K-report
 

Archiv do 27.prosince 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě kolem Opavy » Staré archivy » Archiv do 27.prosince 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3672
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 07:45:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bugear: to hlásí i v M.Lazcích, všude...

Dnešním dnen už by měly jezdi oba elefanti, 471.025 jela dle info kámoše na Os 3400...
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 08:26:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak si to vychutnejte,než nám ji "poctivě"vymění do Práglu
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 08:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Payus máš to z ověřeného zdroje, co dělá pro ČD? Víš jak - jedna babka povídala ...

Toto by si zase hejtman nenechal líbit - dyť díky němu tu jezdí 471 ... a pokud vím, chce tu jedině nové jednotky 471 a nee oježděné ...

Dyť u Prahy jezdí nové City ...takže na co by měli i naši Opavu a OVu ...???
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3673
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 10:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POdle info ze skupiny o 471 to s nějakou výměnou nevypadá zdaleka tak žhavě...
Alesl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 11:04:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byla by to blbost měnit 471 za 471.Když tak jedině za nějaký žabotam.Myslím že je to pasé.
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 11:14:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ráno viděna na vlaku Os 3400/3405 471.025
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
Alesl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 11:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jezdí i 024?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3675
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 12:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alesl: jezdí, ráno mě vezla do práce... Ale nelze vyloučit brzký "výpadek", brzy bude mít najetý kilomety na prohlídku...
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 12:20:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena :
na kterém vlaku jela??
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 8-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 12:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena jako garančka,jo? noo a to interval po kolika km? dyŤ to jezdí sotva týden ... to mi chceš říct,že 24 už najezdila tolik km?
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3676
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 12:39:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: píšu prohlídku Nepočítám-li pravidelné kontroly při návštěvě depa (provozní ošetření) musí po ujetí určitého počtu km (liší se podle vozů, řad atd) každé vozidlo na "malou periodickou prohlídku". Což už znamená krátkodobější odstávku z provozu (den, dva, někdy víc, jak kdy). A po několika těch "malých" následuje "velká" a po několika "velkých" následuje "hlavní"... Doba odstávky se logicky podle stupně prodlužuje.

Ptáš se kilometry - 471 má snad limit stanoven na 10000Km, v sobotu to bylo už něco kolem 7500km..


Alzon: Os 2824

(Příspěvek byl editován uživatelem jena.)
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1192
Registrován: 10-2003


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 13:18:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Já už jsem o "příplatcích" na ešusy na Ostravsku slyšel tedy hodně, ale zajímalo by mě jestli je na tom něco pravdy. Kolik dal kraj peněz, aby to tam opravdu začalo jezdit? Asi tedy hodně, když by si to hejtman "nenechal líbit".... No fakt mě zajímá ta suma.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 14:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jak to je s tou 24 a 25? Za chvíli jedu OP-OV, tak ať vím jakou mám šanci.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3678
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 14:34:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George: si počkej a uvidíš...
Alesl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 15:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Posprejovaná 460 je taky pantograf.
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 17:03:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena : já jel 3405.
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 19. prosince 2006 - 17:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: sám jsem zvědavý,jak to s nimi dopadne...to že ta výměna je hovadina,jsem psal už ze začátku...ale víš jak... u ČD je možné všechno.
mmc mrkni na vedlejší diskuzi o trati 320,tam to na tohle téma docela hořelo

(Příspěvek byl editován uživatelem Payus.)
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 10:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena: Tak moje historicky první jízda elektrikou nebyla s 471.024, ale 460.024, holt zvyšujeme kulturu cestování....a za chvíli vyrážím z brna domů a zjišťuju, čím mám jet, abych chytil ten StadtElefant

(Jezdí už ta 25?)
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:41:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem spatřil 471 025 na Os 3415. Ale nevím, jestli je nasazena i 471 024. Pokud jo, tak dneska by měla být na všech spojích v JŘ s 1. třídou s CityElefantem.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Os 3409 - 471 024
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1294
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Zajímavé. 3409 nemá napsanou v JŘ 1. třídu.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3676
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 14:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska na Opavu měla jet 163.004 (vlaky 60040 a 60041).
ICQ: 202 888 377
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 16:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska konečně 471.024 a když jsme odjížděli ze svinova 3416, tak vedle přijela 25ka...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 16:46:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

noo,tak jestli to pojede na 60041 tak to omrknu a můžu udělat fotky ...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 17:49:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

60041 nejela - teda aspoň nepřijela podle GVD do Háje v 17.39 ...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3677
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 18:04:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger:
Náklady na minutu přesně nejezdí snad nikdy. Některé jezdí celkem v pravidelnou dobu (+-1 hodina), ale u některých není půl dne žádná míra.
Myslím si ale, že ty náklady na Opavu jezdí docela přesně.
ICQ: 202 888 377
Alzon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 18:28:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

George_couser : já tam byl taky, potvrzuji, gde jsi byl ? Já jsem seděl v 071 024 nahoře....
S pozdravem Alzon
ICQ => 310-582-272
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 18:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alzon: Kurnik, ja sedel v 471 dole a psal mi kamos: prijd do 071 nahoru a ja mu odepsal: uz sedim, nikam nejdu.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1295
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 18:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to já jsem ten náklad viděl v Komárově cca v 17:12. Mašíroval si to směrem na Ostravu.

A jinak dneska jsou opravdu obě jednotky 471 v provozu a zajišťují vlaky s 1. třídou.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 19:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bavil sem se s kámošem, co dělá výpravčího - říkal, že podle grafikonu jezdí akorát osobáky nebo prostě to co ve lidi ...náklady jezdí podle potřeby ..

Opavacek a nevidel si loko?
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1296
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 19:02:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: Číslo jsem postřehl, ale zapoměl. Ale podlemě tam byla 163 (ale nevím to jistě).

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1297
Registrován: 10-2005


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 19:05:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale určitě vím, že to bylo na elektriku.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 19:13:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ted jsou i "nudné" elektrické loko(pro mě oprýskaný zelený peršing) pro Opaváky ještě zajímavé a neokoukané, ale mě hřmot bardotky či brejlovce začíná ve Svinově chybět...ted je tu už jen takový fádní bzučivý klid
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)
Drerror
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 21:45:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera večer okolo půl desátý byla v Opavě 363 041-5. Ale nikde žádný náklad. Když sem jel od Ostravy, stála skoro na úrovni konce nástupiště. Při odjezdu směr západ už byla vyjetá až za angličanem. Na západě sme se míjeli se 742 s nákladem, tak snad čekala na něj... Jo a těsně před odjezdem OS 3566 sme byli přesunuti z 742 205-8+043+021 do 043+043+043 a kocour si přejel taky. Co sem postřehl, tak na vagonech nebrzdily brzdy, ale za tuto informaci neručím...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 14:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska ve Svinově cca v 13.40 setkání 471 024 a 025 ... škoda že sem neměl foťák ... pěkné setkání ...

jinak v 13.30 průjezd Lv ve složení 131 - dvojička ... škoda, že ČD nemá tyto loko ...
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 14:43:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to by teprve byla lahůdka,kdyby ta 131 přivezla nějaký náklad z Košic do Opavy...to by byl v Jilešovicích nebo Děhylově hukot
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 14:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

noooo ...nikdy nevíš - co kdyby někdy skutečně jela do Opy ... ikdyž z Jilešovic nesem, ale tam by to mohlo být supr se podívat jak by to projíždělo a fotit ...
2m62u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 15:22:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hukot bude, až začnou do Opavy jezdit ostravské dispečerky typu dvojče 742, či 751...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 8-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 16:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a proč by to tu jezdilo?můžeš mi říct? pokud vím, tak vlečka na Kobeřice už je bez provozu a jinde stejně jezdí tak miniaturní náklady, že to ani náklad skoro není ...
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 16:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger: ...nikdy neříkej nikdy
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3678
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 16:53:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Icetiger:
Bo ostravské dispečerky občas dělají i motorové lokomotivy a přitom ani nezajedou nikam mimo dráty. Prostě občas je málo elektrik.
ICQ: 202 888 377
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3679
Registrován: 10-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 18:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na 60040/1 měla dneska jet 363.038.
ICQ: 202 888 377
2m62u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 19:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Icetiger: A proč by nemohlo? Když můžou jezdit z Ostravy do Těšína, Třince apod...Nebude po ruce vhodná elektrika, dispečer rozhodne a jede se. A jestli ten náklad je miniaturní nebo ne, myslím nemá žádnou váhu.
Beneš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 11-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 00:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To ještě nikdo nevyfotil eso s nákladem v Opavě? Já tam budu muset s asi vyrazit na lov
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 09:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se pravděpodobně začalo k provozu pravidelně využívat bývalé opavské nástupiště na Svinově (kolej 12.). Poněkolikáté jsem viděl z této koleje odjíždět Sp 1622.
Nevím, jestli se mi to nezdálo, ale na vjezdu do Opavy, indikovalo pro náš vlak (Os 3408) návěstidlo návěst Stůj a posun dovolen.
Večer jsem viděl odjíždět osobní vlak do Hradce nad Moravicí a na skříni měl napsáno DKV Ústí nad Labem (myslím 810 331, ale nejsem si vůbec jistý). Kolik přišlo 810 do Opavy?
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Kubajz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 6-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 09:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

indikovalo pro náš vlak (Os 3408) návěstidlo návěst Stůj a posun dovolen
Nebyla to náhodou přivolávací návěst??? Protože silně pochybuju že by vlak do stanice vjižděl na návěst pro posun.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 10:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na návěstidle svítilo červené a bílé světlo.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Sajtr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 11:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Však červené a blikající bílé světlo znamená "opatrně na přivolávací návěst"
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 13:17:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně se zdálo, že to bílé světlo svítilo stále, tedy neproblikávalo. Upozorňuju, že se mohu mýlit, viděl jsem to na poslední chvíli a už jsem se zvedal a oblíkal si na sebe věci.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Intercity
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 18:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Určitě blikalo a byla to přivolávačka, protože aby vlak vjížděl na posun je blbost.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 10-2005


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 22:06:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem viděl nějaký náklad (nebo aspoň vagony - vypadali, že jsou prázdné) na ŽST Opava východ okolo 15:46. Zrovna v tuto hodinu od soupravy odpojovali 363.
Trolejbus, můj druhý domov.
PŘES 650 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

»Profil«
ICQ: 176653451
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3697
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 23:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Pn 60040/1 dneska měla jet 363.041. V 16:08 ve Štítině (60041)
ICQ: 202 888 377
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 597
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 23:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by odpovídalo, 363 041 se ve 14:35 rozjížděla s nákladním vlakem ze Svinova, ale nevím, jestli jela na Opavu, nebo na Bohumín.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 19:51:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na mezinárodním Os 2806 "reprezentativní" jednotka 460 005.
Jezdí na osobních vlacích z Opavy do Olomouce klasické soupravy, nebo ne? Dnes na Sp 1628 klasika, že by byla na odjezdu z Opavy zaplněna, se říct moc nedalo. Víc byl plný Os 3427, jednotka Opava.
Je možné, že už jezdí s cestujícími i Ostrava?
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3706
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 20:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Je možné, že už jezdí s cestujícími i Ostrava?

JE...
Payus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 20:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

s cestujícími jezdí i "Ostrava"...před 13h se s "Opavou" míjejí mezi Kunčicemi a Vítkovicemi
řešení to má...v nedohlednu (svinovské plato)

Payus - patriot z Ostravy-Poruby
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1626
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 21:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera na Os 3447 odjezd 22:38 byla 471 což je divný protože,tam jezdí-la 843-043-943,uvidíme dneska.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 670 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3707
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 22:02:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Locutus: na Os 3447 jezdí turnusově 471, točí potom na Os 3450 a pak "spinká" v Opavě...
Icetiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 8-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:14:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pánové, nevíte jaké jsou rychlosti na trati na Hlučín a Chuchelnou? Myslím kolik tam může jet vlak max.
Vajgl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 9-2003


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlučín 70
Chuchelná 50

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace