K-report
 

Archiv do 25.července 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 843 » Staré archivy » Archiv do 25.července 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Václav Š. David
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.13.79.2
Odesláno Středa, 19. července 2006 - 22:55:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kri: Že by jich v Olomouci stačilo 12? Vozů této řady je totiž 31 a víc jich nebude. Mj. budou se předávat některé 850 do Olomouce?
830026
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 23:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

spekuluješ a věříš lidem kteří o tom nemají nejmenší věrohodný zdroj
Kristiane, co jsem sem napsal, se ke mně doneslo, já si nic nevymýšlel, je to zatím jedna z variant. A myslím, že se neznáme, abys mohl posuzovat věrohodnost mých zdrojů. Rozhodně jsou ale důvěryhodnější než tvoje kdesi na východě (O12 sídlí v Praze).
Oběhy být nakreslené můžou, ale jak víme tento rok z Klatov, řada na papíře se skutečností ani nemůže korespondovat (Kt nemají ani po třičtvrtě roku jedinou 810). Proč by tedy místo 843 nemohly jezdit třeba 854?
Já jen chtěl přispět se svojí informací, mně je srdečně jedno, kde budou 843, jestli v Brně, Pardubicích nebo třeba v Mongolsku...
Já se o 843 zajímám jen tehdy, pokud je nahrazena/nahrazuje 830/831.
471015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 23:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jel jsem v neděli Děčínem a všiml jsem si, co tam stálo odstavených vozů 043. Byla to náhoda, nebo jsou z nějakého důvodu dlouhodobě odstaveny?
Poslouchám www.danceradio.cz.
830026
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 23:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem viděl 2 843, jedna sólo a druhá s 2x010, takže 043 taky žádná..
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 00:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian: Nějak ti tam chybí 843, které by měly jezdit Plzeň - Most. Nebo myslíš, že to odjezdí liberecké, olomoucké nebo snad brněnské vozy? Jen tak mimochodem - to budou na trati 160 sestavy 843 + jeden vůz stačit?
ICQ -> 21 65 33 068
123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 10:01:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zatím je nový grafikon postaven takto - turnusová potřeba bez záloh:

Olomouc: 10x843
Pardubice: 12x843
Plzeň: 2x843

Brno: 7x854
Liberec: 8x854

Takže Brnu rozhodně žádná 843 nezůstane, ať si Kristian tvrdí co chce.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 12:11:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

123: A na to si přišel kde? Ne tady fakt nemá cenu něco řešit. Myslete si co chcete, já tvrdim že 843 budou prostě deponované v Meziměstí a budou jezdit ve dvojicích do Otovic na zastávku, a to rekonstuované na 843.2
 
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 13:15:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kristian:

Na poradě ohledně tvorby nového GVD. Je to sice jen špinavé, ale tak na 95 % jisté, protože už proběhlo uzavření na krajích a MD.
Vitik
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.71.200
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 13:54:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Našel jsem tuto zprávu:

http://240.bahnworld.info/index.php?str=2

Jestli je pravdivá, netuším....
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 15:48:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vitik

Jestli je pravdivá to nevím,ale je tam dost gramatických chyb a také nepřesnosti co se týká popisu míst na trati.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 17:01:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pravdy by na tom bylo, ale pochybuju že si budou rozumět 854 s 043.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
abc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.119.117.129
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 18:07:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

123: potvrzuju tuto zprávu ohledně mot.vozů
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 18:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co 831, zůstanou ještě alespoň v Šumperku, nebo je tohle léto jejich poslední?
ICQ -> 21 65 33 068
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 21:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nasazení regisráče na spěšňák v kladívka mi připadá jako fakt dobrý vtip než aby to mohla být realita. Na to kde všude už jsou 814 naslibované, a kolik jich je, tak nevěřim že by na trať 240 něco takového od nového GVD vyjelo. 854 s 043 by si sice rozuměly, ale nevím proč by s nima tady jezdily, když tu budou i 843. K 854 se budou hodit plyšové 050.

123: Máte poněkud podivné informace, asi tak jako s tou 850.032 jedoucí včera do Jihlavy že?
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
830026
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 21:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiane, ty si asi neuvědomuješ, že to jsou zprávy přímo z místa, kde se všechno rozhoduje.
Ještě mne nařkneš ze spekulace...
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1974
Registrován: 7-2003


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 22:55:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bahnworldu se neda verit ani datum ...
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Alfonz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.67.130
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 23:44:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano přesně takovou info jakou má 123, jsem dostal i já...

Pan Kristián: já bych jel raději do Pardubic do depa vyfotit si příjezd kolony 843 z Brna a Děčína. I se záložníma jich tam bude 15ks. Ale neboj, pokud budou načmáraný rychlíky po 238 a budou jezdit do Jihlavy, tak je tam jistě uvidíš až přijedeš s 850 nebo 854 do peronu s osobním vlakem od Brna...
Alfonz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.67.130
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 23:56:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže příští rok můžeš na letní naladu v Rapoticích zapomenout. Fotečky si hezky schovej ať se na ně na přesrok můžeš koukat vždy než půjdeš spát. I když na tohle bych se raději nedíval. Barvy že by se mi chtělo zvracet. Asi nic moc foťáček a to je pán pracující.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 00:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rychlíky na 238 mají mít 843? Já měl info, že tam mají být 854 (nejspíš z Brna, propojené oběhy 240 + 238).
ICQ -> 21 65 33 068
Maty
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.140.21
Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 01:05:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Turnus 12x 843 v Pardubicích? Není to trochu moc? Kde to má všude jezdit?
123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 07:48:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

843 z Pardubic budou mít rychlíky na Liberec + Os na Tanvald a okolí.
854 DKV Brno budou stejně jako teď brněnské 843 vozit 2 páry R Jihlava - Pardubice.
814 budou dvě a budou jezdit kmenově v Telči s tím, že budou nasazeny taky místo 810 z Ji do Okříšek a Kralic a Velkého Meziříčí a o víkendu se podívají na Os z Ji do Znojma s nějakým tím pendlem do Okříšek.
Kristiane, uvidíme, kdo má podivné informace :-).
Pivrnec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 08:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevím co kristián furt řeší,zatím jsou nakresleny oběhy pro HH takto-6ti denní 850, 6ti denní 854 a ještě 1denní pro 854.Je to výměna 843 za 854,ale do prosince je daleko a na dráze se vše mění každým dnem.
Alfonz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.67.130
Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 12:41:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To já nevím, zda budou nebo měli by jezdit pardubické 843 do Jihlavy nebo H.Brodu. Mě spíše zajímají vozidla jako tako taková a ne jejich provozní nasazení.
Stínovlas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 17:40:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pivrnec: Nevíš, jestli mají 854 a 850 nějaký oběh do Veselí????
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 17:51:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně. Tak jo. 15x843 v Pardubicích.. Ještě nějaké zajímavé zprávy se tu člověk dozví?
Tak to je teda pánové už fakt mazec, co se tu člověk dozví za bludy. No nic, to nemá cenu, k-report se nezmění.
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Mind
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 3-2006


Odesláno Pátek, 21. července 2006 - 23:49:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krisťulínku! Nemáš přístup na intranet? Je to sice špinavé kreslení ale je tam toto:
PCE 10x843 a 3x814. LBC 8x854. Plzeň 2x843(R Most), 4x854(Os Domažlice a Blatno), 3x842 něco na t160 a Klatovy, 2x814 v Klatovech zejména t185 včetně Domažlic. CHEB 8x814. Něco je to hodně SCI-FI a bez záruky.

Ale jedno je jisté!!! BRNO 7x854 a 6x850 pak nějaké 754 a zájezdy 842 z V.n.M. směr Střelice a dále.
Alfonz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.67.130
Odesláno Sobota, 22. července 2006 - 09:00:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechte toho chudáka Kristiána být, však on je ten jediný tady co má pravdu a za pravdu se člověk zlobí. Vždyť on jediný tady pracuje na dráze, a jěště k tomu jako strojvedoucí, tak musí vědět všechno nejlíp. My ostatní jsme jen banda šotoušů.
Pravda někdy bolí a je třeba se s ní smířit, hlavně když někomu odejde jeho oblíbená řada z depa, o které si myslel, že bude jeho denním chlebem pro několik dlouhých let. Je konec. Krisian i dead. Bastardi.
Pivrnec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 1-2006
Odesláno Sobota, 22. července 2006 - 09:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad stinovlas-bohužel nevím mně hlavně zajímalo zda zustanou 2 páry R do Pardubic-zustanou ale ř.854 a od odpoledního se bude nocovat ve ždárci a ne v H.Králové.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1921
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 09:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pan Kristián se bude muset nejspíš opět smířit s jím nazývanými „Zgarby řad 850 či 854“. Já budu mít zaručenější informace přímo z Brna snad někdy začátkem srpna. Stejně jako jsem tu loni potvrdil příchod 843, tak snad potvrdím i jejich odchod.

Nerad bych byl zlým prorokem a opravdu se vše může změnit, ale podle všeho to vypadá tak, že si Kristián na rakvičky zajde tak maximálně v Majlontě do kantýny
To je smrad. táto, ty ses zul?
Jenom trošku.
Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 10:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jó rakvičky, tak to mám opravdu radši ty z kantýny
A brejlovce na trati
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 857
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 11:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mind: Jistého neni vůbec nic, tak tady moc nemachruj.
3260: Než tys vloni potvrdil příchod, tak 012 už stála na dílně v HH. 843 v Pce je utopie, a jestli tam budou, tak je lituju (myslim ty rakvičky), protože to bude během měsíce kolona alá 025 až do Pardubic na zastávku.

854 pojede do Jihlavy min.o 20 minut dýl, 850 je všeho všudy 6, tak jak bys asi chtěl mít turnus na 6 zgarbů? Jako záloha bude co? 742? To by byl IDS teda nadšený. Ne 843 z Brna prostě nepujdou, rozhodně ne všechny, to by museli být na tom géřetu uplný magoři.
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 11:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian_reloaded

Na GŘ jsou opravdu magoři.Co jsem se dozvěděl (zatím je to neoficiální zpráva) od dvou důvěryhodných osob,tak ty 854 do Brna přijdou.
Je vidět,že na GŘ neví roupama co dělat.Co na tom,že zácvik na 843 vyšel na nějaké ty milióny,za rok si z opakujeme znovu.A perlička na závěr:Ty slavné 854 jdou do Brna proto,aby se jim vychytaly mouchy a pak zase půjdou o dům dál.Něco na tom bude,protože 843 tady bez problémů zvládnou věci se kterými mají v jiných depech problémy (střídání řídících vozů).
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1922
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 11:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Než tys vloni potvrdil příchod, tak 012 už stála na dílně v HH

To, že stála na dílně nemuselo nic znamenat. Narozdíl od Vás, vážený kolego, zde sděluji informace, až si je potvrdím.

Přestaňte opět napadat jiná depa!!!
To je smrad. táto, ty ses zul?
Jenom trošku.
Husibrk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.72.88
Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 18:42:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždyť on jediný tady pracuje na dráze, a jěště k tomu jako strojvedoucí,

Nikoliv, pracuje jako posunovač! Potvrzená informace.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 20:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Tohle neni informační server, ale diskuzní fórum, tudíž zde každý nemusí sdělovat informace až když je má potvrzené, o to tady totiž vůbec nejde, ale hold někdo stále nechápe význam slova DISKUZE.
Husibrk: Ano, jsem šupák, momentálně již jen díky majlontskému vedení K tomu se tu vyjadřovat nebudu, protože slušně to po včerejšku už říci neumim, a neplatil by již můj podpisový slogan.
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 7-2003


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 21:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle neni informační server, ale diskuzní fórum, tudíž zde každý nemusí sdělovat informace až když je má potvrzené,

Tedy az ziji famy a info typu JPP (jeden posunovac povidal )}

(Příspěvek byl editován uživatelem PvvS.)
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
M_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2209
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 23. července 2006 - 21:53:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle neni informační server, ale diskuzní fórum... ...ale hold někdo stále nechápe význam slova DISKUZE.

Pokud to má být diskusní a nikoli fabulační fórum, tak je vhodné odlišovat informace zaručené, věrohodné, pravděpodobné, pochybné... No a taky občas naznačit, zda je to jen můj názor, či převzatá informace. Zajímavé je, že většina diskutujících to vidí podobně, a že časem dokážou odhadnout, co komu lze věřit.

P.S. Toto je můj subjektivní názor.
Panacek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.144.67
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 09:46:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z doslechu:
Když nebyl pan Šedek schopen vypotit solidní oběhy tak to na nový GVD vypotil někdo v Praze a mělo by bejt v Lípě najednou 13*810 +záložní kusy místo Šedkova 6*810 a dokonce deponovány i 3*854!!!
Tak nezbude než doufat
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 09:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

10 rakví v Perníkově - to asi nebude vše Liberec ne? To vypadá i na HB a JI. Třeba se do Šalingradu 843 podívá po 240 na nějakém Os z JI.

Ono ty zmatené přesuny šrotů po republice jsou každoroční. Líbí se mi třeba Plzeň - psaná 2xExita, 2 rakve a qatra - ještě by tam mohli přesunout 1x850 z Olomouce
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1929
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 10:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristián: Tohle neni informační server, ale diskuzní fórum, tudíž zde každý nemusí sdělovat informace až když je má potvrzené, o to tady totiž vůbec nejde, ale hold někdo stále nechápe význam slova DISKUZE.

Myslím, že ten kdo nejvíc nechápe význam diskuze jste vy. Chováte se hůř než naši politici. Měl by jste si občas dávat pozor na ústa, protože až taková anonymita tu není. Nezapomeňte, že i v soukromém životě reprezentujete svého zaměstnavatele. A nezpravíte to ani podpisem pod čarou! Styl, kterým se vyjadřujete, můžete používat v čtvrté cenové s kamarády na pivu.


To je smrad. táto, ty ses zul?
Jenom trošku.
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 11:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nezapomeňte, že i v soukromém životě reprezentujete svého zaměstnavatele

Kdyby zaměstnavatele.... ale hlavně sebe.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 12:45:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ještě chocholouš tady chyběl.. Fajn, ještě něco se dozvím?
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 835
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 13:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiáne, tobě nevadí, že ti tady většina lidí neuvěří ani takovou informaci, že na trati 251 jezdí řada 714?
ICQ -> 21 65 33 068
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 13:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260, Kristian: opravdu by bylo dobré si dávat pozor na ústa. Já tu loni svého zaměstnavatele spíše hájil a přesto jsem měl z přispívání sem pořádný průšvih. A ač si o "corporate culture" u ČD mohu myslet své, i tady by se elementární pravidla měla dodržovat. A veřejné hádání se mezi jednotlivými organizačními součástmi jedné firmy, nota bene prováděné nějakým kandidátem na strojvůdce, to je jedna z nejhorších možných prezentací firmy. Dokonce horší než výpoldy mluvky Ondry Hnůje a jeho pravé ruky "AudiSex" Mence.

Navíc co kauzu putovního cirkusu jménem 843 sleduju, tak informace kristiana asi moc věrohodné nebudou a hlavně bych tipoval na vyvozování sáhodlouhých důsledků z nějakého náznaku.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1933
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 13:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jtb a ostatní: Já nezastupuji žádné DKV ani PJ a nejsem zaměstnancem ČD. Kdybych jim byl, nebyl bych takový hlupák jako Kristian, abych se tím veřejně chlubil. Ani pod přezdívkou. Navíc jsem z Brna. A jmenuji se Michal Hájek.
To je smrad. táto, ty ses zul?
Jenom trošku.
Jtb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 529
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 14:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Tobě taky nic nevytýkám. Těší mě, Honza Beránek. A tímto předávám představovací kolík Kristianovi...i když ho ti zásadní k-reporti dávno znají...
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 16:16:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ještě chocholouš tady chyběl.. Fajn, ještě něco se dozvím?

Ano. Že ten můj přechozí názor byl můj subjektivní soud, nikoliv odborná diagnóza. Tímto se Vám omlouvám za toto opomenutí. Jde o politováníhodný omyl, který ...blablabla.

Teď vážně. Divíte se, že Vás vedení depa nechce pustit na mnohatunový stroj ?
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1938
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 18:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chocholoušek. Vy nás ale zásobujete, pane Karfík!
To je smrad. táto, ty ses zul?
Jenom trošku.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 18:25:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde jsou moderátoři? Hlavně že jich tu je jak nasráno, ale když mají něco dělat, tak nikdo nevidí, neslyší.. Pěkně to tu vedete. Tímhle stylem můžete diskuzi přejmenovat po mě a na rakve založit diskuzi novou.
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 24120
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 20:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristiáne, dávej si pozor na ústa

Až mi budeš za čtení těchhle sraček posílat na účet pravidelnou mzdu, pak tu něco vypuštěj


PS:
Vybrané diskuse (a tato již bohužel patří mezi ně) nesleduji.

PS2:
Pokud máš při ruce Kalkuliho přístroj, tak spočti počet moderátorů a počet příspěvků, které se na celém Kčku občas za den objeví.

PS3:
Díky nejmenovanému za informaci, že se sem mám podívat.

PS4:
Až budu mít náladu, tak si to snad projdu a případně upravím.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Michal Tarkoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.193.12
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 20:32:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mallard: Souhlasím s tím,že výcvik na řadu 843 není zadarmo a hlavně se to nedá naučit za chvilku.Tyhle náklady jsou však v rámci šetření na ČD pro nadřízené nepodstatné.

S řadou 843 v Děčíně se letos rozloučíme,čímž určitě potěšíme Kristiána,který to všechno již v minulém roce věděl.Jenom se mu nějak nedaří naplnit to,že dojedou ty děčínské do Brna.

A dnešní moje tečka trošku mimo řadu 843.Kultura cestování ve vlacích v okolí PJ Děčín s nástupem soukromé firmy ZENOVA prudce klesla,ale hlavně že čištění má soukromník.ČD ušetří,vlaky jsou špinavý a WC při výjezdu z výchozí stanice i zcela nepoužitelné,protože nějak nám ten soukromník neposílá svoje lidičky na čištění.Ale podle smlouvy "dobře " uzavřené zaplatí za nevyčištěný vagon 100 Kč pokutu.A ten národ si stejně zanadává na bordel na ČD.A do toho mám dělat kontrolní činnost směrem ke kultuře cestování.
Vikijous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 20:37:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tímhle stylem můžete diskuzi přejmenovat po mě a na rakve založit diskuzi novou.
Moderátoři: tuto větu přesunout do šotoušů, hned za úpálení odbroníka na dopravní infrastrukturu
Prográmky pro BAHN
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 24137
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 21:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MT:
Snad se to uklízení nějak vyřeší, v Praze na Wágusonu to začíná vypadat po období, kdy to byl naprostý humus, o dost lépe, uklízecí čety mne občas až překvapují
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 22:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tarkoš: A co bude mít Děčín jako náhradu za 843? To by mě totiž docela zajímalo, to tady totiž všichni chytráci co berou oběhy ještě horké z tiskárny generálního ředitele neví..

Martin: Ale nezlob se, od toho moderátoři jsou, aby mazali nesmyslné příspěvky, netýkající se tématu.
Příspěvek je vlastním vyjádřením autora a nijak nesouvisí s profesním životem.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 24148
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 23:03:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale nemůžou tu být stále.
I proto se spíš důvěřuje úrovni uživatelů, kteří jsou tu v podstatě převážně stálí a svým vystupováním si dělají „reklamu”, kterou si pak nesou dál.
Násilný zásah beru až jako krajní možnost, navíc spíš vůči někomu, kdo je zde nový, nebo obecně neznámý.

Ale jak už jsem psal, tuhle diskusi dlouhodobě nesleduji, takže opravdu nechci zasahovat do cizích příspěvků.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 23:43:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristián: A co konkrétního by tě zajímalo? Většina os. v okolí Děčína v 809/810, rychlíky směr Liberec v 854.
ICQ -> 21 65 33 068
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 24. července 2006 - 23:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michal Tarkoš

U nás vozy taky čistí soukromá firma a problémy s čistotou vozů nejsou.A to se někdy stane,že jeden vůz musí během večera vyčistit několikrát,protože se vyoslí pokaždé něco jiného.
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 7-2004


Odesláno Úterý, 25. července 2006 - 08:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PJ Děčín dostane další várku 810,jako náhradu za 843...Oběh zatím už pro 22 vozů 810....,Č.Lípa 6 vozů a Liberec 15,tj že sem asi přijdou nějaké 810 z Liberce a Lípy.Prostě všud kam plivneš na severu,bude 810,jako takovej skanzen Studénky....
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 845
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 25. července 2006 - 12:44:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

753.006: Nejspíš to budou ty vyšetřené z tanvaldských (příp. frýdlantských) tratí, ne?

Co se týká čištění vozů - stačí se v blízkosti čištěné soupravy pohybovat s foťákem a hned je výkonnost uklízecí čety o 100 % lepší :-)
ICQ -> 21 65 33 068
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 25. července 2006 - 13:22:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bureš: a když je budu fotit, ještě se zvedne výkonnost?
Nepíšu velká písmena na počátcích vět a jmen vlastních? Neděste se, jen mne nebaví pořád mačkat "Shift"... :-)

http://karel-loko.net - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.cz - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace