K-report
 

Archiv do 09.října 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Opavy » Staré archivy » Archiv do 09.října 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 21:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bývá pří výluce vlak s odjezdem v 9:39 ze Svinova hodně opožděn?Chystám se na cestu do Krnova,tak si popřebuju ověřit na kolik je realistický výlukový jízdní řád...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 793
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 19. srpna 2006 - 23:23:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis: Minimálně s 15 minutama bych počítal, protože těma autobusama je to pomalejší a pak to vázne v Háji ve slezsku.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1186
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 20:12:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Michalis:pravidelně s minimálně 15minutovým zpožděním ,bych počítal.
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 590 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 20:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco z dneška.

 
 
 
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 590 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 558
Registrován: 8-2003


Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 22:43:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se projel po dlouhé době do Děhylova na lodičky. Jel jsem vlakem 3418 v 13:39 ze Svinova. Bardotka 751.151(?). Fakt blázen si ještě šel sednout do vlaku se rozloučit a asi s 20minutovou sekyrou( čekání na 55 minut zpožděný R733)a po odjezdu chtěl nejdříve neúspěšně vyskočit z okna(bo na nástupišti bágl a bubínek), a následně se vydal skákat ze dveří, ve kterých překonal "odpor" vlakvedoucí. No málem letěla s ním. Na to co se mohlo stát, to ještě skočil celkem dobře.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 559
Registrován: 8-2003


Odesláno Neděle, 20. srpna 2006 - 22:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Kteráže hra to je, smím-li vědět?
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 21. srpna 2006 - 16:43:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trainz railroad simulator, to je ta hra

jinak dneska, čas asi 6.40 - 742 a cisterňák - asi směr Ivax nebo Balakom, nevím ...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 22. srpna 2006 - 23:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21.8.2006

Opava východ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Štítina
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 17:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z nového nástupiště už se jezdí? Přechod tam je a vypadá použitelně, ale když jsem včera jel na Hlučín, tak soupravu přistavili na 2. kusou před krnováka, že se málem nevlezla k nástupišti(možná že i jedny dveře mimo byly). Krnovák byl v sestavě 943+043+843+810.286 která měla škrábance na boku v místě reklamy PS. Kde k tomu přišla?
Návěstí vypadaly vyple, alespoň ty odjezdové nejblíž nástupištím.
810: lepší udržovaná koženka než neudržovaná plyš.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1194
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 19:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo z novýho se už jezdí,pokud tam zrovna nemakají.
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:54:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bugear: Co jsem viděl, tak zatím tam přijíždějí jenom vlaky od Hlučína. Jiné jsem tam zatím ještě neviděl.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 802
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 23. srpna 2006 - 21:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bugear: A co se týče podchodu, tak uvnitř jsou ještě lešeňovky. Nejlépe to jde poznat na této fotce, kde si můžeš všimnout i dělníka, který tam cosi dělá.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 24. srpna 2006 - 15:10:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

už by na to nové mohli dát střechu, vypadá to hrozně...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 804
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 25. srpna 2006 - 09:03:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jánská, Východní nádraží 17.8.2006 - Video

Jánská, Východní nádraží
Délka: 16:03
Velikost: 250,74 MB
Kodek: DivX

Jak stahovat z RapidShare?
Návod, jak stahovat z RapidShare najdete zde.

JENOM PŘIPOMÍNÁM, ŽE KOMU TO NEJDE STÁHNOUT, TAK MÁ NEJSPÍŠ SDÍLENOU IP ADRESU A UŽ HO NĚKDO PŘEDBĚHL A Z RAPIDSHARE STAHOVAL/STAHUJE. Doporučuji v tomto připadně pečlivě sledovat dobu (viz. obrázek), po kterou nebude možno stahovat a pak rychle znova přijít na stránku (nebo stačí i jenom mačkat tlačítko "Aktualizovat"). Ale POZOR! Když se vám stane, že už píšete kód a po odkliknutí se objeví, že musíte čekat, tak vás někdo (třeba i o sekundu) předběhl a byl o něco rychlejší. I to se stává a pak se zase musí čekat .
Pokud se objeví "Your IP-address ***.***.***.*** is already downloading a file.", tak to znamená, že někdo z vaší sítě ke které jste připojeni právě stahuje a musíte počkat, než stahování dokončí. Poté, co tam jdete znovu (nebo jenom stisknete "Aktualitzovat"), tak se zpravidla objeví, že ještě bude čekat, než se pro vás stahování uvolní (tam se už objeví doba čekání - viz. obrázek).
 

Kdyby byly jakékoliv problémy, tak buď mi napsat e-mail nebo na ICQ.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 18:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nějaké perličky z rekonstrukce nádraží Opava východ:při výkopových pracích byla naleze letecká zapalná(fosfor) puma z 2 světové války a poslední nález je raketa Kaťuše(Stalinovy varhany).
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 21:26:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava východ 2.9.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 550 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 16:07:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

potřebuju zjistit, jestli se někde v úseku Háj - Komárov vyskytují sklonovníky - dneska sem projel znova trať Háj - Štítina a nikde sem je neviděl. Nezdá se mi, že od Háje to je rovinka, nebo se mýlím?
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 18:58:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Štítina-Lhota u Opavy je rovina, ale ze Lhoty do Háje se trať klikatí poměrně hodně.
Ne, americké základně v Česku!
Questa guerra é cosa nostra.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 19:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

klikatí, to je pravda, hlavně v oblouku kolem Smolkova, ale nikde není ani jeden sklonovník, není to divné? se mi nechce věřit, že se trať nehýbe ani v rozmezí +/- 2,5promile
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2563
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:04:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nebude to třeba tím, že trať je stále rozestavěná, a proto tam zatím nejsou?
"Slova jsou jen zrnka v poušti rozfoukaná větrem nočních bouří,..."
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 13:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmm,to jako nebudou osazeny ještě letos? No a snad teda nebudou osazeny tak "chytře" jako na úseku Háj - Svinov, nikdo mi nedokázal vysvětlit,co totiž dělníci pili, když osazovali trať sklonovníkama ...

doporučuju, aby ste se všichni zajeli podívat jen na úsek Třebovice - Děhylov - protože mi jaxi nejde do hlavy, jak jeden sklonovník ukazuje stoupání o 10 promile a v opačném směru ukazuje klesání 5 promile
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 21:37:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shodou oklonosti jsem dneska sel pesky podel trati Stitina-Lhota u Opavy, smerove je rovna, sklonove jsou na ni v tom useku dva zlomy, sklonovniky opravdu chybi, cestou jsem o tom premyslel.
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 19:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Celá trať ve směru do Opavy stoupá, jde to poznat i podle GVD, takže nějaké sklonovníky tam být musí
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 23:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotky 9.9.2006
Dovolím si zde umístit pár dalších fotek z Opavy.

Opava - Komárov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teva (dříve Ivax, dříve Galena)
 
 
 

Opava východ
 
 

Opava západ
 
 
 
Jenom připomínám, že mezi Opavou východ a Opavou západ probýhá výluka. Je zavedena NAD.

Opuštěný areál
Opuštěný areál se nachází na Bochenkové ulici (nedaleko ŽST Opava západ). Skladovali se tam původně nějaké obiloviny.
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 17:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opaváček:díky ,že jsi přidal i fotky z areálu TEVA a fotky z vlečky.Dneska jsou už obě odbočky k přečerpávací stanici obsazeny cisternovými vozy,bohužel nevím ,kdy je stihly dotáhnout,zdřejmě nedělě nebo pondělí,ale spíš ta nedělě asi v odpoleních hodinách,tak mezi 16 a 17 hodinou.
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 19:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://ct1streaming.visual.cz/new/asx/high/Report070906.asx

7.9. se v Reportu objevila zpráva o ŽST Opava západ. Zprávu najdete na 38:00.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 22:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Technicky dotaz (mozna hloupy, ale ja to preziju): K cemu je dvoukolejny usek mezi Stitinou a Komarovem? Tim spis, kdyz nevede az do stanice...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 413
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 11. září 2006 - 23:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Adams: Nějak nechápu? Pokud vím, tak se žádná druhá kolej nestaví, jen z Komárova odbočuje kolej do Tevy (dříve Ivaxu a ještě předtím Galeny, jak už psal Opavacek).
Ne, americké základně v Česku!
Questa guerra é cosa nostra.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 00:04:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Aha, tak to bude ono. Pred par dny jsem jel kolem a zdalky se mi zdalo, ze to je dvoukolejne. Asi jsem blbe koukal.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 12. září 2006 - 01:01:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Navic mi to prislo divne, kdyz prejezd v Komarove je jednokolejny. Ja jsem rikal, ze to je asi hloupy dotaz...
Kucharczyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 13. září 2006 - 09:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím,
znáte někdo email na DSVČ Opava ?
Díky.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1231
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 18:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera zmizli z vlečky TEVA cisternové vozy.
Jinak v Komárově už pokládají koleje.
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 18. září 2006 - 00:03:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak to vypada s mostem v Kylesovicich? Nedavno jsem tam projizdel a byl dole.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. září 2006 - 19:41:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: V pátek byl ještě rozebraný, ale teď nevím. Ve čtvrtek už jdu do školy, tak se tam asi půjdu podívat a asi i .

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 20. září 2006 - 22:17:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jsem tamtudy projizdel a furt dole. Jinak mam takovy pocit, ze koordinatori NAD na Opave-Vychod jsou cim dal zmatenejsi...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 21. září 2006 - 10:43:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: To je slabé slovo. To co tam někdy dělají, tak to opravdu stojí za to.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 21. září 2006 - 19:24:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava východ 21.9.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1233
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 23. září 2006 - 17:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams:Most už je na hoře,tedy na svém místě,jel jsem okolo v po desáté hodině ,takže jsem nemohl ještě projet protože ,tam stála technika ,tak jsem si to střihl po kolejích až do komárova trošku to drncalo a ty ksichty těch dělníků ,když mě viděli stály za to.
A v úseku Komárov Štítina zmizlo 300 metrů elektrického vedení.A v opavě za se podložku pod koleje.
Homer Simpson-Americký pablb. Střihnout si Houmra... mít více štěstí než rozumu.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 22:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

téééda...ti tu opavu - východ teda rozkopali. Nechci nic říkat, ale i kdyz bude ted doprava mnohem pohodlnejsi nez tomu bejvalo, uz nikdy svoe staré velmi oblíbené nádraží Opava - východ nepoznám a i kdyz bude modernější, to, co z něj chtej udělat za paskvil se mi vubec nelíbí. Jako, radši bych byl jezdil motorákem co stojí za každým bukem a strašně drncá za cenu toho že by opava - východ zůstala tak jak byla, než se ted (respektivě az po elektrizaci) projíždět City Elefantem po hezky rovných kolejích ale vidět takovej hnus v opavě.
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 25. září 2006 - 22:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moderní je, ale hezčí než původní nádraží ROZHODNE NENI
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 26. září 2006 - 22:22:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Technicky dotaz (ja vim, ze se furt na neco ptam, ale jsem holt zvedave decko): Jak to je s byvalym nebo pripadne i soucasnym vyuzitim trate, ktera se oddeluje od 317 za stanici Kravare a vede na sever? Nemyslim 318 do Chuchelne, ale trat, ktera podle mapy konci vleckou u lomu nebo neceho podobneho v Kobericich...
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 26. září 2006 - 22:57:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: Občas se po ní jezdí.
George_Couser
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.222.85
Odesláno Úterý, 26. září 2006 - 23:02:20   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: Bydlím přes kopec a vlak jsem tam neviděl už pěkně dlouho...
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 8-2005
Odesláno Středa, 27. září 2006 - 15:40:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adam: viz. http://www.spz.logout.cz/album/cz/cz_gypsk7405.html
je to vlečka Gypstrendu Kobeřice (sádrovcový důl).
zde je fotka té soupravy. Známý z Kravař, co každý den jezdí vlakem do školy, mi říkal, že co je výluka Svinov-Opava, tak že v Kravařích nic nestálo...
p.s. tež sem si tu soupravu chtěl vyfotit, možná v dalším GVD/listopadu
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 29. září 2006 - 12:06:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Komárově se již elektrifikuje nádraží. Fotky dodám během zítřka.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 901
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 02. října 2006 - 18:18:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opožděně přidávám slibované fotografie z Opavy Komárova z 28.9.2006

Opava - Komárov 28.9.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 21:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.novinky.cz/krimi/srazku-s-vlakem-neprezili-v-aute-dva-lide_97409_3o073.html
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Kubajz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 6-2006
Odesláno Úterý, 03. října 2006 - 21:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte co tam jelo při té nehodě??? Doufám že ne další 843???
Mirseb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 04. října 2006 - 11:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

843 028-2
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 04. října 2006 - 17:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle jarního seznamu výluk měla dnes končit rekonstrukce Keleti. Jak to tam tedy aktuálně vypadá...?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 06. října 2006 - 23:28:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava východ 6.10.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všiměte si, že začátkem týdne zmizel přístřešek nad hlavním vchodem do staniční budovy.

Opava-Komárov 6.10.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26400
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 06. října 2006 - 23:42:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 8-2006
Odesláno Sobota, 07. října 2006 - 12:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ještě pořád nesou sklonovníky v úseku Lhota - Komárov? Včera sem byl ve Lhotě, připadá mi,že trať v úseku Lhota - Lazce klesá, protože za mostem přes potok Ohrozima je zlom a klesá to ... nebo se mýlím?
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 07. října 2006 - 15:56:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

749.259+851.013 Os 3510
www.zelfoto.webovastranka.cz
ICQ : 297-774-273
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 07. října 2006 - 20:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnesak se už na Hradeckém(hradec nad mor.) nádtupišti pokládala dlažba.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1262
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 07. října 2006 - 20:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě něco :koleje už dorazily až do Opavy.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 10:36:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosbodotaz: šlo by nafotit i zhlaví na Východním, až se tam začne řádit?
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 14:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte náhodou jestli už za několik dní nebude sprovozněn Komárov? Byl sem se na něj dneska podívat, vypadá že už tam toho moc není ... A nebude pak jezdit vlak až do Komárova a NAD bude jen Východ - Komárov?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 930
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 15:55:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hajnej: Určitě. Fotky budu dodávat (předpokládám, že fotit ŽST Opava východ půjdu asi v pátek).

Icetiger: Silně pochybuji, že NAD zavedou pro úsek Opava-Komárov - Opava východ.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1264
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 09. října 2006 - 17:42:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: určitě ne ,nikdy nekončiy autobusy NAD ve stanici Opava-Komárov,ikdyž by se tam v pohodě otočily,ale příjezdová cesta je úzká jen pro jedno auto,ale to by navadilo.Jednoduší je pokračovat na Štítinu a ke všemu v Komárově je podchod tu by možná zdržovalo přestupy.

Momentálně pořád služí Komárov jako skladoště materiálu.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace