K-report
 

Archiv do 17.října 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Všeobecná trolejbusová diskuse » Archiv do 17.října 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 09:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavá propagace trolejbusů, rozhodně lepší jak aktivisté se stánkem, názornými panely a letáky je k vidění zde
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1147
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 09:57:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Originální nápad. Ten mix bych i někdy poslechnul...
A neví někdo o té poslední trolejbusoové trati? Jak je dluhá, kolik linek atd atd??? Dík
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1274
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 10:37:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollino: http://www.dopravni.net/view.php?cisloclanku=2006030101
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2356
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 14:42:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je škoda, že se trolejbusy nerozšíříly do více měst. Nejvíc mě mrzí, že skončily v Děčíně. V dnešní době to na nový (nebo obnovený) trolejbusový provoz nevypadá.
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 794
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 15:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: V Děčíně (a v podobně velkých, i větších městech) je zřízení trolejbusové dopravy určitě nereálné. Spíš můžeme doufat, že nezruší ty trolejbusové provozy, které existují.
www.fotodoprava.com
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2305
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 01. srpna 2006 - 16:56:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavost:
V současné době běží na HBO film Blade: Trinity. V přibližně třetině filmu (první setkání Blada a Dreaka) je záběr dolů z výškové budovy na ulici, na provoz, v záběru jsou zřetelně vidět dva za sebou jedoucí trolejbusy. Na druhou stranu, trakční vedení vidět není.
bkp na K-Reportu již 3 roky .. .. :: 2. 8. 2003 - 2. 8. 2006 :: .. ..
"Slova jsou jen zrnka v poušti rozfoukaná větrem nočních bouří,..."
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 14:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže - aby se v různých diskusích dále nešířily "zaručené zprávy" o osudu prototypu 22TrAC, mám jednu stručnou, zato opravdovou:
Vůz byl prodán (zatím však pravděpodobně není odvezen z Plzně) do Szegedu, kde bude jezdit ve své původní podobě, tj. nebude sloužit pro žádnou překopávku.
A pak že se dvaadvácy nedají exportovat.
No a?
Jarda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 15:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Verusha: do Szegedu lze prodat skoro vše, jen díky "šílenci", který tomu šéfuje. Očekávám, že z toho stejně něco vykope a předělá na jinou výzbroj.
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 14:00:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Který z DP u nás je zákazníkem firmy Viko?
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5284
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 12:28:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

viko dodává na slovensko....... u nás nevim.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5116
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 12:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to nemluvíme o tom, že ředitel ze Szegedu si s vámi popovídá i česky, protože studoval v Brně a manželku má z Pardubic
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5293
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 12:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co vůbec šlo do Szegedu kromě běžné produkce? jehlák a ted 22 asynchron?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 12:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A budějovická 21Tr ev.č.43.
2.5.1991 - 2.5.2006 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2239
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 13:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

....a v blízké době následovaná další budějovickou 21Tr, zřejmě č.46 nebo 45.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5294
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 13:19:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám č.b. - obchodní partner Szegedu :-)
nešly tam taky repasovaný 15Tr?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
current
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.226.212
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 16:58:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jasně že šly, co třeba tahle....foceno v září 2004...
 
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1218
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 20:13:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z Ústí n/L tam šly 4 14 Tr ev.č. 401 - 402 a 404 - 405. Jezdí v původním stavu akorát přestříkané po szegedsku
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2464
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 13:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes: jsou ještě všechny v provozu?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
current
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.226.212
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:09:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no v původním stavu už nejsou, prošly menší opravou, v provozu jsou všechny
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 20:43:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: Přesně jak říká Current.
Dali jsme tam 4 14 Tr z 5. Zbyl nám tedy jediný sólo trolejbus ev.č. 403, momentálně krátkodobě odstaven pro poruchu, kde je potřeba něco vyměnit (ale nejsou prachy), jinak obsluhuje nákupní linku 62 do Globusu.
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 11-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 20:04:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavá točna trolejbusů, to vidím poprvé http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/c1055291.html (fotky toho žlutomodrobílého 3náprav. tr)
Máte-li nějaké fotky dálkových Karos (nebo busů na Florenci), prosím pošlete - Děkuju
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1184
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 20:30:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo, Sonlingen.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Robin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 21:45:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z HK šly do Szegedu dvě 15Tr: 02/6 ev.č. 71 a 03/6 ev.č. 79
15TrM - toť nejlepší trolejbusy,které znám
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 18. září 2006 - 18:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj Lidi! Nemáte náhodou někdo informace o prototypu trolebusu ŠEAL 100 a taky trolejbusovém vlaku TV - 14 Tr nebo 12 Tr? Díkec
Nejlepší je TÚ Komín !
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 18. září 2006 - 19:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

12 Tr jsou tzv. Scepky. jezdilo to v SSSR výhradně z vozů s odporovou regulací, ona jiná z výr. závodu tam nešla.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 18. září 2006 - 21:46:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trolejbus_obecný:mam nejake fotky ŠKODY Šeal a su aj niekde na nete,jazdila v Sarajeve.
ICQ: 218-854-995
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2041
Registrován: 7-2003


Odesláno Pondělí, 18. září 2006 - 22:49:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TV14 podle ifo z z knizky Trolejbusy Skoda , byl predni vuz plnohodnotnej, kdezto zadni po odpojeni byl schopen pouze nouzovyho pojezdu bez suntu, pruzeni.. Asi spolecny casti vyzbroje. Likvidovat se to prej melo v HK:
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Franta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 9-2003
Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 11:44:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se přidám i já, se svým jubilejním příspěvkem.
Jak bylo u scepky řešeno zatáčení zadního vozu??.
Byl proměněn ve vlek?
Jakési spřažení otoče přední nápravy s polohou spojnicové tyče??
To co jsem viděl na různých fotkách, by tomu nasvědčovalo.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2043
Registrován: 7-2003


Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 12:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kloubovy hridel pres cely redni vuz , napojeny na rizeni zadni napravy. Polomer otaceni asi tak mooc .
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1230
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 16:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Scepka byla napojena do zadního háku předního vozu a na řídící tyč zadního vozu. Zadní vůz sbíral, přední ne. Přenášelo se jen 600V a 24V na řízení stykačů a dveří.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Vladimír
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 27. září 2006 - 18:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trošku lokalpatriotizmu v krvi ma núti hodiť novinku z trolejbusovej dopravy na Slovensku:
http://www.imhd.sk/po/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3998
:-)
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 27. září 2006 - 21:24:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bijme na poplach!!!!
 
Chléb je veskrze věc spravedlivá, máslo ne vždy, jedincův kořistnický blahobyt nikdy.
Karel Čapek
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1161
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 27. září 2006 - 21:52:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Nedovedu si představit pěší zónu, kde jezdí trolejbusy"

Stejně tak v Brně už si nějaký ten pátek nedovedou kompetentní představit tramvaje přes náměstí Svobody, načež to celé vyústí zjevně v paskvil v podobě zprasených a domrvených "historických" tramvají. Ano, opravdu - kvylitní obsluha centra města nemá v ČR asi moc velkou popularitu.
U některých zařízení, například 22Tr, platí Ohmův zákon pouze orientačně.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 27. září 2006 - 21:54:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ať žije byrokracie, obálkové methody a volismus 1. stupně. Ten architekt je úplný (to si doplňtě dle nálady), ne?
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2533
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 28. září 2006 - 19:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omezení trolejbusů na třídě Míru je cesta zpět. Snad se tomu podaří zabránit.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pohainc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 29. září 2006 - 12:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stadtwerke Solingen:
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobusy.php?s=24&nr=1033

Jine fotky z tocny trolejbusovej :D
http://transport.wroc.biz/
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1326
Registrován: 2-2005


Odesláno Neděle, 01. října 2006 - 20:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se pokusím trochu zchladit krev šotoušům.

Celá tato sranda má stát kolem 80 milionů a bude ještě nějaký pátek a sobotu trvat než to schválí, protože město těch peněz moc nazbyt nemá. Tohle bylo jenom schválení záměru, NE investice.
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 02. října 2006 - 19:35:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Věř,že v našem městě stejně jako v jiných modrých baštách znamená schválení záměru i schválení investice za každou cenu...
Chléb je veskrze věc spravedlivá, máslo ne vždy, jedincův kořistnický blahobyt nikdy.
Karel Čapek
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 848
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 02:53:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik fyzicky existuje trolejbusů 9Tr ?? Omlouvam se jesli je to hloupej dotaz,ja si jen vzpomněl že jsem tim jezdil fPlzni do Černic .......
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5383
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 08:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teplice, Pardubice 2x, Budějovice, Brno, Zlín, Ostrava, ...? Jeden mají taky v Eberswalde. No a pak Ukrajina a Bulharsko.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2544
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 09:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kolik 9Tr mají na Slovensku?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Karlos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 14:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A taky jich dost jezdí v pobaltí...
Čus bus Karlos
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 15:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bart: Dvě v Blavě

Ad Miram: Naděje umírá poslední
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 15:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a pak vím o třech v ČR, které "čekají" na regeneraci. 2x jihlavské vozy (11 a 19-ta asi za hoodně dlouho) a 1x plzeňskej.
Bohužel nejsou penízky..
Teď mě doufám vlastníci nezabijou za formulaci.
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1247
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 21:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JEDNA OPAVSKÁ V LUBLINU V POSKU NEBO TAK NĚJAK.JAKO HISTORICKÁ
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 21:07:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

11 je zregenerovaná, co to plácáš? jen stačí mít čas jí dát zpět podlahu a nějaké kosmetické věci.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 04. října 2006 - 12:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9_tr: Máš recht. Opravuji: Jsou ve stádiu regenerace, některé víc, některé míň.
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Sanos312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 04. října 2006 - 20:08:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už dlouho jsem se chtěl zeptat, kde je vystavená, nebo kde ji skrýváte před zraky šotoušů.
Trolejbusy jsou budoucnost všech národů.
Zlínský trolejbus náš vzor.

THE BEST CAR IS SKODA 100 AND MY TRABANT 601 S.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1275
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 04. října 2006 - 20:16:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vystavená není a je ukratá tak aby na ní nepršelo v depozitáři. A jak to tak bývá, depozitář je nepřístupný veřejnosti.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. října 2006 - 13:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sanos312: K mání je pouze tato kolegova FOTKA.

(Příspěvek byl editován uživatelem Eugen.)
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2059
Registrován: 7-2003


Odesláno Čtvrtek, 05. října 2006 - 14:48:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jee, koukam, ze si poridili i stylovy vozidlo S 1000MB z prvnich serii. Tak toma byt

S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 06. října 2006 - 08:59:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kolik 9Tr mají na Slovensku?

Na Slovensku co vím mají akorát dvě 9Tr v Bratislavě, e.č. 152 z roku 1978 a e.č.6053 z roku 1981, která je právě po generální opravě.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479

Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2547
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 07. října 2006 - 15:52:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějaké fotky jsem našel na www.imhd.sk
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2809
Registrován: 8-2003
Odesláno Pátek, 13. října 2006 - 21:35:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohu se zeptat, pro který DP je ten zadní, modro-bílo-žlutý trolejbus z této fotky?
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1222
Registrován: 12-2004


Odesláno Pátek, 13. října 2006 - 21:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: Pro Mariánské Lázně.
2.5.1991 - 2.5.2006 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2813
Registrován: 8-2003
Odesláno Pátek, 13. října 2006 - 21:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky moc!
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2865
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 22:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A mohu se ješte zeptat, jestli (z právního hlediska) je trolejbus silniční vozidlo, dráží vozidlo, anebo...?
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5056
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 22:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drážní, naprosto logicky, ne? :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2866
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 22:51:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže dráží, díky moc!
A že logicky? No, dobře.
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2633
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 23:25:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drážní, je závislé na trolejovém vedení (dráze trolejbusové).
Hybrid trolejbus je výjimka.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace