K-report
 

Archiv do 23.srpna 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 a 252 » Staré archivy » Archiv do 23.srpna 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1535
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 14:33:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno ve Střelicích piráti s obilňáky, tentokráte kupodivu jen s jednou loko. A co bylo ještě zajímavější, několik monferotranceréalesů vezl i manipulák ČD stojící vedle něj. Dělba práce?? Bylo by to možné?
 
(Líp to nešlo, páč nízká ranní zoncna a taky chvilku trvalo než myšák zareagoval... Snad příště.)

A o nějakých pár desítek minut dřív v Okřechách - maňas s dvojčetem a moc kotlíky za sebou (které ovšem nejsou na fotce vidět - co dělat, když stál tak blbě). Ale počítám, že to byly ty zde nedávno zmiňované bečky jezdící kamsi na 241.
 
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2442
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 14:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

několik monferotranceréalesů vezl i manipulák ČD stojící vedle něj. Dělba práce?? Bylo by to možné?

Proč ne; nebylo by to poprvé, kdy vozy pro obilní vlak extremistů přistavovaly, resp. v koncovém úseku vezly ČD.
"Slova jsou jen zrnka v poušti rozfoukaná větrem nočních bouří,..."
M_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2259
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 15:25:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: Veleba z Agrární komory už do novin vykřikoval, že obilí letos bude tak málo, že nám nebude stačit. Uvidíme, jestli to je pravda, nebo jenom účelové P.R. Možná se příští rok bude vozit obilí opačným směrem.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 15:27:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet:Ty seš fíra a fanda mašin tělem i duší to se musí nechat ale je to hezký
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1538
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 18:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: to jo, ale pokud vím, tak v těch případech vezly ČD všechny vozy. Ale tady stál vlak (zřejmě) Viamontu a vedle vlak ČD, který kromě jiné zátěže vezl i ty monfery. Přitom prázdné vozy by tam měla jedna 740 v pohodě zvládnout... Ale byl to jen letmý pohled, ty vozy z maňasu mohly jet jinam, v těch krajích se loží zrní v několika stanicích.

M_v: když nebude chleba, budeme se cpát bůčkem . Ale spíš bych vsázel na pokus zvednout cenu - pokud jedno takové prohlášení může mít na něco takového vliv...

Lokofanda:
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2448
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 17. srpna 2006 - 18:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: Pokud vím, tak v oněch případech se ČD podílely na rozvozu na jednotlivá místa nakládky.
"Slova jsou jen zrnka v poušti rozfoukaná větrem nočních bouří,..."
RiC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Pátek, 18. srpna 2006 - 06:57:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení cestující a přátelé železnice - akce Vlakem na Polenskou pout dne 9 a 10.9.2006 se z ekonomických důvodů nekoná!!!! Tolik suché vyjádření ČD.
Totiž zde ČD vypočítaly celkové náklady na konání jízdy zvláštních vlaků na 60.000,- Kč a to si ještě k tomu připočítaly obchodní přirážku ČD ve výši 7,5 % (přirážka účtovaná všem dopravcům při sjednávání smlouvy na jakýkoliv zvláštní vlak - tedy přepravu uhlí, zrna ale i na všechny nostalgické vlaky! - bez rozdílu! přepravovaného substrátu). Tímto tato celková částka nebyla pro město Polná přijatelná a jakkoliv akceptovatelná a nehodlalo ji zaplatit. České dráhy oproti rokům minulím již neoslovily jiné možné sponzory a celou částku i s obchodní přirážkou požadovaly zaplatil po městu Polná.
Takto se tedy po obnovení tradice jízd vlaků do Polné na pouť od roku 1991, poprvé nepojede do Polné zvláštním vlakem na pout!!! Jaká velká škoda pro cestující a město Polná.
Ale je zde i dobrá zpráva - příští rok 2007 se ujal jeden nejmenovaný spolek železniční možnosti jízdy zvláštních vlaků na Polenskou pout ve vlastní režii a to i parní lokomotivou!!!! vše zatím v jednání.
Thomas11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 18. srpna 2006 - 08:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten čtvrtek ráno s pěkně modrou 742 to byli exterňáci do Miroslavi, vezli prázdné vozy. Po 14.hod odjíždělo dvojče(740,742) s 19 naloženými vozy do Střelic, odtud se vrátí a dnes by měl odjet zbytek.
 
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 10-2004


Odesláno Pátek, 18. srpna 2006 - 08:53:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Thomas: a teď se zeptám zase já - výpravčí?
Thomas11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 18. srpna 2006 - 10:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet: Ne ne ne
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 11:04:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak včera jsem navštívil Jihlavsko,tak tady napíšu pár postřehů.
Na posunu v Jihlavě-714.014.Na R665 šla 750.022,kdežto 750.308 čekala na nějaký jiný výkon vzadu v depu.

V areálu JLS-vraky:710.457,702.011,701.638(T211.0591).
-stroje vypadající celkem zachovale:703.020,702.090
-zbytky strojů:701.663(rám),740.515(kabina),740.544(hodně očesaná lok.),T334.0660(rám,v.č.-6576,r.v.1965).

Jinak,že pozdravuju toho posunovače,co se nám smál a říkal,že se těší co zas bude na k-rep.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 946
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 11:42:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: A nefotil jsi náhodou dvojče 240.060+065?
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 11:45:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo,fotil.A dík za tu druhou.Já si zapamatoval jen tu 240.060.
Tys ses tam taky někde potuloval??Nebo si ten posunovač??
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 13:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne, já jsem šel okolo vás, dvakrát, ale taky v oranžovým tričku. Prvně jsem šel od budovy až na roh tranzita a u toho zábradlí jsem si zapálil, aby mě zas nějakej č...k nebuzeroval za kouření na nástupišti a pak zase zpátky a nastupoval jsem na 3. koleji do toho přívěšáku. Pak jste ten osobák kterým jsem jel předjížděli v Lukách v R 665. Taky jste se ještě mohli stavit v Okříškách na R 1519 jako já!

Ale vrtá mě hlavou kdo byl ten posunovač. Na severu byl Roman, ten asi ne, druhej sever okupoval Zachulda, starší ročník, ten je rád že má toho svýho žigula, natož počítač, tak jedině někdo z jihu nebo z města.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 791
Registrován: 4-2004


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 13:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych se i stavil na ten R 1519,ale nebyl čas na hrdinství,protože na mě čekalo v Hulíně několik kámošů na hospodské zahrádce.

Ten posunovač nebyl nějak starý,a co si pamatuju,tak byl dost vysoký.

Jinak jsem byl v tom stánku směr HB,obsluha pěkná a pivo bych zařadil někam do průměru.

A co jelo na R 1519??
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 14:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi nevíte někdo jak to chodí na Mn ze Znojma do Moravských Budějovic?Teď jsem si na to tak vzpoměl....Večer přejde staniční zálaha v podobě 742 na čelo vlaku na Budějovice a veškerou zátěž do nácestných stanic naváží jen od Znojma?Protože zpátky už jede v závěsu Rakety přímo na Znojmo bez manipulace....To znamená že když třeba v Šumný bude zátěž na Znojmo tak si ji veze na druhou stranu do Budějic a pak teprve v závěsu nazpět?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 17:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vysoký? Ráčkoval a huhlal? Jestli jo tak to byl Richard Cila, aka Dlouhej. Ale co ten tam dělal, když denní má dneska?

No tak tos měl kliku že včera byla v krmelci zrovna ta mladá brigádnice, jinak obsluha .

Na R 1519 stejně jako už půl roku 750.103.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
RiC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 21:42:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji o váš zájem o můj turnus. Jinak jsem rád, že někdo dokumentuje fotograficky každodení běh událostí na železnici v Jihlavě. Osobně na to již nemám dost času a raději se věnuji popisování, spisování železniční historie tratí na Vysočině, ale i historie depa/výtopny Jihlava. Pro ty co si již nepamatují jaké to bylo v Jihlavě, tak jedna fotografie z mé rozsáhlé sbírky historických fotografií let minulých.
 
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 951
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 22:44:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty we! 4c plná, cihelna plná! A to ještě fungovalo St. 2!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 22:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo ty pí..! Až teď mi došlo kdo se skrývá za RiC. Teď se budu muset Dlouhýmu vyhejbat za ten vošklivej popis.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 11:55:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co se děje na trati 241 že je výluka Moravské Budějovice-Jaroměřice nad Rokytnou?
RiC
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.230.44
Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 14:54:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem zvyklej na jiná oslovení, označení, zvláště od zaměstnavatele se mě dostává podstatně horších oslovení, označení pojmenování, neboť se k provozním pracovníkům chovají jako k otrokům, nevolníkům a jinému podobnému obtížnému hmyzu.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 16:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

at Lokofanda: Na 241 se opravuje mezi Jaroměřicema n/R a Mor.Budějovicema most. Je to v obci Lukov. Zatím jsem tam nebyl, mám to z doslechu, ale pojedu to omrknout
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 17:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan11111:Díkec!Já vím kterej most to je-cihelnej a klenutej...Jednou se o něm psalo myslím i v novinách kvůli tomu že z něj občas něco vypadlo.....
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 7-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 19:50:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to je fakt, některý mosty na 241 jsou opravdu síla, já mám pocit, že se snad neopravovaly od 19. století...
Ještě dotaz pro znalce historie. Nadjezd na 241 přes silnici I/23 u Čechočovic byl dříve také klenutý? Současný bych odhadl na věk cca 60 let, tedy do doby, kdy se narovnávala silnice mezi Krahulovem a Štěměchy. Neexistuje někde původní foto?
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 20:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na 240 příjemně překvapila na Os 750 144 a dokonce jako zázrakem svítilo slunce... Zato včerejší R 1518 jel v totální tmě...
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 21:07:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byl jsem se podívat na stavbu mostu v Lukově (trať 241 mezi Jaroměřicema n/R a Mor. Budějovicema) Ode dneška tj. 21.8. tam už není cihelný-klenutý most. Kompletně je zbouraný (viděl jsem jak ho bourali - foto bohužel nemám) a nahrazen "I" nosníky na betonových patkách. Stojí to za to zhlédnout. Pokud tam byl kamarád a měl fotoaparát, tak dodám fotky. Trochu mě to mrzí, že neopravili ten starý klenutý most. Například v Přerově je to fakt bezkonkurenční, most je klenutý, opravený a ještě nasvícený! Na druhou stranu je to ale dobře, že na 241 je alespoň nějaká investiční akce!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 13:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šošon:jo 144 s tím pluhem je super
Milan 11111:máš pravdu aspoň něco než nic...Jak dlouho ta výluka potrvá?To by mohlo bejt na nádru v Jaromkách hnedka zajímavější.....
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 15:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lokofanda: Včera večer skončila ...
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 15:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nuts:tak smůla...já myslel že to bude třeba na dýl......
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 18:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Položme si otázku, proč vyspělé státy Evropy usilují o renesanci železniční dopravy. Protože doprava kolejová, především ve směrech vyšších přepravních nároků, má oproti dopravě silniční nesporné výhody, zejména vyšší přepravní kapacitu, větší bezpečnost provozu a při stejném dopravním či přepravním výkonu výrazně nižší spotřebu energie a podstatně menší nároky na zábor území. Mnohem méně poškozuje životní prostředí, je hospodárnější a při splnění určitých podmínek umožňuje i vyšší rychlost a pohodlí cestování. Podstatně méně podléhá vlivu nepříznivých přírodních podmínek. Efekt výhodnosti kolejové dopravy se ještě zvyšuje při volbě ekologicky čisté elektrické trakční energie. Proto je třeba zachovat významný podíl železnice na uspokojování přepravních potřeb a uskutečňovat dopravní politiku, která přispěje ke zatraktivnění železniční dopravy a umožní postupně vyrovnat obrovské zpoždění rozvoje naší železnice ve srovnání s vyspělými státy Evropy.

Pro dokreslení relací mezi železniční a silniční dopravou uvádíme výsledky šetření příslušné odborné instituce ( Ústavu pro ekopolitiku), dle nějž se na produkci zplodin a jedovatých látek do ovzduší oba systémy podílejí takto:



škodlivina
silniční doprava
železniční doprava

kysličník uhličitý
89,5 %
3,9 %

kysličník uhelnatý
93,0 %
2,1 %

kysličníky dusíku
92,0 %
5,3 %

sloučeniny uhlíku a vodíku
91,9 %
5,4 %

kysličník siřičitý
91,2 %
6,9 %

olovo
92,5 %
0,0 %

prašné částice
91,5 %
7,5 %


(ZDROJ:http://www.pravyblok.cz)

I když zdaleka nesouhlsím se vším, co prosazuje tato strana, tento článek je pravivý.
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 18:55:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: na nádraží v Jaroměřicích byla zajímavá akorát přes víkend odstavená souprava pro R 1518, jinak mezi Jar. a Okříškama pendlovala 2* 810.
Dneska v 6 ráno v Okříškách spatřen náklad směrem na Jihlavu, v čele s trojčetem 742 283 + 427 + 172. Na fotku to nebylo, bo bylo málo světla...
Jnr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 20:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Milan111111: Co tvoří zbytek do 100%?
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 20:33:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že by zbylé druhy dopravy??? To by ale bylo strašně málo (námořní, ...)
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 21:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šošon:a na které koleji stála?Na druhé od stanice?A s tou rychlíkovou soupravou tam stála i 750 103 nebo ji stáhli do jihlavy?To znamená že od Znojma jela náhradní souprava...Docela by mě zajímalo co jelo za sestavu,nebo jestli stačila jen 810...A ten náklad na Jihlavu byl tak našlaplej,nebo se jen provážely mašiny?
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 21:20:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Jnr: Co tvoří zbytek, to nevím, v jakém složení to nevím, pouze mě ten článek zaujal. Náhodně jsem jej objevil.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 21:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Lokofanda: Co říkáte na to, že od nového grafikonu nemá jet R 1518, 1519? Myslíte, že města a obce, co jsou na 241 chtějí ČD s Jihomoravským krajem a Vysočinou úplně odvařit, co se týče železniční dopravy?
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 21:47:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan 11111:Teď to dění na železnici spíš sleduju tady než ve skutečnosti,tak že mě to docela překvapilo.Protože pamatuju hlavně R1518 hodně slušně obsazenej,ale vím že ta 1519 jela po 241(nevím jak na předchozích tratích)hodně slabá,až teda na Vinobraní,ale bral jsem to dejme tomu jako návoz soupravy a zároveň aby to přinesklo i nějakej ten groš,protože když už to jede tak proč to nevyužít.Ale jestli to teď jezdí fakt tak prázdné tak je to sice škoda,jak z důvodu spojení,tak ze šotodůvodu-je to jediný výkon na kterém jezdí traťová lokomotiva,ale bohužel ekonomika je ekonomika.I zrušené Sp vlaky hlavně 1810/1811 a 1812 v neděli si nevedly tak špatně.Ale pak to asi hodně zesláblo.Po jejich zrušení a zavedení MOs vlaku do Jihlavy jsem koukal že ta 842+010 jezdí celkem prázdná,takže časy se mění,voda teče a trať 241 míří sice se slavnou minulostí do smutné budocnosti.Hold dráha žije jak říka můj téměř každý den dojíždějící mistr ze Znojma v socialismu,na spoustu věcí kašle,má furt spoždění,cena taky není zrovna nejlepší,komfort souprav taky ne, tak že co na to říct.Já jsem pro železnici zaujatej-fanda ale laikovi je to jedno,při dnešních cenách a rychlosti Busů a rozšíření automobilů......Mistr mi řekl že kdyby bylo lepší spojení tak už vlakem dávno nejezdí
Jnr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 00:46:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na rychlíku z Jaroměřic jela 750.103. V Jaroměřicích jsem byl jen na cestě co vede k nádraží, takže kolej přesně nevím, ale před ní ještě byla 810, takže minimálně druhá, spíš bych ale řekl třetí (ale fakt nevím). Původně jsem chtěl počkat v Jaroměřicích na NAD, abych se podíval, kolik jede lidí, ale nějak se kazilo počasí, takže jsem to čekání nakonec neriskoval. Čekal jsem pak u přejezdu v Lesůňkách** a R měl asi 15 - 20 minut zpoždění.
** (mmch. ideální místo pro novou zastávku a z meze nad tím přejezdem by mohlo být dobré fotomísto (směr Jihlava))

to Milan111111: Nevím, jak Třebíč přispěla k navrácení Rožmberku zpět na 240, ale myslím, že nijak (Třebíčskou radnici veřejná doprava nijak moc nezajímá - viz. přednádraží, systém MHD atd.). Hlavním důvodem navrácení na 240 bylo, že vedení přes Žďár nepřineslo zkrácení JD do jižních Čech a minutím Třebíče přišel Rožmberk o cestující. Navýšení počtu rychlíků pak souvisí se zavedením taktové dopravy na trati (shodou okolností tentýž rok).
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 08:27:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Lokofanda: R 1518 jezdí slušně obsazenej, zvlášť ve školním roce! S 1519 je to slabší,ale nějak se ta souprava do Znojma dostat musí. Souhlasím, že je fakt škoda, že byly zrušeny Sp vlaky ZN - HB. Velmi slušně obsazené jezdily ve čtvrtek, pátek, neděli a částečně i pondělí. Alespoň v tyto dny je měla dráha zachovat,protože si pamatuju, že v Mor.Budějovicích nebo v Jaroměřicích jsem si párkrát ani nesednul!
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 08:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Jnr: Jenže Rožmberk via HB by jel celý pod drátama - provoz by byl levnější. Jsem ale rád, že jezdí via Třebíč. Mám jiné informace než Vy. Vím, že se o rychlíky Třebíč+Náměšť n/O snažila, protože přes TR nevede ani pořádná silnice. Spojení Třebáně se světem by se rapidně zhoršilo, proto návrat rychlíků zpět. Mj. ministerstvo dopravy usilovalo o úplně zastavení rychlíkové dopravy na 240 (chtělo z ní udělat takovou 241) Argumenty MD: stav svršku a neexistence elektrifikace.
Jnr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 08:55:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rožmberk via HB by sice jel pod drátama, ale bez cestujících. Holt ty dráty cestující nějak nelákají ;-)
Pokud by Třebíč měla tak velký zájem o vlakové spojení, pak mi není jasné, proč si nevyhádala R / Sp do Jihlavy na šestou a osmou hodinu ráno. První rychlík do Jihlavy na desátou hodinu ... :-(
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 09:28:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těch spěšňáků Znojmo - Havlíčkův Brod je škoda. A jestliže skončí i spěšňáky Brno-Znojmo, tak těch také. Docela by se na ně hodily soupravy 843+043+943 - vzhledem k úvrati v Hrušovanech. A ty na Havl.Brod by klidně mohly pokračovat na Pardubice.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 09:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Jnr: Na šestou jede osobák a na osmou (přibližně) taky /příjezd do Jihlavy 5:58, 7:16/. R nebo Sp nejede z toho důvodu, protože je potřeba obsloužit i obce typu Bransouze, Bítovčice, Dolní Smrčné atd./

To Jirka kraťas: Plný souhlas. Stálo by i za úvahu ty spěšňáky ZN - HB - PCE vytáhnout až do Liberce. Jihozápadní část Moravy má s Libercem a vůbec s městy v okolí Liberce dost špatné spojení.
Také by stálo za úvahu vést ze Znojma Sp nebo R do Ostravy/Bohumína via Břeclav.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 10:01:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

výsledky šetření příslušné odborné instituce ( Ústavu pro ekopolitiku)

Co to je, Ústav pro ekopolitiku? Složka Akademie věd České republiky? Organizace zřízená Ministertvem životního prostředí? Ani jedno, ani druhe. Je to obecně prospěšná společnost několika lidí s právnickým nebo nespecifikovaným vzděláním. Chtěl bych videt jejich pŕístroje, laboratoře, statistická data, pomocí kterých provádéli prezentované "šetření". Pokud si chcete skutečně něco přećíst a popřemýšlet o vlivu dopravy na životní prostředí, doporučuju skutečné relevantní data prezentovaná zde http://www.cdv.cz/rocenka2004/ a samozřejmě vlastní mozek. Kromě čtení absolutních čísel doporučuju ještě zapojit Excel a přepočítat množství emisí na jednotku dopravního výkonu (tkm, oskm) pomocí oddílu Přeprava.

Kromě toho je na toto téma na k-reportu přímo zaměřená komora, tady si toho moc lidí, co to zajímá, nevšimne.

Co říkáte na to, že od nového grafikonu nemá jet R 1518, 1519? Myslíte, že města a obce, co jsou na 241 chtějí ČD s Jihomoravským krajem a Vysočinou úplně odvařit, co se týče železniční dopravy?

Hehe, evergreen této diskuze
proć to furt zkoušíte tady? To je k ničemu, musíte psát na kraje, na Ministerstvo dopravy, na obce (budou komunální volby). Teď už je stejně pozdě, GVD je hotov, ale když jich tam těch dopisů přijde 100 (od 100 občanů, ne od pěti šotouśů), budou se tím zabývat. Tak to funguje, brečení 5 lidí na k-reportu nepomůže.

spěšňáků Znojmo - Havlíčkův Brod je škoda. A jestliže skončí i spěšňáky Brno-Znojmo, tak těch také.
Kolik lidí, jejich cestujících, má stejný názor? To už tu bylo, změňme téma.
Milan11111
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 10:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Kubrt: Věříte, že v pátek a v neděli byly Sp ZN - HB plné? To cestovali samí šotouši? Byli domluvení?
Jnr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 11:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Milan11111: ještě k tomu Rožmberku: přes HB to bylo pod dráty, ale o zhruba 30 km delší, takže pochybuji, že to úspora by byla významná.

to Milan11111: Proč vůbec existují rychlíky a spěšňáky, když neobsluhují Přímělkov, Hvězdoňovice, Vesce, Radostice atd. Uvědomujete si, že spěšňák Brno - Znojmo (a z5), jehož zrušení tady oplakáváte taky neobsluhuje obce na trase?

to Jirka Kraťas: Vypadá to, že 843+043+943 nebudou ani na 240 (bo je ČD potřebují na tratě Plzeň - Most a Pardubice - Liberec), takže mají odejít buď komplet, nebo 943. 943 mají ale odejít určitě. Což je škoda hlavně kvůli přepřehům na hlaváku v Brně (kapacita nádraží) a úvrati při případném zakončení vlaků v Jihlavě městě.
Kubrt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1305
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 11:19:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je furt dokola. Kdyby ty vlaky chybély nějakému zajímavému množství lidí, tak nebudou zrušeny. Tak to v CZ zatím nechodí, viz situace na větśině jiných tratí, kde podobných rychlých vlaků už 15 let stále pŕibývá. Jen na 241 začátkem 90. let pŕibyly a pak zase ubyly. To fakt není spiknutí gumokolní lobby, ale důsledek nekonkurenceschopnosti téch diskutovaných vlaků.
Jirka_kraťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 11:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Milan1111: Já jsem těmi spěšňáky také několikrát jel, naposledy v únoru 2002, a plné byly vždycky. Obvykle jela souprava 850+2*050 nebo 742+3*050 nebo 742+3*021.
Fanfán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 11:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hehehe, tato diskuzu už vážně připomíná přeskakující jehlu na gramofonové desce. Patrně někteří zde věří heslu, že když budou blbost stokrát opakovat, stane se z ní pravda.
Liberté! Égalité! Sexualité!
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 468
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 12:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milan Kraťas: Jak jsou ale plné v letošním GVD?
Zajímalo by mě kolik lidí (číslo) jede.
Já jel na 241 jen s Os. a ten plný nebyl nikdy.
Sp. je něco jiného,ale....už plno lidí na K-repu psalo,že jsou Sp. v úseku Znojmo-Jihlava poloprázdné,to by chtělo nějaký konkrétnější čísla.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 13:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych na Liberec od Znojma nic neprotahoval,protože kdo tam pospíchá jde autem a kdo se chce svézt vlakem tak ho nějaká ta hoďka navíc nezabije....já jel spřítelkyní a ještě jedním párem minulý rok do Náchoda na dovču a nevadilo mi to...Až na to neuvěřitelně dlouhé drkocání v 810 po 238-nic proti krabičkám ale to je už fakt mazec

K tomu zušení R1518 jestli nejezdí až tak slabě obsazenej tak by nebylo marný aspoň udělat v neděli místo něj Sp do Brodu s Krokodýlem a bylo by.Takhle se z trati vytratí další cestující(a že se jich za poslední léta vytratilo opravdu dost)a zůstane to jen na pár železničních příznivců,pár "dobrodruhů" a nějakýho režijkáře a bude po prdeli.Snad aspoň náklady po 241,který taky zeslábly-hlavně Mn,se třeba obrátí k lepšímu
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1551
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 13:58:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trošičku vám to nabourám dalším obrázkem ze Střelic: 740.758 a 740.503 dnes ráno, vedle 731.039+040 s maňasem do Studence:

 

A teď v klidu můžete pokračovat v zajímavé () debatě o přetékajících spěšňácích do Znojma..
Tomaseq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 7-2003


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hele hele 740.758 IDS Olmütz, 503 je čich, nevíš? To je zase nějaký obilí?
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:09:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet.jak to je s těma fírama soukromníků?Fíra ČD může jet jen po trati kterou má poznanou nebo jak to napsat a oni?S vlakama se jezdí křížem krážem po republice....
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1552
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:12:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, 758 IDS, před časem známá hlavně z vlečky kyjovské flaškárny. 503 - komu patří nevím, ale má ji pronajatou Viamont, viz obr. od Thomase 11 z posledního pátku.
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1553
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: taky si dělají poznání.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krysolet:aha tak tak to teda je.Ti těch tratí musí znát asi dost když lítají řekl bych docela různě že?
Krysolet
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1554
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 14:24:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo tak to se musíš, kamaráde, zeptat u nich...
Trainspot
Moderátor

Číslo příspěvku: 1490
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 15:30:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

740.503 je myslím bez debaty podle ohozu ODOSačka.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace