K-report
 

Archiv do 17.července 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Kočky chované v železničních stanicích » Staré archivy » Archiv do 17.července 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 13:33:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tahle má bejt neodolatelná?!

No ty vole!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Obyčejná holka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 15:07:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:
No teda! To jsem úplná krasavice, proti ní.
Jak na ní můžou chlapi letět?
MMCh: někteří (heterosexuální) chlapi dokážou odolat každé ženské.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1379
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 15:23:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mmch, zpočátku jsem tomu taky nechtěl věřit, ale některý holky dokážou odolat i mě
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 15:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: Nemůžeš nás házet všechny do jednoho pytle.

Trainspot: Tomu se mi taky nechce věřit.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5006
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 15:42:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: No teda! To jsem úplná krasavice, proti ní.

A pochlubíš se nám, jak vypadáš? Stačí normální civilní fotka.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 18:00:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přidávám se k Martinovi.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1125
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 18:03:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už to tady špehuju, tak se přidávám k Martinovi a Halfmisterovi. :-)
Autor v tomto příspěvku vyjadřuje svůj osobní, subjektivní názor. Necítí se nucen ho propagovat jako pravdu Boží.
_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 19:39:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ať v tom nejste sami, pánové ... rovnež sem zvědav na spoludiskutující "slečnu" ...
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 10. července 2006 - 22:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak je vidět že o neodolatelnosti některých jedinců má každý svá měřítka
To jsem úplná krasavice, proti ní
tomu se dá celkem snadno věřit nebude to zas takovej kumšt.
AV 15-30
Obyčejná holka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 07:26:57   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A když jste tak zvědaví, pánové, pochlubíte se také vlastními fotkami, jací jste krasavci?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3244
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 08:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: prohlásila jsi, že "proti ní jsem úplná krasavice". Tak se nediv, že teď lidi chtějí důkaz.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 09:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: Já klidně, já už se za svůj ksicht nestydím.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1385
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 09:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenom bych vážené obecenstvo upozornil, že tato diskuze je věnována pouze kočkám, bez ohledu na počet končetin určených k chůzi. Jakákoli zobrazení samčích jedinců homo sapiens nebudou tolerována .
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5008
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 10:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: Klidně. A když už jsem začal tu debatu o tom, jak kdo z nás vypadá, měl bych jít příkladem, ne? Takže fotka je tady a je na ní vidět, co dělám, když zrovna nepředstírám inteligenci ve vysokoškolském vzdělávacím ústavu pro dopravně postižené. Fotka je sice z podzimu 2003, to jsem byl ještě v prváku, ale já vypadám pořád stejně už víc jak 15 let, takže to není zas tak podstatné.

A teď jsem zvědavej na tebe!
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 11:51:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenom bych vážené obecenstvo upozornil, že tato diskuze je věnována pouze kočkám, bez ohledu na počet končetin určených k chůzi.
ano kočkám a to že je někdo tzv něžného pohlaví neznamená že sem jeho fotka patří takže takový ty filcky sem prosim vás příště už ne!nemaj s kočkama dvounohýma ani čtyřnohýma nic společného
AV 15-30
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 17:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všichni:jak jsem několikrát psal ta fotka je z profilu a ke všemu nevyšla a na fotkách každý občas vypadá blbě.
Pište si každý co chcete,já tedy mi v Opavě víme a zažili sní svoje a odpověď je NE kdybyse se někdo ptal.

A přidám čtyř nohé kočky.
 
Třídní nepřítel nikdy nespí.

PŘES 450 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23712
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 17:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky nějak nechápu... Ale chlap je (jak vidí ženskou) tvor pitomej, navíc když je tma
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
BMBČ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.155.13
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 17:47:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trainspot: Což takhle založit diskusní skupinu "Diskutéři ukažme se", případně "odhalme se". A tam by to bylo bez problémů. Možná že existuje dost jednotlivců, kteří by se rádi zviditelnili a představili. Navíc by odpadly trapné chvilky při srazech, kdy se zpočátku neví kdo je kdo.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23715
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 17:52:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by se hodilo, už to zde snad i někdy bylo, ale čas to odvál...
Někteří tu skupinu ale ani nepotřebují, stejně se poznají na první pohled/poslech
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
BMBČ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.155.13
Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 17:56:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_zlivský: Skutečně, tos mi připomněl. Něco podobného zde fakt bylo. Matně si vzpomínám. Před dvěma lety?
Modrý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 21:40:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Datel musí být pod dohledem....
 kontrola...
 
Modrý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 21:50:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel...někdy kočka své životy přepískne....
 
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 975
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 22:21:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedna kočka z Polska:
 
Udělal bych větší výřez, ale ta lokomotiva byla taky hezká :-)
Museum MHD a železnice v Rosicích je otevřeno každou sobotu od 10 do 17 hod. Přijímám připomínky, kritiku a udání k webům:
trolejbus.cz * pshzd.wz.cz * dpmp.cz * autobusy-bartos * ICQ 269-400-981
Modrý_petr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 11. července 2006 - 22:44:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě jednou branický kocour a jeho kámoška.....
 
 
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2731
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 05:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení diskutující, nemam slov ale upozornuju, že tahle diskuzní skupina již nemá význam se měnit, ani v názvu ani v ničem jiném, je to tak dokonale zaběhlé a většině se to zdá jako velice ujeté...:-)
Ještěže sem tady dlouho nebyl, protože jsem se málem nechal zvyklat a chtěl jsem poskytnout alespon jednu fotečku, ale rozum mě přesvědčil, raději ne:-)

A k té filcce, ze strany opravdu nevypadá světoborně, ikdyž takhle ji stejně nikdo nenazval, takže neposuzuju....

Tahle diskuzní skupina skutečně nabírá obrátek, ale řekl bych že svým výkonem je již tak za polovinou, bo admini jsou jací jsou, a možná je to i v pořádku:-)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2732
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 05:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ježiš co sem to zas napsal, nic sem nepil jen jsem celou noc nespal a nechce se mi to mazat:-)

JO A ŽENSKÝ, KDYŽ UŽ TAK SEM NĚCO PIŠTE A NEČUMTE NA TU OBRAZOVKU JAK .......... :-)

A já zásadně neřikám babám kerý fotim, kam by případně mířili jejich fotky, už vubec že sem...

Jo a co ta anketa příroda - úprava ??? nějak rychle zkončila ne?:-)
Mam svůj vyhraněný názor, vživotě ne příroda, v tom se pak nedá vyznat
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2733
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 05:34:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a ještě k té Filcce:
Pokud je jí opravdu patnáct jak sem někdo psal, tak to bude jednou holka chudák...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2734
Registrován: 9-2002


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 05:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještěže existuje počítadlo kolikrát byla daná fotka otevřená, zvířecí vždycky tak 15 až 20krát, zato baby, 150krát a více že??:-)
A už dost přestávám psát, jdu spát!!
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 11:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky přispěji svou trochou do mlýna, už jsem se dlouho neozval, berte to jako omluvu za mou dlouhodobou nepřítomnost :


 
 
 
 
Kdo neměl zrzku, nepoznal lásku!
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1133
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 13:23:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omluva se přijímá
Autor v tomto příspěvku vyjadřuje svůj osobní, subjektivní názor. Necítí se nucen ho propagovat jako pravdu Boží.
_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 12. července 2006 - 16:10:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 353: Docela pěkná
A kam že to chcete ?
Kirk_james_t
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 20:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 20:46:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No pánové to jste ještě neviděli tu bloňďatou hláskařku z Hlásky Mírovka!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Obyčejná holka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 21:17:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak fotku sem nedám, zaprvé nemám scanner a zadruhé si nepřeju, aby mě pak otravovali nějací úchylové. Můžete si prohlédnout dámy průvodčí do 30 let, které vozí osobáky na trati 171. Je nás, co vím, pět ze tří DSVČ a všechny jsme krásnější, než ta filcka.
vodis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.46.243
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 21:35:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nejste ta, jejíž foto bylo uveřejněno v KJŘ ve vzorovém štítku pověřená osoba? (Sice ve vzoru uvedeno Bulharsko, ale ve skutečnosti Beroun). V Berouně teď začly dvě mladé nové průvodčí. Jinak ještě v úvahu připadají Zdice (tam podle mě nic extra zaujímavého není) a Praha hlavák.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 755
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 21:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á, dáma je od fochu, tak to tě tady co nejsrdečněji vítám.

Já jsem jel před 14 dny z Kolína v R 611 a byla tam jedna krásná mladá průvodčí.

Jinak já nejsem žádnej úchyl, ale poctivej prasák. Aby bylo jasno.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Obyčejná holka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 22:31:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak kromě těch úchylů si nepřeju, aby mě otravovali jacíkoli prasáci a vůbec nikdo. Ve Zdicích pokud vím, tak žádné mladé holky nejsou, zato po 171 jezdí i průvodčí z DSVČ Nymburk. Ale která jsem já, to vám neprozradím.
PS: kdo z Vás zná některé jménem, tak prosím nejmenovat.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 22:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ježiši! Nesnáším tajnůstkářský ženský! Teda ty chorobně tajnůstkářský.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Obyčejná holka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.1
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 22:49:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1/2mister:
Tak nesnášej, mně to nevadí. Naopak mi vaděj prasáci a to víc než úchyláci, protože úchyláci za to nemůžou.
Nejsem chorobně tajnůstkářská, ale do toho kdo jsem a kde mě najdeš Ti nic není. A to třeba i proto, že zrovna ta kolegyně zmíněná vodisem měla potom pěkné problémy, že ji někdo furt otravoval a pomlouval.
vodis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.1.108
Odesláno Středa, 12. července 2006 - 23:51:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No však ta fotka ve vzoru i na obálce čd provazu jí prý pěkně překvapila. Pěkná holko, chápu Tě, že tady nechceš zveřejnit foto, neberu to jako tajnůstkářství, ale jako právo na soukromí. Aspoň bude moct člověk při cestách kolem Berouna přemejšlet a dumat. Ale ve vší počestnosti, jako ženatej nemůžu ani jinak činit (čumění mi ale zůstalo). A teď mi došlo, že na 171 jezději snad některý vlaky i rakovnický, tam by to byla ale samá voda..
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2743
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 02:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka:
Madam nezlobte se na zdejší osazenstvo...zvědavost je špatná vlastnost, to mluvim i za sebe:-)takže DSVČ Nymburk ano??:-)ale kdyby Vám tolik vadilo, že je někdo zvědavý, tak neřeknete raději vůbec vaše místo kde působíte:-)Nebojte se ve jménech se opravdu hrabat nepotřebuji, ty jsou mě osobně někde u spodní části těla:-) =pro ostatní, nekomentovat tu spodní část těla ok?:-)
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 09:20:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obyčejná holka: v klidu, nerozčiluj se...
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 14:30:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byl jsem přemluven, a tak přispěju svou troškou do mlýna, nic extra to sice neni, ale...
 
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 15:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No nic moc, teda ne můj vkus (moc baculatý..)
A kam že to chcete ?
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 16:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uhli: Vždyť jsem řikal, stejně jsme tady všichni rozmlsaný z Vajglových krásek.
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 16:13:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uhlí

Tobě se asi taky líbí ty vyzábliny jako jsou modelky a jim podobné.Každá správná ženská má mít (jak se říká)před našima i za našima,abych nemusel přemýšlet jestli to co mne tlačí,jsou její žebra nebo žebra od radiátoru.
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 16:23:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mallard: A nebo třeba pražce (na tomhle foru spíše, než žebra od radiátoru)
A kam že to chcete ?
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 18:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem jel před 14 dny z Kolína v R 611 a byla tam jedna krásná mladá průvodčí.
- blondýnka, asi tak pětadvacet, maximálně kolem třicítky?
ICQ -> 21 65 33 068
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2752
Registrován: 9-2002


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 23:33:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Papa kox:
V žádném případě nejsou tolik baculaté, myslim že je to tak akorát, vypadají mladě a dobře a to je důležité...možná lepší jak ty vajglovy, protože to jsou všechno bárbíny jak maj bejt, ale pěkný sou taky to jo:-)
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 9-2005


Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 09:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luboš ct: Dík za pochvalu, znalec se pozná
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
Flexo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 7-2005


Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 11:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z Paříže (poblíž všech míst jsou stanice RER nebo Metropolitainu ).

 

 

 

 
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 463
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 14:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm tak teda nevim na 171 jich pár mladejch jezdí vim akorát o jedný z nich která je oprvdu pěkna(tmávý vlasy) naopak tam jezdí nějaká blondýna ale ta je fakt obyčejná tzv nic moc spíš nic ale zase je strašně aktivní..
Jinak k tý fotce z těch přeštic - jako pánové jestli se vám tohle nelíbí tak už teda nevim co byste chtěli?brejlovce z bleskem né?
AV 15-30
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 769
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 17:48:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: blondýnka, asi tak pětadvacet, maximálně kolem třicítky

Tahle byla myslím brunetka, vlasy lehce na krk, s brýlemi, něco mezi 22-25 lety. Na visačce měla DSVČ Praha hl. n.

Tobě se asi taky líbí ty vyzábliny jako jsou modelky a jim podobné.Každá správná ženská má mít (jak se říká)před našima i za našima,abych nemusel přemýšlet jestli to co mne tlačí,jsou její žebra nebo žebra od radiátoru.

Souhlasím v každém bodu.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 13:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa kox: Souhlasím s Lubošem a dalšími, že ty dvě vypadají (aspoň ze zadu) ideálně. Ani tlusté ani vychrtlé, prostě mají postavu akorát. A taky jsou přiměřeně vysoké. Nevím proč se na různých soutěžích "krásy" předvádějí samé přerostlé holky - když má holka 180cm a ještě nosí vysoké podpadky, tak si vedle ní chlap musí připadat jako prcek, pokud to náhodou není basketbalista.
www.fotodoprava.com
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 9-2005


Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 16:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky pánové za pochvalu, čekal jsem tvrdou kritiku, ale jsem mile přeqapen. Mít tyhle dvě slečny vedle sebe (třeba i ze předu) asi bych váhal, kterou z nich pozvat na skleničku (a proč ne obě?). Až se příští týden vrátím z objevných cest, máte se na co těšit.
ICQ 222-667-615
Možná přijede i brejlovec...
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 16:16:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepo tyhle a jim podobné jsou naprosto dostačující akorát nevíme jak vypadaj ze předu.
AV 15-30
Flexo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 413
Registrován: 7-2005


Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 21:53:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OH: Naopak mi vaděj prasáci a to víc než úchyláci, protože úchyláci za to nemůžou.

A prasáci za to snad můžou?

Gromit: Ani tlusté ani vychrtlé, prostě mají postavu akorát.

nedávno jsem slyšel výraz "madla lásky".
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23858
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 13:58:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takhle zezadu se stejně moc nepozná - jak si holka vezme takovýhle tričko, něco jí tam „přeteče” snad vždycky. A když ne, tak asi pochází z Dachau (anebo při oblíkání přemejšlí ).

Kolem Berouna jsem zatím potkal prvodčí jen jednu... :-(
To Budějce jsou jiný :-), a nejsou tak skoupý
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 17:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 090 se jich taky pár najde. Většinou tak průměrné nebo mírně nadprůměrné vizáže.
www.fotodoprava.com
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3254
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 08:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolil bych si jeden odkaz zkopírovaný ze "sousední" diskuze:

http://www.1sig.cz/foto.php3?ido=15

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace