K-report
 

Archiv do 21.prosince 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033 » Staré archivy » Archiv do 21.prosince 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mefi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 13:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

050 si včera odvezla vyrovnávku Fallsů z Trutnona a pak 754050-3 Jaroměř 13:58 63322, ale bohužel už po tmě
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 13:52:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Photo aspoň toho deního nemáš?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2603
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 14:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav - ty jsi tu on-line né
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1092
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 14:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ne bohužel i dneska jsem pracovně u PC a chodí mi to na mail, takže tímpádem jsem tady vlastně online.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2606
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 15:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co vůbec ty Pavle teďka děláš?
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1093
Registrován: 7-2002


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 15:34:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

manebm: úplně mimo drážní mísu. Když to řeknu stručně, tak reklama. Budiž to chápáno i jako odpověď na nemístné anonymní rýpání ze středy od autora "Paf".
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 11-2006


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 15:35:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: ona 751 143+354 jezdila zatím jen jednou, takže se dá těžko chytit.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 18:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jakpak to dneska krosilo?

Babore, chtěl sem se zeptat, ty fotíš na klasiku, že?A jaký film je tvůj oblíbený?Já si taky čas od času něco cvaknu, ale převažuje digitál.Takhle v zimě, jakej film obvykle používáš? A v létě? Jestli tady fotí i někdo jinej, klidně taky řekněte. Dík moc
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 18:39:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo takhle,no tak to doufám že budou jezdit častejc a nějka pravidelnějc,bych si na ně chtěl taky zajet..........hlavně si natočit zvuk 143....
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 18:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: Fomapan 200 nebo Ilford PAN.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: univerzální film Fuji Superia 200, výhodná kombinace příznivé ceny a slušných vlastností, dřív jsem jel i na Agfu 200, ale ta mi barevně přišla moc "studená", teď ani pořádně nevím, jestli už neukončila výrobu klasických filmů, o své zkušenosti by se mohli podělit i ostatní klasikáři (určitě ještě nevymřeli)
takhle uděláme ze sekce 021-026,028 a 033 univerzální diskuzi nahrazující jiné
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 8-2006


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji, to já se jen tak ptal že vím, že sem chodí i klasičtí odborníci a na jiných diskuzích než bych se dočkal...
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pav: no jo ta historie mě láká, koneckonců je to i můj obor, ale dokud něco jezdí, vylezu na strom, udržím foťák v ruce a mám čas díky diplomce, tak chci ještě něco vyfotit, ale základy sbírky je dobré tvořit už teď, počkej jak nás ti "Jakuzové" převezou, "zbohatnou" na rozprodávání svých rozsáhlých fotoarchivů na burzách, ještě tak najít čas něco sem tam přečíst
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ne mě se strašně líbí postoj kolegy co nechce být jmenován, ale umí se strašně ožrat na poslední Síle :-) (Plním zadání od kolegy, co má agresivní opici)
Furt někde vypráví jak kde co jezdilo a jak kde co nefotil. NA to první se tak těším až za 10 let budu nějakejm mlaďákům vypravovat jak nám tady jezdili 749 (to jsou ty rezavějící vraky v ČT) a jak za ně potom přišli 754 (to je to oc má Brno a Plzeň jako náhradu za desira). A Pavle, je pravda že mi historie moc neříká, já se prostě zajímám spíš o technickou stránku věci, datumy jsme měl rád snad jen v oboru 2.sv válka.

Filmi - používal jsem Fuji 200 Superia - bomba cena (bral jsem ho za 50 kus a furt za tuhle cenu beru pro Pražáky
Ilford (byla to 400 monochromatický film, přesný název nevím) Ten umožnoňoval že i fotolab spracující barevné fotky ti udělá kvalitní černobílé - špatný váýsledný dojem - fotka vždycky šla do nějaký barvy. Snad jednou byli ty fotky v pohodě v nádhernejch barvách
Konica 200 a 100 - levný filmy (byli dražší než ty Fuji) a podle mě šli fotky z Koniky do modra
Fomapan200 - klasický černobílý film, cenu nevím, já si je motal sám (kupoval jsem ho po 20 metrech) a film vyšel po 35 korunách (potřeba fotokomory)
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, je to pravda že správní šotouši na burzu nejezděj (nebo tam alespoň nikdy nebyly), to sme zase s PaVem neměli cestou domů co dělat a protože i loutka Spejbla (kt. vez PaV jako dárek synovcům omrzela, a i na bobinu už nebyla chuť se dívat) tak sme vymejšleli desatero úspěšného šotouše.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:39:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: Pravda pravda, však když sme se ještě neznali tak při oslavě 20.let Elektrisace Letohrad-Ústí nad Orlicí se již proslýchalo že tam byl nějakej šotouš (tehdy fotič)...no prostě jouda kterej fotí na metry a ne jako normální smrtelníci na filmy.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 19:53:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj. To jsem by já. Ale bylo to levnější a když bylo potřeba. Tak jsem večer vyfotil a vyvolal, ráno pověsil, odpoledne po škole naexponoval na papíry a večer to vyselo v formátu 15x21 na výstavě. to bylo skoro jako digitál a na stole jsem měl zářezi na 12,20,35 políček. Já ti dám joudu.

Jo ukaž to desatero. A na burzy občas jezdím, ale jen velmi zřídka
* * *
Usmívej se! Bude Hůř
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 17. prosince 2006 - 20:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jakuza: ta Superia za 50 zní lákavě, mě stále vychází na 65
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 19:10:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nj, ale když sme tě neznali, tak to byl nějakej jouda s Chocně-tedy fotič. Slovo šotouš bylo tehdy ještě na Letohradsku a okolí neznámým termínem.Hm, s toho desatra si už pamatuju jen tu burzu a potom to že šotouš nemá rád když na fleku kde fotí on tak fotí i někdo jinej, to samý s vozidlama.

Jinak mě teda osobně přišlo že Konica 200 byla tobrá-tehdy asi spíše cenově nejlepší pro chudé študenty (ale fotil na ní i J.Adolf) a potom jak přišla Konica 200 Centuria tak už to stálo za houby.
Letošoto
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 19:52:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak někdo mohl dojít k názoru, že 751.354+143 jezdila jen jednou! Třeba dnes odpoledne posunovala v Polici. A Meziměstí má po dnešku další zamračenou, ale bohužel jen ve studeném stavu.
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1094
Registrován: 7-2002


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 20:05:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

njn KMK kraje teď ožily, žj Letošoto? :-)

ad PepaL: Ale velkej fotič Franta fotí výhradně na Kokodák, tak na tom něco bude :-)
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 20:30:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo jsi, Letošoto?

Jinak jen tak pro zajímavost, jak to dnes jezdilo? Neví někdo?
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 21:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Letošoto: kdy ještě jela kromě dnešního odpoledne?
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 21:43:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jeden dotaz: co to přibylo za studený stroj?
Atb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 9-2004
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 21:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v TS jezdily zase ty ***** 749256,019,008 a 750121. na ně. Pátou nevím.
Letošoto
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 22:36:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba taky dopoledne. V 9.45 odjížděla z Mezivesnic. Číslo studeného stroje nevim, je bez čísel, ale můžu napovědět. Je v podobném nátěru jako 751.143.
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 22:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to může bejt jedině 751.136,tu sem neměl nikdy rád když byla ještě u nás v Budějicích.Dobře se o tu 751.143 starejte,měl sem jí hodně rád a dost mě to tenkrát sr..o když šla do Ostravy.Snad u vás dostane lepší péči než v Ostravě.
Dnes jedeme naposledy,9.12.2006 Ex 532 Budvar
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 10-2005


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 23:16:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo doufám že takhle pospolu chvilku jezdit budou,abych si je aspon stihnul zajet vyfotit nebo natočit.....idkyž po zimě všechny náklady udou přes Meziměstí,takže tam ještě chvilku asui budou......kdová kolik dvojčat bude třeba na tu trat,když u nás jsou potřeba minimálně dvě dvojice na jeden den....foto asi pořád není co?
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 08:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Letošoto: já jsem to ale o dvojčeti psal o den dřív, co jsem vysledoval. Ale nejsem neomylný.
A copak se děje se 751 237?
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1387
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 12:46:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petad: Já když fotím na Letohradsku, tak stejně jako v ostatních krajích na Fuji 200 :-) (dřív na Kodak 200, ale ten v minilabech, které teď používám, tak dobře nevychází).

Pepa L: Já taky za časů ČB focení nefotil na klasické filmy, ale na ustřižené - ale to už je hodně dlouho, tenhle foťák mi dosloužil někdy kolem roku 94.

Babor: V HK vychází trojbalení Fuji 200 na 200 Kč. Popravdě řečeno nižší cena by mě byla podezřelá.
ICQ -> 21 65 33 068
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 15:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem ráno viděl v Chocni 751.093 na postrku nákladního vlaku (do Meziměstí),údajně byla do Meziměstí předána!
 
ad.Aktuell:751.237 se nachází v Č.Třebové
 
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 15:58:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já tu 751 237 viděl někdy před 14ti dny (přesně teď nevím), jak jela do Meziměstí.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2629
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 16:57:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, ta 751 237 už ve Třebové neni, v Meziměstí je na ND a to už nějaký ten den, Laseid jí má ve Třebové v říjnu a do Meziměstí právě přišla i ta 751 093.A ještě snad příjde 1 kousek

 
 
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 17:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ty jo v tom Meziměstí to začína bejt zajímavý...jezdej tam ještě nějaký ty náklady s banglema nebo už je všechno Berta??
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 17:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PaV: Pravda pravda na Kokodáku jistě něco bude ale tehdá sem si ho nemoh finančně dovolit.

Hm, mám takovýho tucha jesli když je teda do Meziměstí předaná 751.093 tak že pude 751.354 zpět do Kyšperka.
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 18:02:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je v Meziměstí 19. 11. 06

 
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 18:04:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dyť z tý 751.237 se snad nedá nic vybrat,co šlo,to se vytahalo u nás v Budějicích.A ta 751.136 je tam taky někde na díly?
Dnes jedeme naposledy,9.12.2006 Ex 532 Budvar
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 18:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem procházel starý archývy a musel sem se zamsmát věštbám páňě Jakuzy (Jakuzo nic proti ale je to sranda):
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 19:53:30
(jen tak pro zasmání): teďka mi volal jeden týpek že PRÝ mu tvrdil M.Kalousek že v Lethradu mají skončit 749 a mají sem přijít 754 které to vše odvozí. HI HI HA HA už se těším
Pav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1095
Registrován: 7-2002


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 18:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HIHI HAHA :-)
Burton
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.244.46
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 19:11:04   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nevím, jestli to byl dobrý nápad dávat do Meziměstí beztlumičovou 751.143, aby to zas nezačalo v Náchodě někoho dráždit. Takže pokuď tu zůstane, zřejmě ten tlumič dostane.

Přesně tak to bylo před několika lety, co sem místo brejlí přišli mnohdy beztlumičové 749 a díky stížnostem musely být "utišeny". Stejné to bylo v Letohradu.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 9-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 19:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Burton: Jj, něco takovýho tady už bylo ale už si to moc nevybavuju, akorát nevím jestli při dnešním provozu ř 751 (kdy je každá mašina krokem ve šrotě) ještě něco takovýho dělat bude, ale je to možný.

Hm připomělo mě to vyprávění jednoho člověka který bydlí u vjezdu do Letohradu a když mu tam zastavil sergej tak mu jezdili skleničky v kredenci........to byly časy
Babor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 20:55:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pepa l: jen ať 354 chvíli v Meziměstí pobude ještě jí tady nemám blejsknutou
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 22:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ted teda nevim,jeslti nemyslíš moji tetu?Ta bydlí v letohradě u Lichkovskýho zhlaví a když se sergej nebo i dvojice bardotek rozjížděj do stoupání s nákladem tak to stojí za to......ikdyž co to je proti dobám minulým:-)
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 07:26:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

včera 44241, dnes 44240 Týniště-Náchod, 48231 Náchod-Týniště. 44242 Týniště-Meziměstí vezla 751 137+176.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:42:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska 750.346 (ňák 7.30 z Letohradu nebo tak nějak) , 750.333 (Poznaňák)
Náklady 751.236+038 a 751.104+080

Babor: Já sem teda už třikrát slyšel s ověřenejch zdrojů že má jít zpět tak že nevim....
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:48:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě sem zapoměl- záloha 742.202 strojvedoucí J.Adolf
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3675
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 14:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt:
751.136 je zrušená, dokonce ji někdy na podzim odvezli z Ostravy do Vepřové na šrotaci.
ICQ: 202 888 377
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 14:52:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to nakonec 354+143 nebude nikdo pospolu mít,když je takový počasí,tak se skoro vůbec nedá cokoli fotit...:-(
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 18:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

751.143 má dostat tlumič z nějakého šrotu ze Třebový Dnes 751.137+176. Vyměněna včera v Týništi za neschopnou 749.011+240 (011 trakčák, 240 přeskok na budiči. 751.143+354 předvčírem také neschopná. Včera dojela z Ostravy 751.093 Dopoledne včera Pn 44244 8 Wap z Týniště do Náchoda.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 20:30:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda tam ty dvojčata nějak odcházej.....takže v Letohradě zbyli už jen dvě dvojice zamračenejch....080+104 a 038+236,jestli dobře počítám.....proč se vlastně nákaldy už pomalu přesouvaj na Meziměstí ted když do výluky je ještě celá zima....
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 20:37:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield:To že byla 751.136 zrušená a odvezená do Třebový mi psát nemusíš,nato sem se neptal,jelikož de o bejvalej Budějickej stroj tak o jeho konci vim moc dobře.Ale někdo tu psal,že v Meziměstí je studená barča s podobnym nátěrem jako má 751.143,tak mě napadlo,že to bude 751.136.Ale vono je to stejně jedno,když je to nakonec 751.237.By mě zajmalo co zní chtěj ještě vytěžit,když se zní většina upotřebytelnejch dílů ještě unás v Budějicích vybrala a o zbytek se postaraly hnědočeši v Třebový.
Dnes jedeme naposledy,9.12.2006 Ex 532 Budvar
Letošoto
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 20:58:39   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alešt: Náklady se žádný z Lichkova na Meziměstí zatím nepřesouvaj. Jezdí tam co je namalovaný+něco navíc.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 21:44:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak proč s eteda všechny kromě dvou dvojčat přesunuli?To bylo plánovaný podle novýho GVD?
Aktuell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 23:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomt: 751 237 tam je, ale tenhle týden ještě přijela další.
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 08:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Aktuell:něco jsem zaslechl o 751.094...
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1058
Registrován: 4-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 09:38:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V úterý byla 751.094 na 100% ještě v Pardubicích.

Mám dotaz - na trati 026 jezdí nějaké náklady i v sobotu??Popř.kolik a v jaké časy(přibližně)??
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
Laseid
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 14:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na obratu Pn 44235/Pn 63330 bylo v Týništi n.O. dvojče 751.143 a 751.354
 
 

ad.Valach:tento obrat jezdí i o víkendu
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 20:07:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nemáš prosím přibližný časy?:-)Jinak první fotky toho dvojčete co vidim,škoda jenže slunce nikde....je ten zvuk hodně znát?
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 20:12:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak na tej první fotce není kolej na Meziměstí ta uplně vlevo....(nemylsim tu s výkolejkou)Mám pocit jak kdyby jela ta souprava po kolejovej spojce z koleje zprava (z koleje od Hradce) a nebo má jen 4 wapky.......
stopař
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.235.143.189
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 20:33:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že v Petrovicích svítilo slunce na plný pecky, tohle se stát Jiřímu Ad. tam vzteky rozšlape foťák.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace