K-report
 

Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyTornádo1800 31   
  Novější archivy:        
Archiv do 31.prosince 2006Jka200560  31-12-06  21:37
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3733
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 22:35:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jka2005: tím, zdůrazněním toho, že kdyby fíra toto esa tehdy nestihl utýct, tak by už nebyl, jsem rozhodně nemyslel, že jedna z těch dvou nehod byla "méněcenější". I když to eso dopadlo asi hůř (na druhou stranu, peršoun měl tuším ohlý rám). Protože to, že je ten návěs prázdný, se "zjistilo" až v okamžiku nárazu. A nechci ani domyslet, jak by to dopadlo, kdyby byl ložený třeba železnýma traverzama (které se leckdy pod tou plachtou ukrývají)... Protože v tento okamžik bohužel začíná platit pravidlo - "Auto na přejezdu se moc "neřeší", pokud to ovšem není Tatra s pískem...
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 22:44:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena: Já měl radost, že se nikomu z čety ani z cestujících nic nestalo. Byli to přece jenom zákazníci. A depo se zachovalo fantasticky. Přijel přednosta se dvěma náměstky. Nenechali mě napospas vyšetřovatelům.
Johnyxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 23:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jsem něco našel...
http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=krimi&c=A020409_114255_krimi_boh
Johnyxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 23:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jena: Ano, kdyby tam byly traverzy a nebo kdyby to nebyla klasická souprava, ale třeba Pendolino, kde cestující jsou hned za kabinou.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace