K-report
 

Archiv do 10.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 749, 751 - bardotky » Staré archivy » Archiv do 10.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 995
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 21:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak dlouho se tedy udrží 751.364 a 382 na vápenci?
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Mind
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 21:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi po dobu MM 755, tak den?
an.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.177.95.39
Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 21:15:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nejmín dva každej den je jedna po-ut
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 22:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Kurt_mužík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 11-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 00:16:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petrpes mě zase sere nonstop hluk z jižní spojky

A koho zajímá co tebe sere?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 998
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 13:26:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doporučuji ten zítřejší nehoďák z Jemnice zpět do Brna! Dnes jsem ho byl zdokumentovat a je to žrádlo!!!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 14:48:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr:co slunko vylezlo ti ne bertu?Kurňa ses měl.A v kolik vlastně jela?
Jirka Am.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.4.50
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 15:53:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bardota s nehodakem vyfocena dnes cca 6.45 na odbocce Taborska / tusi nekdo cas zitrejsiho comebacku?
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1001
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 19:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: I když to ráno nevypadalo tak mě chytnul na Loudilce na kopci dramatickej východ Slunce, takže jsem nalovil i pár krajinek. Svítilo mi na Os 24805, raketu mám pod mrakem a tu barču taky, ale nějak mě to netrápí, uvidíme ještě zejtra. Jela kolem 10:45 z Okříšek.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 21:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr:tak mi to nedalo obětoval jsem pár litrů nafty a jel se aspoň do tý Jemnice kouknout...Barča stála na kusé koleji se třemi nehoďáckými vozy z nasvícené strany bohužel zčásti zakrytá nějakým skladem...Ale stejně jsem ji blikl aspoň je to neobvyklé a zajímavé...Kolem ní nikdo asi všichni byli za remízou u jeřábu...Kurňa já bych ji chtěl vidět běžet
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1008
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 20:34:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska vejmrd jako prase! Přijedu si do Okříšek v 15:15 a že se zeptám výpravčího kdy ten nehoďák čeká a ten mi řekl, že odjel ve 12:45. Počasí vynikající, neopakovatelná šance a já to takhle proseru!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 20:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: no tomu řikám pech??

vyfotil jste jí vůbec někdo??
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 21:20:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan:tak včera jí vzal Halfmister a já si ji byl jen na okamžíček bliknout a skouknout v Jemnici....ale z nasvícené strany byla krytá trochu nějakým skladem....a hlavně-neslyšel jsem ten motorUž mi ten zvuk motoru fakt chybí...
Ondra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo která zamračená, je to už hezkých pár let co jsem ji potkal v Bohumíně na výstavě, je modernizovaná tak, že má na čele ne 3 ale 5 světel a všechny včetně horního jsou stejně velké? Zní to možná divně, ale nevím jak jinak to napsat. Ale je to 100% tak. Díky Ondra
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1009
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ondra: Myslíš šumperskou 751.141? To je pěkná prasárna, no.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 13:46:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmistr:já jsem poměrně nedávno zjistil že taková berta existuje a našel jsem si její fotku a docela se mi teda až na poněkolikátém okouknutí líbí...Ta má taky ZETOR jak 316 že?
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2968
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 17:47:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Ostravě momentálně další dvojce, dneska sem viděl 751.143 + 751.xxx (lak jako např. 751.220).
ICQ: 202 888 377
750_277
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 21:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HOŠI JÁ SE OMLOUVÁM JÁ SE TEN ODJEZD Z JEMNICE DOZVĚDĚL AŽ RÁNO 5.9. A UŽ JSEM NEMĚL MOŽNOST JAK VÁM DÁT VĚDĚT. PÍŠU AŽ DNES TEPRVE JSEM PO VŠECH SMĚNÁCH DORAZIL DOMU.POTŘEBA NĚJAKÝ KONTAKT ABYCH VÁS MOHL OPERATIVNĚ INFORMOVAT CO VEZU A KDY JEDU. AHOJ.
750_277
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 21:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A HOŠI KDYŽ JSTE BYLI V JEMNICI TAK SE MÁTE PŘIHLÁSIT JÁ BYCH TU BARČU NAŠLAPL.
Charlie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.80.114
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 23:25:58   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dotaz. Co je to za lokomotivu 752 001. Co na ní bylo jiné? Z diskuze výše jsem pochopil, že šlo o nějakého "křížence" mezi barčou a brejlovcem? Je-li to tak, o co šlo? Děkuji.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1015
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 23:37:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pomocnej agregát od Zetoru by měla mít i 751.143. Tenkrát šla na tenhle tunning do JLS společně s tou 751.141.

750_227: Není za co se omlouvat, tohle se prostě může stát. Já jsem chtěl jet s předstihem minimálně 3 hodiny, ale tomu času 16:30 jsem nějak věřil. Mailovou adresu mám pod nickem. Kdyby se to opakovalo nebo byla jiná mimořádnost hodná zdokumentování budu rád za echo.

Charlie: 752.001 je brejláč do kterýho nacpali šestiválec z Bardoty.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Rambuteau
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 08:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

752.001 je brejláč do kterýho nacpali šestiválec z Bardoty.

Nebyl spíš ze čmeláka?
Vbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 08:43:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rambuteau: Byl. Taky by se podle toho té mašině nemělo říkat bertovec, ale čmejlovec
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 6-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 13:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šotouši, máme se nač těšit, bude opět v provozu 751.004, dostane motor z čmeláka, ale kdy to bude to nevím.
Ta 752.001 je bertovec podle čísla, 752 dřiv byly berty.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1016
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 13:12:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bude opět v provozu 751.004


Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 6-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 14:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 10:06 jely po železničním mostě na Smíchov s hlínou od Nového spojení 749.146 a 749.162.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 14:46:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

750 277:jejdá já tam do tý Jmnice letěl-byl jsem tam asi kolem čtvrté...vyhrabal jsem se u toho skladu šábiskem k Barčí,ale nikde nikdo....Sem myslel že ste všichni u toho jeřábu a nechtěl jsem se tam motat abych nedostal spucunk....Jé tak to je škoda...klidně bych tihodil číslo na mobil,ale stejně nikam moc necestuju a to už se asi jen tak opakovt nebude...Ale mohla by bejt v Zastávce za tejden při oslavách...kam se už těším...Bude to náročnej den-oslavy a pak odpoledne tradá směr Znojmo-Vinobraní
Blofeld
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 20:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

752.001 - "bertovec" jako slovní hříčka spojení "brejlovce", jehož vizáž nadále nese, a "berty", jejíž (také) motor vozí. Jinak též "brejlobar", "brejlobára".
Motor měl snad pocházet ze zrušené 770.011 LD Nymburk, kterou pálili v někdejší VS Havl.Brod a motor se bral pro potřeby ŽOS Č.Třebová. Právě pro účel generálkování + dílčí modernizace. Vzhledem k tomu, že jde o typ K 6 S 310 DR, tak to vyjde na stejno. Otázka seřízení výkonu v součinnosti s trakčním dynamem. I tak se zde zvyšoval výkon na 1214 kW, či 1650 k.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 21:29:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirko:
Po žel mostě možná jely,ale do Hostivic dojel místo 162ky 752 001
Jinak prej u nejaký mašiny haluzil trakčák taq možná proto. To info mam clověka z Jinonic.
Jinak vápenec stahly do Hostivic 751 382 a nejaká jiná spinavá šereda 751 362(4) ?? Pak odjely do Vršek a fírové se vrátily s BrejloCATrama
Tot co jsem viděl a slyšel a fotil .....
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1018
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 22:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jnd: Můžu tě ujistit že 751.362 to nebyla určitě. A už nikdy o 751.364 neříkej že je to špinavá šereda. Taky by se mohlo stát že by ti nějakej telečák nakopal pr... A já bych se rád přidal.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 01:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno taq já nevim jaka to byla .....prostě šedočervená mašina kerá byla o proti 382 špinavá či oloupaná .....číslo nevim pač ho zjistim až naskenuju negativ.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 07:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to musela být hodně špinavá když je oprotí ní 382ka čistá....a 364ka byla taky jihlavská (telčská)?? to tady slyším skoro o každý bertě. To by mě teda hodně nakakalo když tam je takových bert a oni je všechny vyměněj za bangle, ještě že tam nebydlim...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 10:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by mě teda hodně nakakalo když tam je takových bert a oni je všechny vyměněj za bangle, ještě že tam nebydlim...

To máš taky kua kliku!!!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
T4783363
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 14:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno se tady někdo ptal na 749.170. Z ČMKS se vrátila bůhvíproč zpátky do Chomutova (ve středu vezla R991/994 na plzeňské trati).
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 16:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: jo toteda mám, no prostě bydlim na správnym místě
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 16:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan:Tady máš z netu staženej článek,není teda novej,ale pod zvýrazněnejma písmenama jsou kompletní seznamy mašin provozovaných v Jihlavě

http://spz.logout.cz/vozidla/751/751_jihlava.html
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 17:13:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo ten je dobrej, ale poslední věta je dost nechutná!

"V současné době je v PJ Jihlava DKV Č.Budějovice deponováno 8 strojů řady 751."

Zlatý voči!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 17:19:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo no...už to není a bohužel nikdy nebude pravda...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo,rád sem jezdil do Okříšek na dvojčata,obvzlášť na 749.018+051,ale například dvojče 751.382+106 taky stálo zato,to už se ale blížil konec barčí v Jihlavě.Poslední provozní barčí sem viděl 751.103 a 751.106.Každá přivezla svůj manipulák,jedna od Třebíče,druhá od M.Budějovic,v Okříškách se spojili a spolu odjely do Jihlavy.Jo to byla paráda...
krátký hvizd,výpravka letí vzhůru a nastává akustický koncert...
Bouřka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 12-2003
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 19:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo dvojice 751.120+122 vjíždějící do Jihlavy a půl hodinky po ní další náklad s trojicí 751.333+050+142 ... v srpnu '02
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: díky moc, fakt super

Bouřka, Tomt: ty jo, budtě ticho, děláte mi chutě. To bych si taky hrozně rád zažil. No je to škoda že už tam nejezděj, pač na Znojmo toho jezdí celkem dost a toby muselo bejt fakt bomba. A obvzlášt jak říká Bouřkaže jeli tři bertičky...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1029
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:37:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo vjezd do Jihlavy byl vždycky žrádelní!

Ale taková dvojice 751.106+751.142, obě bez tlumiče, ty když jeli s ranní raketou tak u Bítovčic padaly veverky ze stromů!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:39:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo a ted padaj veverky u Prahy .......mno nic nebudu víc prudit
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 20:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Halfmister:abys měl pravidelnou dávku ceculoidního chrochtání,tak už se Ti na email posílá video s posunem 751.089 v Kroměříži.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1031
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 22:57:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: Díky! Teď jsem to zkouknul. Dost dobrý! A když už jsi to nakousl, napiš mi prosim tě časy jak jezdí ten manipulák do Bystřice a zpět. Chystám se tam a na Skašov už delší dobu.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:47:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach:mohl bych taky poprosit o to video 751 089?byl bych rád..

Halfmister
:Ale taková dvojice 751.106+751.142,obě bez tlumiče,ty když jeli s ranní raketou tak u Bítovčic padaly veverky ze stromů!Tak to je hezký...Ale když tak přemýšlím tak v Jihlavě vládly drtivě loko bez tlumičů-749 snad všechny a 751 snad krom105,315 taky....}
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 15:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach: můžu taky poprosit o to video?
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 20:44:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda:s tlumičem si pamatuju ještě v Jihlavě krátkodobě jezdící 751.095,751.379 a 751.099.Ale mohlo toho bejt samozřejmě víc,kolikrát sem tam viděl i stroje od nás z Budějc,např.749.134,749.255,751.032,751.177 atd...
krátký hvizd,výpravka letí vzhůru a nastává akustický koncert...
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 4-2006
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 20:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt:jo tak možný to je to neříkám-často se daly zahlídnou i nějaký Budejický,aspoň to bylo takový spestření,ale já myslel ty takový základní Jihlavský čísla...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1035
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 00:36:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Jihlavě byly bez tlumiče Bardoty první série. Druhý série taky, ale ty byly od výroby připraveny na jeho montáž, čili když byl někde nějakej navíc tak se tam dal. Třetí série a dvojky byly tlumičovaný všechny. Pokud se ovšem během let nevzal tlumič z některé z nich ve prospěch jiné. Ale 751.106 a 751.142 ho neměly určitě.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 00:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ona vlastně 751.142 způsobila moje přeorientování a ceckofilyzaci. Jinak bych se dál ubíral brejloidním směrem.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Charlie
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.85.83
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 09:40:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Valach:Chtěl bych taky poprosit o to video. Děkuji.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 14:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister atd.:Ještě k tomu videu-jestli náhodou nezmáte tuto adresu jako což bych se divil tak tam jsou ňáký videa...P.S.751 364 je dobrá a taky ty 776+775 jsou fakt hustý.Měl jsem taky z netu dost dobrej posun a odjezd 751 002 v Nedvědici při oslavách trati ale při nový instalaci Windows se na to pozapomělo a smázlo... http://zeleznice.biz/video.htm
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 4-2004


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 15:43:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neví někdo,jak to vypadá s 751.166??
Mám video v Kladně-Dubí(předchozím zájemcům už zasílám),a na něm nevypadá moc dobře.
A o dva dny na to již byla 751.167 ve dvojčeti s jinou(751.066).
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 17:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lokofanda: Tak o této stránce nevím. Díky za echo!
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Blofeld
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 20:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: v dobách, kdy byl výskyt obrýlených lokomotiv na Jihlavu ještě nemyslitelný - a není to tak dávno - byly v jihlavském stádečku i stroje ze III. série, jedničky i dvojky. A měly ty tlumiče ? Neměly !
Původně jistě ano, ale pak se došlo se "zlepšovacím" návrhem, že tlumič dusí motor a na těch kopcích je třeba většího výkonu. Navíc se ten tlumič musí čas od času znovu vystlat čedičovou vatou, sibralem nebo jinou předepsanou výplní, pak opravit sítěné difuzory, vyvařit kastli atd. Jednodušší bylo to zrušit, natáhnout mezi turbem a otvorem ve střeše rouru a hurá s "prďákem" ven...
Stejně tak k tomu přistupovali i šumperáci, kde ale těch mašin III. série až tolik nebylo (pouze ex 752). Karty se zamíchaly rekonstrukcemi na 749, ale krom 749.265 a pak 751.141 to zase burácelo. A jak !
Zcela opačně šlo někdejší depo Veselí n/M., kde se tlumičovky tlačily na osobní turnus a dokonce se do nižších čísel tlumiče montovaly. Podobně jako nedávno v Letohradě. A podobný trend byl i v Chomutově, na jejichž 749 se při MVY taky dávaly tlumiče.
Shrnuto - byla to individuální věc.
Lokofanda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 21:00:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister:Není Z..
BMBČ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.25.98
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 22:00:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blofeld: Z hlediska údržby lokomotiv byly tlumiče tragickou věcí. Jejich podpěry maximálně snesnadnily již tak obtížný přístup při kontrole a především při výměně spodních uhlíků generátoru. Stávalo se, že se z tlumiče začala sypat výplň a kam padala? Samozřejmě si všechen ten "bordel" nasál generátor dovnitř rotoru. Ještě že má rotor poměrně hustě složené paporky, které jej částečně zachytily. Bordel z tlumiče byl též "vynikající" prostředek ke snížení hodnoty izolačního stavu trakčního generátoru.
Dělat revizi generátoru na lokomotivách s tlumičem bylo (je?) utrpení. Z tohoto hlediska zlaté beztlumičovky.
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 22:53:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A hlavně se ty beztlumičovky dobře poslouchaj...
krátký hvizd,výpravka letí vzhůru a nastává akustický koncert...
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 23:00:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No je škoda že jsou letohradští cecci tlumení. Tam by to bylo žrádlo. Ale spousta zátěže jezdí v noci a to by se obyvatelé třeba Jabka nebo Mladkova asi hodně vyspali...
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace