K-report
 

Osobní vozy Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Osobní vozy « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyBevelo1140 20   
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 389
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 09:42:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel se na to v žádném případě nedá spolehnout. Např. v pondělí/úterý jela na 377 souprava Bpeer+Beer+WLAB MÁV+WLAB ČD+WLABMEE ZSSK. (viz.postřehy). Takže nejlepší byl vůz do Košic, do Budapešti a Vídně šroty. Lehátko do Budapešti pro jistotu nejelo vůbec.
WLABmee do Vídně jelo na Galileovi zatím tak 2x.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28791
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 10:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv:
A co jet raději do Německa? :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 14:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle mi reportoval jeden silně potentní uživatel první třídy.

25.12. EC 278 Jaroslav Hašek: 61 54 10-70 003-8 Apee144 ČD

Že by první instalovaná klimatizace nebo jen konečně legalizace instalace pomocí indexu?
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 14:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak se začaly indexovat i Bmee a Bee 20-70 - indexy odpovídají číslům KOV.

Viděl jsem Bmee248 č. 074 na EC 127 Fatra a 059 na R 206, vše 22.12. 2006 v Praze.

No a na EC 109 Comenius 23.12. neidentifikované Bee246.
El_ron_de_cuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 2-2004


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 14:52:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

WLABmee (ČD) na Galileovi ještě chvilku nebude. Maďaři nasazuji, co zrovna mají, takže na WLABmz a Bcmz se rozhodně nedá 100% spolehnout.
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 14:52:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vracím se k vaší kuřácké diskuzi. Vlakem moc nejezdím, ale myslel jsem, že ve všech prostorách ČD je kouření zakázáno. Jezdím jedničkou z Olomouce do Budějic přes Prahu a ve vlaku jsem nikoho kouřit snad už rok neviděl.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28795
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:11:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuřácké jedničky snad ani neexistují, ale zrovna na vlacích mezi Prahou a Budějcema jsou kuřácké vozy téměř vždy. A nevyužívané kuřáky rozhodně nejsou.

Jspetrak:
Napatronováno je i Bmee248 038.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kubze
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 15:12:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

El_ron_de_cuba: Nevim, kde bereš tyto inforamce, ale zrovna minulý týden se WLABmee na Galileovi docela dařilo. Já ho tam viděl třikrát. Kecám dvakrát. Jednou to byl oběh stejného vozu :-)
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 16:13:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky pánové, ale moc moudrý z toho nejsem. Potřebujeme jet z Prahy do Břeclavi, takže ten vůz na Vídeň vychází nejlíp (měl by tam být vnitro příplatek, aspoň to tak zatím vždycky bylo). Nám nejde jen tak o cestu kamkoliv, ale potřebujeme tuhle relaci (chápu, že WLABmz je super, už jsem jel jedním od DB NZ, ale prostě se zrovna nehodí...).
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den pánové mám takovou otázečku - když bych chtěl jet z Budějic do Práglu Plečnikem je možné se dostat do bmz nebo se člověk, ještě rád, spokojí s béčkem?
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3709
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:29:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blueseal:
Na Plečce žádné omezení není, takže v Bmz můžeš jet klidně i z Prahy do Benešova .
ICQ: 202 888 377
Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield: díkas
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28806
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Akorát je třeba přijít včas, v Bmz bývá volno sotva na chodbičce. Zatím jezdí pouze dvě, třetím vozem je plesnivé slizké pražské Bčko
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a to rakouské Bmpz tam je?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28809
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:46:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do jara ještě ne, zatím ho právě hradí v úseku z Phy do ČB a zpět ten pražský vůz
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Blueseal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 19:55:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

áha, tak dík
Ivo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 27. prosince 2006 - 22:57:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jeden z posledních výskytů 2 celozelených vozů v pravidelném provozu. Jedním z nich je BDs 090 (třeba je už také polomáčené), jaké ji inv.č. toho B, které ještě v únoru bylo celozelené?
Už i BDbmsee 025 je polomáčené, navíc má teď dom st. Brno (stejně jako relativně nedávno celozelené BDbmsee 064).
Také je zajímavé B 830 (DKV Praha). Objevuje se nejčastěji na trati 220, a sice v oběhu Sp 1831/R 206/R 207/Sp1838.
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 00:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johnyxxx: Kdy to Bdmpee takhe hnusně přečalounili?
MZ: Kuřácké jedničky snad ani neexistují
Bohužel existují a navíc v podobě polokuřáckého velkoprostoru Ampz Pokud je jedinou jedničkou v celém vlaku, tak je to opravdu cestování na úrovní
Kuřáci kteří nevědí co je slušnost jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28823
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 00:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Velkoprostorovou jedničkou jsem zatím jel jen v Pendolinu, v Ampz snad taky, ale asi jsem měl štěstí.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vsd_honzig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 00:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peno : na kterých vlacích se to Ampz objevuje?Rád přispěju trochou dýmu...Bože,umírám smíchy nad tolerancí poučujících nekuřáků.Jste tak moudří,ohleduplní...
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 00:30:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vsd_honzig: Právě kvůli takovým netolerantním kuřáckým hajzlům jako Vy mám v podpisu to co tam mám! Nechtějte mě naštvat tak jako se to povedlo pár Vám podobným debilům v diskuzi o brněnských trolejbusech.
Kuřáci kteří nevědí co je slušnost jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti
Vlakoň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 00:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tytyty

abysme ti nepodkouřili jednu nekuřáckou
Vsd_honzig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 01:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peno : Nač tak silná slova ?!.Naštvat Tě nechci.Bojim,bojim.Každopádně to,že nekouříš,neznamená že jsi lepší.Podle Tvých emotivních výpadů to tak nevypadá.Aby jsme se drželi tématu - to Ampz se vyskytuje kde?
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 01:37:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ampz jelo na EC128 23/12 a jeli jsme tam tři nekuřáci. Já jsem kuřák přesvědčený o tom, že v prostorách ČD se nesmí kouřit a tak jsem značky povolující kouření ignoroval.
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 01:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vracel jsem se v Apee na Ex 521 a také jsem nekouřil, ale žiji sám a kouřím i v posteli, ale svým kouřem spoluobčany neobtěžuji. Kouřím Marlbora a jestli jim voní ať si je koupí. Nejsem ničí sponzor.
Jka2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 01:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem strojvůdce v.v. a na pivo chodím s kapitánem lodní dopravy v.v. a ten u stolu toleruje jen kuřáky Marlborek. Tvrdí, že po čichání jiných cigaret v noci kašle.
neregistrovany Lada
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.151.75.194
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 07:21:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak si mohu v eshopu Ceskych drah u vlaku IE/EC vybrat zda chci mistenku do (ne)kurackeho vagonu?

A odpoved Ceskych drah:

Vážený pane,
se zájmem jsem si přečetla Vaši zprávu. Bohužel, v současné době v eShopu skutečně neexistuje možnost volby místa kuřák / nekuřák, i když systém samozřejmě nabízí přednostně nekuřácká místa.

České dráhy, a.s. však dále pokračují ve vývoji svého internetového portálu eShop. V rámci tohoto vývoje se v roce 2007 počítá se zobrazením řazení vlaků včetně jednotlivých míst.

Za vzniklé nepříjemnosti se Vám omlouvám. Věřím, že mé vyjádření přijmete s pochopením.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28826
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 11:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Původně byl Eshop pro 680, kde se toto neřeší... A bohužel nad tím asi nikdo před rozšířením neuvažoval. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 792
Registrován: 7-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 14:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnešní Galileo směr Dresden ráno tak jak má být,tj ZSSK Wlabmee,ČD Wlabmee,MÁV Wlabmz,Bcmz,a 2 slovenský Beer
Kubze
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 14:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hruby V:

Lůžkové vozy jezdí do Břeclavi v noci na Silesii, Pannonii, Galileovi. Na Galileovi platí český tarif tipuju jen v českém voze. Maďaři určitě vybírají plnou eurotaxu. Podle mě je nejlepší jet Silesií, na které je řazen kurz do Vídně. No a pokud chcete vědět, co je tam řazen za vůz, zavolejte si v den odjezdu na JLV. Určitě Vám tam otázku zodpoví.
Jo a ještě upozornění, pokud budete chtít jet s přítelkyní v jednom kupé, musíte si koupit Double. To je známy fakt. Druhá věc je, že ČD lůžka slevnili (Double jedna osoba 200,- Kč) a k Double není na vnitro a na slovensko vyžadována jízdenka 1.třídy.
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 18:06:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubze: díky. Právě díky tomu, že už se nepožaduje první třída jsem se rozhodl, že s sebou vezmu i přítelkyni. Jinak bych jel asi sám. Silesie je dobrá, ale mě by spíš vyhovoval Galilei kvůli pozdějšímu odjezdu z Prahy. Panonia má zase příliš brzy příjezd do Břeclavi. Ale před chvílí mi psala, že je jí jedno, jaký pojede vagón, jen když pojedu já .

Máte někdo zkušenost, jak obsazený bývá kurz Dresden - Vídeň? Dřív jsem jezdil lůžákem Vídeň - Praha přes Přerov a kromě léta jsem měl vždycky celou T3 pro sebe...

Jinak všem díky za info.
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 18:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem využil služeb Bdtmee 22-44 001 ZSSK a nestačil jsem se divit, v tom voze snad původní byly jen dveře jinak nic, všechno z jiných součástek. Vypadalo to jako by tento vůz dlouho sloužil jako zdroj ND, většina stolečků jiná, kličky na okno nahrazené ohlým kusem drátu, pořád se to otvíralo...
http://www.webpark.sk/traffic/pfy/aktual.htm
- stránky hlavně o střídavých pantografech -
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 19:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hrubyv: Rád bych se mýlil, ale obávám se, zda nebudete mít na Galileovi pro sebe celý vůz :-)
Kubze
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 20:50:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, moc lidí Drážďanama zatím nejezdí. A jestli berete s sebou přitelkyni, starý WLAB je nejlepší ;)
Hrubyv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 22:06:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubze: My budeme spinkat každý ve své postýlce, neboj . Ve starém WLABu mám občas strach, že chytím vši nebo blechy. Ale třeba je to jen subjektivní
Navštivte www.interrail.brejlovec.net a podělte se o své zážitky z cestování v cizině!
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2174
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 23:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad kouř:
Zrovna jsem zjistil, že mi vniká tento humus už i do bytu, a to po dveřmi z chodby ...
Vynálezce cigarety bych nejraději pověsil na nejbližší větev.

vsd:
Když to tak potřebujete vědět, tak si to neajděte...

Včera jesm viděl na R "Horehronec" B-čka s nějakýma novýma plyšovýma sedačkama ...
Není týden ten, kdy nepotkáš blbce každý den.
Ufo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 23:26:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hroch: To je reko z Bc na B 20-40.
 
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2178
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 23:51:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ufo:
Díky. Vypadá to fakt pěkně. Také by mohly ČD něco podobného objednat...
Není týden ten, kdy nepotkáš blbce každý den.
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 00:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ufo: Pokud mě zrak nešálí, tak jsou to "pendolíní" Bocardy. Nevím, ale vypadají v tom vagónu jako pěst na oko. No, ale furt lepší než koženka
Kuřáci kteří nevědí co je slušnost jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti
Ufo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 09:04:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peno: Su to Borcady, take iste ako maju Aeer, Beer ZSSK, nove Bmz CD...
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 14:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zajímalo by mě kolik stojí taková rekonstrukce jednoho vagonu...
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 8-2003


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 16:22:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož to se Slovákům povedlo. Paráda
ICQ: 155-617-186
Johnyxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 17:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

peno: to nejsou borcady z Pendolina, ty vypadají jinak http://www.borcad.cz/sedadlo-seh.html
nejnověji mají tyto sedadla Bmz241 ČD. Ale nic pohodlného to není. Sedadla u starších Bmz jsou mnohem pohodlnější.
Johnyxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 20:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak pro zajímavost: sedačky z Pendolina mají některá Apee ČD viz http://www.vagonweb.ic.cz/fotogalerie/CD/Apee-1.jpg
ale jde jen o pár sedaček
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2180
Registrován: 8-2004


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 21:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johnyxxx:
ad Apee: To jsou věci. Esteticky to ale moc nevypadá.

ad Bmz: Jo jo. Na staré Bmz nedám dopustit.
Není týden ten, kdy nepotkáš blbce každý den.
Kubze
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:15:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johnyxxx: pendoliní sedačky v Apee nejsou. To co je na fotce byl jeden vůz, kde sedačky asi půl roku zkušebně jezdily. Pak byly demontovány.
Johnyxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 14:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kubze: To je jenom dobře, protože to vypadalo fakt příšerně.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Johnyxxx: A to co se tam namontovalo potom je lepší? Tak hlavně, že to vypadá "hezky". Jeden z argumentů správného šotouše. Dneska mám nějakou rejpavou.
...za všechny svoje činy veliký, někdy budem asi hrozně pykat...
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1347
Registrován: 8-2004


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 20:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zapa: No ona je to věc názoru. Třeba mě tyhle pendolinní sedačky vyhovují víc než to co je původně v Apee. Ale dokážu pochopit lidi co mají opačný názor.
A mimochodem, na ten vzhled by snad stačila drobnost, dát těm sedačkám jiné potahy. Pak to mohlo i Johnyxxxovu oku ladit
Kuřáci kteří nevědí co je slušnost jsou nesvéprávné a život ohrožující bytosti

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace