K-report
 

781 (T 679.1) Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 781 (T 679.1) « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archive through 03.březen 2006Manemb60  03-3-06  19:14
Archiv do 31.července 2006Maty60  31-7-06  23:37
Archiv do 06.listopadu 2006pozorovatel60  06-11-06  19:59
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Mandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 15:15:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to pozorovatel :-D to nebyla žádná napěťová výluka ale zkouška T679.1600 po opravě :-D
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 20:15:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rosta_kolmix: dostal jste ode mne mail? Nějak zlobí Seznam.cz
Marťa z Rak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 16:05:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V sobotu se chystám na "Ragulina" v Nákv z Chebu do Němec.U mostu nad tratí,na pomezí Chebu a Hájí je v zářezu bývalý strážní domek nepochybně Říšského vzoru,snad se ta 232 tam bude dobře vyjímat.
Johny11 : mě taky už dva dny nejde odesílat pošta přes pop3.seznam.cz.
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Sobota, 11. listopadu 2006 - 19:09:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jel jsem dnes ráno do Chebu a asi v Plané (vážně jsem si toho nevšiml,podezřele dlouho jsme někde nestáli) jsme dostali na R 652 přípřež "Sergeje" 781.578.
Zaregistroval jsem ho až při odjezdu z Lázní Kynžvart,podle povědomého pískotu při rozjezdu a také podle vůně spálené nafty,kterou jsem cítil i přes zavřená okna ve voze,v oblouku bylo mé podezření potvrzeno.
Bylo to pro mě velké překvapení,podle v ŽST. spatřeného MVTVéčka se jednalo pravděpodobně o napěťovku jako 28.10.,ale zde ani zmíňka.Vědět to,přijel bych dříve.
Poté jela 578 do svého depa.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 11. listopadu 2006 - 23:17:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johny11 - nedostal

Ale mail na SEZNAMu blbne skoro pořád, hlavně z Internet Exploreru. Zkus tam jít s jiným prohlížečem, většinou to bývá OK (i když taky ne vždy)...
http://prototypy.bilysklep.cz
http://sergeje.bilysklep.cz

pokec na ICQ: 258883797
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 12. listopadu 2006 - 16:58:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem to zkusil ještě jednou - na sergeje@email.cz. Ozvěte se, jestli došlo...
Sergejcheb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 10-2002


Odesláno Pondělí, 13. listopadu 2006 - 10:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

add:Marťa z Rak.
Zdravím tentokrát se nám zpráva o výlukách nedonesla.Většinou pokud to víme dopředu snažíme se to zveřejnit,aby bylo dost času naplánovat případný fotografický hon!!.
Budeme se snažit příště upozornit včas.
ICQ 328 269 283
Sergejcheb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 10-2002


Odesláno Pondělí, 20. listopadu 2006 - 21:45:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

19.11. zasáhl sergej 781 578-0 opět do provozu při napěťové výluce do Lázní Kynžvart.Je to již čtvrté nasazení během posledních třech týdnů.Opět jsme se nic dopředu nedozvěděli tak jen pozdní zmínka!!!
ICQ 328 269 283
Lakro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 23. listopadu 2006 - 19:28:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý pokus o ftip.Zde nasazen na napěťové výluce v Karl.Varech.
 
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 07:07:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby tak šlo do toho snímku proniknout s foťákem.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5572
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 24. listopadu 2006 - 09:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo to mam nafocený, možná i na vídeu.... jinak taky jezdil pilštik (258?)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 521
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 14:53:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám pre vás jendu otázku. Koľko Sergej-ou je ešte v provoze? Tento rok som bol na dni otvorených dverí v RD Košice kde každoročne chodi kopu rôznych rušnou a ked som bol v Sergej-ovi tak mi jeho rušnovodič(Fíra) Povedal že v prevádzke je už len jeden na celom ČSR, je to pravda? A vraj je z RD Vrútky alebo tam niekde. A koľko bolo celkom vyrobených Sergejov? A ešte ma aj zjazdil že som sa len pozrel a nič som sa neopytal tak ked tam pojdem na druhý rok tak sa naňho pripravým rôznymi informaciami aby nebol taky frajer. (Ale to už je mimo témy)
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/
Marťa z Rak.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.59.130
Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 20:17:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Sergejů" pro tehdejší ČSD bylo dodáno přes 600 kusů (započítané jsou i širokorozchodné stroje).Protože se dodávali do Maďarska,do východního Německa (a kdoví kam ještě) a samozřejmě pro domácí železnice sovětského impéria,tak jich muselo být vyrobeno skutku hodně,odborník určitě rád odpoví,mě to taky zajímá.
U ČD se uchovali v provozním a vystavovatelném stavu jen tři "Bubny z tajgy" :
781.529 (Letohrad),
781.578 (Cheb) a
781.600 (Chomutov,v sezóně Lužná).
U Vás na Slovensku vím jen o 781.168 (MDC Bratislava) a 781.312 (RD Vrútky).Myslím že je tam ještě jeden "Sergej" v novém laku (z edice pohlednic Saxi...368??).
Ať se Vám daří,jde o společnou věc.Vaše "Cénula" v Čechách - SUPER
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 945
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 20:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220



http://sergeje.bilysklep.cz

Nastuduj tohle a budeš mít jasno ......
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 27. listopadu 2006 - 20:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marťa z Rak. , Jnd: dík
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.bus5220.wbs.cz/
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 454
Registrován: 6-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. listopadu 2006 - 22:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na zkušební jízdě M 62-590, náhodou jsem byl při jeho návratu. Kdo už zná naše stránky, tak ví, kde ho hledat.....Kdo ne, klikne na odkaz dole.
www.zelfoto.webovastranka.cz
ICQ : 297-774-273

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace