K-report
 

Staničář Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Staničář « Předcházející Další »

Stránky železničních simulátorů Staničář a Expres

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 18.září 2006Balik60  18-9-06  21:37
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 05:28:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máš pravdu, Staničář se nám začíná chovat jako dospělá JOPka, a to se vším všudy. Všimli jste si nápovědy v levém dolním rohu pro prováděné akce?
A už taky umí potvrzovací sekvenci pro rizikové operace.
Chlapci, díky, už se mi to líbí
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 15:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

teda já v levém dolním rohu nic nemám.... no, vlastně se radši podívám, ale ničeho jsem si nevšiml...
Prochy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 16:26:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podívej se pořádně.
 
Staničář je nejlepší simulátor řízení železniční dopravy. www.stanicar.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 16:31:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dobrá tedy, Mzitko, polopatě: přepni si do režimu PV, postav nějakou vlakovou cestu, potom si levým myšítkem šáhni třeba na odjezdové návěstidlo. Objeví se ti menu návěstidla a v levém dolním rohu je nápověda, jako u dospělé JOPky z dílny AŽD

Další dotazy? Od toho je tady toto fórum.

Prochy:

(Příspěvek byl editován uživatelem Plešoun.)
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 10-2003
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 17:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mzitka: prosím případný popis chyby i na http://mantis.stanicar.cz.

all: Jinak kdo nesledoval vývoj na Mantisu, tak pro něj tato verze musí být dost nezvyk, prosím čtěte důkladně help:-)
Merlin
http://stanicar.cz
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 17:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Merlin:
z Mantisu, nechci to tam rozebírat: když člověk nemůže vidět, co je uvnitř,

uvnitř hlavy? A mojí blbý?
Jéje, tam toho je...
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 10-2003
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 17:39:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plešoun: No spíš jsem měl na mysli co je schováno pod tím množství nul a jedniček v kódu
Merlin
http://stanicar.cz
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 20. září 2006 - 08:02:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Add. Flintík - tuto chybu jsem nestihl zaznamenat... prostě jsem klikl někam a spadlo to..
Add.Prochy,Plešoun - koukl jsem se, je to tam !!!

Jinak mi včera v Bohumíně projel vlak přes kolej, na které stála loko - mám zaznamenáno a pošlu, a pak se mi stalo, že mi najela 742 na soupravu s loko 363, a když jsem dal připojit, tak se přesunula na druhou stranu (přeskočila soupravu)nepřipojena. Tohle zaznamenáno nemám.
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 10-2003
Odesláno Středa, 20. září 2006 - 15:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mzitka: Pravděpodobně se bude jednat o stejnou chybku v obou případech, zítra se na to podívám.
Merlin
http://stanicar.cz
pissino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.193.24.242
Odesláno Středa, 20. září 2006 - 18:47:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Balik : Kde se dá sehnat ten Děčín ????
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 736
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 20. září 2006 - 23:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pissino:
Časem určitě přibude mezi downloady, jinak mailem .
pissino
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.193.24.242
Odesláno Čtvrtek, 21. září 2006 - 11:50:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli bych mohl tedy poprosit na : pissino@centrum.cz
Pokorny Jarda
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.129.4
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 15:18:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

balik: Pokud mužu poprosit taky o Děčín na: pkrn@volny.cz

P.S. Myčka - Bohumín- objevuje se v jízním řádu i v helpu.
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 16:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Add. Pokorny - copak v helpu, to mě napadlo že to patří k ČB, je tam myslím ještě jeden takový "neopravený" odstavec. Ale když se to objeví u vlaku, tak jsem jí hledal....
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 17:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokorny_Jarda, Mzitka:
Jojo, omlouvám se, příště napravím .

Taky jsem se byl v sobotu podívat na reálnou předlohu a s hrůzou jsem se chytil za nos, že ve velké verzi Bohumína honím vlaky v úseku Dětmarovice-Petrovice stále pravostranně, přestože i zde byl před půl rokem preferovaný směr celkem logicky změněn (v úseku Bohumín-Dětmarovice už jsem to zaregistroval).

Taky jsem mírně ochytřen ohledně přesné polohy THÚ a související staniční technologie - končící rychlíky jsou (obvykle vlakovou) přestaveny na 335 (fekálka), poté je záloha protáhne myčkou (ta je na 337) a odstaví do haly (339-345) k čištění. "Hotové" soupravy se povalují ve skupině 15-23 nebo na přednádraží, odkud je vyzvedává a přistavuje k nástupiště nastupující vlaková.
Volné panťáky se mezi obraty uklízejí do sudých sedmistovek.

Kdo chce, může si provoz ozajímavit už teď. V budoucnu se snad podaří realitu více zapracovat .
Jardap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 18:19:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak sem marně hledal myčku. Ale dost mi chyběla ze začátku hry nějaká záloha nebo možnost si ji vyžádat z depa. Nemá někdo nějake fígl.
Jardap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 18:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

balik: diky za info
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 19:03:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jardap:
Když jsem se to teď snažil opravit, tak jsem našel zmínku o myčce jenom na polském uhlí, co se má kropit ve Vrbici. Kde se tam ale kropící portál (nebo co to je za zařízení) nachází - to netuším. Ale navrhuji vybrat si třeba 628 a protahovat to tama. Třeba nás někdo znalý místních podmínek poučí.
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 19:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Balik:
no nejsem znalý místních podmínek, ale někde (bohužel už netuším kde) jsem četl článek o tomto kropení. Jedná se o vlaky z uhlím z polska které směřují do rakouska, a kropí se to nějakou spešl směsí aby se z toho uhlí za jízdy neprášilo, si na to v rakousku stěžovali, tak proto nějak to rakušáci a naši vyhodnotili a ve spolupráci postavili toto automatické kropení
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 19:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Balik:
už jsem to našel zde jsou odkazy, je to v pdf
http://www.cdcargo.cz/cdcargo/aktualizace/bulletin/bul/2006_1/Buletin2006-1str-18.pdf
http://www.cdcargo.cz/cdcargo/aktualizace/bulletin/bul/2006_1/Buletin2006-1str-19.pdf
Prochy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 20:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jardap - Fígl jak získat zálohu: Já osobně to dělám tak, že zmáčknu klávesu V a tím si vložím vlak náhodné nákladní dopravy. Ten dopravím na nějakou kolej a tam odpojím lokomotivu a mám zálohu. Vagony co mi zůstanou potom spojím s jiným vlakem a nebo použiji staniční zálohu, která mi přijela s nějakým vlakem a s vagony odjedu pryč. Takových fíglů je víc - dají se třeba vložit dva vlaky a jeden s druhým potom spojit a nechat si jednu lokomotivu a s druhým odjet. Tenhle postup má však jeden háček. Musí být ve Stagu definováno řazení náhodné nákladní dopravy.
Staničář je nejlepší simulátor řízení železniční dopravy. www.stanicar.cz
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 18:04:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z odvedle:

Mzitka: Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 17:36:56
Děčín se dá stáhnout ze stránky Staničáře a je fakt super. Holešovice - dotaz - je nějaká novější verze?


Děčín není ještě na webu, ale díky spolupráci s Kapříkem je lepší než Bohumín .

Holešovice jsou připraveny skutečně trošku překopané - 4-00. A jsou rozpláclé "podle skutečnosti" - úzká vysoká políčka, koleje kladené těsně vedle sebe (ne ob řádek, jako jindy), takže se vejdou na jediný monitor bez přepínání (a bez namáčení...). (A to tedy i pro obvyklé rozlišení 1280x1024 ). A s Merlinovou grafickou vychytávkou na dvojitých kolejových spojkách .
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 18:30:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prostě Balík umí. Na toho nemáme. Co vyrobí, to se dá jezdit. Dobrej
4.koridor-2.etapa aktualizace 13.11.2006
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 18:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)



Spíš asi řeknu, co se od balika v současnosti ještě dá jezdit (s ohledem na pokroky Staničáře) - myslím, že Bohumín velký i malý (oba jsou 1-00), úsekovky Hodonín (ten mám 2-02), snad i Mor. Písek (2-00) a Staré Město (2-00). Nové budou teď ty Holešovice 4-00 a "koprodukční" (s Kapříkem) Děčín mám po opravách 0-61. Nic staršího nebrat , vyhnete se zklamání.
Prochy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 18:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím, že ještě hratelné jsou České Budějovice a úsek České Budějovice - Summerau a možná by nebylo špatný oprášit pražský hlavák (udělat nějaký úpravy a nový GVD).
Staničář je nejlepší simulátor řízení železniční dopravy. www.stanicar.cz
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pražský hlavák
Jojo, stalo se, s tenkými nástupišti, víceúrovňovými popiskami a dvěma zásobníky. Grafikon až s novým grafikonem :-) .
Ale jak udělat provázání souhlasů na jižním zhlaví do Vršovic? Jsou tam ty cesťáky... [Na straně od Vršovic musím každopádně vázat neviditelný vstup do oblasti. Na straně hlaváku buďto vážu vjezdové návěstidlo před tuleněm, pak mi jde ale stavět odjezd z hlaváku do tunelu po cesťák proti vlaku přijíždějícímu po téže koleji z Vršovic k vjezdovému návěstidlu. Nebo na straně hlaváku vážu už cesťák, takže bych sice neměl postavit odjezd z hlaváku do tunelu, je-li udělen souhlas k příjezdu z Vršovic. Dokud je ale přijíždějící vlak v traťovém úseku Vršovice - hlavák vjezdové náv. (tedy za tunelem z vršovické strany), není šipka traťového souhlasu modrá (právě díky mezilehlému vjezdovému návěstidlu) a lze ji tedy stavěním odjezdové cesty z hlavního obracet do protisměru - opět náběh na crash... ]
Je to obdobná situace (souhlasy a mezilehlé návěstidlo), jako v holešovicích výjezd z Rokytky do Libně - můžeš to tam ozkoušet.
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 10-2003
Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 10:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se týče stanic, doporučuji je stahovat přímo ze Staničáře, je to jednoduché a rychlé, stačí jen dvakrát kliknout na stanici v uzlu download na úvodní obrazovce. Navíc se tak dá jednoduše zjistit, zda nepřibyla nějaká stanice. Osobně doporučuji České Budějovice ve verzi 3.01 nebo Bohumín. Že Balík umí je fakt, ale neznamená to, že nemůže umět zároveň i někdo jiný Jsem názoru, že by stálo za to vyrobit i nějakou malou stanici pro začátečníky:-) Nechce se toho někdo chopit?
Merlin
http://stanicar.cz
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 10-2003
Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 12:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tým projektu Staničář Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok. V 16:00 překvapení na http://www.stanicar.cz pro každého

PF 2007
Merlin
http://stanicar.cz
Anonymní
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.16.106.82
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 19:38:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžete mi prosím vás poradit ? Hraju staničáře po síti s kámošem a stále se nám to seká. Konkrétně hrajeme trať Praha-Kladno. Děje se tak jak ve verzi 2.0.4., tak i ve verzi 2.2.2.2. Díky za radu
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 20:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Flintíkovi děkuji za novou verzi a "panu Balikovi" za skvělé stanice. Momentálně jsem po dlouhé době "šáhl" po Staničáři a musím uznat, že se udělalo hromadu práce. Nicméně požitek mi kazí fakt, že po cca 30-50-ti minutách mi Staničář lehne bez zjevného důvodu a chce psát Billovi do jůesej....
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 22:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě se taky "seká" ale já to připočítávám na vrub "železu". Páč se mi seká i třeba webový prohlížeč.
IV.koridor-2.etapa aktualizace 20.12.2006
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 11:31:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Železem to u mě určitě nebude, protože provozuji sestavu MB ASUS P5B DeLuxe, CPU Core 2 Duo E6400 (2, 13GHz, 2MB, 1066MHz), RAM 2x512MB DDRII 800 A-DATA, VGA ASUS EN7600GT SILENT/2DHT/ 256MB DDR3, GF7600GT a Win XP SP2 Home. Problém cítím někde jinde.
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:22:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Provozuji Staničář na ne mnoho kvalitním notebooku a nikdy se mi ještě nesekl.
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 10-2003
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 22:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ťuhýk: Padá simulace u všech stanic nebo jen některé? Všem testerům se podařilo odehrát rozhodně delší období než 30 - 50 minut (pád mi hlášen nebyl). Pád může způsobit například i dvouprocesorové jádro, na tom Staničář zkoušen nebyl.

all: Tuhnutí simulace je způsobeno množstvím přenesených dat, zlepšení lze dosáhnout hraní simulace na nejnižší rychlost.
Merlin
http://stanicar.cz
Ťuhýk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 22:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkoušen poslední DOZ Bohumín - Dětmarovice (Bi-Det_1-02) a DOZ Holešovice (doz_Hol_3-00). Víc jsem zatím nezkoušel. Zítra to ale zkusím testnout na starým kompu, tam mám nějakého Athlona, uvidím, jak se to tam bude chovat.
Prochy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 13:45:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Simulaci jsem nepřetržitě hrál 6 a možná i více hodin. Po uložení jsem pokračoval další den hraní a takto se mi Staničáře podařilo hrát přes 48 hodin simulace (stanice České Budějovice). A věřte, že můj počítač není žádné dělo. Nyní se chystám na delší testování nové Prahy hlavního nádraží. Odehrál jsem zatím asi 2 hodiny, ale musím se sklonit před Balíkem, kterému se podařila fakt ohromná práce, protože podle mě je Praha hlavní nádraží bezkonkurenční stanice. Fakt Balíku je to skvělá stanice!!! Stejně tak se musím poklonit i dispečerům, kteří tenhle provoz na hlaváku zvládají.
Staničář je nejlepší simulátor řízení železniční dopravy. http://www.stanicar.cz
Tade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 16:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám menší problém. Po nainstalování Staničáře 2.2.2.2. a jeho spuštění se mi objeví hláška "Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila." Neví prosím někdo co s tím? Díky za odpověď.
blazek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.129.172
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 17:18:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě to taky občas seká.
Největší problém mám z přepřahem loko, nejde připojit nová loko.
Hraju doz holešovice.
Anonymní
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.16.106.82
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 17:48:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsem se tu předevčírem ptal na radu ohledně zatuhnutí staničáře, tak jsem neměl na mysli hru jednoho hráče, ta se mi taky neseká. Mně jde o sítovou hru. Ta zatuhuje, a poměrně často, hrajete časový úsek třeba 30min. a bác. Déle jak dvě hodiny fiktivního času v simulátoru se mi opravdu po síti hrát nepovedlo. A pokud budeme hrát na nejnižší rychlost, tak se taky moc daleko nepohneme.
Flintík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 10-2003
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 09:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tade: Je třeba nainstalovat .NET Framework 2.0

Blazek: Přepřah lokomotivy určitě funguje. Jen je nutné mít vždy u vlaku nadefinováno řazení soupravy. K vlaku se připojuje posun apod.

Anonym: Praha-Kladno bohužel již není zrovna nejaktuálnější. Nová ukázková síťová oblast se chystá.
Merlin
http://stanicar.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace