K-report
 

Archiv do 01.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Staré archivy » Archiv do 01.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5081
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 11:33:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Markýz: Přesně tak. Jakákoli vernisáž nebo premiéra se koná, jsou u toho i kelímky, i když obvykle bílé, a ne hnědé nakradené z automatů na kafe :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 11:52:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Markýz: Mozna jeste jeden napad: plast se koupi v nejblizsim supermarketu, pouzije se a vyhodi. Sklo se musi nekde pujcit, dopravit, po pouziti umyt (casto otazka kde) a zase vratit. Pri tom vsem stale hlidat, aby se ho rozbilo co nejmene. Ze Bkp tyto ciste prakticke duvody nevi, nebo ho to nenapadlo...
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 11:56:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Jak se kradou kelimky z automatu na kafe? Hnede se daji koupit stejne dobre, jako bile
Markýz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.242.51
Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 12:25:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nick: přeprogramuješ automat, aby napřed pustil kafe a až pak vyklopil kelímek.
Někdo dělá bankomaty a někdo zase automaty. Teda je to blbost, ale s jedním takto pomateným automatem jsem měl tu čest, takže jsem si koupil kelímek za pětku :o/
To už je ale OT
Navíc to tu vypadá teď jako dostaveníčko lidí vymetajících autogramiády, aby se zadarmo nadlábli a napili
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5083
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 12:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přiznám se, že bych nečekal, že někdo začne vysoce sofistikovaně řešit krádeže kelímků... :-O Nic nevymetám, chodím tam pracovně. A než si tam něco dat, tak radši zahynu hlady a žízní, když tu sestavu kolem vidím...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 916
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 13:02:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...Vaše starosti bych chtěl mít ...
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2876
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 16:46:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ze Bkp tyto ciste prakticke duvody nevi, nebo ho to nenapadlo...

To skutečně neví, protože na akcích, kde se sekt nalévá do plastových kelímků (byť z praktických důvodů) se nevyskytuje.
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 21:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zjistil sem že ten kalendář má jednu velikou chybu. To není kalendář Želpage 2007, mělo by se to správně jmenovat "Kalendář Výboru a Redaktorů Želpage 2007".
Nebo se tam náhodou vloudila fotka i normálního smrtelníka?
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2891
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 19. října 2006 - 22:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jako že např. v kalendáři ČSOB by měly být fotky i zákazníků ČSOB, aby se mu tak dalo říkat?
"Já vítám déšť, aleluja, já vítám déšť,..."
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 920
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 20. října 2006 - 13:33:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdybys se koukal tak tam je několik fotek, tedy celkově 3 až 4 (nemám ho teď po ruce). 742 od Johníka, pak titulka a ještě minimálně 451 od Davida Š který v době dy se kalendář dával do kupy ještě nebyl členem ŽP, to že už dneska dělá pro Žp je věc druhá. Takže asi tak
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.212.212
Odesláno Pátek, 20. října 2006 - 17:56:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vašute, jediné co ti mohu říci na tvoje výjevy je, že si primitiv. a můžeš si to vyložit jak chceš.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 9-2002
Odesláno Pátek, 20. října 2006 - 19:18:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kakalut Úterý, 17. října 2006 - 20:47:45
Tohohle cvoka znam, jen si uz nemuzu vzpomenout, jak se jmenuje - holt cizina je cizina a jmena cvoku, kteri zapaluji loko r. 141 mi vypadavaji z mojeho HDD
ICQ 268-987-545
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 11-2004
Odesláno Sobota, 21. října 2006 - 04:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mcm: ...co ti mohu říci na tvoje výjevy je, že si primitiv...

Autor tohoto odušvnělého příspěvku zjevně chtěl Vašutovi pošeptat "co Ti mohu říci na tvoje výLevy je, že Jsi primitiv"?
Pak se ovšem nabízí otázka, kdo z těch dvou pánů je primitiv.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Psychiatr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.178.81.179
Odesláno Sobota, 21. října 2006 - 11:46:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Deka: Dlouhodobým sledováním Vašich výlevů jsem došel k závěru, že číslo 2 v souvislosti s označením "primitiv" zcela jistě není konečné.
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 10:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mcm Že by potrefená husa ?

Milý Mečoune, dříve, než začneš někomu nadávat do primitivů, tak buď tak hodný a zamysli se nejprve nad sebou a nad tím, jak tě vidí tvé širší okolí. Mohlo by se stát, že za nedlouho budeš pro většinu krajně nespolehlivé individuum, co nedrží slovo a od kterého se každý radši odvrátí...
Za více peněz méně muziky ... Motto DP hl. m. Prahy od 1.7.2005

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat...
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 10:54:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vašute já tam nebyl, mě se to netýká.... ale tímto způsobem si vylévat zlost na ostatních, kteří s tebou nesoucítí je opravdu primitivní. a ještě k tomu urážet "slovenské kolegy" je opravdu vrchol.

docela by mě zajímalo, co máš na mysli.... a to zejména tím, že naše styky v poslední době docela ochladly. pokud máš na mysli mladkov, tak k tomu jsem byl v podstatě dotlačen po odpadnutí jiné akce a v zásadě se mi tam moc nechtělo. a pokud si myslíš, že omluva 5 dní předem nestačí, se zamysli spíš ty nad sebou.
Deka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 11:32:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Psychiatr: No, myslím, že od nějakého kokota z Brna to mohu považovat za kompliment.
...u Semilassa potece kref. A za to ja vam rucim!!! ----
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7618
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 11:35:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vašut a Mcm - co se to tady zase děje?
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 11:46:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no co, plodná diskuze......
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 12:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když se dva šotouší hádají, třetí se přidá
A kam že to chcete ?
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 12:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Diskutujem přeci v té tématicky správné diskusi, ne ??

Anebo jinak (trochu sebekriticky):
Šotouš křičí: "Chyťte šotouše!!!"
Za více peněz méně muziky ... Motto DP hl. m. Prahy od 1.7.2005

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat...
P_z
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 7-2006
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 16:34:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anketa o podpoře Projektu rozvoje Herr Kuneše : http://qwertz.webzdarma.cz/kunes.html

Založeno jako odpověď na Kuneše:

Předmět doc. Chocholoušek
Odesílatel: Kuneš
Já vám sdělím následující. Cca před měsícem jsem pověřil pana Hadrbolce, aby provedl dle běžné metodiky na vzorku 800 respondentů průzkum podpory Projektu rozvoje. Přestože oficiální výsledky ještě nejsou na webu zveřejněny z důvodu složitosti a náročnosti upgrade webového software, mám již dva týdny tato data založena v šanonu. Cca 70 procentní jasná (určitě ano) a 13 procent (spíše ano) podpory projektu hovoří za vše. 100 propcentní podpora je defacto namožná, ale 83 procent je dosažitelných.


(Příspěvek byl editován uživatelem p_z.)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1842
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 20:18:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

uááá...

Jak se jim doboha podařilo najít 800 takových blbečků, který by nad kuneší malůvkou oslavně hýkali?!?
Všeci budete zemegulu rypákom ryť ako červená myš! (mjr. Haluška, zvaný Terazky
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3438
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 23. října 2006 - 21:15:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_k: a ty to těm cvokům věříš?? Takových anket si můžu vycucat z prstu...

Nebo si myslíš, že někdo obcházel na Václaváku lidi, strkal jim pod nos tu omalovánku (eh.. pardon .. Projet rozvoje) a dotazoval se jich, zda s návrhem souhlasí??
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 00:11:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslim, ze to bylo zasilano do takovych destinaci jako Bohnice, Kosmonosy, Havlickuv Brod... Skoda, ze Kunes nevyuzil vikendovych voleb do mistnich zastupitelstev, kdybychom meli zakon o referendu, tak se mohlo konat celostatni a treba bychom se dozvedeli, jak na tom jsme s podporou dalnic. Kunes asi bude muset podporit snahy CSSD a zak o referendu konecne protlacit, postoj spolecnosti k Projektu rozvoje je podstatny, ale radeji bych volil referendum fakultativni, klika ekologu radi a taky bychom toho nemuseli postavit ani metr
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5469
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 00:29:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jé, Havlíčkův Brod, tam jsem byl!

 

Ale nechtěli mě tam
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
P_z
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 7-2006
Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 00:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Akorát by mě zajímalo, kdo dal ty hlasy pro... Kuneš a hadrbolec? Asi
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 12:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šotofotka s 30° úhlem na Novinkách:
http://www.novinky.cz/krimi/v-ostrave-se-malem-srazily-vlaky_99224_s1ihj.html
Celý život je jako střední škola. Jen se tomu říká jinak:-).
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 12:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j se nevytahuj ... ...
Já mám zase v občance coby místo trvalého pobytu Bohnice
Za více peněz méně muziky ... Motto DP hl. m. Prahy od 1.7.2005

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat...
Gejza_Šlapka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 14:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vašut versus mcm:Už se perou!Já to hned řikal,že si držky rozbijou!
Jinak poznámku o primitivech od mcm sem nějak nepochopil,Vašutova poznámka o režijkách mi přišla trefná a vtipná.Určitě nebyla směřována na konkrétní osoby a jedince.Ale ono se říka,že potrefená husa se vždycky ozve!
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 14:18:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, pokud si ji nepochopil, tak je mi tě líto. ale jak už jsem napsal, já tam nebyl. jen mi přijde primitvní způsob věšet sem fotky s popisem, že většina fotografů je chudá a tudíž musí zákonitě vlastnit režijky, aby mohla jezdit fotit. taky bych se chtěl mít jak vašut, abych v pracovní době jezdil fotit a zpracovával si fotky . a jedna malá poznámka, vašut to sem zřejmě vyvěsil v afektu na to, že na jeho fotoflek bohužel přijel později a již mu nikdo z těch kdo přijel před ním a které tím pádem měl v záběru, nechtěli svůj fotoflek opustit. a druhá menší poznámka. jak už mc bain napsal, i režijkáři na této akci byli vozem.
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 16:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mečoune, nejsi trochu domýšlivý? Dobře, budeme tedy domýšlet: Kolik šotokolegů např ze Slovenska (když už jsi se svých slovenských šotokolegů tak zastával) by přijelo, nemaje režijku? ....

Ale to nemá cenu, tímto tuto debatu končím a jdu radši v pracovní době upravovat fotky, aby měl aspoň v něčem mečounek pravdu...
Za více peněz méně muziky ... Motto DP hl. m. Prahy od 1.7.2005

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat...
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 16:26:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

buď v klidu, nejsem. a netvrď mi, že tys tam byl vlakem..... , tak co ti vaděj režijkáři. tak už to přiznej, že nemáš na nic jinýho, než jen takhle někoho pomlouvat.
no, hlavně že víme, za co bereš peníze......
Laco
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 17:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nezapájam sa tu často do diskusie, rád by som ale pánovi Vašutovi odkázal, že nie som držiteľom režijného preukazu a okrem uvedenej akcie som bol v tomto roku na JHMD ešte 2x s celou svojou šotorodinou (2+3).
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1846
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 24. října 2006 - 20:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena - nevěřim, ale mohli si vycucat z prstu věrohodnější číslo, takhle budou - doufejme - konečně vopravdu za blbce...
Všeci budete zemegulu rypákom ryť ako červená myš! (mjr. Haluška, zvaný Terazky
Viky_cabadaj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 25. října 2006 - 01:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Celkem nerad se vkládám do téhle veselé debaty, ale Mcme musím ti říct jednu věc: tetokráts to nedal.
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 09:15:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no nevim viky, jestlis to pochopil, ale mě nešlo někoho nasrat. spíš mi šlo o to, aby se nad sebou vašut zamyslel, ale k tomu asi nikdy nedojde . toť vše.
Gejza_Šlapka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 12:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mcm a vašut:vaše osobní problémy si vyřešte mezi sebou osobně a netahejte je sem.Asi se máte hodně rádi,ale to nic nemění na tom,že Vašutova poznámka byla vtipná a trefná a konkrétně na nikoho neadresována!!Takže mcm má asi nějaký mindrák!
mcm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.90.245.42
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 14:06:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tys taky asi moc rozumu nepochytal, co? zřejmě si nepochopil, proč jsem na vašuta reagoval. až ti to dojde, tak to možná pochopíš. ale jak jsem si tu ověřil, oprávněná kritika se vždy obrátí proti tomu kdo ji píše .
Gejza_Šlapka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 14:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mcm:Pokud vim,tak jste Vašuta nazval primitivem jen proto,že podle mne poměrně vtipně okomentoval svoji fotografii.Další smršť sraček,který jste pak na sebe postupně naházeli už byly jen vaše osobní spory.Co děláte ve svym volnu,nebo v pracovní době tady nikoho nezajímá!Ale nazvat předevšema primitivem někoho,jen kvůli komentáři jedné foto,mi příde trochu trapný!Vůbec výlevy mcm na adresu zde diskutujících mi někdy připadají dosti arogantní a tvrdé!Pán asi sežral všechnu moudrost!

Laco: Jste výjimka, potvrzující pravidlo!
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 16:47:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SCHOTOUSCH HÁDAVÝ ŽIVOČIŠNÝ DRUH
Teleke_z_tölökö
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 25. října 2006 - 20:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje hraběcí Milost je velice pobavena Hádka šotoušů v diskuzi o šotouších - nádhera
Ano, v pérdeli. Přesně tak, milý příteli...
Uhli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 13:23:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Schotous girl
 
A kam že to chcete ?
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 14:15:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve kterém polozbouraném strážním domku ta "skvoterka" asi přebývá?
Neměl jsem ji vidět,teď se mi bude zjevovat ve spánku v opici.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5480
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 16:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vašut: Já mám zase v občance coby místo trvalého pobytu Bohnice

Kam se hrabeš na mého tátu. Ten bydlel v Praze postupně (nevím v jakém pořadí) v Ruzyni, na Pankráci, v Hrdlořezích a v Bohnicích. V roce 1977 se odstěhoval do Plzně - adresa Čechova 3, Bory.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3304
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 26. října 2006 - 21:36:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Schotousch ultras ČD4ever už dorazil i na k-rep.

Tady jsou jeho příspěvky na zelpage: http://www.zelpage.cz/comments.php?where=photo&what=2286&size=50

Napřed sem si myslel, že si ze všech dělá , ale on to asi myslí vážně
ICQ: 202 888 377
Siemens
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 8-2005
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 17:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podle mě jsou dvě možnosti: Buď chce ostatní jenom štvát a vířit diskusi, anebo to myslí vážně. Každopádně mám dojem, že je velmi mladý.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2086
Registrován: 7-2003


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 18:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ze by tenty co kdysi mel web fanklub cd ??
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 18:19:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli ten ČD4ever není placený přímo od ČD za reklamu.
Ani bych se nedivil,ty komentáře v želpage jsou opravdu ultrasšotoušké.Ten má snad aji na spodním prádle logo ČD.
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Zderem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 20:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Úlovek z Lužné
 
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26908
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 22:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavně na toho experta zbytečně moc nereagujte - třeba přestane a odebéře se jinam.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 945
Registrován: 4-2004


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 23:10:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martin Zlivský:např.v diskuzi žel.okolo Opavy se celkem rozjel.

../28/9738.html
...a ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.Ty potvory vám lezou všude a strašně rychle se množí!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 26918
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 27. října 2006 - 23:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že ho ta energie přejde, nějak zrovna dneska nemám moc na takovýhle blbosti náladu...


Poznámka:
Následující příspěvky sem byly přesunuty z tématu 121, 122, 123 a „hrbaté” 130.

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 16:00:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdepak, v jásot nepropukám. Jen vím, co to tam sedí za všemožný dobytek posbíraný odkudkoliv z ČR! Takže žádná sláva!
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Ivan_horník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 16:49:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pan Bevelo zjevně nepochopil Mudrův příspěvek. Hlavně že má jasno v "dobytku z celé ČR".
ale tohleto všecko je důležitý ty we, a pak sou eště jiný věci, který sou důležitý, rozumíš. A to je podstatný.
Pavel_blaha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 7-2004


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 16:57:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pan Bevelo je hlavně typický šotouš, který "ví", jak to na "gé-řetu" chodí (jako správný šotouš má přece přátele mezi provozními zaměstnanci a od těch má své správné informace), takže má samozřejmě přehled, podložený ekonomickými údaji, o potřebnosti rušení nebo zprovozňování jednotlivých lokomotiv. Navíc to určitě říkal nějaký "fíra" z "jeho" domovského depa, tak to prostě musí být pravda.
"Přišel jsem se rozloučit a připomenout Ti, že jsem nezapomněl... na osmačtyřicátej!"
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 543
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 31. října 2006 - 20:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím proč ale předposlední zpráva a třetí od konce mi strašně připomíná bezmozky co sedí na točících se židlích s kolečkama. Hlavně že Vy máte ty správné informace o tom, zda mám-nemám někoho v depu ap. je to jen plácání do větru a házení hrachu na zeď. Prachy u ČD nejsou na nic ale na statisícové honoráře u podniku - navíc státního ač je v miliardových skluzech... docela hazard. Asi bude shnilého něco ve státě Českém!
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!
Chocholoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 01. listopadu 2006 - 08:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mi strašně připomíná bezmozky co sedí na točících se židlích s kolečkama. ...ale na statisícové honoráře u podniku

Nevím proč, ale Váš příspěvek mi pane Bevelo připomíná styl myšlení lidí, jež sice někde zametají tovární dvůr, ale naprosto přesně vědí, jak to vedení podniku dělá blbě. A nepochopeni si své postřehy vyměňují v restauracích IV. a nižší cenové skupiny. Většinou těm lidem nemá šanci ani dojít, že u trošku zasvěcených lidí jsou kolikrát spíš pro smích. To platí obecně, nejen u GŘ ČD. Viz též přísloví ševče, drž se svého kopyta.

----------------------------------------------
Je skoro zbytečné zdůrazňovat, že autor tohoto příspěvku seděl na otáčecí židli s kolečkama - ony u toho písí obvykle také židle bývají. Pan Bevelo zřejmě píše přísvěvky ve stoje, nebo sedí na něčem jiném. Třeba na bedně od banánů.
Mudr_fšecko_ujelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 01. listopadu 2006 - 08:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bevelo:
1) doložte ty statisícové honoráře,
2) jmenujte jediného bezmozka a čin, kterým si tohle označení zasloužil (já vím, Kothera a zrušil mi 121.073 ),
3) dokažte miliardové skluzy (listuju ve Výroční zprávě Skupiny ČD za rok 2005 a tam je napsáno na straně 100 dole: výsledek hospodaření před zdaněním -589 794 tis. Kč. Bohužel se nikde nepíše o výši neuhrazených ztrát z realizovaných výkonů, objednaných státem, ale to by se slušelo k tomu vzít v potaz).
4) co se týče dobytka - jakto teda, že tam nepracujete taky? Jste přece odkudkoli z ČR, ne?
5) měl byste se Pavlovi Blahovi a Ivanovi Horníkovi omluvit, jste-li chlap.
Zu Zeu!
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 01. listopadu 2006 - 11:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se nikomu omlouvat nebudu, za stav ČD od r. 89 a tedy 17 let od revoluce může komplet holubník a všechny vlády! A pokud někdo leze z nábřeží i sem - tak omlouvat a za co? Vůbec ty lidi neznám a nevím jaké vykonávají funkce v tom případě mě jsou zcela ukradení! A když tak dobře víte zda lítám někde se smetákem tak mám dojem že Vy v závodní uniformě a červenou páskou děláte vrátného na již zmiňovaném holubníku. Používání smajlů v každé větě už svědčí o jisté duchaplnosti...
ICQ: 328251980
..."neni nad modrou"!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace