K-report
 

Tratě 110, 113, 114 a 121 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 110, 113, 114 a 121 « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivySlaňák600 11   
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 08:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

toto jako jelo s bertama až do Mostu?????

jinak dnešní Sp Luna tak 95%(né-li víc) zaplněna, teda myslim sedačky, asi nestál nikdo...
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 11:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan: V posledním oddíle poslední vozu Btn obsazenost 60% :-)
Když to bylo 95%, musel bych se snad spokojit s tím ešusem na 9639 :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem livingproof.)
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 13:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Kralupan:

asi ano, protože za těch 5 a půl hodiny, co jsem byl v práci, se mašinky nevracely... koneckonců, bývalé DKV Louny dnes vládne prakticky jen řadou 810, takže by to stejně neměli čím zapřáhnout...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 14:00:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aha, tak díky

Livingproof: no v poslednim oddíle u posledního vozu sem právě že seděl a sedačky byly zaplněny tak po třech a čtyřech lidích. Já byl dokonce tam uplně nejvíc vzádu co to jde a seděli sme tam tři a vedle čtyři
Honzaloko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 7-2006
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 19:27:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte jak to vypadá s obsazeností toho sp Luna před Slanym, jestli v tech dvou Btn jsou alespoň nejaký lidi...
předem děkuji
www.railway.wbs.cz
J.beranek13@seznam.cz
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 11-2003


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 22:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Honzaloko:

jsou ;-)
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 22:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupan: Uplne vzadu co to jde sedět? No pravda, že na záchod jsem nekoukal, tak je to možný Uprostřed u příčky jsme seděli dva.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 22:57:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno v Kralupech. Ti fírové jsou fakt dementi...

Řezal jsem se smíchy ještě dlouho poté, div jsem neupad...
Panacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 23:14:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sedlář by měl velikou radost
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 20. prosince 2006 - 23:21:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panacek: Kdo to je? Není to ten, jak vymejší nějaký zhovadilý předpisy a udává lidi a proto je "velmi" oblíben?

(Příspěvek byl editován uživatelem Slaňák.)
kralupák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.138.64.176
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 02:04:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tos byl ty, co se motal dnes (vlastně už včera) večer po ranžíru. V jedné ruce jsi měl vysílačku a v druhé pivo.

Já si hned myslel, že jsi nějakej šotuš.
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 11-2003


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 06:46:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes Sp 1711 v Podlešíně:

motor: 45%
1. klasa: 30%
2. klasa: 10%

Je jasný, že po vesnicích se to ještě zaplní a v Mikovicích přilezou lidi od velvarky, ale i tak se mi to dneska zdá nějaký slabší. Asi už maj lidi Vánoce a študáci neštudujou :-)
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Pavel_blaha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 7-2004


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 08:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to ten, jak vymejší nějaký zhovadilý předpisy a udává lidi a proto je "velmi" oblíben?

K čemu vlastně nějaké předpisy, že, fírové se přece vždycky nějak domluví... Vždycky se mi líbí, jak tyhle bláboly vypouští z úst jedinci, naprosto odtržení od reality.
"Přišel jsem se rozloučit a připomenout Ti, že jsem nezapomněl... na osmačtyřicátej!"
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 08:24:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kralupy-Praha v posledním Btn tak 50% (2 lidi na okno), takže opravdu o něco méně než včera. Na zítra tipuju tak 30-40% :-)
Sokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 10:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno slyšeno v Kralupech. Ti fírové jsou fakt dementi...
Nikdy jste neslyšel o tom, že třeba jeden účastník radiového provozu toho druhého neslyší? Proto volá za chvíli znovu?
Jinak bych docela věřil tomu pivu v druhé ruce, protože žádný vlak 59611 neexistuje. To je tak, když se mezi dospělé a NORMÁLNÍ lidi plete nějaký chudinka puberťák (nebo že by spíš dement?).. :-(
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 11:34:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sokre, sokre, vlak Vn 59611 existuje! (OKD, Kladno-Dubí-Kralupy-Beroun seř.n.).
Jasně, že se slyšet nemusí, ale ten hovor mi připomíná rozhavor v zařízení IV. cen. skupiny.
Jinak to není relace ze včerejška (nedávno!). Takže si nejdříve zjistěte fakta a pak budem řešit, kdo je NORMÁLNÍ.
Sokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 13:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ha, padre, dostal jste mě! :-)))
Ano, uznávám, pravidelný příjezd do Kralup ve 14:39 hod.
Právě skončil na mé hlavě plný popelník, čili řečeno slušně : Omlouvám se za svůj předchozí příspěvek.
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 455
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 16:37:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Livingprof: na záchodě zase neto mě zase nenapadlo, ale ted teda fakt jako nevim čim sme to jeli

jinak když je tu řeš o tom nově zavedenym 59611 tak by mě zajímalo jak pravidelně to jezdí??
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 11-2003


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 18:39:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drahý Slaňáčku,

když už jsme u těch zjišťování fakt, tak nejen včera večer, ale i dnes přes den jsi po Kralupech lítal s vysílačkou. Pominu fakt, že ses pohyboval v místech, kde nemáš co dělat... Mě to prostě jen zaráží jako člověka. Ano, dráhu mám rád, jsem zaměstnancem ČD, ale v životě by mě nenapadlo postávat na nádraží s vysílačkou a poslouchat, co si sdělují výpravčí a strojvedoucí... A upozorňuju, že by mě to nenapadlo ani v době, kdy jsem ještě studoval a u ČD nepracoval. Tohle neber jako nějaký podnět k další hádce (budou vánoce = svátky klidu a míru /vánoce záměrně s malým "v"/). Spíš jako zamyšlení. Buď potřebuješ pořádnou práci, nebo pořádnou babu nebo nejlépe obojí...

Tohle mi prostě hlava nebere :-(

Ale co, jsem jen blbej nádražák - nejsem tady od myšlení...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Sokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 19:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak když je tu řeš o tom nově zavedenym 59611 tak by mě zajímalo jak pravidelně to jezdí??

Podle potřeby zákazníka...
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 22:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

>>> Buď potřebuješ pořádnou práci, nebo pořádnou babu nebo nejlépe obojí...

Anebo pořádnou přes hubu.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 22:35:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sokr: Nic se nestalo. Nepřiznat chybu je mnohem horší, než se splést... .

Hanzalik:

Drahý Slaňáčku -to sis mohl nechat od cesty

Zjišťování informací hochu, zjišťování informací. Sdílných nádražáků (zaměstanců ČD ) je totiž v Kpech jako šafránu. Ty, jako zaměstnanec ČD, to ani tak nemáš za potřebí-za šichtu toho máš jistě dost a i kdyby ne, tak ti to někdo (možná) řekne. Ale mě pošle každej se slovy "co je vám do toho" do...(však víš kam).

A upozorňuju, že by mě to nenapadlo ani v době
No vidíš a mě to napadlo.

Buď potřebuješ pořádnou práci, nebo pořádnou babu nebo nejlépe obojí...

V práci mám do konce roku volno a o baby taky nouze není , ale i tak mi dost času zbyde na "lítání po nádraží" :-)

Ale konec diskuzí o mojí osobě a pojďme se zase věnovat provozu...
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 23:37:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

>> Ale mě pošle každej se slovy "co je vám do toho" do...(však víš kam).

Kupodivu. Kdo by to nečekal.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28663
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 21. prosince 2006 - 23:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už zase? :-( Vždyť se to nedá číst...
Nechcete si s tím dát konečně pokoj? Aspoň Ti anonymní hrdinové?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 11-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 00:44:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale karotko....

jsem napsal, že budou vánoce... mám teď dost starostí se sháněním dárků pro svou "provozně náročnou ženu" a na diskuse mi tolik času stejně nezbývá :-)
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28665
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 01:49:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno, bylo to zejména na jakéhosi Neznameho, od něhož jsem jaktěživ neviděl nikdy žádný příspěvek, kde by se jen do někoho nenavážel.
Do vašich sporů samozřejmě nevidím (naštěstí), ale divím se, že vás to ještě baví...

A o shánění mi radši ani nemluv
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Děd_vševěd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 03:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale divím se, že vás to ještě baví
To nejsi sám ...:-)
Chtěl bych Vám něco říct: Je mi fakt ukradený, za kolik vydražila Miss svoje spoďáry a co všechno můžu vobjevit pod víčkem vod limonády. Netušim, kolik má fretka orgasmů, ani, kdo hraje v nový Ordinaci Štěstí. SUDOKU neluštim. A taky je mi jedno, že v Malajsii žerou červy. Kraviny mě prostě nezajímaj. Žiju jenom železnicí. Čtu K-REPORT!!!
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 5-2006


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 08:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje předtucha se naplnila a dnes byl poslední Btn na 1711 (Kpy-Pha) obsazen pouze z 20% :-)
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 11:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Livingroof: jj, zase sem snim jel a zase sem byl uplně v zadu, jel sem s kamarádem akaždej sme si sedli k jinýmu oknu jak tam bylo málo lidí. Dneska to bylo teda fakt slabý
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 12:42:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska to bylo teda fakt slabý

Počkejte dnes večer na všechny vlaky z Prahy. To budou nálože...
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 11-2003


Odesláno Pátek, 22. prosince 2006 - 22:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes se vracela mašinka od 65960 - 40 vozů DB Cargo na zrní do Slaného. A hádejte, co se pod číslem 69953 skrývalo... Byla to 751.004 coby pražská S13!! Pominu fakt, že fíra, který ji obsluhoval, neměl na úsek Podlešín - Slaný seznání, čímž mírně narušil odpolední provoz. S tou dráhou to jde s kopce... :-/
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 23. prosince 2006 - 14:00:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím

Telefonoval jsem s p. Kýzlovou ze Středočeského krajského úřadu - odbor dopravy, která má na starosti tratě v okrese Kladno.
Požádal jsem jí a ona mi následně přislíbila, že se pokusí prosadit aby ranní spěšný vlak Sp1711 začal od 1.změny GVD 2006/2007 zastavovat nově v Praze-Bubenči.
Jednala už s některými pracovníky ČD, zatím to vypadá dobře.

Jinak přeji Vám všem hezké vánoce, hodně klidu, pohody mezi svými blízkými.

Také přeji i vše nejlepší trati 110, ať ji využívá co nejvíce cestujících a ať se na začnou zase dálkové rychlíkové spoje vrace. Vím že se těžko dočkáme vlaků IC/EC, ale rychlíků by mohlo být více, alespoň ať se v příštím roce žádný nezruší.

Zdravím
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 16:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ppss: Já jsem v zásadě pro to zastavování v Bubenči. Stejně ten vlak většinou z Bubenče na Masaryčku "poskakuje" za osobákem 9637, kvůli čemuž má také o 2 minuty delší jízdní dobu z Kralup do Prahy (27). Takže když tam zastaví, aspoň mu ten osobák před ním ujede :-)
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 11-2003


Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 17:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ppss:

Velice rozumný nápad! Já už po několika jednáních s KÚ rezignoval. Obzváště soudr. Benešová mě vždy svou veselou odpovědí dokáže zvednout náladu... Takže gratuluju!
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 24. prosince 2006 - 23:03:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zastavování Sp 1711 v Bubenči je detail, který určitě spíše pomůže, než uškodí. Takže jsem pro. Horší problém však je spojení z Prahy do Slaného večer po 18. hodině od 3.1. v X je možné využít 9656/9710, ale o víkendu je to maso: připadá v úvahu 782/9710 (příšerných 100 minut!) a nebo pak až 1414 ve 19:25, čí kombinace 9662/9740 (104minut!).

Jediné, co mohu pochválit, je vazba 9632/9720 za rekordních 79 minut! Ještě radši bych ovšem byl, kdyby vlak 9632 byl veden něčím v nez trakci (byť 810) a pak přímo pokračoval do Slaného. Jistě by si cestující našel...
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 12:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A samozřejmě si taky nemohu odpustit komentář k odpolenímu spojení Slaný-Praha. Vazba 9703/781 za 93 minut taky stojí za to. V tomto směru byl zlatej R 911, byť tam moc lidí nebylo. (asi 10 ks)
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 11-2003


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 13:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

10ks včetně vlakové a strojové čety a jeden Slaňák...

Ani já si neodpustím poznámku - pokud byl spoj v této časové poloze tak mizerně obsazen po celý rok (a to je neoddiskutovatelné), metodou selského rozumu usuzuju, že o tuto relaci asi nebyl zájem. Pak tedy nevidím důvod, proč nějak precizovat spojení v této časové poloze. Jen proto, aby se Slaňák v klidu naobědval a mohl vyrazit na svou šotoinspekci? To snad ne...

(Příspěvek byl editován uživatelem hanzalik.)
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 14:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně, včerejší 1414 ze Slaného měl celkem 4 kusy vč. fíry a štíplístku. To fakt nemá smysl, ale při průměrném počtu 8 cestující (na ex 911) by možná stálo za to udělat rozumnou návaznost 810/451/2-471. Tak jsem to myslel. Ale na druhou stranu nutno podotknout, že když z těch 8-mi lidí má 4-6 lidí PJD, tak už jde ekonomika stranou...

(Příspěvek byl editován uživatelem slaňák.)
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 16:30:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím

Dnes jsem čekal na nádraží ve Slaném na R1412 přij.15:13 ze stanice Praha Masar.nádraží. Obsazenost ze Slaného na Most asi 8-9 lidí (bez fíry a průvodčího)
Podobná situace bylo i o štědrý den 24.12.2006.



Když tady čtu že včerejší (25.12.2006) R1414 pouze 4 kusy včetně fíry a štíplístku, tak na tom dráhy určitě dost prodělají.
Jelikož spoje jezdí bez jakýkoliv DOTACÍ.


Chci se zeptat:
Jaké navrhujete časy jízd spojů, aby cestující dálkovou rychlíkovou dopravu přes Slaný více využívali?
Kde je problém nízkého využití?
Co říkáte mému návrhu? Napiště svůj?
Čekáte od 1.změny GVD 2006/2007 nějaké změny?
Mám strach aby rychlíky nebyli zastaveny časem úplně?




Osobně navrhuji zhruba rychlíky v tomto sledu:
(čas průjezdu st. Slaný)

SLANÝ-PRAHA
6.10-Sp-pracovní dny (posunout současný Sp asi o 20 min.dříve)

7.15-R-denně (zastavuje nově i Zvoleněves)

15.30-R-denně (zastavuje nově i Zvoleněves-zkouška)

18:00-R-pá, so, ne, sv- jede do Prahy hlav.n.
(zastavuje Zvoleněves)

PRAHA-SLANÝ
16.30-R-denně (rychlík R818 o něco posunout)

17.40-R-pracovní dny (zavést spěšný vlak, podob. jako Sp1711)

19.15-R-jezdí pátek, sobota, neděle, svátky (možná denně)
(jede z Praha hlav.n, zastavuje Zvoleněves-zkouška)

Současně navrhuji přesunout stan. Slaný-předměstí nad OD Kaufland, kde by i rychlíky zastavovali. Podobně jako v Lounech.

Těším se na vaše názory.
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 11-2003


Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 19:13:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slaňák:

No, přesně tak... ekonomika by opravdu šla dost stranou. V neděli odpoledne bývají ve směru na Kralupy slušně obsazené 9703 a 9725, jinak je 03 v týdnu docela nevyužitá (tak 30% a to je dost slabota - navíc, jedná se o místní frekvenci).
Ten tebou vychvalovaný přípoj 9632/9720 jsem moc nepochopil. Jede v takovou dobu, že nikomu ze Slánska nemůže být jakkoliv nápomocen - nehledě na to, že z Prahy je lepší přípoj až Excelsiorem.
Odpoledněvečerní přípoje z Prahy na Slaný jsou o víkend opravdu tragické, ale to už je daň za přesunutí děčínských rychlíků do jiné časové polohy (z mého pohledu naprosto debilní, kdy jsou osobáky jak z Prahy, tak do Prahy v Kralupech předjížděny děčínským rychlíkem a pak hodinu nic, pokud zrovna nejede vložený Os po půl hodině).

Ppss:
Rámcově to není špatný návrh, ale kdo by tohle financoval, to si opravdu nedokážu představit. Ranní Sp (1711) ze Slaného (výchozí z Mostu v sestavě sólo 854, ve Slaném by dobral 2xBtn, jede jen v X) by opravdu mohl jezdit o nějakou minutu dříve (6:10 je velice rozumný čas - v Podlešíně X s 9720). Po něm jedoucí R (fiktivně č. 711, výchozí z Mostu v sestavě 854+Btn) by jel ze Slaného cca v 7:20, v Podlešíně X s 9730 (9700). R (fiktivně 713 z Mostu v sestavě 854+Btn) s odjezdem ze Slaného v 15:30? Jo, proč ne. Navrhuju ale spíš v 15:00, v Kpech X s 9708 (tu posunout časově dozadu) a rozhodně s tímto vlakem nezastavovat ve Zvoleněvsi - bylo by to zbtečné). Víkendový R1415 bych v pátek nenechal jezdit (frekvence má spíš opačnou tendenci). Vedl bych ho ve stávající sestavě v SO, NE a svátky s tím, že v NE a svátky by byl výchozí s Chomutova.
V opačném směru z Prahy opravdu nemá žádný rychlík smysl dříve, než ve čtyři odpoledne. Zde bych naopak rychlík (fiktivně 710, dnešní 818) nechal ve stávající poloze, tarifně Praha - Podlešín jako ve Sp vlaku a nechal bych ho zastavovat z Kralup kromě Kp-Předm. všude až do Slaného (zrušil by se tím 9736 i jeho obrat 9741). Zastavoval by samořejmě i v Bubenči, jako ostatně všechny vlaky jedoucí z nebo na trať 110. Vedl bych ho v sestavě 854+2xBtn. Ten tebou navrhnovaný spěšňák bych nedělal... Večerní R (fiktivně 712) by jel denně. Časová poloha slušná (odj. Praha po 19té hodině) v sestavě 854+2xBtn - ve Slaném by nechal 2xBtn na ranní 1711. Výchozí stanice Praha hlavní je diskutabilní - pro dálkovou frekvenci samozřejmě dobrá, ale pořád převažuje ta místní a pro tu je Masaryčka zřejmě výhodnější. Zastavování ve Zvoleněvsi bych zkusil, mohl by si najít dostatek klientely.

Ale podobné relace, na které dráha z důvodu "jízdy dýzlu pod drátama" rezignovala, je víc - například Praha-Mělník s nuceným přestupem ve Všetatech.

Zastávku Slaný ("nákupní zóna"?) bych uvítal - koneckonců Slaný předměstí ve své dnešní poloze je již těžký archaismus.

Jinak - v pátek 22.12. jsem se nachomýtnul ve Zvoleněvsi na nádraží, když přijel R818. Do té doby jsem obsazenost nějak nesledoval, ale ten den se z něj vykulilo rozvných 28 lidi a to je, řekl bych, na vesnici celkem slušné číslo...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 26. prosince 2006 - 23:16:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten tebou vychvalovaný přípoj 9632/9720 jsem

Uf, to jsem se v IDOSU překouk o řádku, správně to má být 9666/9742. Pardon.

Jinak: výchozí z Mostu v sestavě sólo 854, ve Slaném by dobral 2xBtn, jede jen v X
To se mi moc nelíbí, jednak je to zdržení a jednak to znamená mít ve Slaném pos. zálohu a nebo hejbat s motorem s lidmi...mj. by v zimě taky někdo musel zajistit předtopení.

Jídzu dieselu pod drátama bych omezil využitím 121 (k tomu by bylo velice výhodné zdvoukolejnění 120-cítky). Zvoleněves by ovšem utřel...

Zastávku Slaný-předměstí bych zrušil za každou cenu (i za tu, že by to bylo "bez náhrady") "Slaný-centrum(město)" bych uvítal.

tarifně Praha - Podlešín jako ve Sp vlaku
To je blbost. Navruji PID protáhnout až do Slanýho.

Velice uvážlivě bych u těch rychlíku volil zastavování, aby to pak nebyly "pomalíky", protože rozjezd 854+2*Btn taky stojí za to... A vzhledem k traťové 50/70...nic moc.
S časovými polohami souhlasím. Ještě bych přidal nějakej ten půlnoční "flamendr" třebas 810 v 6,+ v Trase Praha-Slaný. Zásadně bych však omezil jízdu Sp vlaků dál, než za Slaný.

Řazení 854 je ze šotušského hlediska k velké diskuzi, stejně jako je z kulturního hledika k diskuzi řazení šrotů typu Btn.
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 08:36:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní obsazenost Sp 1711 trhala rekordy :-) V úseku Kralupy - Praha v posledním Btn cca 4-5% :-) O něco lepší to bylo jen v katru. Od Slaného potom vzhledem k jedinému cestujícímu byla obsazenost posledního vozu 1,13%

Slaňák: Převedením R/Sp na Slaný z trati 091 na 121 byste docílil toho, že vlaky budou poloprázdné už z Prahy, nikoli až z Kralup

(Příspěvek byl editován uživatelem livingproof.)
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 12:15:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Převedením R/Sp na Slaný z trati 091 na 121 byste docílil toho, že vlaky budou poloprázdné už z Prahy, nikoli až z Kralup

To nepochybně, ale není třeba, aby tyto R/Sp suplovaly dopravu Kpy-Pha a zpět. Mají tam svého dost.
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 13:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slaňák:: Neřekl bych, že by zde byla o tolik větší nabídka než poptávka. Právě ten ranní Sp má v úseku Kpy-Praha v běžných dnech obsazenost kolem 80% a naprostá většina lidí jede právě až z Kralup. Přitom před ním i po něm jedoucí Os (9637 a 9639) mají již Libčic, ale zejména z Roztok obsazenost přes 100%. Proto je dobře, že tyto Sp/R jsou "ekonomicky soběstačné" alespoň ve 27km úseku své jízdy.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:24:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přidejte ve špičce ještě jednu 451/471. Jak prosté. A jelikož si R/Sp na sebe na 110 nevydělají ani náhodou, mám tedy silnou obavu o jejich další existenci.

(Příspěvek byl editován uživatelem slaňák.)
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Dandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 913
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel je smutnou skutečností že železnice ve Slaném to nemá s osobní dopravou jednoduché. Typuju že většina lidí bydlících ve Slaném a jezdící do Prahy spíš upřednostní IAD nebo Bus před vlakem. Když vezmu v potaz že z Prahy až ke Slanému vede rychlostní silnice R7 a zvětší části ještě čtyřproudá, tak to přímo vybízí k použití nekolejové dopravy. A to samé se dá říct i o dalšim pokračování směr Louny, Most, Chomutov. Tady vlakem bohužel veřejnost neoslníme, je to kruté je to tak.

A je tedy otázkou času kdy se někdo chytne té skutečnosti že R/Sp jedoucí od/do Slaného vychytávají to co se nevejde do Os mezi Kralupy a Prahou. Pak je třeba možné že dojde k jejich zrušení, v useku Praha - Kralupy bude v jejich časové poloze zaveden zrychlený vlak vedený třeba řadou 451 nebo 471. Na ten bude v Kralupech navazovat přípoj na Slaný vedení nejspíš řadou 810. Pak si tedy řikam jakou šanci na přežití má osobní doprava od Slanýho dál na Louny a Most?

A trasovat osobní vlaky ze Slaného na Prahu přes středokluky po trati 121, je už vyloženě utopie. Tady je dobré se podívat do historie, osobní vlaky v této relaci už jezdily, ale jaký byl čas tohoto spojení. Pak naštestí napadlo někoho postavit spojku Podlešín - Zvoleněves a vznikl dnešní stav, kdy osobní vlaky Slaný - Praha začaly jezdit přes Kralupy.
DH 120 made in Poldi SONP Kladno
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 16:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A trasovat osobní vlaky ze Slaného na Prahu přes středokluky po trati 121, je už vyloženě utopie.

Osobní vlaky určitě...Kdo by s tím jel?
Bohužel je pravd taková, že na R dopravě bez dotací bude ztráta ČD docela mastná...tco z toho plyne, si dejte dohromady každý sám...
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 18:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slaňák: No pokud by se skutečně zavedly zrychlené Os, které by nestavěly v Sedlci, Žalově, Úholičkách, Letkách a Dolanech (zejména v tom Žalově a Úholičkách je naprostý nesmysl stavět každých 30 minut ), pak ať klidně vozí 854+Btn vzduch přes Středokluky. Takhle tím jezdí aspoň na 091 vzhledem k rychlosti dost lidí a alespoň částečně kryjí tu ztrátu.
Jake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 10:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mylím si, že kdyby bylo spojení mezi Mostem a Slaným, jezdilo těch lidí o mnohem více, protože Slaný taky není všechno, i když je to asi poslední město kde lidi jezdí vlakem. Most, Louny a přípojné tratě, Peruc, Zlonice.-kurňa to my nevykládejte, že by ty lidi nejezdili kdyby mohli.
Osobáky po cca 1-1,5h.
(nemám na mysli typu 9703 loňskej GVD, protože manipulák s obsluhou všech vleček a nákladišť na trati by to stihnul z Mostu d Kralup rychlejš, nevim jakej kretén tohle schválil škoda mluvit).
na Prahu, nějakej ten Spěšňák
(nebo rádoby Rychlík)
ráno,odpoledne a večer do kina(na intr atd.)
vlak okolo 22h ze Slanýho na Louny by taky neuškodil, vždyť i sedláci chtěj jednou za čas za kulturou do společnosti (popít a nemuset řídit)
ráno bych přidal nějakej vlak na Louny 6570 a pak všechno na druhou stranu je dosti ubohé (a nudné člověku se nechce ani sravnat směrové závěrníky
Ohledně řazění: I kdyby tu jezdili solo 810 v rozumných časových polohách, pořád je to lepší než 810+prázdná klasa nebo 854+2xBtn v nesmyslných časech.
Není příjemné říkat cestujícím s taškama, že jim to právě ujelo, ale ať si jdou do čekárny pohodlně hačnout, že za 3hodiny tu maj další vlak jak na koni.
No kde to jsme????
To co se děje na úseku 110 Slaný-(Zlonice)-Louny je dokonale vymyšlené zastavení dopravy nejdřív přesun vlaků do nesmyslných poloh(každý rok jinak, né +-5min. jak to bývá zvykem)potom se zruší úplně a pak se zastaví doprava pro nevyhovující svršek a chybějící části dráhy atd.....já nevím co eště bude nevyhovující...
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 18:10:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím

Když jsme u těch rychlíků, spěšných vlaků tak mě napadá pár myšlenek jak situace řešit, nebo-li jak zachránit rychlíky na trati 110.

1) Zavést relační slevu
Jízda vlakem př: v úseku Louny, Peruc, Slaný – Praha musí být cenově srovnatelná (lépe o něco levnější) než cena za autobus.

2) Zavést spoje v lepších časech- taktová doprava
To už jsem to tady řešili, není možné vést víkendový rychlík v 14.25, neboť v takovém čase jezdí minimum lidí.
Důvod proč jezdí je každému jasné. Kvůli daným oběhům jede v 14.25 z Prahy do Mostu a tam za 5 min. po příjezdu v 16.40 se vrací po své trase zpět do Prahy. Dříve jezdil až z Chomutova. Kdyby nebylo této změny, určitě by jezdil později, tak jako dříve tedy v 16.53. (čas Slaný)

3) Integrace do PID

Trať 110 do Slaného plně zaintegrovat do tarifu Pražské integrované dopravy. Podobně jak je to na Kladně či v Kralupech nad Vltavou.

4) Zřízení zast. Slaný-město
Zrušení zastávky Slaný-předm. a zřídit zastávku Slaný-obchodní zóna. Zastávka Slaný-předměstí je neopodstatněná. Starosta Slaného pan IVo Rubík přislíbil že o tom na jaře s ČD promluví.

Co říkáte návrhům? Myslíte že by toto pomohlo přilákat nové zákazníky?

Jak vidíte budoucnost rychlíků a spěšných vlaků na trati 110?

Kolik let (měsíců) života dáváte rychlíkům (Sp) na naší trati 110?

Nevíte jaké se chystají od 1. změny GVD 2006/2007 změny v rychlících?

Jak je obsazený rychlík R818 jezdící v pracovní dny v 16.00 hod. Z Prahy Masar.n.

Předem díky.
Ppss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 18:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, jeden známý by chtěl dělat v budoucnu průvodčího ve vlaku.

Jaké jsou podmínky k tomuto zaměstnání (vzdělání, kurz, podmínky)?
V jakých směnách průvodčí pracují? (příklad)
Jaký lze očekávat hrubý plat a na čem je závislý?
Jaká je tam fluktulace lidí, kde mají asi volné místo?

Díky za info.
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 19:29:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To co se děje na úseku 110 Slaný-(Zlonice)-Louny je dokonale vymyšlené zastavení dopravy nejdřív přesun vlaků do nesmyslných poloh(každý rok jinak, né +-5min. jak to bývá zvykem)potom se zruší úplně a pak se zastaví doprava pro nevyhovující svršek a chybějící části dráhy atd

Líp bych to říct neuměl.

Zavést relační slevu

To GŘ nepovolí, ani kdyby trakaře padaly
Jak vidíte budoucnost rychlíků a spěšných vlaků na trati 110?

Kolik let (měsíců) života dáváte rychlíkům (Sp) na naší trati 110?


Od GVD 2008 se asi dočkáme takové redukce, že zbydou 1 pár Sp vlaků (ráno do Phy, odpol. zpět ) a možná zůstane víkendovej 1415, toť vše.

Nevíte jaké se chystají od 1. změny GVD 2006/2007 změny v rychlících?

Nechme se překvapit, ale nic pozitivního to asi nebude.

Jak je obsazený rychlík R818 jezdící v pracovní dny v 16.00 hod. Z Prahy Masar.n.


Do Kralup 100% z Kralup asi 30-40%.Ze Slaného 10-20%.

ad průvodčí.

Vzdělání by mělo bejt SŠ (možná stačí i SO, jak kde). Je tam tuším nějakej kurz a testy zdrav. způsobilosti. Plat je TS 6-7, finančně to tipuji tak 15-16 tis. btto. Více určitě poví nějakej zaměstnanec ČD.
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Honzaloko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 7-2006
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 17:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje nové stránky o trati 110: http://www.railway.wbs.cz
www.railway.wbs - stránky o trati 110
J.beranek13@seznam.cz
Kralupan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 18:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzaloko: pěkné

ted sem si vzpoměl že sem Vám chtěl ukázat svojí želeuniční fotogalerii, ale je to jen zkušebně abych zjistil jestli to dokážu vytvořit, už se pracuje na rozdělení fotek podle řad a samozřejmě na většim počtu fotek a ještě vytvořim nějakou uvodní starnu a je to... www.railfoto.ic.cz
výpravčí pušahuš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.214.159
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 13:32:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Drahý Slaňáku, jak tak čtu tvé jistě trefné kritiky, nabývám dojmu, že nás, zaměstnance ČD, házíš všechny do jednoho pytle. A to je dost chyba. Ano, jsou mezi námi tací co neslouží přesně podle předpisů a dělají chyby, a jsou i tací, kteří na to vysloveně kašlou a dělají x věcí okolo a práce, tím myslím jako zaměstnání, je vyloženě obtěžuje. Ano, máš pravdu, ale pak jsou tu i tací(a doufám že jich je většina) kteří slouží podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, tací, které práce baví a můžou se strhnout, dělají věci navíc...atd. a stejně to nikdo neocení. Jsme lidi, ne stroje. Sloužíme denní, noční, celý rok, neznáme svátky, nevíme co je to sluníčko v létě, když si nevezmeme dovolenou... těch záporů je více. A pak přijde někdo jako ty, kdo umí jen kritizovat, nevím co děláš za práci, ale jestli jsi ve styku s lidmi, tak jsi určitě pořád milý, ochotný, dobře naladěný, svou práci zvládáš minimálně na 120 procent a vůbec jsi pracovník na Řád socialistické práce. A my, ostatní normální lidé ti závidíme. Zkus někdy vidět i to dobré, zkus někdy někoho pochválit... Pak budeš mít možná mnohem lepší život. A když už kritizuješ, buď konkrétní, stačí přeci napsat datum, směnu, funkci... Pak na tebe už nikdo nebude zbytečně naštvaný, protože oprávněná kritika, je dobrá kritika a třeba se ten dotyčný chytne za nos. A ještě malá poznámka nakonec, také se nechováš jako předpisový cestující, nejen že jsi byl jistou dobu věčně vykloněný z okénka rychlíku, což se, jak jistě víš nesmí, ale lezeš ze dveří i když dává výpravčí vlaku odjezd, tak nevím co si mám o tom myslet... Hodně štěstí v novém roce a ať tě nepřejede vlak, až budeš šmírovat po nádražích, vždyť co bychom si bez tebe počali...
Hanzalik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 11-2003


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 19:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní 1415 příjemně překvapil - v katru bylo kolem 40 lidí, ve vleku pouhé 4 kusy. Ale když uvážím, že loni jela na tomto vlaku souprava 749+BDs a celou cestu kapacitně postačovala, tak je to pokrok...

ad výpravčí pušahuš:

TLESKÁM, neřekl bych to lépe...

ad rychlíky na 110 a Slaňák:


Jinak: výchozí z Mostu v sestavě sólo 854, ve Slaném by dobral 2xBtn, jede jen v X //
To se mi moc nelíbí, jednak je to zdržení a jednak to znamená mít ve Slaném pos. zálohu a nebo hejbat s motorem s lidmi...mj. by v zimě taky někdo musel zajistit předtopení.


Je to, tuším, dva grafikony zpět, kdy 9703 dobírala pravidelně ve Slaném klasu. Měla zde pobyt osm minut, ale většinou bylo pět minut po příjezdu vše připraveno k jízdě, hejbalo se tak motorem i s lidma. Zdržení tedy rozhodně nijak výrazné. A předtápěcí stojan ve Slaném je, takže s vytápěním by problém nebyl...

Jídzu dieselu pod drátama bych omezil využitím 121 (k tomu by bylo velice výhodné zdvoukolejnění 120-cítky). Zvoleněves by ovšem utřel...

Převedení R přes 121 je samozřejmě nesmysl a já doufal, že už ti to tady několik lidí rozumně vysvětlilo. Jak vidno, stále si meleš svou. A o Zvoleněves v tomto případě opravdu nejde. Mmchd. - je to TA Zvoleněves...

tarifně Praha - Podlešín jako ve Sp vlaku
To je blbost. Navruji PID protáhnout až do Slanýho.


To vím samozřejmě taky, ale pokud bude fungovat bolševická instituce jménem ČSAD Slaný a pokud jí bude jeden mírně proplešlý kokot ve funkci starosty tvého města tak nepokrytě podporovat, PID bude navždy končit v Podlešíně...

A co se uvážlivého zastavování R týče - ano, souhlasím. Ovšem je třeba si uvědomit, že vlak by měl zastavit především tam, kde je produkována nějaká cestující veřejnost. Pokud mi ve městě přistoupí dva lidé, ale na vesnici je těch potenciálních cestujících 15 - 20, asi bych se zastavením nerozmýšlel...


ad Jake

večer do kina... vždyť i sedláci...

Inu ano, ale jak mi bylo středočeským KÚ vysvětleno, nějaká kultura soudruhy a soudružky úředníky nezajímá. A v podání ústeckého KÚ je to myslím ještě o dost výraznější...
Zabij bobra, zachráníš strom...
www.martinhanzal.net
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 19:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milý puši a huši: Nikdy jsem nihoho neházel do jednoho pytle, to, co se ti asi dostalo do ruky, nebylo zatím určené k zveřejnění. A i tam je důrazně napsáno, že samozřejmě na dráze jsou i vynikající zaměstnanci. Potřebuje to ještě dodělat.

Jakožto IT administrátor mám často na starosti správu PC u zákazníků a v rámci možností se na ně snažím být milý:-)

Nevím jak ty, ale já mám radši chválu, než kritiku. Bohužel toho zatím na dráze moc k chválení není...

baví a můžou se strhnout, dělají věci navíc...
Mohu požádat o konkrétní příklady?

Když už tady hovoříš o konkrétních časech a směnách, tak prosím o sdělení, kdy a kde jsem lezl ze dveří v době, kdy UŽ JE DÁVÁN "ODJEZD". Nějak si na to nemamatuji...

Jinak, přepdokádám že sloužíš jako někde mezi Slaným a Kpy, tak pokud máš zájem, rád na toto téma s tebo pohovořím osobně.

Též přeji všem hodně štěstí a zdrví v roce 2007.

(Příspěvek byl editován uživatelem slaňák.)
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."
Kubisek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 9-2005
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 21:11:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To vím samozřejmě taky, ale pokud bude fungovat bolševická instituce jménem ČSAD Slaný a pokud jí bude jeden mírně proplešlý kokot ve funkci starosty tvého města tak nepokrytě podporovat, PID bude navždy končit v Podlešíně...

Teda tady se musím Rubíka zastat, protože v tomhle opravdu prsty nemá (s ČSAD Slaný nemá nic společnýho - snad kromě organizace MHD Slaný). Je veřejné tajemství, že v tom maj prsty úředníci KÚ StČ, kteří přišli z bývalého Okresního úřadu Kladno a které si již tehdy ČSAD Slaný "zavázalo", jakým způsobem, to nechť si každý domyslí. Každej dopravce, kterej by měl takovouhle exkluzivní smlouvu, eliminující konkurenci, musí bejt vysmátej. Stačí zalistovat v jedné historické diskusi na www.slansko.cz a hned si člověk udělá obrázek, co je to tam za sebranku. Ale už se snad taky začíná blýskat na lepší časy (viz linky 9 a 12 MHD Kladno - asi ČSAD Kladno pustilo víc kapříků :-)). Podle toho to taky vypadá na 110 že, když o tom rozhodujou vemena z KÚ...
Slaňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 21:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to, tuším, dva grafikony zpět, kdy 9703 dobírala pravidelně ve Slaném klasu...
Jo, to pamatuju, (ale 010 nenazývám klasou). Když 9703 přijela, začali se tam hrnout lidi a četa je vyháněla-"počkejte ještě, přece s váma nebudem jezdit sem a tam." Tak lidi nalezli do odstavené 010 a vyháněl je posunovač-"kdyby se vám něco stalo, je to na mně". Takže asi tak...

Převedení R přes 121 je samozřejmě nesmysl

Mám jiný názor. Nemusíš mi ten svůj nutit za každou cenu.
"Hele, dodržuj předpisy...ale nezapomínej uvažovat...to víš, po smrti ti bude prd platný, žes měl pravdu."

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace