K-report
 

Archiv do 02.června 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 140, 141 - bobiny (E 499.0 a E 499.1) » Staré archivy » Archiv do 02.června 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zaza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 08:38:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

141.006 stála při mojí nedávné návštěvě Ústí v areálu opravny vozů - před ní byla 460.070 - tedy mimo areál depa.

Ještě dotaz - 141.001 je zavřená v Praze Libni v hale s nějakými párami - aspoň mi to tak tvrdili místní zaměstnanci. Nevíte někdo, kterou halu mysleli? Je to přímo v areálu depa Libeň?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1416
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 13:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, tak to by asi souhlasilo, co psal Zaza-pač při mé návštěvě 31.12.2005, 18.1.2006,25.2.2006.a 30.4.2006 jsem jí nikde nenašel.Takže mimo depo.
Matesu
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.140.21
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 16:50:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zaza: jo, je v Libni...viz např. www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=1208

tam je vidět (sice blbě, ale je) vedle 498.022
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 4-2004
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 22:01:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska byla v Otrokovicích(cca.17:50)na nákladu směr Hulín E499.112!!!
Na Otrokovice projížděla Hulínem jako NEx,ale bez vozů.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1419
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 22:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co dělala až tam?
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 4-2004
Odesláno Středa, 17. května 2006 - 23:06:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdila!
Ale ne, teď vážně.Občas se sem zatoulá nějaká zde cizí lok.V zimě jsem tady viděl 141 054.

A dotaz k této lok.Proč má tak jaxi divně vybroušenou hvězdu?Něgdo měl snahu,aby tam nebyla,ale teď to vypadá otřesně.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 01:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: vybroušenou? fotka by nebyla?
http://karel-loko.wz.cz - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.com - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 12-2003
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 01:45:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde jsi přišel na to, že má vybroušenou hvězdu? To se mi moc nezdá ale podívam se! Mám jí jen z jedné strany a to mi ještě ujíždí z Libně na Uhříněves!
ICQ: 328251980
...bóbika a jedničky a budou i bastardi:
http://hobbysajt.czweb.org/index.php
..."neni nad modrou"!
..."DKV Ostrava - nejhorší depo v ČR"!
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 4-2004
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 10:02:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotku bohužel nemám.Jako normálně jsem si nevzal foťák,protože ono bylo hnusně a stejně nic zajímavého nepojede.Jako vždy.
A nevím jestli obě dvě strany,ale na kabině,která byla v Otrokovicích směr Hulín byla jaxi divně zlikvidovaná.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Vlakpage
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 15:15:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlásím menší aktualizaci webu o bobinách 141: http://bobiny.vlakpage.cz/
Přidal jsem 4 oběhy pro aktuální GVD. Větší aktualizace bude asi za měsíc, ale záleží taky kolik informací se mi podaří sehnat. Proto mi prosím posílejte jakékoliv fotky a informace o 141. Taky prosím o nějaký oficiální seznam dislokací Praha, ÚL.

Díky
141.047 | Sháním info a fotky bobin 141 pro web http://bobiny.vlakpage.cz | Ať jezdí bobiny!
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 16:24:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

141.012 pokračovala ve dvoudenním oběhu a vezla dnes dopoledne Pn 66631/0 z Děčína do Mostu(to Valach: díky za info).
Jelikož zastavila v Povrlech, měl jsem čas si ji prohlédnout: na obou čelech byla hvězda stržena, zůstal po ní špinavý flek (asi lepidlo a prach)!
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 16:28:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

141.037 ráno Sp Ústí - Chomutov a zpět, možná že dnes opět někam vyrazí (místo turnusového Mn do Počerad), minulý týden byla až v Kutné Hoře pro kontejnery!
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 16:53:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad bobiny na Moravě:
TS106 2x163
1.den
51600/1 mimo Ne,Po do Děčína (6.41), v Ne do Ústí
66630/1 mimo Ne,Po Děčín 10.00 - 12.21 Most
66612/3 mimo Ne,Po Most 14.03 - 15.10 Ústí západ
56100/1 mimo Ne z Ústí západ (18.52)
2.den
56100/1 mimo Po (Olomouc 6.05) do SMuUH (8.25)
81020/1 mimo Ne SMuUH 18.43 - 19.03 Otrokovice
51600/1 mimo Ne z Otrokovic v 19.38

Takže bude-li něco "podezřelého" stát přes den v SMuUH ...
Uvedené Nex jsou sběrné, mj. by měli navážet kontejnery do Uherského Brodu.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3664
Registrován: 6-2003
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 18:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

141.023 dnes celý den vozí spolu se 151.016 osobáky na Benešov.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 9-2003
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 18:36:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je to neštěstí, že to je oficiálně neoficiální historický stroj. Já bych řekl, že hvězda je zamalovaná (všiml jsem si toho ráno v UL západ ale byla tma), protože jsem ji viděl, když se hvězda po částech malovala.
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 18:50:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tímto činem se stal ze 141.012 běžný stroj, který bude zaskakovat kde se dá. Pokud bude nějaká historická akce, možná se opět hvězda objeví, ale spíš mám strach, že dojde časem i k výměně tabulek a nalepení loga ČD ...
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 18. května 2006 - 23:30:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tehdy ještě bez "fousů"
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2501
Registrován: 9-2002
Odesláno Pátek, 19. května 2006 - 02:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera k večeru 140.075 na váze v Majlontě, který soukromník získal slovenské bobinky do vlastních rukou s kde se mají tyto již velice staré loko udržovat v provozu??
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 5-2003
Odesláno Pátek, 19. května 2006 - 07:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboši, je to zajímavé, že se zase něco pohnulo kolem dovezených bobin, ale 075 to stopro nebyla. Když si to probereme, tak:

001 Žilina Cargo prov.
042 do ČR ODOS
045 Žilina ZSSK trochu zaváhání ale snad prov.
047 Vrútky muzejní prov.
052 Žilina Cargo neprov.
058 Žilina ZSSK prov.
059 Žilina Cargo neprov.
062 do ČR ODOS
067 Žilina ZSSK prov
076 Žilina Cargo neprov.
079 do ČR ODOS
087 do ČR ODOS
097 Žilina Cargo neprov.

Mašiny mají své roky, ale kdyby se jim dostalo údržby jako třeba bývalým západoněmeckým, bylo by to o něčem jiném.
A takové jedničkové šestikola jsou třeba jen o tři roky mladší a jak s nimi ČD honí vodu v cizině :-)
Spolehlivost je výsledek mravenčí práce v mnoha i zdánlivě nesouvisejících oblastech.
Zelená
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 19. května 2006 - 11:56:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsou někde ještě bobiny nulky v ČR nebo SR pravidelně nasazovány? Vím jenom o Goralu Žilina - Skalité - (Katovice).
A nevíte někdo co je s 053? Skončila někde v železárnách ve vysokých pecích?
Štastnou cestu!
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2197
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 19. května 2006 - 14:41:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zelená:
V ČR už turnusově nasazované nejsou. Občas se dají potkat na něčem kolem Olomouce (např. včera prý jezdila 140.085 osobáky na trati 301)
ICQ: 202 888 377
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Pátek, 19. května 2006 - 21:11:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

141.009 v 16.00 Děčín východ 47335
141.055 v 16.00 odst. Všetaty
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2513
Registrován: 9-2002
Odesláno Sobota, 20. května 2006 - 08:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls:
Musim se obhájit:-)
já tu bobinu viděl pouze z dálky, poznal jsem že je slovenská, ale číslo jsem nerozpoznal, tudíž jsem naočkoval dalšího kámoše co se mnou dělá, a ten mi sdělil že je to 075, zprvu se mi zdálo, že takové číslo snad už ani neni, ale nevěděl jsem to jistě, protože řada 140 pro mne nikdy nebyla ničim atraktivní tak jsem jejich provoz nesledoval a ani nějak extra nesleduju i ted...
Řikal mi o tom tak přesvědčeně, nevěděl jsem že dokáže zblbnout jediné číslo a nezapamatovat si ho...takže sory za mistifikaci:-(

Jinak by mne ještě zajímalo, zda bude tahle povídka co mi o té bobině vykládal taky pravda:
Prej to snad má vozit nějaké vlaky mezi Ostravou a Prahou, je to kec nebo pravda??prý konkurence k pendolínu:-), ale to bude asi pěkná kravina nebo se pletu??dnes je možné vše...

Jo a abych to dokončil, upozornil mě na to až Dave, prej ta bobina co byla na váze byla 140.079
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 11-2005
Odesláno Sobota, 20. května 2006 - 21:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Česká Třebová noc 17 / 18.5.2006: E 499.112 + 151.014CT 18.05.06
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 9-2003
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 10:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda slov:
- púvodní stav
image006.jpg
- stav po "úpravě"
image004.jpg image002.jpg
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 17:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno, pokud je to dílo lidové, pak bych to dokázal i chápat, pokud je to dílo ČD, pak to je výplod chorého mozku. Ale pokud by to udělal fakt někdo "z ulice", zkuste se zamyslet, jaké by to bylo, kdyby jezdil po Německu Létající Hamurčan s orlicí a háknkrojcem na čele? Pokud by to vůbec někdo protlačil až do provozu, moc dlouho by tam nevydržel...
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 9-2003
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 17:41:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jtb
to jen potvrzuje můj příspěvek z 18.5.2006. Tak trochu z jiného soudku. Včera jsem byl na ILA 2006 (letecký areosalón) v Berlíně. Mimo jiné zde též lítala skupina Jaků (historické letadla z druhé světové války). Byly označeny historicky naprosto věrně a přesto to nikomu nevadilo - důraz na historii. U nás je neštěstí, že se tato lokomotiva dostala do pravidelného provozu a nikoliv pouze na historické vlaky a soupravy.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 6141
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 18:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v Berlíně. Mimo jiné zde též lítala skupina Jaků (historické letadla z druhé světové války). Byly označeny historicky naprosto věrně a přesto to nikomu nevadilo - důraz na historii.

A co nějaké Messerschmidty - ty tam také létaly "označeny naprosto věrně"?
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 9-2003
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 19:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlastně byl tam i Messeschmidt 109 a 262 (ten údajně až z Ameriky) taky věrně restaurované.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 6144
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 19:48:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Úplně věrně, včetně směrovky?
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Javy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 9-2003
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 20:01:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci zde rozvádět diskuzi o letadlech - někomu by se to nemuselo líbit. Pokud máte zájem ozvěte sa na majl - pošlu fotky
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 12-2005
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 20:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja bych teda zajem mel urcite. Ale co jsem nasel nejake photo na netu, tak bych to taky nevidel az tak zhave. A na te smerovce jim tam skutecne cosik chyba ... ;-)
Pavel
P.S. Kdyby nahodou, prece jenom - pjp(zavinac)rur.cz ;-)
skype: pavel_pilny
http://www.pjp.cz
http://www.rur.cz
ICQ: 30831569
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 21. května 2006 - 23:37:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K E499.II2 - ta hvězda zmizela při jejím výskytu na Moravě, nejspíš ty Otrokovice, v depu v ÚL se velice divily, ale prázdné místo po hvězdě bude nahrazeno .... opět hvězdou!
Pokud to odlepoval fíra, tak by měl dostat nakopáno do
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 09:18:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na výkonech Uhř 3 a 4, tj. pendly Libeň - Uhříněves dneska bobíci 141.037 a 055. Zejména unifikovaná 37 jistě dovede k extázi množství fotografů
Interviuk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 10:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

INFO:

121017 Lv Bohušovice pro odstavený 57676 Třebušice, Lovosice 1031.
121030 Dispečerka Most.
121055 bez výkonu, Nymburk.

141004 Os Kralupy, včera 141059.

Libeň:

122008 Uhř 1, teď Uhří, plán 41300 DC, vlaková 180019.
122029 Uhř 2.
141037 Uhř 3.
141055 Uhř 4.

181126 Beroun 1035, z Bohumína-Vr., odjela ve 2357. V Berouně zatím nemá výkon.
Filda
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.44.180
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 11:23:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera 141054 s OS 6837 CV-UL, v UL pak setkání se 141055, která jela na závěsu el. jednotky 460 (Os 2317 Roudnice n.L.-DC)
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 11:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš_ct:
Ale Luboši, nemusíš se nijak obhajovat, je mě jasné, že se jen vloudila chybička a schválně to nebylo. Naopak aspoň víme, že se stále něco děje, záměnu s 87, která tam byla, jsem nepředpokládal.

Ostrava - Praha jako konkurence k Pendolinu má v plánu RT, já jsem se jen zmíníl, že ty plánované jízdní doby po dále vylepšeném koridoru proti letošku a jen s jedním zastavením by musela ujet i bobina, když už za dnešního stavu 3:22 to stíhal trojkový peršing se 120 (jízdní doba v návrhu je myslím 3:37, teď se mi to nechce zase hledat), tak doufám, že ta informace nemá původ v téhle poznámce
Spolehlivost je výsledek mravenčí práce v mnoha i zdánlivě nesouvisejících oblastech.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 5-2003
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 11:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S tou hvězdou - nehvězdou už je to fakt jak u blbých na dvorečku. Copak není už naštěstí jiná doba, že nám nevládnou stranická hesla a symboly? Tihle odstraňovatelé hvězd si asi hodně nevěří, že cítí nebezpečí z nějaké historické relikvie a iniciativně to odstraňují. Asi jim zůstalo myšlení z doby komunismu, kdy je naopak museli iniciativně malovat, aby náhodou nebyly pozice komunismu oslabeny.
Spolehlivost je výsledek mravenčí práce v mnoha i zdánlivě nesouvisejících oblastech.
Dave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 9-2003
Odesláno Pondělí, 22. května 2006 - 18:42:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

140 079 dnes stala v Prerove u tocny.
Kousava Bazala
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.105.117
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 11:55:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

140 089 je zpět v Olomouci, že by se vrátila na trať do Nezamyslic?
VJKM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 158.194.88.26
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 12:06:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, třeba dnes ji opět na Nezamyslicích rozbíjejí. Žabotlamy jsou od zimy, kdy vyhořel 451.004, v provozu pouze tři a když je některý na údržbě v depu, tak jezdí bobina. Spíš by mě zajímalo, jestli se někdy opraví 140.085. Tlama 004 by snad měla být v Šumperku na opravě, pokud jsem to dobře zaslechl od vrabců na střeše.
VJKM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 158.194.88.26
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 12:10:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě dodatek, než se vrátila bobina, jezdily na náhradách žehle, pak někomu konečně došlo, že to není ono, tak jezdilo to, co se podařilo momentálně půjčit z okolních dep.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2243
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 12:12:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VJKM:
140.085 už by měla jezdit.
ICQ: 202 888 377
xfgjcghb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.138.69
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 14:34:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno spatřena E499.II2 v ÚL na hlaváku na dočasně kusé koleji opět s hvězdami na obou čelech...
Ate
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 21:52:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nejen v Ústí...E 499.112 dnes pendlovala mezi Ústím a Chomutovem na os. vlacích..a rudá hvězda také.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2525
Registrován: 9-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 23:16:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Unipuls:
Počkej jak záměnu s 87??ted tě nějak asi nechápu:-)
Ate
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 14:53:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes opět na trati 130 vozba os. vlaků lok. E 499.112. Odvezla i ranní R 865.V Chomutově stále vedle 141.018 se spěšným vlakem do Ústí n.L.
Alox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 19:28:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pražské bobiny:
- turnusová v Kralupech -> 141.004: k.o.
- náhrada za ní -> 141.023: k.o.
- náhrada za ní -> 141.059: ještě jezdí...
---
Na tom EC 170 jela 141.055.
Takanobu Okabe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.86.31.73
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 12:00:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale včera na 9648 s vozy Bmto nebyla ani 141.055 ale řada 122!
Alox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 22:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

55? Nicméně ráno o půl šestý jela s Bmto 59.
Ate
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 5-2006
Odesláno Sobota, 27. května 2006 - 11:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera na trati 130:ranní klasika 141.018 os Ústí-Chomutov zpět se Sp, kolem poledne strojově E 499.112 do Mostu n.n. , krátce za ní 141.018 strojově do Chomutova. Zpět pak E 499.112 s Pn do Frýdlantu, 141.018 se soupravou IC/EC(???) a v podvečer strojově 141.009 do Oldřichova u D. pro písky z Řetenic do Turnova.Setkala se zde se 121.030.
141001
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.198.8
Odesláno Neděle, 28. května 2006 - 23:12:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes trať 072 zcela ovládly 141:
Dopoledne 141.054 na Pn Nymburk-Děčín, 141.012 ze Všetat s ucelenou soupravou obilí, vyrovnávka Wap do Ústí 141.009.
141.055 jela ráno na Nex z Ústí do Děčína, 141.018 stála v Hněvicích ...

... tak mi nějak chybí 141 pro Olomouc ...
Interviuk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 29. května 2006 - 05:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

E-info v diskusi 121...
Jakub_kedroň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. června 2006 - 09:28:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

31.5.2006 prujela po 10:30Suchdolem n.O. nádherná souprava: 730.xxx-x + 140 075-x (myslím, že 075, ale 07x to bylo určitě). Jelo to na Ostravu, bobina byla pouze zavěšená. Nevíte něco o jejím životopise???
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 10-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. června 2006 - 16:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes nákladem v libni spatřena 141-037.
Kdysi zde jezdilo 10 párů nákladních vlaků, dnes ...
ICQ 197105314
Duš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. června 2006 - 18:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakub kedroň: to byla asi 140.079
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 809
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. června 2006 - 20:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Václavs: takže před 5. jsem viděl v Lovosicích asi taky 141.037...

jinak v 15.00 na Střekově vlak s nečinnou 141.009, přípřež 122.025 (mazala na pomoc odkudsi od Kolína)

Tou dobou na Střekově i 121.011
http://karel-loko.net - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.cz - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 02. června 2006 - 10:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karloslt: To by odpovídalo prohnala se k Holešovicím ve čtvrt na čtyři, to mohla krásně stihnout. Nenapsal jsem včera že jela s nákladem 31 vozů, směs (Res,Eas,Tams,Tadns, Uacns a Es).Byla v lovosicích taky s nákladem?
Kdysi zde jezdilo 10 párů nákladních vlaků, dnes ...
ICQ 197105314
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 02. června 2006 - 13:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Václavs: jojo, byla. ta směska, co měla na háku odpovídá složení co píšeš. v 16.45 se dala na pohyb směr Ústí n.L..
http://karel-loko.net - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.cz - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 02. června 2006 - 17:16:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže v Lovosicích vagonovala. Neví někdo co to bylo přesně za náklad?
Kdysi zde jezdilo 10 párů nákladních vlaků, dnes ...
ICQ 197105314

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace