K-report
 

Archiv do 30.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Opavy » Staré archivy » Archiv do 30.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 18:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dráty asi už nikdo neukrade - teda max. nějaký sebevrah, když už sou dráty dlouho pod proudem ...
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1421
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 18:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vypadá to ,že to on nevěděl.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3481
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 18:50:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adam, Haki:

Přejetý člověk, ale nebyl to sebevrah.

(Příspěvek byl editován uživatelem Garfield.)
ICQ: 202 888 377
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1422
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 21. listopadu 2006 - 18:57:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže kradl.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Čd4ever
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 09:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: ČD povětšinou velmi slušně upozorní i na to nejmenší zpoždění...... A to že někdy zapomenou???? Vemte to z té druhé stránky... Už se vám někdy stalo, že by vás někdo upozornil na vaše zpoždění, když jedete autem?..
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 09:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever: Jo. Přídám plyn a zpoždění doženu.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 17:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čd4ever:ale já si u ČD za tu přepravu platím a očekávám,že přijedu v čas.

Včera na Svinov odjezd v 20:32 to odjelo na čas,ale pro změnu netopila 943,tak proč byla nasazena ?Oporuše se vědělo už dřív ,jak jsem vyslech a ve vlaku se povalovaly odpadky a láhve od piva,průvodčí nepořádek při kontrole soupravy ignorovala,když¨opuštěla.

Jinak vlak na Opavu s odjezdem s Komárova v 16:10 zase spoždění min 10minut(včera taky).Moc dobře vím,že vlak i na úseku,kde je dočasně snížená rychlost to stihne na čas už jsem si to měřil.Takže,kde se stala chyba?
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 22. listopadu 2006 - 17:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locotus: proč nebyla odstavena?
Nevím proč, ale jaksi mě to nepřekvapuje. Kdysi vlakvedoucí odmítl odjet z Krnova, protože 943 měla 3 okna úplně pozvracená. Vozmistr mávl rukou a řekl "My o tom víme, pozítří to odstavíme". Co k tomu dodat... Vážení cestující, vítejte v novém voze, přejeme dobrou chuť
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 18:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jacek:přesně,kvantita a kvalita jde stranou.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
maglev
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.195.210.90
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 13:18:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kucí, hlavně opaváčku, máte moc fajn informace o rekonstrukci 316, ale už dlouho tu nebyly další fotečky, že by se tam nic nedělo?

a ješte jsem se chtěl zeptat nevíte někdo proč už se tam nemohly udělat jezdící schody? alespoň vždy směrem z podchodu nahoru? to se nemohlo těch pár melounků za ně v te 2 miliardové rekonstrukci ztratit? podle mne námitka, že tam jsou výtahy, neobstojí. opava je myslím dost velké město aby si alespoň někde mohlo dovolit jezdící schody. podle mě je to proto minimálně v tomto zvorané.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 16:52:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

maglev: No co jsem tam byl ve středu, tak nějaké výrazné změny jsem tam nezahlídl. Kdyžtak pár fotek bude možná zítra, ale asi jenom pár (jelikož držím rekord v počtu fotografií na K-reportu ). Ještě uvidím...
Co se týče eskalátorů, tak jsem si též říkal, že by tam mohli být - a původně jsem si i myslel, že tam budou. Škoda no.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
maglev
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.195.210.90
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 17:29:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

diky. a nevite nahodou nekdo o nejakem architektonickem webu kde by byla k dispozici vysledna predstava-vizualizace architektu jak to ma cele po dokonceni vypadat?
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1430
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 18:11:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

maglev:plány jsme z opaváčkem viděli,ale jen ty jak má vypadat silnice a chodníky,před nádražím,tedy stavební plán.
Vzhled budovy a další věci to jsme neviděli.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 18:31:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zrovna makám poblíž trati 314-315 a všiml jsem si,že ráno tam jel nákladní vlak s třemi cisternami,kde na odbočce zahnul to nevím.Odpoledne pak nákládní vlak,krytými vozy.
Kdy se nákladní vlaky vracely a s čím to nevím,neměl jsem čas se pořád otáčet.
Ale sté signalizace už mě straší ve věži,celí den to poslouchat to je děs.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 22:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přišel jsem na jednu jedinou výhodu související s uzavřením nádražní budovy v Komárově .Do Opavy jedu zadarmo,i když přistupuji do vagónu,kde je průvodčí,nechce po mě jízdenku.A v Opačném směru si stačí zapamatovat stanice,kde se neprodávají jízdenky a zase člověk ušetří,nějakou korunu.Z Opavy do Komárova,když je vlak složen z vozů,které nejsou z jednoho do druhého průchozí,se taky jízdenka nepotřebuje,stačí pozorovat do,kterého vagónu nastoupí průvodčí a pak opět platí pravidlo neobsazených stanic.
Za tu dobu co je 316 otevřena bylo tímto způsobem ušetřeno přes 800kč.
Takže se našla skulinka.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 08:06:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus od nového GVD budou všechny stanice a zastávky osazeny prodejci jízdenek - krom výjimky - Jilešovice
vilímek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.64.66
Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 13:52:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad locutus
Hlavně že si stěžujete na kvalitu u ČD,ale sám jezdíte na černo.Tak si laskavě nestěžujte anebo mlčte o tom,že jste černý pasažér.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 15:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Tak to je super, ale proč v tom případě je v GVD 2006/07 poznámka, že prodej jízdenek je uskutečňován ve vlaku (viz zde)?

vilímek: Úvaděl pouze příklad. Locutus vlastní ODISku na zónu 30, takže na černo nejezdí. Spíš jde asi o to, že nikdo ho nezkontroloval.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1441
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 16:01:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vilímek:jak,načerno?
Lenost průvodčího,ze mě nedělá černého pasažéra,on totiž většinou ani jízdenku nechce vidět.A když už jedu do Ostravy pouze se posadím do vagónu,kde není průvodčí,protože jak blbec držím v ruce bankovku čekám než si to tam naťuká a pak dostanu nazpět tolik drobných jako bych vyhrál v herním automatu a když nemá drobné za tisícovku to si pak užiju.

Prodej jízdenek pokud se to nezměnilo,byl v Komárově ukončen vždy 5minut před příjezdem vlaku.I tak člověk musel dlouho čekat než dostal jízdenku,protože v pokladně nikdo nebyl a pokud cestující nezaklepal na okýnko a pokud měl štěstí,tak se někdo oběvil.

Ale ve vlaku pokud mi chtěl průvodčí jízdenku prodat s přirážkou,tak nikdy neuspěl.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27728
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 16:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prodej jízdenek pokud se to nezměnilo,byl v Komárově ukončen vždy 5minut před příjezdem vlaku.

To už pár let není pravda.

A předpokládám, že tam bylo napsáno, že má člověk zaklepat, chce-li být odbaven.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1442
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 16:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebylo.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 16:27:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek nikde tam není zmínka o tom, že se nebudou prodávat jízdenky ... mi to potvrdila prodejkyně jízdenek u nás v Háji

nevíte náhodou jaké je stoupání v žst. OP-východ směrem na OP-západ a zast. Kylešovice?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27729
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 17:13:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus:
Tak v tom případě by ze mne MP nikdo nedostal.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 18:00:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

....jak blbec držím v ruce bankovku čekám než si to tam naťuká a pak dostanu nazpět tolik drobných jako bych vyhrál v herním automatu a když nemá drobné za tisícovku to si pak užiju.

A nemá mít náhodou cestující odpovídající částku na zaplacení? Mě takto chodili lidi s tisícovkama ve stanici, kde je směnné 600 Kč. Na zastávkách je 200 Kč. Takové lidi zastřelit málo, je to obyčejná vychytralost, aneb jak jezdit zadarmo. Ale jednou jsem viděl jak vlakvedoucí vracel chlapíkovi drobné se slovy nastavte čepici. Ten s tím evidentně nepočítal

Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 18:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Aha, tak to je super. Zdřejmě to je z toho důvodu, že se bude asi ŽST na noc zavírat, tak je umožněn nákup jízdenek ve vlaku bez MP.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27735
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 19:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je při uzavřené pokladně automaticky (např. i v takových Strakonicích není přes noc pokladna otevřena).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1444
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 19:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jacek:hromadu drobných dostanu i když platím dvoustovkou.
A tisícovku si ráno nikde nerozměním a po každé u sebe drobné nemám ,hlavně od té doby co ti všude vracejí kovové padesáti koruny.Tak se snažím veškerých drobných zbavit a mám u sebe jen tak 20kč v drobných.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Jacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 9-2003


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 19:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locotus:
no zkus si koupit jízdenku za pár korun v autobuse a vytáhnout tisícovku, to se nesvezeš vůbec.
Průvodčí není banka a to že sebou do práce tahá pytlík svých drobných, aby neumožnil podobým lidem jezdit zadarmo, je jen jeho dobrá vůle.
Stránky o skutečné a modelové železnici
http://modely-tt.wz.cz
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1446
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 25. listopadu 2006 - 20:39:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jacek:svezu na tohle mě nedostaneš..

Já jezdím vždycky na autobusák,takže si to rozměním tam.Už jsem to,tak bez potíží udělal..Ale u nás v buse řidič nabíjí čipové karty,takže dokáže rozměnit a na konečné nebo na autobusáku si peníze rozměňuje podle potřeby,právě kvůly toho,že příjde 20 lidí se stokorunou a všechny drobné jsou v .
PS:cizí dopravce nevyužívám.
Jen linky zařazené v ODIS a od nás jezdí jen jedna linka ,která v ODIS není.
Takže mám měsíční,peníze v čipovce pro případ ,že nestihnu koupit a prachy a řidiče u znám,takže zaplatím později,vým jak jezdit zadormo se souhlasem řidiče a když příje revizor je na mě i řidiče krátký.

V MHD si neškrtneš ani když máš drobné pokud ti mince při placení propadává.



A ještě něco:do práce jezdím na kole,jen když je nepřízeň počasí jedu VHD a to mám chuť vraždit(jenk dyž jedu z práce)
Ale normálně jsem,klidný mám své místečko jistý a nikoho nepustím sednout s heslem "Kdo dřív příjde ,ten dřív sedí"
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 08:53:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je pravidlem že Os 3434 mívá jen jeden vůz? Včera tomu tak bylo. Bude se instalovat na nástupištích v Opavě pragotron?
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 10:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte nic o tom jestli už jsou umístěné sklonovníky v úseku Lhota - OP-východ?
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1447
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 14:36:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina:pravidlo to nebude,protože příjíždí 3 ale většinou 4 vozy,které se pak v Opavě rozpojí.

Icentiger:v noci toho moc z vlaku nejde vidět,takže jsem nic neviděl.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1449
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 16:09:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jste byly hodní dám jsem nějaké dnešní fotky z nádraží Opava východ.Podíval jsem se i tam kam se normálně nechodí.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1451
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 16:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

26.11.2006 Opava Východ
Opaváček neměl čas,tak jsem ho zastoupil.
Omluvte kvalitu na úpravu fotek nemá čas.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jinak ve stejnou dobu odjížděl vlak na Ostravu a Hlučín necelích 40 vteřin po vlaku na Ostravu.
Důkaz:poslední tři fotky,tak tak jsem to stihl vyfotit.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1458
Registrován: 5-2004


Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 17:43:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro příště ,už do nepřístupních prostor nelezu,je tam stašný humus na zemi,hnusné černé kaluže,křoví,díry atd.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
maglev
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.195.210.90
Odesláno Neděle, 26. listopadu 2006 - 18:46:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podle těch fotek nabývám dojmu, že to průčelí budovy na jánské (nejednotné a oddělené zastávkové přístřešky) bude celé uplně zdrbané.
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1460
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 17:01:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže nový angličan na nádraží Opava východ se dělal na zakázku a stál 2.8 miliónů Kč.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1461
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 17:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska byl čas,tak jsem nahrál hlášení s Komárova,vlak měl 12minut spoždění,tak jsem pomalu strácel cit v rukou.

Až budete poslouchat ,tak si všimněte ,že hlasatel neví odkud vůbec ten vlak má přijet,v pozadí jde slabě slyšet železniční přejezd.


Takže agentůra Opavaček A Locutus již brzy uvedou.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 17:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to tady. Jedná se o dnešní vlak OS 3424. No stojí to za to.

http://www.pmdpo.ic.cz/Zaznam.mp3
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 21:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to je dobré dát jako nějakou kuriozitu ... ten maník co to hlásil asi neveděl, že něco vůbec přijede
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 28. listopadu 2006 - 22:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Však to je nejlepší se tam postavit, protože co hlášení to originál a všechny jsou takové "povedené". No jo. Nejsou to žádní rétoři. Já doufám, že od nového GVD to bude automatické.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 09:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: angličan 14ab na zakázku byl proto, že má jednu srdcovku (tu směrem k 16ab) v oblouku, aby to "dotočil" z 1:11 na 6°, přičemž toto uspořádání je ještě o něco větší atyp než varianta dotáčející oblouk na "sjednocených" 1:9.

Čistě pro srovnání: v první polovině 80. let stál angličan 1:11-300 nějakých 230.000 Kč, čili ta cena není až zas tak urážející...
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 18:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hajnej:myslej jsem to jako zajímavost.jinak dík za info.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
VláďaH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.209.6.26
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 21:17:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Hajnej:Ano, výhybky na zakázku jsou nejlepší. I poloslepý při pohledu na sestavu těch angličanů vidí, že něco tak otřesně křivého by neprošlo ani na OKD - ani podbíječka už tu zakázkovou výrobu nedokázala umravnit.

čili ta cena není až zas tak urážející...
Jistě že, protože výhybka pro rychlost přímo 120 km/h, vybavená závěry na 200 km/h a přestavitelnými srdcovkami je vložena někde, kde se dá nejvíce 50 km/h. A jsou i tací, kteří jsou schopni toto umístění obhajovat - však veřejné zakázky že? Ve Švajcu by za něco takového seděl projektant i zadavatel v base, neb tunelování státních financí jest težký zločin. U nás budem 8.12. tleskat na celé kolo, jak se nám ten opavský potěmkin zase povedl.
 
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 21:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já to tvrdím pořád - kdyby tuto trať zpravoval soukromník a využíval by jí dost - že by provozoval i osobní dopravu, tak ta rekostrukce, která stala cca 2,5mld, tak soukromník by nešel na víc jak 2mld ... a ještě by se raději snažil snížit cenu ...

jo, ČD ... stát ve státě ... bohužel tuto šílenou rekonstrukci sme zaplatily všichni, ty, já, on ... ale nikdo se nad tím nepodivuje
VláďaH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.209.6.26
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 22:15:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad.Icetiger:Pane kolego, prosím udělejte si jasno v pojmech a struktuře majitelů infrastruktury. Tedy trať je ve vlastnictví SŽDC s.o. - Správa železniční dopravní cesty - tedy toto je investor. ČD s tím mají společné tak asi to, že díky diletantskému přístupu ke stavbě a zajištění investic ze strany SŽDC přišly o tisíce zákazníků, neb výluka měla být rok, né dva roky a navíc měla být trať plně funkční, což bude snad v roce 2007. Chci vidět zimu v Opavě bez zabezpečovačky. Bohužel, ČD je také provozovatelem této dopravní cesty, takže řeší také veškeré organizační problémy, které dle plánu stavby být neměly (NAD).
ale nikdo se nad tím nepodivuje
Já jsem se již podivil, byť na jedné pouhé výhybce.
maglev
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.195.210.90
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 22:57:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na té foto vládi (29. listopadu 2006 21:17:32) je vidět, že ta elektrizace šla až nějakých 200 až 300 metrů směrem na krnov. neznáte někdo nějaké drby o tom, že by se v "blízké" budoucnosti elektrizovala i trať na západní nádr., popř. kdy?
Wool
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 23:07:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jiste, drby jsou - z Sumperka tunel do Jesenika i s dratizaci, z Jesenika do Krnova a Opavy take. Akorat nevim, jestli pres Glucholazy, nebo ze Zlatych Hor tunel do Jindrichova/Tremesne A Polaci koridorizace Brzeg - Nysa - Glucholazy
Ale skutecne se uvazuje o zasadni rekonstrukci Brzeg - Nysa!
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2994
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 29. listopadu 2006 - 23:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve Švajcu by za něco takového seděl projektant i zadavatel v base, neb tunelování státních financí jest težký zločin.

Já pořád nechápu, odkud se berou ona přesvědčení, že na "západě" by se to nestalo, a pokud snad i nějak stalo, tak by za to všichni zúčastnění byli přísně potrestání...
Jsem Helenkofil a nestydím se za to!
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 06:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VláďaH - SŽDC je co? segra od ČD ...takže určitě se na rekonstrukci ČD nepodílela,že?. Co se týká délky rekonstrukce - když dostaneš místo slíbených 2,5mld v roce 5, jen cca 1-1,5mld tak to asi toho stihneš rekonstruovat hodně,co?A hlavně celou trať,že?

Pro zajímavost - v ČR se staví silnice cca 4x dražší jak ve Francii a 2x dražší v Německu - osobně si myslím, že toto je i v železničních stavbách.jo a ještě jeden gól - cena domluvená ve smlouvě je vždy v ČR o mnoho jiná než ve skutečnosti - vše se totiž najednou prodraží i o 10%

maglev víš, ty si jak jeden můj kamarád - myslel sem si, že rozumí železnici, ale v tomto případě určitě nee - ty pylony, které sou natažené na trať 310 v délce cca 150 - 200m tak slouží jen a jen k POSUNU. V budoucnu možná se bude elektrifikovat 310 do Krnova, ale kdo ví kdy to bude
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 9-2003


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 08:25:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

27.11.
krádež zesilovacího vedení u Děhylova. Fotky přímo od Tchasu.

 
 
 

a opět nikoho nechytnou...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 09:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

joo,toto určitě udělala nějaká normální hodná duše že? A nebyl to náhodou cigán a nebo bezdík?

fakt to sou hovada ti lidi
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 09:55:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...SŽDC je co? segra od ČD ...takže určitě se na rekonstrukci ČD nepodílela,že?...
myslel ... si, že rozumí železnici, ale v tomto případě určitě nee ...
Modra_1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 11:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: On je totiz nejvestsi problem v tom, že manazeri SZDC nenakladaji se sverenymi penezi jako s vlastnimi. Protoze tohle by se u zadne soukrome spolecnosti nemohlo stat a kdyby se to stalo davno uz by zbankrotovala. Jenze SZDC muze byt v klidu, kdyz penize dojdou, "rekneme statu a on napumpuje dalsi". Navic nechapu jak se muze pustit do tak rozsahle rekonstrukce, kdyz nema zajistene financovani. Je jasne, ze kdyz se stavba o rok prodlouzi, tak bude drazsi.
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 12:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Modra_1 rekonstrukce celé trati měla být dokončena k 31.12.2005 - cena 2,5mld. Kč .. jenže SŽDC neměla slíbenou celou dotaci, takže proto se udělal v roce 5 jen úsek OV-Háj ... a ke konci prací na žst. Háj ve Slezsku už tak tak vyšly peníze - hrozilo, že se tam vše nestihne udělat - ono, bych řekl, že i tak je stanice dost nedokončená - osobně si myslím, že v plánu bylo vyměnit i koleje 2 a 3 ... jenže asi došly peníze...

koleje 2 a 3 jsou jen znovupodbité, nic dalšího se s něma nedělo - ono peníze už pak asi došly obecně ... i teď v roce 6 - Štítina taky nemá vyměněné všechny koleje...
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1464
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 17:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger:když u je tu řeč o kolejích.Tak v Komárově vyměnily je jednu,druhou asi taky projely jen podbíječkou a pak vyhýbky na 1 a 2 koleji.

Jinak včera jsem se svezl na trati 316 soupravou CITY ELEFANT složeným výhradně z vozů Btax,které včera ráno jezdil i na trati Olomouc-Opava.Samozdřejmě,že cestujícím stoho bylo na zvracený,takže první vagón byl poblitý.

Nejdříve jezdily 843 a 943,pak Bt a Btx,teť Btax a příště přistavý dobytčáky,ještě s viditelným nápisem Auschwitz .
Ten bordel co tu panuje ,to je do nebe volají.
Kurva,kdejaký autobus nabízí daleko větší komfort než tohle to.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 19:29:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Komárov se nerekonstruoval celý - dyť na stanice je v provozu od roku 92,tzn. je celkem v poho ... proto se tam téměř nic nedělo ..

noo,taky sem čuměl - 843 + 2x Btaxy v 11.39 ze Svinova ..

no,já bych řekl, že auto má větší komfort než bus a vlak ... ale nesmí to být Trabant (to vlastně není ani auto)
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1467
Registrován: 5-2004


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 19:39:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lepší Trabant než Btax.

V poho zas tak ne:Potřebovalo by to spravit podchod-zatéká, poraskané omítka,odpadlé obklady,vymalovat.
Opravit přístupový chodník,ponatírat oplocení kolem chodníku.To jsou sice drobnosti,ale natěch obyčejným cestujícím zaleží.

A hlavně dát lavičky na nástupiště a odpadkové koše a krytý kousek peronu by nebyl taky k zahození.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 19:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no,sou to maličkosti,to je pravda,ale i ty maličkosti dělají dost dojem na cestujícího..
co se týká těch laviček a košu - nej betonové,aby je nemohl nikdo zničit a nebo odnést

s přístřeškem souhlas - ale to by tak mohlo být i v štítině, lazcích, lhotě,háji,....
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 22:18:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám malý dotaz, na co je v kolejích na Štítině toto?
 

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace