainstaluj, pak by to mělo makat.
S pozdravem Rodny
Karlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 08:27:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rodny: to už jsem zkusil a fungovalo to tak půl hodiny a opět to zamrzlo. Smazal jsem snad všechno co se týkalo tý hry (i v registrech a ve Windousích). Tak kdyby někoho ještě něco napadlo...
A dokážete někdo rozluštit ten Fatal Error co jsem dával o příspěvek výš?
Čus bus Karlos
Jeseter
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.133.121.12
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 19:56:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Super trainzportál je zde vše o železnici a Trainz
http://trainzportal.tr.ohost.de
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 02. listopadu 2006 - 10:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

momentálně zrušen - dělá se náhrada za trainzportál ...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 02. listopadu 2006 - 19:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nové stránky portálu

http://www.trainz.eu.sk/
Tomas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 13:51:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je do toho metro
Roecalf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 02:40:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj,
pár obrázků z projektu na němž pracuji (Trať 330 Břeclav - Hodonín - St. Město)
Začal jsem stavět před Hodonínem a v současné době jsem před Moravským Pískem. Okolí je v různé fázy rozpracovanosti.
Stanice Hodonín:
http://lostheavenmhd.wz.cz/330/HO.JPG
Rohatec zastávka:
http://lostheavenmhd.wz.cz/330/RoZ.JPG
Rohatec:
http://lostheavenmhd.wz.cz/330/RO.JPG
Rohatec - Soboňky:
http://lostheavenmhd.wz.cz/330/Ro-sobonky.JPG
Rozpracovaná stanice Bzenec Přívoz, zde jde vidět můj pracovní postup: Nejprve si přesně "zaměřím" pozici většiny objektů.
http://lostheavenmhd.wz.cz/330/BP.JPG

Prosím, kdyby měl někdo nějaké fotky stanic, okolí tratě, km polohy přejezdů, mostů, proputků, ... popř. věděl poloměry oblouků nebo měl nějakou mapku, plánek (plány stanic mám) budu rád za vše.
RC
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 16:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gratuluji!!!
Šari
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 06. prosince 2006 - 10:12:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RC
Hmm vypadá to paradně:-) Já jezdím z Otrokovice do Břeclavy do školy. Náké fotky ti pošlu klidně (pokud najdu - ale až budu doma (ČT))Pak mám video z úseku trati Otrokovice - Tlumačov (ze stanoviště 363 040)
Kdyžtak jestli máš ICQ tak by to bylo dobré
--> ŠOTING 4EVER !!! <--

810 The best of motorové vozy
14Tr The best of trolejbusy

E - mail: ckd.zlin@seznam.cz

Roecalf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 06. prosince 2006 - 21:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šari:
Já stavím je úsek Břeclav - Starák, ale dík
Fotky pošli, budu rád.
Brzo další screeeny.
RC
Ajabaja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 02:43:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nový Trainzportál v novém oblečku najdete na tomto odkaze:

http://trainz.goodportal.net
ajabaja
Wolawka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 10:23:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na tuhle stránku teda chodit nebudu...
ICQ: 249-193-349 , Wany forewer!
Roecalf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 02:10:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Novinky ze stavby tratě 330:

 
*) Stavbu mám rozdělenou na dvě fáze:
1. pokládání kolejí, traťových objektů, důležitých objektů v okolí
2. elektrifikce, textury povrchu, okolí, ...

**) Kdy měl někdo zájem navazovat těmito tratěmi na moji trať, budu jen rád

***) Trať mám rozdělenou na sever a jih. Sever Hodonín až St. Město a Jih Břeclav - Hodonín.
V současné době stavím severní část.


A ještě pár screenů:
 
Rozestavěnej Moravský Písek. Musím ho však posunout tak, aby navazoval na koleje v pravém horním rohu.

 
Odtud (Bzenec přívoz) se budou vozit klády do Hodonína.

 
Těžba písku nedaleko stanice Bzenec přívoz
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 19:08:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veselé Vánoce a šťastný nový rok, hodně štěstrí, zdraví, lásky a ... přeje MHD
Moje stránky: http://www.dopravniveci.estranky.cz
Roecalf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 02:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vánoční update:
 
Trošku jsem s tím přes Vánoce hnul.
Tenhle týden počítám, že položím TK z Hodonína až do Hrušek, resp. před Břeclav a přidám nějaké screeny
RC
Roecalf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:21:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...tak jsem na tom zas zapracoval a probdil u toho dvě noci
:
Na traťovém úseku MP-NE a NE-SM dodělány mosty, přejezdy a zastávky MPz a KO.
V úseku SM-BP v provozu pouze 1.TK. V NE a MP v provozu 1. a 3. kolej. Takto severní část traťě na nějakou dobu zakoncervuju a vrhnu se na jih. Už se těším, až se prokoušu až do Břeclavi.
Jardik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 1-2006
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 13:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak se u tramvají přepisuje název linky?
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1563
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 15:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejde to, musíš v texturách.
Jeden rok existence stránek o MHD v Pardubicích:http://mhd-pce.ic.cz
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 19:17:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jde, myslím že je to takový ten otazníček tam
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1564
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 20:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha, tak to je možný, já tramvaje moc neprovozuju.... Kdysi mi tohle nefungovalo, tak nevím....
Jeden rok existence stránek o MHD v Pardubicích:http://mhd-pce.ic.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace