K-report
 

Corporate design aneb firemní image Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Corporate design aneb firemní image « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 01.listopadu 2006Kresta60  01-11-06  16:43
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27071
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 01. listopadu 2006 - 19:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Některé průvodčí ale v „civilu” vypadají mnohem líp

Image firmy to ale moc neposiluje, to je pravda...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2909
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 02. listopadu 2006 - 20:41:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kresta:
To je sice špatné, ale já narážel na to, že někteří nádražníci si ani neumějí uvázat kravatu, či zasunout košili do kalhot, O tom, že boty se mohou lesknout, patrně někteří ani neslyšeli, nehledě na to, že když svoji pracovní dobu tráví v uniformě, tak by tomu měli přizpůsobit i svoji vizáž: make-up, účes, opálení,...
Když by na železničáře udělala zátah módní policie, tak by polovinu musela sbalit a mnohé rovnou postavit ke zdi.
"Já vítám déšť, haleluja, já vítám déšť,..."
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 01:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
vlek za mikrobus u TAD - trochu odbočení od firemního designu
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2450
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 12:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Tu RZku na ten vlek jste určitě dostaly náhodou, že?
Že je taková
Ale má pěkný "nátěr", to ano.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 16:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JPribil: asi takovou náhodou jako rz. 2H4 9191 , 2H7 3636 , 2H9 7878 a 2H0 4141 na busech
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
image
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.34
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 02:30:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Maxwilien:
I solidní SPZ/RZ patří k firemnímu image.
Jsou DP, kde mají celé série RZ vyhrazené pro sebe (Budapešť, některé DP v Německu). V CZ se občas zadaří v některém DP - alespoň vyladit poslední dvoj- nebo trojčíslí evid. čísla s RZ.
U zájezdových busů mají pěkné RZ docela smysl, hlavně když jede na zájezd po hradech a zámcích více busů od jedné firmy, tak aby si tetičky zapamatovaly, do kterého busu mají nastoupit. Čertovo kopýtko nastane, když jedou 2 busy (zažil jsem osobně) a jeden měl SPZ končící 67-76 a ten druhý 76-67. Tak to asi moc tetičkám nepomůže...
:-)))
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5926
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 10:08:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, tohle je vůbec problém, až jsem se sám divil jaký. V létě o prázdninách jsem párkrát jel takové ty zájezdy za sto korun (pánové dostanou dárek, dámy dostanou dárek a okradem vás, jak nejlíp umíme) - asi je vám jasné, že většinu cestujících tvoří důchodci a hlavně důchodkyně odněkud z venkova. Poučen špatnými zkušenostmi jsem vždy po dojezdu do cíle cestující výslovně upozornil, že autobusy budou dva, takže ať si laskavě zapamatujou

a) barvu autobusu - náš je modrobílej, druhej je bílej
b) poznávací značku - my máme jedna é dva, on má KH
c) řidiče - mě je 25 let, kolegovi 63.

Důchodkyně se zasmály, prohlásily, že mě si určitě budou pamatovat, že takhle mladé řidiče tu moc často nemívají - a nikdy se mi nestalo, že bych musel někoho ze "svých" cestujících lovit v sousedním autobuse.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2946
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 10:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vídeňský DP má vyhrazené série na autobusech.
Např:
ev.č. 8147 - W8147LO
ev.č. 8303 - W8303LO
ev.č. 8801 - W8801LO
ev.č. 8914 - W8914LO
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Image
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.34
Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:03:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bart:
Děkuji, Dast ist vono. Vídeňský DP patří k těm solidním firmám, ale většinou tam slintám na tramvaje a tak mi to uniklo. :-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace