K-report
 

Archiv do 30.března 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Aktuální postřehy o (ne)sjízdnosti tratí » Archiv do 30.března 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 02. ledna 2006 - 13:06:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem otevřel Babitron a data nějak neseděla. Byly tam zpoždění asi z té sněhové kalamity:

Je třeba co nejrychleji koridorizovat trať 320 - rozpadá se před očima

ICQ: 202 888 377
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 09:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes EC 71 40 minut - prý pro poruchu vozu. Vzhledem k tomu, že ČD nejsou schopny nahlásit ihned správné zpoždění, byl jsem nucen setrvávat na nástupišti a mrznout. Cestování s ČD se stává životu nebezpečno, většina to nejspíš ví, ale přesto varuji:
Cestování s ČD škodí zdraví!
Nic nezkazí jen ten, kdo nic nedělá.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18562
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 13:13:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty to dneska nějak přitahuješ:
http://kam.mff.cuni.cz/~babilon/cgi-bin/zpvlaku?142

Doufám, že mi v Pze ujede pivník...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 10-2004
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 15:39:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno asi byly nějaké problémy u Mostů, bo Os 29xx tam nabral přes 2 hodiny zpoždění, Kysuca taky přes 2 hodiny (momentálně má už víc než 4 ) a něco nabrala i ta Odra.

P.S.:

Jesi je to podle pravdy, atk je to hodně zajímavý (ne)přípoj
Je třeba co nejrychleji koridorizovat trať 320 - rozpadá se před očima

ICQ: 202 888 377
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 931
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 16:51:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield:
Budvar jel až 15:24, ale stejně to byl nepřípoj.

MZ:
Hold se dneska nezadařilo zrovna vlakům, kterýma jsem jel já.
Třeba včera jsem jel Kočičákem včas.
Nic nezkazí jen ten, kdo nic nedělá.

Cestování s ČD škodí zdraví!
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 935
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 17:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ z aktuálních postřehů:
Ono kdyby nebylo nějakejch -15, tak bych to i překousl. Ono jsem si už s ČD zvykl na víc věcí.
Ale stát v šest ráno nevyspalý na mraze, když jsem mohl pohodlně spinkat v Bmz víc než nasere.
Nic nezkazí jen ten, kdo nic nedělá.

Cestování s ČD škodí zdraví!
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 20:59:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kysucou jsem jel dneska z Brna a protože souprava na ni přechází z protijedoucí zasekané Kysucy, tak ČD zareagovaly neobyčejně pružně a z Brna do Vyškova jela náhradní souprava ve složení plecháč a vozy co čekají v Brně na Moravana a ve Vyškově se přestupovalo do tam ukončené Kysucy. Takže v Přerově asi 5 minut zpoždění. Jsem se celkem divil, že to zorganizovali a že se v Brně nečekalo, až tam dojede ta správná souprava.
Jirkas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 21:05:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem se díval na babitron na Kysucu a to zpoždění co údajně nabrala ve Vyškově bude jen fiktivní, lidi dojeli do Brna R 934 a to pak budou časy jak se vracela ta náhradní souprava do Brna, určitě to jelo pod číslem pro lidi už nejedoucí Kysucy.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18571
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 23:46:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gar:
Po vyběhnutí schodů už jsem viděl jen konce . Hlavně že jsme v Běsovicích museli před sebe pustit s náskokem jedoucí šrot
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4467
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 12. ledna 2006 - 10:00:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to nejde. přece každej pražák ti řekne, že lidi jezdí jen do a z prahy. takže na co nějaký přípoje v praze.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Zelená
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 13. ledna 2006 - 22:15:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield - 11.1. opět spadnutá trolej - nic neobvyklého tuto zimu. Cassovia 423 nabrala "pouze" 3 hodiny zpoždění, jela ještě v pozdějším čase než následující Excelsior 421 - v Popradu Casoovia 170 min., Excelsior (pravděpodobně dle Pragotronu) 80 min. V době, kdy už jsem měl být v Tatrách minimálně na Hrebienku, tak jsem vystupoval z Cassovie v Popradu a opět neplánovaně utrácel v nádražním bufetu, neboŤ TEŽ jela až skoro za půl hodiny.
Ale vše zlé je k něčemu dobré - oběd i s pivem v nádražním pajzlu mne vyšel mnohem levněji než původně na Hrebienku. Zajímavé, že v Beskydech je více sněhu než v Tatrách a i podstatně lepší.
Hory Beskydy bez svého rychlíku! Něco mi na tom nehraje.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 13. ledna 2006 - 22:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zelená: dík za objasnění. Už aby tam byl ten koridor...
Je třeba co nejrychleji koridorizovat trať 320 - rozpadá se před očima

ICQ: 202 888 377
Miky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 08. února 2006 - 10:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktuální přehled výluk na mapě (nejen na koridorech)

Pro časté cestovatele se bude možná hodit
http://koridory.wz.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 19459
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 10. února 2006 - 09:49:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky moc
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20104
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 03. března 2006 - 06:07:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na stránkách ČD konečně vyplněny dlouhodobé výluky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1667
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 10. března 2006 - 16:49:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč jsou posilové rychlíky stavěny "na vedlejší kolej"? Už jenom ty vozy, které na nich jezdí spíš odrazují, přípoje nečekají apod.

Tohle není první a bohužel ani asi poslední podobný případ .
ICQ: 202 888 377
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20319
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 10. března 2006 - 17:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stěžovat si, stěžovat si a když to nepomůže, tak si opět stěžovat i třeba na odpověď na stížnost... Pokud tam není přestup hrana-hrana, tak se totiž ujelo i osobáku...
Nebo nakopat někoho do vhodných míst, to by možná pomohlo spíš :-(.

Edit:
Osobáku vlastně ne, z toho se nechá přestoupit v Chotěbuzi. Při troše snahy by se tam nechal zastavit pro přestup (jak silný bývá?) i ten rychlík.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1670
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 10. března 2006 - 17:49:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moc často ten rychlík nevidím (hlavně v zimě vždycky až jako Sv), ale co sem ho párkrát viděl, tak jezdí poloplný (poloprázdný ). A nějací lidi na Karvinou určitě byli i dneska.
Podobné to bylo loni i u R 601, který měl do Těšína přijíždět 19:40 a Os na Karvinou měl odjíždět 19:44. Hlavně na začátku GVD se stávalo, že třeba při 8-minutovém zpoždění Os nečekal. Pak se to zlepšilo, někdy čekal i přes 10 minut.

P.S.: V Těšíně podobné věci nejsou vyjímkou, Zelená určitě potvrdí.

(Příspěvek editován uživatelem Garfield březen 10, 2006)
ICQ: 202 888 377
Spock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 12. března 2006 - 12:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je zase den... přes noc sněžilo, ráno byla mlha a dnes má snad čtvrtina R aspoň +60, není výjimkou ani +100 a dá se najít i +200...
EC a IC se zatím vejdou do +100 :-)
Na Ruzyni se nelítá... já mám zimu tak rád, aspoň je sranda :-)
Dif-tor heh smusma
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1689
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 12. března 2006 - 12:43:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, něco podobného jak bylo na Moravě a ve Slezsku 30.12. je dneska v Čechách.
Rekord zatím asi drží Fatra: +190 minut už z Phy.
ICQ: 202 888 377
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1706
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 14. března 2006 - 18:03:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zase z jiného soudku:
Odjíždění z Bohumína o minutu dřív není vyjímečné.
Např. tady to jde pěkně vidět.
ICQ: 202 888 377
Zelená
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 16. března 2006 - 18:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield - vrátém e k Tvému příspěvku z 10.3. (Český Těšíb). Kdesi v jízdním řádě je napsáno, že vlaky opačného směru na sebe nečekají. Kdoví jak se považuje tady toto, je to sice protisměr ale R nestaví v Chotěbuzim tak co mají chudáci cestující dělat?
Ale zase např. v neděli 19.2. jsem byl svědkem, že R420 Excelsior čekal na zpožděný Os od Havířova 10 minut, ale pár dní předtím opačný Excelsior 421 v 7:15 ujel osobáku od FM o 5 (!) minut. Bylo krásně vidět z oken jednoho vlaku do druhého. Asi záleží fakt na výpravčím, u jednoho čeká třeba i 20 minut, u druhého max. tak 5 a jak je vidět ani to ne.
Potvrdit Ti ten bordel nemohu, ale kdy bude čekat a kdy ne, to je ve hvězdách. A nyný to dorazili úplně, když u Os směr Havířov nadělali kolečka u vlaků navazujícich na IC od Žiliny. Sice do těch 5 minut to čeká, ale... Cestujícíc je ten poslední, na kom této kastě záleží.
A jinak rychlíky končící v Č. Těšíně jsou již od Ostravy Kunčic prakticky prázdné. A co jsem párkraát slyšel, tak lidi jedoucí do Karviné raději vystoupí v Havířově a jdou na autobus do Karviné, sice v Havířově musí až k obch. domu, ale zase v Karviné už je většinou doveze před barák. Je to asi spolehlivější než fiktivní pžípoj v Ć. Těšíně. A další možnost, vystoupit ve Studénce, to je také na ...
Štastnou cestu!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20534
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 17:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď jde o to, zda dřív lidi přestali takto přestupovat, nebo byla dříve zrušena možnost přestupu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 9-2003
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 07:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera (27. 3. 2006) jsem měl velké štěstí, neboť se mi podařilo projet konečně vlakem „most inteligence“. Náhodou jsem se vyskytoval v Praze a sice jsem věděl o této výluce:

Ve dnech od 26.03.2006 v době od 07.40hod do 27.03.2006 do 20.10hod se budou konat nepřetržité výluky mezi stanicemi Praha-Radotín – Praha-Smíchov.
Náhradní autobusová doprava nebude zavedena. Vlaky 851, 705, 853, 655, 451, 659, 855, 623, 453, 653, 857, 673, 795, 859 (mimo sobotu), 651 (mimo sobotu), 757 ( mimo neděli) budou vedeny objízdnou trasou přes Prahu-Krč. Ze stanice Praha-Smíchov do stanice Praha hlavní nádraží bude možno použít vlaky: u R 851 na Os 9917, u R 705 na Os 9921, u R 853 na Os 9923, u R 655 na Os 9925, u R 451 na Os 9929, u R 659 na Os 9931, u R 855 na Os 9933, u R 623 na Os 9937, u R 453 na Os 9941 , u R 653 na Os 9945 , u R 857 na Os 9949 , u R 673 na Os 9953 , u R 795 MHD nebo Os 9953 , u R 859 na Os 9955 , u R 651 na Os 9957 , u R 757 na Os 9907 . Ze stanice Praha hlavní nádraží do stanice Praha-Smíchov cestující použijí nejbližší vhodný spoj. Ve stanici Praha hlavní nádraží bude umožněn přestup cestujících u těchto vlaků: z Os 9921 na R 705 , z Os 9937 na R 623 , z Os 9945 na R 653 , z Os 9949 na R 857 , u Os 9953 na R 673 , u Os 9955 na R 859 , u Os 9907 na R 757 .

Z přímých svědectví Regenta vyplývalo, že vozba je organizována Osy v rámci jednokolejného provozu a rychlíky od Plzně jedou přes Krč, bohužel nestavíce v Radotíně.

Tak jsem se chtěl aspoň projet z hlavního do Radotína a k tomu účelu jsem si vybral vlak Os 9914. Cca pět minut před odjezdem žabotlamem procházel průvodčí a mumlal si „Pojedeme mimořádně přes Krč, kdo chce na Smíchov, musí metrem“. Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, protože rozhlas mlel furt o Smíchově, ale když jsme se vynořili z vinohradského tunelu ve směru do Vršovic bylo vyhráno. Zde se bohužel cca 10 minut čekalo (na Os od Vraného), no a pak jsem si to vychutnal.
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Hejk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 09:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mezi Uherskem - Zámrskem velká záplava,ale bez narušení provozu.

pls.o zavedení diskuze,myslím,že pomůže v mé informátorské službě dalším cestujícím.Děkuji.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20872
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 09:43:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hejk:
OK. Hodím to téma k aktuálním postřehům. A pak se uvidí...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 11:31:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Třeba by se pod vodou mohla ocitnout trať z DC do Bad Schandau a náklady by jezdili odklonem přes PPS Rumburk / Ebersbach jak v r. 2002.
Fantomasdc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1061
Registrován: 7-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 11:54:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šošon: Tak to by musela přijít opravadu veeeelikaaaa voda. A to rozhodnopádně nehrozí. Sice by to bylo hezký, kdyby zas jezdily odklony, ale velkou vodu fakt nikomu nepřeju, zvlášť těm, kterejm by způsobila nějakou újmu...
"Jen bílou orchidej...."
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 11:59:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosba na kohokoliv:
muzete mi poslat digitalni fotky (v "plnem formatu") nejakych aktualnich zaplav [nebo i z roku 1997 na Morave/2002 v Praze]? Nejde ani tolik o zaplavene zeleznicni trate ci silnice, jako spis o zaplavy v "mestskem" prostredi (tj. nabrezi s baraky v pozadi, kde je patrne, ze voda je vysoko nad normalem).

Je to pro oficialni prezentace, takze to musi byt "vlastni" fotky, zadne stazene (kradene) z webu. Odmenu za to zadnou slibit nemuzu, maximalne uvedeni jmena autora.

Pripadnou kladnou odpoved poslete na adresu pod nickem, ja pak preposlu sluzebni adresu, kam fotky poslat.

Diky predem
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 10-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 14:30:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože nechci zakládat něco podobného v MHD, tak se ptám tady. Jak moc se zlepšila ochrana metra o proti roku 2002? Já jen, že jsem zaslechl, že se možná připravuje uzavření až 8 stanic, z toho např. všechny v Karlíně.
...a kola na plechu jsou měkký, to nevadí...
Ivo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 14:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V pondělí bylo zpoždění +35 u Os 9936, který odjel až po 9938. Chvílemi jsem si myslel, že byl 9936 snad vypraven ze Smíchova. Ale pak jsem kouknul nma Babitron a viděl jsem +35. Víte, co se stalo?
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 15:45:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo Morava byla ráno tak metr od přelití hraniční hráze, jízda vlakem vypadá jak kolem moře :-(
http://www.webpark.sk/traffic/pfy/aktual.htm
- stránky hlavně o střídavých pantografech -
Qwerty
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 15:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukash: Morava v kterém úseku?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20877
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 16:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Přerově to bylo brzy ráno ještě vcelku dobrý, ale u Chocně docela děs a před Pcemi jezero...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Dluhonice
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.21.80
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 16:35:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marin rase křižuje republiku
Jinak voda celkem lízala podloží pražců lokálky Suchdol-Budišov (v tom důlku u Suchdola- viděno z rychlíku na trati 270), ale už to celkem stagnuje nebo klesá.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:02:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Najdi rozdíl:



Babice nad Svitavou, 24.7.2004 x 29.3.2006
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:12:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na dolním obrázku má vlak reklamu poštovní spořitelny a na horním ne, žejo?
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bingo! Vyhráváš dva kyblíky vody ze Svitavy. K vyzvednutí kdekoliv podél toku této řeky. Vlastní kyblík s sebou.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jeste tam nejakej sprejer nacmaral na most nejakej nesmysl
Hejk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

17:52 Pražskou hromadnou dopravu v oblastech odkloněných autobusových spojů se snaží kompenzovat České dráhy, které posílily kapacitu vlaků tzv. městské linky jezdící po trase Praha Libeň - Praha Holešovice - Roztoky u Prahy, sdělil ČTK mluvčí ČD Aleš Ondrůj. České dráhy nejsou jinak nikterak ovlivněny povodňovou aktivitou, provoz je normální a podle jízdního řádu, doplnil Ondrů
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2249
Registrován: 9-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra jedu do brna jsem na tu velkou vodu zvědav...
Jinak si myslim, že pokud bude docházet k pozvolnému tání zbytku sněhu ve vyšších polohách a ne k prudkému, tak povodně nedosáhnou moc velkých škod jako v roce 2002 a 1997...to opomíjím déšt
Ladislav_kubera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: Děkuji Ti z celého srdce! Vody ze Svitavy máme kritický nedostatek na rozdíl od vltavské. Nicméně v oblasti Karlína, kde jsem se byl dnes podívat, mnoho schází do vylití ze břehů.
Negrelliho viadukt
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20880
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 22:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hejk:
Tak proto byl večer šukafon dvojmo :-). Bohužel o tom asi lidi zatím neví :-(.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4426
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 22:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tenhle pán asi nemá doma dost vody, proto si nějakou veze v přívěsu za autem


A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 23:57:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož jsem něco vybral z dnešních fotek pořízených mezi Adamovem a Babicemi nad Svitavou. Zde jest:
http://tramvaj.wz.cz/voda/index.php

Fírové jedoucí po 260 v úseku zasaženým velkou vodou museli mít radost z kvant lidí, co se pohybovali v kolejišti. Krom těch, pro které kolejiště byla jediná přístupová cesta k domovům se stala dráha cílem rodinných výletů, kdy se na rozvodněnou Svitavu chodili z náspu dívat rodinky s dětmi a leckdy i psy. Někteří strojvedoucí měli v podstatě prst pořád na houkačce.
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 09:09:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: Omlouvám se za otázku mimo téma - to na obrázku pod jménem jsou Křtiny?
ICQ -> 21 65 33 068
Ruprt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 10-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 09:15:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktore ze Křtin, nevíš náhodou, jak vypadá silnice mezi Blanskem a Adamovským tunelem? Rád bych tam dnes projel, zahanbeně přiznávám, že autem.
A nemáte někdo informace o zatopení staveniště koridoru mezi Hoštejnem a Zábřehem?
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 10:02:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to o MHD, ale taky o vodě. V Pardubicích přerušila voda provoz na autobusové lince 12 mezi Černou za Bory a Mněticemi. Kyvadlovka jezdí z Mnětic přes Nemošice do Pardubiček.
Pro trolejbusy 24Tr hlasuji pro čísla 400-402!
MHD: http://www.trolejbus.cz - železnice: http://pshzd.wz.cz - ICQ 269-400-981

Fantomasdc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1063
Registrován: 7-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 11:07:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Labe by prej mělo stoupnout až na 10 metrů. To zas jediná MHD v Děčíně bude vlak...
"Jen bílou orchidej...."
Fantomasdc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1064
Registrován: 7-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 11:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, kdo by chtěl, tak nějaký fotky probíhající povodně z Děčína jsou k nalezení na www.decin.cz a www.dcinfo.cz
"Jen bílou orchidej...."
Cimolitik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 11:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Labe nebude tak hrozný. Horní Labe už v Hradci kulminuje na hodnotě 519 cm. Na Vltavě včera začli vypouštět Orlík kvůli Lužnici, Slapy a Štěchovice zachytávají.
http://www.zon.cz - lepší točenou jste nepili!
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 14:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Ústí n.L. je omezena trolejbusová doprava, naopak je zavedena náhradní vlaková do Vaňova.
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 14:36:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ráno byla Bečva až u trati č. 270 za Dluhonicemi.
Michal_kuna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 14:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Bakově n.J. Jizera zatim stoupá. Když odtával sníh z polí, tak bylo na bakovském nádraží i několik vodopádů. Na bráchových stránkách je o tom reportáž
http://www.vlaky-kuna.ic.cz/reportaze/zeleznice-voda/zeleznice-voda.htm
Šošon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 14:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cimolitik: jó, třebíčská Zonka se pít dá, to jo, nejradši mám tu zelenou...
A nevíš jak to vypadá s tratí mezi Třebíčí a Vladislaví? Je přece docela nízko, nesahá voda až k trati?
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 8-2003
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 16:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uherské Hradiště, 29.3.2006 kolem 10h dopoledne


ICQ: 155-617-186
Miram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 19:32:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pardubice,dnes kolem 17 hod.....

aspoň kachna má radost...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1818
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 19:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miram:
aspoň kachna má radost...
Co ty víš, třeba má ptačí chřipku
ICQ: 202 888 377
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 19:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ruprt: Tož silnice Blansko - Lipůvka sjízdná bez problémů, asflatka Kateřinský most - Adamov pod vodou. Stejně tak Adamov - Bílovice, ostatně je to vidět na fotografiích (viz odkaz v předchozím mém příspěvku). Voda se vylila už i v samotném Adamově, nádraží se tak ocitlo na ostrůvku. Jediná přístupová cesta do Adamova vede buď přes Olomučany či Křtiny anebo přes Útěchov (jen na Ptačinu). Toť stav z dnešního dopoledne. Odpoledne jsem věnoval Křtinám...

... a tím odpověď pro

Bureš: Ano, to na obrázku pod jménem jsou Křtiny - vesnička má (bývalá), středisková, resp. poutní chrám Jména Panny Marie Křtinské. Znáš?
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 22:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco málo z Veselí najdete v Č.B. a okolí.....
Přiznejme si: bez železnice by svět vypadal úplně jinak......

http://www.brnosim.wz.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace