K-report
 

Archiv do 29.října 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Opavy » Staré archivy » Archiv do 29.října 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
843
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 12-2003
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 22:04:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad mirseb, bude nějaká akce toho 9. 12. 2006 v Krnově? Nějaké loučení?
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 19:18:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové nezapoměli jste Opaváčkovi poděkovat za jeho ochotu fotit rekonstrukci Východního nádraží atd.?
Akdyby ste věděli proč tohle focení vůbec začlo....
.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1009
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 20:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: To ani nepotřebuji.

Jinak bohužel dneska to počasí moc nevyšlo (zítra by podle předpovědi mělo být trošku líp), takže snad zítra bude lépe i na to focení a jelikož zase mám kameru, tak možná i něco natočím. Škoda, že to nevyšlo dneska, protože napínali už i dráty (aspoň to tak vypadalo z autobusu).
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 10:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak co pánové, sledujete teď komentáře na http://www.zelpage.cz k rekonstrukci trati 316? Řeknu vám, že elektrika bude jezdit do vánoc do Opavy, to je jisté, prý se to musí stihnout, horší to možná bude s těmi nástupišti ...

jinak, novinářům vůbec nevěřím ... kecají nesmysly a vůbec si nezjistí, co je pravda a co ne ...
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2006
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 14:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger:
...jasně že sleduju...dokonce jsem i jejich součástí(přezdívku mám stejnou i tam)
docela zajímavé je,když se k tomuto problému vyjadřují i z jiného konce republiky...
Scyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 19:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všimli jste si na ŽP uživatele ČD4ever??? Ty jeho kecy to je fakt sranda :D
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1011
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 21:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opava východ 25.10.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jinak připravuji i video. Počítám s tím, že dostupné bude během zítřka.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 22:34:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na tomto článku je vidět jak moc je autobusová doprava nepohodlná a pomalá...Už se těším až bude výluka ukončena a cestující si budou moci užívat pohodlí a rychlosti nově zrekonstruavané trati.....

84: Kdyby ČD vypravovaly více autobusů velice by znečišťovaly životní prostředí a několika násobně by riskovaly smrt cestujících na čeckých silnicích...Všechny autobusy jsou staré polorozpadlé hérky...

to Jiří Hovorka: Autobusy jsou hnusný úplně stejně ve všech státech
to Váňa: Autobusy jsou mnohokrát pomalejší než vlaky a jsou na h.... ČD nejsou v žádném případě zkostnatělé-je to velice pružná a moderní společnost. Chyba není v ČD ale v Autobusech NAD...

George_Couser:V autobuse jsem jel naposled když mi bylo 6 :-D ale ty zkur... busy jsem viděl třeba v Německu vypadá to hnusně, je to hnusný a neekolgický. V autobuse se nedá pracovat na notebooku je cítit nafta, prostě HUMUS
Budulínek4: Úplně vedle ty posunovači :-D (teda pořád lepší než např. řiditel zkurv... SA) jsem vysokoškolák :-D

George_Couser: Jedinej, kdo tu cíleně provokuje si ty...Každej přece ví, že nic není pohodlnější než vlak....

Payus: Taky nechápu, že se se mnou pouštějí do diskuzí nemá to cenu stejně mám vždy pravdu....
Redispero: Neurážej dosud ničím neposkvrněnou pověst Českých Drah
84: ČD mají obrovské finanční možnosti a tudíž další peníze z nějaké organizace vůbec nepotřebují. Ať ČD dále posílají jako NAD staré, hnusné a špinavé busy alespoň lidé poznají jaké to je jezdit busem....


Toto jsou jen některé výroky uživatele ČD4ever
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272

Navštivte moje železniční diskuzní forum : <a href="http://forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum"forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum</a>
Díky!
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3294
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 23:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Scyl:
Nemusíš na sebe dělat reklamu.

Zelpage:
Jméno: ČD4ever
Zkratka: ČDF
Přezdívka: ČD4ever
E-mail: SCYL@centrum.cz


K-report:
Uživatelské jméno: Scyl
Jméno a příjmení: Matěj BArtoš
E-mail: SCYL@centrum.cz
Poslední přihlášení: října 25, 2006
Registrován: září 05, 2006
Celkem příspěvků: 15
Status: Registrovaný uživatel
Věk: 21



Podobnost čistě náhodná?
ICQ: 202 888 377
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1012
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 23:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Buď je blbej (možná i psychicky narušenej) nebo v 21 letech prožívá krušné chvíle puberty.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 00:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield: Bravo, taky jsem se na ten profil už díval.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 06:37:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte jak to vypadá na vjezdovce 6znaku ve Štítině a Děhylově? Když jede vlak do Štítiny z Komárova a jede na 3. kolej (ta co je blíž k skladu), tak na vjezdovce svítí výstraha a 40km/h nebo tam svítí 80km/h? A v Děhylově to je asi podobně,co? Že ta 80km/h svítí jen na 2.kolej a 3.kolej má zase jen výstrahu,co?
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 07:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

psal jsem na ŽP,že si ČD4ever dělá prdel a jen nás těmi propagacemi alá 50.léta "škádlí"...no kdyby to byla aspoň hezká ženská...


Opavacek: dik za fotky...nádraží je moc pěkné...no ale u kolejiště jsem stejně zvědav,jak tu "hustotu" zvládne

(Příspěvek byl editován uživatelem Payus.)
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 13:56:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem na tom nádraží byl a je to moc pěkné. (Sice nebyla umytá podlaha, ale snad to napraví.) Zatím to působí prázdně, jsem zvědavý, jak to bude působit po kompletním nazdobením tabulemi, nastěhováním kanceláří, ....
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1013
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 14:17:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rekonstrukce ŽST Opava východ 25.10.2006
http://www.youtube.com/watch?v=S0DXsIk1Mgs

ŽST Opava východ - vestibul
http://www.youtube.com/watch?v=nwVzpGhzboQ

Kdyby byl zájem, tak jsem ochoten udělat sestřih ve vyšší kvalitě a uložit ho na RapidShare nebo kdo by měl hodně velký zájem, tak můžeme se domluvit (e-mail, ICQ apod.) a video v plné DV kvalitě vypálím na DVD (cena 25 Kč). Na toto DVD bych mohl i přidat záběry, které jsem dělal kdysi (také zde byl odkaz - pro malý zájem již nefunguje).

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 15:31:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek, v kolik jsi tam vcera behal?
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 755
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 15:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: zdá se, že mícháš hrušky s jabkama, tedy zde konkrétně návěstní a předvěstní znak (dolní a horní světlo).
Pří jízdách směrem k Háji to v Děhylově a Štítině vypadá na vjezdech takto:
kolej vjezd průjezd
1 výstraha volno
2 80+výstraha 80+oček40
3 50+výstraha 50+oček40

Opačným směrem (od Háje) to pak vypadá na vjezdech takto:
1 výstraha volno
2 50+výstraha 50+oček80
3 50+výstraha 50+oček40

Odjezdy jsou doufám jasné: z 1. koleje ukazují volno, ze 2. od Háje 80+volno, ostatní pak 50+volno.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 16:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hajnej: dík ... noo, ono ukazuje to výstrahu 40, ale vím, že tam je povolená 50
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 20:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

!!!!!WELCOMEN!!!!!
Děkuji především Opaváčkovi, že zde ukazuje, jak moc a v jakém rozsahu se u nás modernizují železnice a dále všem, kteří se na této diskuzi podílejí...Je mi moc líto, že ste mě tady odhalili, jako scyl sem byl v jisté anonymitě takže jsem nemusel reagovat na tisíce příspěvků i tady... ale jak chcete pokusím se i vás tady všechny přesvědšit o tom, jak moc se o nás spol. ČD dobře stará a jak je výhodné jezdit vlakem atd....... Fotky bohužel uveřejňovat nebudu, protože jsem z Prahy a i přes velice rychlou a levnou dopravu rychlovlaky PENDOLINO je to pro mě jaksi z ruky....
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3302
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever:
Tys tady chyběl Přestaň už žvanit ty broskvoviny a radši podej přihlášku do Bohnic.
ICQ: 202 888 377
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Klídek ok??? Přestaň se tu hádat jako 12 letej fakan. Jsem tady jeden z mála lidí, kteří se zastávají často neprávem urážené společnosti Českých Drah.....
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Budeme společně budovat silnou železniční republiku a začneme u trati 316
Rodny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČD4Ever: Chlape, ty dokážeš vždycky pobavit. Co říkáš na inteligentní blábol pana Ondrůje o mimořádné události ve stanici Ostrava-Kunčice před pár dny? Projetí návěsti stůj je běžná událost a kdyby se vlaky srazili, tak to že by někdo mohl zemřít je jen nadnesená spekulace. Hmm, to je starostlivost o cestující. Tak co pane komiku, co nám povíte teď?
S pozdravem Rodny
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1015
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 23:02:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George_couser: Ve vestibulu jsem natáčel od 16:43 do 16:51 a nástupiště apod. jsem natáčel od 16:52 do 17:18. Ale jinak jsem tam byl i trošku dýl.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 23:35:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever : Vážený pane nejste náhodou příbuzný p.Kuneše??Nebo jste sním nesdílel v blázinci pokoj??

(Příspěvek byl editován uživatelem Alzon.)
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272

Navštivte moje železniční diskuzní forum : <a href="http://forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum"forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum</a>
Díky!
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1017
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 23:36:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever:
Všimli jste si na ŽP uživatele ČD4ever??? Ty jeho kecy to je fakt sranda :D

Když se nás tak snažíš přesvědčit, tak proč se sám vysmíváš svým příspěvkům?
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 10:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rodny: Podívejte se na to z téhle stránky..železniční doprava je nesmírně bezpečná. Např. nejhorší žel. neštěstí za 9 let byli na trati Volary-Čičenice(myslím 197) 2 mrtví...Tolik lidí(možná ještě více zemře na silnicích KAŽDÝ DEN a proto se dá tvrdit, že úmrtí nějakých cestujících je opravdu VYSOCE nepravděpodobné.....
Alzon: NA naprosto stupidní komentáře nebudu radši reagovat..
Opavacek: Svým příspěvkům se v žádném případě nevysmívaám ale pokud byc napsal např. toto(všimli ste si toho vysoce int. uživatele ČD4ever, který má vždy pravdu) tak se na žp za tímto účelem podíva třetina z vás, zatímco když napíšu toto tak jsem přesvědšen, že žp navštívíte skoro všichni (čistě ze zvědavosti) Jak už jsem řek zade bych býval byl nejradši v anonymitě, ale to už teď asi není možné :-D
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 12:03:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever: Stupdní. Spíš si upozornil na to, že opravdu ta psychina čeká.
Jinak pokud ti můžu nějakou doporučit, tak to bude rozhodně ta naše Opavská. Nevím sice jak jsou na tom Bohnice u vás, ale od psychiny to máš u nás na Opavu západ cca 1,45 km. By jsi aspoň věděl, jak kvalitní dopravu ČD zajišťuje.
Jediné s čím souhlasím, tak to je ta bezpečnost, ale to je tak asi všechno.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 13:21:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Jako malé děťátko... :-) Rádi se hádáme, že ano???... Teď bych ti měl asi odpovědět...Ne ne já nepatřím do blázince to ty, ty si větší debil......Ale nechme toho.... Nehodlám se hádat na železničních stránkách a rád se podívám na další fotky z 316ky.....
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 13:28:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jel sem po dlouhé době vlakem do Svinova (dlouhé - asi týden) a dneska táhla osobák, co odjíždí myslím z OP-východ v 10.32 749 a jen 3 Btčka - už se šetří ... zajímavé ... to neznám u ČD..

zpátky v 12.39 jela stejná sestava - 749 + 3x Bt
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 13:58:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pondělí (23.10.) byl Os 3401 taky ochuzen, měl pouze tři vozy.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 14:24:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek - tak to jsme se o chvili minuli

ad Opava Zapad - no myslim, ze po vystupu v teto stanici by na tu psychiatrii uz nemusel, todle je zarucena lecba.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1311
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 18:32:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zas mě někdo nasral když na dává na autobusy:
Staré autobusy -ČD mají daleko starší soupravy
špína v autobuse- ČD návštěva WC ve vlaku taky stojí za to
Autobusy znečišťují živitní prostředí-to lokomotivy taky

Proč soukromí dopravci vysílají ty nejhnusnější autobusy na NAD?protože ,když se tam pošlou nové autobusy vracejí se s pořezaními politými sedačkami atd.

Někdo mě tu dokáže pořádně vytočit,to jsem pak agresivní ....

Kurva co to je za exota?

Opaváček:někdo tu zapoměl na zákon o autorských právech.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 490
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 18:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Ostrava - Svinov:
Os 3423 749 214, ta ovšem netočila na následný vlak, ale odjela až na vlaku 3428.
Os 3425 přivezla 749 107
Os 3427 přivezla 754 050, docela gulášek.
Rychlík do Jeseníku jsem neviděl.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1030
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 21:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever: Tuto odpověď jsem v žádném případě nečekal, protože vím, že mám pravdu a nepotřebuji, aby mě nějaký Čd4ever přesvědčoval o opaku.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 21:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George_couser: a nenátáčel jsi tam taky?
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 21:51:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: 749.107 vozila ty tri vozy i pozdeji, od cca 12:00 do 16:00 jsem se motal s mezi Hajem a Lhotou. Mozna jste me nekdo, kdo tam v tu dobu projizdel, i zahlidli.

Semolina: Kdepak gulasek. Klasika. Rychliky tahala dneska 750 042. Cely den tocily na 316 749.107 a 749.214, ta 754.050 tam udelala pouze jeden posilovy obrat, ktery tam je ve vsedni dny. Na kladivkovem osobaku 15:20 z Ostravy a pak na klasickem osobaku 16:44 ze Stitiny zpet. A 749.214 jela pred nim soupravove Stitina-Svinov, tak jak to ve vsedni dny je.

O vikendech tam ten kladivkovy osobak neni, toci se jenom dva stroje + rychlik a vlak 3427 jede ta souprava, co ve vsedni dny jede soupravove Stitina-Svinov prazdna.

(Příspěvek byl editován uživatelem adams.)
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 21:59:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jel ve čtvrtek Os 3436, taky jenom 3xBt, první Btbez indexu mě příjemně překvapilo, nové police na zavazadla, okna neměla přípravu na akvárko ani nebyla bílá, jen zvenčí poněkud posprejované, druhé Bt288, třetí Bdt279, pěkně obuté(řazení směr Opava).

Jinak ten interiér se povedl, budu se tam muset někdy zajet podívat.

@Locutus: Ani souběžný vjezd jsem nikdy nezažil, to jsem tam jezdil čtyři roky. Vždy se stálo.
810: lepší udržovaná koženka než neudržovaná plyš.
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 22:33:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: Běž do p..i ty jeden zasr...j gumokolisto s takovym dementem se bavit nebudu a je mi úplně u pr...e, že sem tě nas..l AUTOBUSY JSOU PLEVEL, KTERÝ MUSÍME Z ČR DOSTAT!!!!!!!!!!!!!
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 23:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever: Nebuď směšný a vypadni na okraj společnosti (sorry, ty už tam zdřejmě si - usuzuji podle tvých příspěvků). Já též neříkám, aby vlaky šli do prdele.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1317
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 23:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Těch nových jsem si taky všiml,ale nestačil jsem si to prohlídnout.
Čd4ever:já si stojím za svím,ČD mají stejný chyby jako autobusový dopravci a ani bez jednoho druhu dopravy se neobejdeme.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
A.F.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.15
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 10:48:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mirseb:Zdravím,nevíte prosím jestli jezdí už p.Flok?Té PJ Krnov je mi opravdu líto,nevíte kdo si na depo brousí zuby???Povídalo se něco o OKDD,nebo KOS Krnov!Děkuji a at se daří!!!
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 11:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek: Koukej přidávat fotky a přestaň se se mnou hádat :-)
Locutus: ČD mají (narozdíl od autobusů) velice málo chyb a velice pečlivě pracují na jejich úplneém odstranění......
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 13:32:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever:
ČD mají (narozdíl od autobusů) velice málo chyb a velice pečlivě pracují na jejich úplneém odstranění......

Si děláš srandu ne?! Už by si opravdu té komedie mohl nechat. Zatím co vlaky "mají velice málo chyb", tak ty si zase velice trapný.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 13:53:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: Ne, já jen očumoval halu a pak jsem letěl ven, abych se svezl Luxusní Karosou 956E s klimatizací videem a prostě takovýma drobnostma, které jsou u ČD samozřejmostí...
Mirseb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 14:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad:A.F.: Jarda už zase jezdí. Na depo si údajně brousí zuby OLPAS, ale aby si je nevylámal.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3450
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 17:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George: tak tak. Vzorový příklad krásné dráhy a odporných rozpadajících se autobusů bývá velmi často k vidění zejména o okolí Frýdku-Místku při NAD. Nejčastějším vozem, co ČSAD Frýdek-Místek nasazuje bývá právě Karosa 956E s "barem", videem, klimou, pohodlnými sedačkami, záclonkami, kobercem atd. Je jen s podivem, že v bafíku, Btčku a dalších "skvělých" vozech, ze/do kterých do/z toho busu lezu, tyhle "samozřejmosti" hledám léta marně..... Kde se stala chyba??
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 17:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A muu se zeptat jak casto by jste tyhle vymozenosti v tom vlaku vyuzil ? Nebo jste je vyuzil v tom busu ? A to video Vam ridic pustil ?
Jinak, TV je v nekterych soupravach hamburskeho U-bahn + lode co jezdi linky a muzu Vas potesit, temer vyhradne tam jede reklama a zbytek jsou zpravy, nejlepe s Hamburgu a kdyz jich je malo, tak s nemecka a ze to je obcas lan sveta, nez obcas clovek S/U-bahn dojede tam kam chce ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
http://www.rur.cz
ICQ: 30831569
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3453
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 18:57:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjp: video nepustil, ono by to nemělo smysl, kafe taky nerozdával, ale všechno to ostatní rozhodně smysl mělo. A nebylo toho málo.
A ty první 2 věci - na další trasy ho jistě pouštějí, zažito např. na spoji Dolní Dvořiště - Praha (S čerty nejsou žerty). Osobně se bez toho obejdu, ale nemyslíš, že ta klima, čistota, koberce, pohodlí a tak ještě rozhodně nejsou u těch opěvovaných ČD standartem? A to ani na dálkových spojích, abychom porovnávali relativně porovnatelné. Dráhy klidně pošlou šrotoidní Bg i na vlak kategorie Ex, ale už jsem hoooodně dlouho neviděl na nějakém dálkovém autobusovém spoji něco obdobně humusného... (pomíjím některé menší dopravce)
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1322
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 19:10:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever:
K autobusům NAD ,tak proč ČD nedají požadavek na plně klimatizované autobusy s nadstardatní výbavou,třeba jaké používá STUDENT AGENCI.
https://www.k-report.net/discus/nahledy/011116.jpg
Které jde bez problému nasmlouvat u mnoha dopravců.
Nebo je to tím co si ČD objednají to mají?

A k chybám: ty ČD vidíš jen z jedné strany a to z té lepší.


Tak dneska se mezi Opavou Východem a Komárovem odstraňovali stavební příjezdové cesty vedoucí na těleso trati.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:19:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: Autobusy SA byli zbytečně vyhozené peníze.... V autobusu se většině lidem dělá stejně blbě takže nějaká TV nepřipadá v úvahu, to že je v nich klimatizace je úplně špatně, o to víc je cítit zatuchlost... a to v kombinaci z neustále se měnícím směrem jízdy nedělá vůbec dobře.. Pohodlné sedačky...To je úplně největší výsměch když v nich musíme být připoutaní jako dobyek....Jak už jsem uváďěl na ŽP, NAD je schválně rozpadlá a hnusná, aby lidé viděli jaké to je cestovat busem a příště se autobusové dopravě velikým obloukem vyhli
A s těma chybama se mýlíte...Já se dívám na ČD z horší stránky ...
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:27:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
ČD4ever : když mají ČD tak luxusní vozy tak jak my vysvětlíte tady toto, nečím podobným jsem jel na Sp 1880 dnes ráno a zcela běžně toto jezdí na nočních R na Slovensko....
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272

Navštivte moje železniční diskuzní forum : <a href="http://forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum"forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum</a>
Díky!
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3457
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:33:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČD4ever: člověče, Vy se mi zdáte....

PS: NAD je schválně rozpadlá a hnusná... hmmm... Ještě že to někde neví... Přiznám se, že pominu-li zpoždění a ujetý přípoj, tak právě vědomí, do čeho přesednu z Bafíku či omšelého Bt při NAD byvá to, na co se se při výlukách nejvíce těším...
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3458
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:43:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alzon: B*250 (Bg) snad na Slovensko nezajíždějí... Nebo jo???
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:49:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena: Bg jsem párkrát vyděl jet na Kasovce a dávají(li) ho i na Ex.....Což je vrchol...
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272

Navštivte moje železniční diskuzní forum : <a href="http://forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum"forum-jizdnirady.kvalitne.cz/forum</a>
Díky!
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 22:50:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jena - si dovolim tvrdit, ze v pripade 1x 810/809 motajici se nekde na lokalce, je to smesne jednoduse resitelne, ostatne by to slo i u 810 + 010 s pruvodcim, ale to by tu asi nekteri diskutujici neprezili a asi ani nekteri "vedouci" na draze, protoze by to nezapadalo a asi by to i bylo proti jejich komplkujicepredpisoveuniforme priblbeho svetonazoru, takze to tu radsi ani rozvadet nebudu ... ;-)
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
http://www.rur.cz
ICQ: 30831569
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 28. října 2006 - 23:16:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever: Blbě se lidem dělá v autobuse??? To mi budeš muset vysvětlit, jak je možné, že na trati 315 cestujících je čím dál míň a v autobusech na Hradec je jich více.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26943
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 29. října 2006 - 00:28:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4ever:
Obsah (věcnost) příspěvků zatím přežiju, ale je zde zvykem diskutovat slušně, takže v případě nutnosti podniknu opatření nutná k zajištění tohoto stavu.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 29. října 2006 - 00:58:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever nebo Scyl: to, že jsi schyzofrenní to bych ještě utáh, ale že jsi na tom inteligentně (s prominutím ) špatně, a píšeš takové hovadiny a nechutnosti o autobusech to už je i na mě moc!!!No a když se díváš na ČD z té horší stránky, proč je taky nepomlouváš?Vždyť se podívej na to foto od Alzona, toto v autobuse neuvidíš.Nebo to píšeš jen proto, abys někoho naštval?
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...:-)))
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 29. října 2006 - 08:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to all:
berte čd4ever s rezervou...dělá si srandu...to vás přece nemůže vytočit,já se vždycky nasměju,když ty jeho "filmové týdeníky" ála 50.léta čtu :-)

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace