K-report
 

Archiv do 21.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Opavy » Staré archivy » Archiv do 21.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 10:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska určitě nepojede zkušebně elektrika

je totiž nápěťová výluka, takže možná někdy jindy ... ale poptejte se třeba ve Svinově nebo na Východě
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 11:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

premiéra se asi opravdu odkládá...podle předpokladů...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1167
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 13:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŽST Opava východ 16.11.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1168
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 13:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 
 
 

Opava-Komárov 16.11.2006
Fotky železniční zastávky Opava-Komárov budou až zítra, jelikož jsem překročil limit 50 obrázků za den.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 14:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek tak dej ty fotky třeba na imageshack a nebo je dej jako soubor ke stažení třeba na nahraj.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27461
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 14:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek:
Díky. Limit jsem Ti navýšil, takže sem můžeš dát další šotky hned
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 14:40:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: To by šlo, akorát tím nevytvořím náhledy a pak nevíš na co klikáš.

Díky vztřícnosti Martina pokračujeme dále:

Opava-Komárov 16.11.2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 14:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě doplním informaci, že v (ŽST) Opava-Komárov již nebyla otevřena staniční budova (viz foto), i když podle ještě současného GVD by měla fungovat (předprodej). Netušíte někdo, co bude se staniční budovou v budoucnu? Pole nového GVD bude prodej jízdenek pouze ve vlaku.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 14:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek pěkné fotečky, vypadá to pěkně ... jen se mi líbí, jak je označení konce a za 10m zase začátku pomalé jízdy ... zajímavé

na stejném snímku - to je kousek před 1. výhybkou trpaslík posunu? proč zase? to tam bude samý trpaslík posunu v Komárově ...

noo, líbí se mi ten zavřený podchod - hlavně že cedule říkají něco jiného - jo, hold logika ČD
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 15:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Podchod je otevřen. Před mřížema jsou vpravo schody přímo na peron. Za mřížema to vede přímo do staniční budovy, která však není otevřena a zdřejmě ani nebude. Škoda. Bylo tam všechno - předprodej, čekárna apod. Teď se není ani kam schovat před hnusným počasím (kdyby udělali aspoň přístřešek na peroně).

Já bych řek, že za současné situace je to dokonce ještě nebezpečnější, protože pokud musím jít podchodem (a musím si to tak blbě obcházet jelikož je tam zavřený plot a podchod vede do uzavřené staniční budovy), tak musím přes přejezd a kousek od přejezdu už není chodník (možná se bude dělat) a v takovém provozu to není zrovna ideální.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 15:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady jsem v rychlosti udělal takový náčrt od oka podchodu v Komárově:
 
Mapka znázorňuje, kde se ocitnete v případě, že výjdete z podchodu ven (viz foto).
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1174
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 15:51:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě menší znázornění, kde je mříž:
 
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 15:55:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, asi to bude celkem zajímavé místo - pro pochybné existence - ještě bohudík, že tam nemusím vystupovat a nastupovat
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1175
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 16:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Dříve to šlo. Si měl ve staniční budově lidi (zaměstnance), ale teď bych se tam už taky bál.

A nejlepší je asi ta ulička (viz zde), kterou se jde do podchodu. To je též absolutně mrtvé místo. Pokud tu je někdo feťák apod., tak je to pro něj ideální místo.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Rodny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak s tím zkušebním vlakem je to jakési podivné, někdo říká že ne, mě dneska řekli v depu že by měli jet. A teď babo raď.
S pozdravem Rodny
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TAk v Komárově se ve stanici nikdo ani v zimě uvnitř z pochybných existencí nezdržuje,byl by okamžitě vyhozen ven z budovy,nikdy jsem tam nikoho neviděl,kromě jednoho bezdomovce,ale ten měl platnou zpáteční jízdenku do Brna.

Jinak mě ty kurvy zas nasraly.v komárově není nikde vyvěšen jízdní řád vlaků,tedy pokud není vyvěšený někde na staniční budově ,ke teré se není jak z perónu dostat,před přes kolejiště je zakázán.Příjezd do Opavy v 16:34

A jinak opět klasika,vagóny počmárané a nedostatečně vytopené.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Samlep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:27:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem trochu mimo, ale v kolik hodin bude to slavnostní otevření traťe 316, bude li nějaké?

(Příspěvek byl editován uživatelem samlep.)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27475
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebyla tam taky náhodou už ukradená trolej?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1176
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 19:59:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samlep: Otevření už proběhlo, ale slavnostní zahajení provozů Ešusů by mělo být 8.12.2006 na
ŽST Opava východ.

Martin_zlivský: Byla (cca 300 m).
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1378
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 20:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak se tomu říká jsou to ty tři dráty vedle sebe na stožáru.
 
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27482
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 20:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zesilovací vedení, nemýlím-li se.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 526
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 21:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to vypadá s nástupními hranami v Háji ve Slezsku? Po dokončení úseku ze Svinova do Háje byly negativní ohlasy ohledně nízkých hran. Provedla se dodatečná úprava, nebo nevyhovující nástupiště zůstanou až do svého rozpadnutí?
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 22:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

neee, bydlím v Háji a u nás na nadru se se nedělalo bohužel nic

takže úzké nástupiště a ještě nízké ... f..k ..
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2947
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 16. listopadu 2006 - 22:54:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to už jsem mimo. Proč má v Opavě-východ nové ostrovní nástupiště zastřešení z vlnitého plechu, zatímco jedno z rekonstruovaných částečně skleněný atyp?
"Já vítám déšť, haleluja, já vítám déšť,..."
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1177
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 09:36:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: Protože tamten přístřešek je budován v rámci nového přestupního terminálu - tzn. investuje do něj město.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2951
Registrován: 8-2003
Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 13:26:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


A to se nemohli dohodnout? Kdo se má, proboha, na takovýto slepenec dívat?
"Já vítám déšť, haleluja, já vítám déšť,..."
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1381
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 15:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár aktualit: před nádražní budovou v Opavě se už komletuje zastřešení pro zastávky autobusů,také byly položeny další vrstvy asfaltu,jestly práce půjdou takový tempem mohlo by se po rekonstruovaní silnici jezdit už za týden.

Svezl jsem se modernizovanými Btx.Dá se to kometovat slovy "to je hnus velebnosti". Jelikož nás jelo dneska pět ve vlaku tak jsem věškeré obaly od potravin nápojů naházely na podlahu, protože jsem nenašli odpadkový koš a hlavně dělali to i ostatní(možná to má odsávaní odpadků jako japonské vlaky).Zbytečně vyhozené peníze,nemodernizované verze nabízejí dalekovětší komfort dály se to mu tak říct.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1178
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 16:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bkp: Též si říkám. Ještě mě tak napadlo, že by mohli dát rekonstruovaný historický přístřešek na 2. nástupiště. Myslím, že to by byla super slátanina.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 18:04:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No pozor, ona to ta slátanina opravdu bude.
Bude to opravdu stát za to, 3 nástupiště a každé jinou střechu a jinou dlažbu
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1179
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 21:30:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sajtr: Tak to je super. Toho architekta bych kopnul do pr**** nebo spíše lidi na magistrátu, kteří se nedokážou domluvit.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27513
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 23:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus:
Btx (dříve Bifx - bifTeky) jsou pro trestance. Na 316 se nasazují nejspíš proto, aby se lidem ukázalo, že ty elektrické šroty nenhradí vcelku pohodlné a moderní 843, ale právě tyhle hnusy
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Znalec Poměrů
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.104.33
Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 23:35:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lidi v Opavě na magistrátu je málo nakopat do ... . Předpokládám, že se na přístřešku podílel i hlavní architekt města - to je opravdový umělec , stačí se podívat na nové řešení prostoru Janáčkových sadů a Náměstí hrdinů - ta krásná cihlová zeť (emeritní primátor Mrázek - tak tituluje sám sebe!!! - se jednou nechal slyšet, že plot z keřů by byl hezčí, ale trvalo by dlouho, než by vyrostl do požadované velikosti - koupit vzrostlé keře je ovšem levnější varianta, než stavět Velkou opavskou zeď z pohledových cihel... Zpět k železnici, zajímalo by mne, zda se vrátí na své místo starý plot, který byl podél chodníku k nádraží (ve směru od města a také podél koleje, kde se dříve překládalo uhlí do vagónu pouliční dráhy) - ví o tom někdo něco?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1181
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 23:41:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Znalec Poměrů: Nevím jestli myslíme ten stejný plot (nebo jeho část), ale teď tam vzniká nový přestupní terminál, takže tam plot nemůže být.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1183
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 17. listopadu 2006 - 23:44:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A pokud mám ohodnostit dlažbu, která je na 2. nástupišti, tak to je hrůza. Hnusnější dlažbu už tam dát opravdu nemohli.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Znalec Poměrů
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.104.33
Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 13:58:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslel jsem hlavně plot v Jánské ulici, směrem z centara - od Křižovatky, naproti knihovně Petra Bezruče. Byl to železný ozdobný plot a vedl až k objektu ve kterém je rychlé občerstvení. Podezdívka byla kamenná. Doufám, že použijí na novém plotě repasované železní díly z původního oplocení - mám pocit, že ten chodník z města k nádraží rozšiřují a směrem ke šturcové koleji dělají novou opěrnou zeď.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 16:39:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Znalec Poměrů:vzhledem k tomu,že při demontáži zmíněného plotu bylo použito autogenu a flexy což zrovna moc šetrné demontování nebylo.A plot byl značně poškozen-chyběly určité části.

u uhelné koleje by měl určitě projít rekonstrukcí je v žalostném stavu a hyzdí to tam.

Možná,že se ho část vrátí na původní místo,ale oprava toho plotu bude hodně nákladná ,protože se bude jednat o ruční kovářskou práci.


Opaváček:suouhlasí zvolé z dlažba je zcela nevyhovující,betonové dlaždice by byly vhodnější.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1391
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 16:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska modernizované Btx na rychlíků do Svinova.Včera ve stejnou dobu jely v couráku ze Svinova.

Jinak v Komárově je i funkční hlášení,které se nejspíš ovládá s Opavy ,to podle toho zvuku,které byly v pozadí a že se hlasatel nemohl vymačknout na kterou kolej to přijede,ale na druhý pokus mu to vyšlo.Hlášení je příliš tiché a nejde mu rozumět a to jsem stál asi 10 metrů od něho.
Lidstvo zapomene na válku nedávnou a zbrojit se ve světě bude a lidé zbraněmy neskutečně nelidskými zabíjet se budou.

PŘES 620 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 19:00:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

@Locutus: Modernizované Bixy 021 jsou fakt hnus, být ČD tak vážně zvažuju dosazení přečalouněných původních sedaček z 020 nebo 850. Naštěstí jsem tady s nima ještě neměl tu čest, a doufám že ani mít nebudu.
Ti architekti v poslední době zase nějak zmagořili, viz. hlučínské náměstí (ta fontána uprostřed je fakt perfektní), kozmická kostelní věž, náměstí Svobody v Brně kde na celé obrovské ploše zeleň zastupuje deset ubohých stromků a fontána vypadá jak metanové stanice v Ostravě (to bych jim křivdil, bývají hezčí).
810: lepší udržovaná koženka než neudržovaná plyš.
Znalec Poměrů
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.104.33
Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 20:01:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak kteří architekti - ten který projektoval opravu nádraží v Opavě (myslím památkově chráněnou budovu) si pěkně máknul, ale stojí to za to - upřímně ho obdivuji a děkuji mu za profesionálně odvedenou práci. Mimochodem památkově chráněná je i věž vodárny... zdali pak se také dočká opravy?
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 20:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na 316 den plny bert: 749.121 na nakladech, cca 14:00 smer Ova, cca 15:30 smer Opava. Na osobacich 749.257 a 749.261, navic se kolem 15:30 premistovala do Svinova dvojicka 751.101 a 751.148.
Alesl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 7-2002
Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 20:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bifixy se dělaly v v polovině 90. let z vozu Bix.Výmluvné bylo že k rekonstrukci se přistavilo 100 Bixu a asi 40 jich šlo rovnou do šrotu.Bifixy jsou určené na krátké vzdálenosti a né na 100 km dlouhé trasy.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1184
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 18. listopadu 2006 - 20:57:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se týče hlášení v Komárově, tak je zdřejmě odříkáváno na živo, protože teď to tam říkala nějaká baba a k tomu v pozadí toho hlášení šel slyšet různý hluk. Buď to hlásí ze Svinova nebo z Opavy.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 00:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A proč není v Komárově to samé automatické hlášení, jako na zbytku trati?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 01:22:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sajtr: No právě to by mě taky zájímalo, protože všechno to je nahráno. Ani džingl není stejný jako u ostatních stanic.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 8-2005
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 11:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: Ty časy jsou myšleny kde?
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 14:14:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trebovice. Shodou náhod jsem tam okolo zevloval a videl na trat.
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 8-2005
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 18:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky. Plánuju, že si vyfotím naposledy náklad v čele s bardotkou. Porovnám to grafikonem. Už moc času nezbývá...
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 22:30:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus, Opavacek:
Dálkovina i informační systémy pro cestující by měly být ovládány ze Svinova. Ne všechny dopravní kanceláře vypadají jako řídící kosmické středisko v Bohumíně nebo na pražském hlaváku. Stavědlo na Svinově je poměrně stísněné na to, kolik tam je lidí, možná proto ten hluk při "ne-plechohobovém" hlášení?
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 11-2006
Odesláno Neděle, 19. listopadu 2006 - 23:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

snad je to s tím komárovským rozhlasem jenom nějaké provizorní řešení
Mira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 01:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jedem dotaz pro místní. Bude v Opavě elektronický informační systém Elektročas? typ IZE - 1 - ala Svinov nebo ala Bohumín,frýdek?
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 16:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mira: Uvnitř budovy údajně ano, tak asi i na nástupištích
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1198
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 17:27:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na nástupištích zdřejmě ano. Z přístřešků trčí dráty.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1411
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 17:53:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mělo by být.

Jinak včera komedie při rozpojovaní vlaku ze Svinova prav.příjez 20:16.
Na odjezdu kvůly rozpojování o 8 minut opožděn.Ale to by la komedie.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 18:49:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: Co provedli?
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1417
Registrován: 5-2004


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 20:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejdřív to mělo odjet z 3kusé koleje,tam to přijelo.
Pak přehodily cedule ne druhou kusou kolej ,kde nic nebylo.
Pak rozpojily vlakovou soupravu,takže na 3kusé koleji zůstala 843.
Pak stou soupravou zacouvaly na 2kusou kolej a odpojily dva modernizované Btx,zbytek soupravy zase odjel.Pak konečně připojili 843.
Pak tam ještě šaškovaly s přenosný kabelem,který propojil 843 a Btx.

Jako by to nešlo sestavit už v Kunčicích(pokud to jde) a né pak složitě manévrovat na nadráží.
NEjlepší bylo ,že průvodníí upozorňoval,že dva modernizované BTx do OV jedou taky,ale většina lidí se tlačila do 843 věděla moc dobře proč.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 13:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska tesne pred devatou rano jsem ze svinovskych mostu zahledl 749.261, kterak stoji se soupravou ve smeru OD Opavy severne od svinovskych mostu, asi 50m severne od stavedla, pribilzne na urovni mista, kde se oddeluje vlecka do eletrarny Trebovice. Kolem se motali nejaci kasparci ve zlutych reflexnich vestach. Nevi nekdo, o co slo? Zahlednuto z jedouciho autobusu...
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 16:48:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DP Ostrava dnes jezdil náhradní dopravu do Děhylova, protože "někde" po trati byl sebevrah co skočil z mostu na koleje. Tak už vím kde.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1419
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 17:23:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už je vše při starém,vlaky mají zpoždění-klasika.
Příjez od Ostravy v 21:30 spoždění 12 minut.
Odjezd z Opavy na Ostravu v 21:50 spoždění 18minut.

To jsme ještě čekaly na spoždění vlak od Krnova.

Opožděny na odjezdu byly i vlaky na Hradec nad Moravicí a do Kravař a Hlučína.

Nikdo se nás na jakoukoliv odchylku od JŘ neotěžoval upozornit,co nám na to odpoví Čd4ever?

To jsou ,ale velmi kvalitní služby.

(Příspěvek byl editován uživatelem locutus.)
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Rodny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 17:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je vůl, dyk se musel zachytit o dráty :D
S pozdravem Rodny
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 18:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rodny:a nekradl zrovna ten měděný drát?třeba se nestačil chytit.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace