K-report
 

Tarif (jízdné, tarifní politika ČD, s... Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tarif (jízdné, tarifní politika ČD, slevy, konkurence, budoucnost....) « Předcházející Další »

Tarifní kalkulátory jízdného ČD

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archive through 04.leden 2006Regent60  04-1-06  15:50
Archive through 18.leden 2006Mistráll60  18-1-06  20:59
Archive through 30.leden 2006TomíkH60  30-1-06  17:20
Archiv do 10.dubna 2006Maxipes_fík60  10-4-06  10:50
Archiv do 17.května 2006Petrumr60  17-5-06  15:49
Archiv do 26.června 2006Martin_zlivský60  26-6-06  19:11
Archiv do 25.srpna 2006Garfield60  25-8-06  18:28
Archiv do 29.října 2006Hrubyv60  29-10-06  13:52
Archiv do 17.listopadu 2006Martin_zlivský60  17-11-06  11:20
Archiv do 09.prosince 2006Garfield60  09-12-06  12:54
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 09. prosince 2006 - 14:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield:
V nové TR10 na webu ČD se píše:

C. LÉTO -26 (L-26)

183. Osobní doklad cestujícího mladšího 26 let opravňuje k zakoupení:
1. jednoduché jízdenky v 1. a 2. vozové třídě za ZJ 15+ dle ceníku 1A,
2. síťové jízdenky klasik se slevou pro držitele aplikace IN-J dle ceníku 1J.

Takže bych řekl, že to půjde (ovšem ceník pro síťovky pojem IN-J nezná. Ale to je jenom detail )
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 09. prosince 2006 - 14:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A když už jsem tady, tak se taky zeptám. Udělal jsem na http://www.jizdenka.cz takový experiment. Zadal jsem datum vystavení jízdenky na zítřek a pokoušel jsem se o EURegio do Vídně. Ale v nabídce se mi neobjevilo Wien Suedbahnhof (nást. 1 až 19), takže nejde dát třeba Břeclav - Wien EURegio. Ale když datum vystavení nechám dnešní a platnost od zítřka, tak to normálně funguje. Je problém jenom na netu nebo to tak je i v UNIPOKu? Chci jet brzo do Vídně a nerad bych za týden v pokladně zjistil, že EURegio nejde. Web ČD mlčí...

A ještě mi taky nikdo nebyl schopen vysvětlit, jestli bude EURegio Wien - Břeclav platit i v SC bez místenky. Podle KJŘ je tam povinná rezervace, ale podle IDOSu a oebb.at jen v úseku Břeclav - Praha .
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Kolemjdoucí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.250.243.86
Odesláno Sobota, 09. prosince 2006 - 20:52:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda je někde upraveno, na jak dlouho dopředu lze vystavit jízdenku?
(Třeba si koupit na týden dopředu a pod.)
Díky!

(nový tarif je poměrně dobrý, ale to zrušení PAJ je dost nepochopitelné :-(( )
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3582
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 09. prosince 2006 - 22:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv:
Díky za upozornění, na webu sem to nehledal.
ICQ: 202 888 377
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 09. prosince 2006 - 22:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolemjdoucí: v SPPO píšou, že jízdenku lze zakoupit dva měsíce před prvním dnem platnosti. Ale neplatí to úplně vždycky, třeba SONE jde koupit jen v den platnosti. Naopak některé speciální nabídky (globální jízdné na některé noční vlaky) se prodávají i tři měsíce před odjezdem.
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3883
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 10:33:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A o tomhle jste věděli? Chce se mi z ČD zvracet.
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Od 10.12.2006 stojí místenka na mezistátní vlaky i ve vnitrostátní přepravě 86,-Kč. Doporučujeme vyřízení In-karty, na kterou budete mít slevu nejen na jízdném, ale i na místenku. S In-kartou stojí místenka na tyto vlaky 30,-Kč.
Přejeme příjemný den. ČDcentrum

Může mi někdo vysvětlit jak může stát místenka ve stejné relaci jednou 30Kč a jednou 86Kč. Nepříjde to těm inteligentům z nábřeží trošku divné?
Já chci RT Express!!!!!
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Skaličák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 10:47:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv:
Do Vídně je u spojů EC "SC" povinně místenkový pouze úsek Pha-Břeclav (Břeclav-Wien pendolina jedou jako EC), ve Strele je povinná rezervace na celé trase. Platit by tam měly všechny platné jízdní doklady, na příslušné části trasy ve spojení s poivinnou místenkou.

Zdroj: Průvodčí v EC 135, zní to docela logicky.
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 14:26:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Skaličák: Díky, doufal jsem, že je to takhle .

Jinak dnes jsem si byl v Trutnově pro EURegio Břeclav - Wien a zjistil jsem, že bylo zrušeno . Ale místo toho je sleva Wien Spezial za prakticky stejných podmínek a cen, ale prodává se opět POUZE V MEZINÁRODNÍ POKLADNĚ (což mě štve). Dostal jsem k tomu místenku na SC Wien - Pardubice za 86 Kč, tak doufám, že to dopadne dobře .
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28250
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 15:34:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může mi někdo vysvětlit jak může stát místenka ve stejné relaci jednou 30Kč a jednou 86Kč. Nepříjde to těm inteligentům z nábřeží trošku divné?

Aby slevová karta měla nějaký význam
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3887
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 15:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
xxl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.250.243.86
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 18:30:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PAJ velmi lituju, byla to jedna z věcí, kvůli které jsem preferoval JP před studentskou slevou (navíc taky jezdím víc než do školy a PAJ bylo rychlé, bez front a levnější..tedy když to bylo v dosahu ;-)). No a teď automaty zruší a ještě k tomu ceny na InJunior/JP zvedli (a ne, že by se o tom někdo někde zmínil, krom informací o nových výhodách a korekci zákaznického) :-((
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 18:55:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může mi někdo vysvětlit jak může stát místenka ve stejné relaci jednou 30Kč a jednou 86Kč. Nepříjde to těm inteligentům z nábřeží trošku divné?

Na DB jsou taky různé ceny místenek podle podmínek při nákupu. No a co? Tak si prostě koupím In nebo Railplus a neřeším to (a nebo se mi to nevyplatí, nekoupím si ji a taky to neřeším).
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3888
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 19:36:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv: To je sice pravda, ale tady nemá člověk různé podmínky nákupu. Jde o to, že když si chci koupit místenku do nějakého rychlíku Olomouc - Praha. Koupím si ji za 30Kč s kartou i bez. A do vlaku ve stejné relaci, který však vyjíždí třeba ze Žiliny, tak s kartou zaplatím 30Kč a bez karty 86Kč. Jednou tedy na místenku za třicet kartu potřebuju a jednou ne. Megakravina. A jak se třeba budou řešit místenky např. v rychlíku Budatín? Ha. Chci si koupit místenku Ostrava-Svinov - Třinec a zaplatím 86Kč? Otřesné.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 19:47:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Zkuste říct, že chcete místenku na RailPlus a dostanete ji za 30 Kč. Pokud je mi známo, tak průkaz na slevu se ukazuje až ve vlaku, nikoli u pokladny.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3889
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 19:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S200: No už mě to taky napadlo, ale co když to budou po cestujících chtít? No musí se to zkusit.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 20:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: V tarifu, resp. SPPO jsem tu povinnost ukazovat průkazku při nákupu místenky nenašel. Je třeba to vyzkoušet a bude-li pokladní tu průkazku vyžadovat, tak ať sdělí na základě jakého článku z TR10, resp. SPPO.
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1193
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 20:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ptal jsem se u nás na vesnici (Kúty) kde jako v jediné stojí SC kolik že by mě stála jízda jako držitele In-karty s aplikací "gratis" do Prahy či Brna - 250 Sk .. tak kolik do Břeclavi - 250 Sk ... boha je to normální za 18 km ??? ... bohužial řekla a sama tomu moc nechtěla věřit.... opravdu ten příplatek 200Kč/250Sk mohl být upraven podle vzálenosti např: 1-50 km do 50 Kč... 51-100 km do 100 Kč ... atd a třeba za Prahu si klidně ty dvě - tři stovky vzít... ale za Brno - 77 Km příplatek 250 Sk... či Břeclav 18 km - 250 Sk ... to je víc než nechutné.

Zvláště když ráno ze Slovenska do Prahy FAKT nic nejede a poslední dvě EC co jezdily do včerejška z Prahy ZRUŠILI a zavedli tenhle SC SS (SuperCirkus SlovenskáStrela)
http://www.webpark.sk/traffic/pfy/aktual.htm
- stránky hlavně o střídavých pantografech -
babilon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.244.119.216
Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 20:18:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Cestujícímu, který sedí na vašem místě, ukážete místenku, aby vám uvolnil místo a průvodčímu není potřeba nic ukazovat (pokud nejedete ve vlaku vyšší kvality na SONE+).
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 6-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 20:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: to přece jsou různé podmínky nákupu - mám/nemám Railplus a vnitro/mezistátní vlak. Navíc místenka ve Vámi uváděných vlacích není povinná, tak je to čistě Vaše volba, jestli si ji koupíte. Navíc stačí In-Z za 200Kč/rok a je po problému. Řešit to v podstatě podvodem je pod mou úroveň. To raději pojedu bez místenky .
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3890
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 10. prosince 2006 - 21:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A že není pod úroveň ČD vymýšlet samé další a další nesmysly. Viz místenky a třeva Supercirkus Slovenská strela o něco výše.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 11. prosince 2006 - 12:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vymýšlet nesmysly není stejné jako podvádět...
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 11. prosince 2006 - 13:52:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zpáteční jízdenka HK - Praha zdražila o více jak 30 korun. To si fakt na dráze myslí, že tímhle přístupem nalákají do vlaků víc lidí?
ICQ -> 21 65 33 068
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 11. prosince 2006 - 22:55:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může mi někdo poradit, jak na internetu zjistit cenu jízdenky například z Brna do Vídně? Služba jizdenka.cz je už snad pět let ve zkušebním provozu. Kategorii SC v ní nastavit nemůžu a vůbec mi připadá, že to moc nefunguje. To je výpočet ceny tak složitá operace, že ČD nedokáže jasně říct, s jakou cenou mám počítat? Když se rozhoduju, jak do Vídně pojedu, jednoduše srovnám ceny autobusových společností a hned vím, na čem jsem. Je mi jasné, že vlak bude stát mnohem víc, ale to si to vážně musím jít zjistit na nádraží?
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 10:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brno - Vídeň na eshopu zatím nejde . Ale na http://www.jizdenka.cz to jde. V mezinárodní sekci si zadáš Brno - Wien Südbahnhof a vybereš si slevu. Smysl má především Wien Spezial na kartu (pouze zpáteční), ale jsou i jiné možnosti. Cena souhlasí s tím, co jsem si v neděli fyzicky koupil . Bohužel dodnes na stránkách ČD nejsou dostatečné informace o této slevě (po pravdě řečeno, nenašel jsem vůbec nic )
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 12:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv: Díky, nějak jsem se s tím nemohl domluvit, protože mi to nebralo Südbahnhof. Pak jsem si všiml, že je tam napsaný jako Suedbahnhof :o) Vůbec ale netuším, co to znamená sleva "Wien Spezial Karty ČD", při které mi to ukazuje fantastickou cenu 348,-Kč za zpáteční jízdenku. Předpokládm, že tahle sleva asi nebude zadarmo Takže pro jednorázovou cestu mi nejspíš nepomůže.
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 14:31:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bureš: A kolik stojí busy?
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 14:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_v: musíš mít nějakou kartu - In, zákaznickou, junior pas a podobně. Pokud nemáš, pak můžeš jet na Wien Spezial (bez karty). Jenže to už se skoro vyplatí si kartu pořídit, i když jedeš jenom jednou .
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 15:44:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Nuts: SA snad jezdí Brno-Wien za 150 Kč. Doporučuju hledat na jejich stránkách. Těch 348 Kč za zpáteční je slušná cena, přeci jen vlak je rychlejší než bus.
Bureš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1328
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 16:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nuts: Různě - 76, 93, 100, 120. Ale je to nepohodlné cestování, stačilo mi letos v létě jet autobusem do Prahy a vím jistě, že už to nehodlám nikdy opakovat (málo místa na nohy, navíc opěrka do uličky pevná, takže se ani nedala zvednout; celou cestu zhasnuto, takže jsem nemohl číst; nemělo to ani věšák na bundu...).
ICQ -> 21 65 33 068
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 16:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv: pořád tomu tak docela nerozumím. Wien Spezial je tedy jízdenka do Vídně, s některou z karet ČD? To je nějaká sleva jen pro danou relaci? Nějak se mi nedaří o tom něco na netu najít. Tentokrát sice asi pojedu do Vídně jako obvykle autobusem, ale pokud je tady šance využít tuhle slevu, tak toho asi někdy využiju. Pořád to sice vyjde dráž, než autobus, ale jen o tolik, kolik jsem ochoten připlatit za pohodlnější a rychlejší cestování
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 20:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_v: na netu nejspíš zatím není vůbec nic . Podmínky by ale měly být velmi podobné jako u bývalého EURegia. Jízdenka se slevou Wien Spezial se vydává v relacích Brno - Břeclav - Hohenau - Wien Suedbahnhof. Musí být zpáteční, platí 4 dny. Existuje i varianta pro denní dojíždění. Ceny jsou dvojí - s kartou a bez karty. Cenový rozdíl variant je tak "brutální", že už stojí za to pořídit si třeba In-Z. Pokud pojedeš SC, je potřeba mít místenku (86 Kč s kartou, 200 Kč bez, nelze koupit v eshopu). Ale pokud bys jel SC pouze v úseku Břeclav - Wien, pak mít místenku nemusíš . A víc už opravdu nevím, protože i pokladna v Trutnově k tomu dostala pravděpodobně akorát krátký vzkaz shora (viděl jsem ho).
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 21:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv: díky, to mi stačí. Škoda, že se informace o takových věcech můžou šířit jen takovou šeptandou :o) Asi mají nádražníci strach, že by pak lidi chtěli víc jezdit vlakem. Vypadá to, že si v létě dám výlet pendolinem do Vídně
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 12. prosince 2006 - 22:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hezky si to užij, já jedu tuhle sobotu .
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 16:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na stránkách slovenských železnic je uvedena cena 7,70 EUR za zpáteční jízdenku Bratislava - Vídeň. Chtěl bych se zeptat:
1) platí i pro občany ČR?
2) musí se platit IC příplatek?
Vratislav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 1-2004
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 16:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čsad_zastávka: Ze zkušeností, které už nemusejí platit (ale v minulém JŘ ještě platily): Lístek si může koupit každý, nebyl problém. ICčkům jsem se vyhýbal.
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 18:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Víte také někdo, kolik činí v Rakousku příplatek za vydání jízdenky ve vlaku, když bych přijel přímým vlakem z ČR?
Vratislav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 1-2004
Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 19:47:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jízdenka platí určitě pro obě větve (tj. Bratislava hl.st - Devínská N.Ves - .. - Sued. a Petržalka - Brück am Laitha - Sued.), a je i jedno, kterou větví se jede tam a kterou zpátky.
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 11-2003


Odesláno Pondělí, 18. prosince 2006 - 22:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, jmenuje se Wiener Spezial, stojí kolem 300 Sk, má platnost jeden měsíc a je to opravdu zpáteční jízdenka, která platí jak přes Marchegg, tak přes Kitsee. Mimochodem - na IC platí s místenkou a navíc - ty sprintery mají dost slušnou jízdní dobu, takže bych se na IC vyprdnul...

Pro toho, kdo se nevyzná v mezinárodních slevách, je to dokonce jedna z nejlevnějších variant při cestě do Vídně. Kdo se orientuje, poradí si jinak
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 25. prosince 2006 - 18:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte prosím někdo zkušenost se Smart-price za 39 euro do Benátek od nového GVD? ČD to vesele inzerují, ale ještě mi to nikdo nedokázal vydat (ani po telefonátu na Telematiku ).
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Loko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 22:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím o radu.jaká nejlevnější vlaková jízdenka se dá koupit na relaco Brno - Vídeň a zpět.Děkuji
Čsad_zastávka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 23:25:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejlevnější Brno - Vídeň?
Brno - Břeclav ... zpáteční jízdenka ČD
Břeclav - Vídeň ... zpáteční se slevou Wien Spezial. Máte-li In-kartu, je ještě levnější.

Tento komplet Vás přijde na 341 Kč. Pozor ale na příplatky za EC a SC. Také pozor na platnost - musíte se takto vrátit nejpozději druhý den.
AndrewM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.85.207
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 09:28:23   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Zastavka Brno - Breclav pro EC a IC jako mezinarodni zpatecni jizdenka Brno - Breclav Gr. (musi byt mezinarodni jizdenka !) a pak se priplatek neplati a platnost se prodluzuje na standard. U WS je platnost 4 dny.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace