K-report
 

Archive through 11.leden 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 238, 261, 237 » Archive through 11.leden 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 12. prosince 2005 - 15:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud se mi tato skupina někam schovala, tak to hned smažte, ale myslím, že si ji zaslouží.
Včera střet s gumokolem mezi Chotěboří a Rozsochatcem. Spolujezdkyně zahynula.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 12. prosince 2005 - 17:53:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hned bych měl 2 dotazy na znalé. Po které straně ve směru DO HB je zast. Sobíňov?
Jaké PZZ je v Bílku?
Díky.
Bubacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 13. prosince 2005 - 17:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

po levé straně ve směru do H.B.
Kde by byla el. trakce při napěťovkách bez dieselové..
<a href="http://www.vlakweb.ic.cz/">http://vlakweb.ic.cz</a> -stránka s fotky převážně řad 750,749 a 854 z východních čech..
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 13. prosince 2005 - 22:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bubacek: Díky.
Blackjack
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.158.157.73
Odesláno Úterý, 13. prosince 2005 - 23:33:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak co říkáte na rakve?
Helmut
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.144.2
Odesláno Středa, 14. prosince 2005 - 12:31:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

copak že "trutnovská" 810 206 jezdí kolem Pardubic, že by novým grafikonem zajíždely 810 až tam to se mi nechce věřit, to spiše zase někdo má moc 810 tak půjčuje, to se mu to ale půjčuje když to nedává ze svého
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 14. prosince 2005 - 17:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak zastavka Sobiňov je na pravo,a to vím přesně protože tam bydlím,a na pílku je PZZ AŽD teď nevím přesný název.podívám se a pak se ozvu,to ale bude asi až po výkendu.
Jpnk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 14. prosince 2005 - 21:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zastávka Sobíňov při cestě do HB je na levé straně.
Bude hůř,dobře už bylo.
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 14. prosince 2005 - 21:59:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tož hoši jak.
Díval jsem se na satelitní snímek a moc ten perón vidět nejde. Po pravé straně do HB jsou nějaké dva větší baráky, ale smysluplnější se mi zdá ta levá strana (celá obec taky, ale nebývá to pravidlem)
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 16. prosince 2005 - 09:12:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sem rád že po dlouhé dobe je diskuse o naši trati opet tady.
Tak co jak jste spokojeni s radou 843? Já ji vyzkouším teprve ted o vikendu. Ale na radu 854 se proste zapomenout nedá. Jako fotič sem s ní byl nadmíru spokojený ta 843 se mi moc nelíbí ale snad si zvyknu.
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 16. prosince 2005 - 12:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ondra málek: počkej si na léto a 854 bude fotitelná na trati.
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 16. prosince 2005 - 19:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vrrrrr!! Zatracená řada 810!!!
Dnes jsem se vracel ze školy vlakem z Havl.Brodu odjezd byl naplánovaný na 14:09 stalo se tak ale daleko jsme nedojeli. Celkem v pohodě jsme dojeli do Břevnice a najednou zhasl motor 810. Samozřejmě zase jeden šrot odešel. V Břevnici jsme čekali více jak 50 minut než pro nás poslali z Brodu 750275. Brejláč přijel, přivěsili ho a hurá zpět do Brodu. Přijeli jsme zpět k 5.nástupišti. Tam už další lidé čekali na vlak v 15:09. Brejlovce odvěsili ale neměli nic čím by nás odtáhli (kromě 3 brejlovců).
Museli jsme čekat na vlak od Pardubic na kterém naštěstí byli 2 motory 810. Po asi další půlhodině čekání a posunu jsme konečně odjeli směr pardubice přičemž zpoždění nedosáhlo ani dvou hodin!!! (asi 110min)
Co dodat...........
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 17. prosince 2005 - 22:50:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten vlak v těch 14:09 z HB fakt posrali. minulej pátek jsem si cvičně počítal lidi ve vlaku, vyšlo mi jich cca 150, cca 100 až do Hlinska. Nechápu, proč aspoň na tomhle vlaku není něco schopnějšího, než plazící se a funící 810+010+010!!! Teskně vzpomínám na klasiku na tomhle vlaku.
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 7-2002
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 00:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co by asi v Brodě měli schopnějšího sehnat???
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 10:55:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bubu: To je snad jednoduchy. Jestli znas klasiku na trati 238, tak to byli odjakziva brejlovci.Doufam az budou ty novy Regionovy,tak sem aspon jednu daj.
Ale v patek jsem se vydal k jednomu znamemu do Predhradi,odjezd z Hlinska.Pri prichodu na nadrazi v 15:00 mi na vydejne listku rekli, že vlak má 40minut zpoždění.No budiž,řekl jsem si.Lístek koupený,tak počkám.V 15:50,vypravci ohlasila ze zpozdeni se protahuje na 70minut.No řekl jsem si,když už jsem tady,tak těch 30min ještě počkám.843,ktera měla přijet od Pardubic na Jihlavu,měla 30min zpoždění.Prý před Ranou napadané větve.A je pravda,že strojvedoucí lezl pod vlakem a ještě zbytky větví vytahoval.A ani v 16:50 vlak (tedy pardon,810) od Brodu nikde.Tak jsem rezignoval a do Prehradi jsem byl nakonec odvezen známým.Pak jsem si přečetl přispěvek od Ondry a bylo vše jasné.A všichni na nádraží věřily tomu,že je to zpožděné kvůli počasí.
Jestli je tu někdo z Hlinska,tak bych o 238 rad pokecal.
Standa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 11:24:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli znas klasiku na trati 238, tak to byli odjakziva brejlovci.Doufam az budou ty novy Regionovy,tak sem aspon jednu daj.

Taková poznámka na okraj: souprava 814+914 má kapacitu 84 sedících cestujících (což je méně než 810+010)...
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 7-2002
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 12:03:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo klasiku,už vidím jak budou turnusově nasazovat klasiku:-)
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 20:22:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik je vubec brejlovců v Brodě?Nevíte s čím se počítá na trati 238 do budoucna?
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 7-2002
Odesláno Neděle, 18. prosince 2005 - 23:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Brodě bývá jeden brejlovec nejčastěji 750 275.S ničím jiným než s 810 se nepočíta. Možná časem 814.:-)
Karkulka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2005 - 07:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Minulý týden se tu objevila 810.454. Viděno ve Žďárci. Přijela z Poličky a pokračovala na Pardubice. Mmch tenhle motor je až z DKV Ostrava.Neví někdo co tu chtěl?
Bizon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2005 - 10:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim v Brodě zrušily 750 116 k 15.11.05 je to jeden z prvních v HB co přišli ještě s nim 753,113,114,115,jeho škoda.
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 198
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2005 - 11:05:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bizoň, pokud jsi ho viděl, tak to byla jen otázka času, kdy to vyřeší papírově.
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2005 - 15:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To butes: Já jsem z Hlinska.
Jinak nechápu, proč by tu nemohl aspoň na 2 nejvytíženějších osobácích nasazen třeba brejlovec + 3 zelený. Je to ubohý, takhle se na to vyserou i ti, co se tam teď nějak namačkaj, ale kdo to má pořád snášet hečmat se v nemožný 810 s věčným zpožděním. :-(
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2005 - 18:56:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Octopus:Jasan.Jsem znovu pro nasazeni brejlovcu.Nesepisem petici?Jak ted koukas na ty novy 843 jak jezdi misto 854?
Kdyby nasadily ty novy 814,taky by to nebylo k zahozeni,nafotil jsem ji v Pardubicich.
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 20. prosince 2005 - 15:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K ty petici se klidne pridam,brejlovec by stacil i treba s 2 Bymakama.je to s tema 810 docela nudny,kdyz uz nejezdi zadna poradna souprava}
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 20. prosince 2005 - 17:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vrátím se k přejezdům. Byl by někdo ochoten mi napsat přejezdy z Bílku asi do Vítanova? Jedná se mi jen o toto:kříže, blikače, šraňky.
Bílek: blikače??
polňačka mezi Bílkem a Sobíňovem: kříže??
za Sobíňovem: ?? atd.
Díky moc.
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 20. prosince 2005 - 20:17:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bílek- PZZ AŽD+břevna,Bílek-Sobiňov-Typ SSSR,zastávka Sobiňov-typ SSSR,Sobiňov km-24,2 PZZ AŽD,Sobiňov-Zdírec km-25,8-PZZ AŽD+břevna,před ŽST Ždírec n.D.-nový přejezd-zatím jen prům.závory otvírané ven,za Žst přejezd do STORA ENSO-PZZ AŽD,za Ždírcem PZZ-AŽD+břevna,dále lesní cesta-typ SSSR, pak až zastávka Stružinec-PZZ-AŽD a dále až do Hlinska v Č. jsou PZZ AŽD
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 8-2003
Odesláno Středa, 21. prosince 2005 - 18:12:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Typ SSSR je co?
Takže žádné kříže? I na té polňačce mezi Bílkem a Sobíňovem jsou blikače, jo? A co jsou prům závory otvírané ven, už vůbec nechápu. Ale jinak moc díky.
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 21. prosince 2005 - 19:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ty průmyslovky jsou jen 2 tyče a typ SSSR jsou ty jak maji každé světlo zvlášť na každé tubce,
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Středa, 21. prosince 2005 - 22:13:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě s těma Regionovama.Je vůbec na 238 nástupiště na nízkopodlažní vlaky?Nejsem si jist s Chrudimí.To by byla další investice pro tuhle trať.
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 23. prosince 2005 - 12:27:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad všichni: O nasazení něčeho schopnějšího než 810 jsem už psal před novým JŘ na kraj do Pardubic, odpovědí mi bylo, že to předají dál. A pak už se nikdo neobtěžoval ani odepsat. Jinak 22.12.: Vlak 5306 ve složení 810-010-810 lidí hromada (cca 80 až za Hlinsko), tak tady by něco lepšího bodlo. Chci totiž upozornit, že ač si uvádí kapacitu 010 jakou chtějí, v praxi je 35 lidí v 010 už docela nátřesk. Ono totiž když jsou v kabátech a zim. bundách, maj s sebou tašky apod, tak se maj co dělat někam narvat, páč tašky už se nahoru nevejdou a musej bejt na sedadlech. A ještě ke všemu skoro vždycky: Na 4kách sedí 2 lidi a na těch 6kách tak maximálně 4! Jakej magor by se sardinkoval podle míst k sezení, když to je jak pro dětičky. Udávaná kapacita 810/010 se hodí možná tak pro školní výlet, pro normální cestování ani náhodou, to je těch 35 lidí plný zuby!!!! Na tom je vidět, že papaláši vlakem nejezdí, páč kdyby jezdili, tak to viděj. Oni se řídí jen pofidérní oficiální kapacitou zablešený 810/010 a ta je jaksi pro dnešní dobu VYSOCE nadhodnocená!!! Pošlete petici, podepíšu. Jinak ta 843 slušný, určitě krok v před v kultuře cestování, jel jsem s tím hned druhý den a lidi čuměli, nevěřili tomu, že v ČR něco takovýho a hlavně v naších Bohem zapomenutých krajích něco takovýho vůbec existuje.:-) Dveře na tlačítka apod. :-) Ale chtělo by to návaznost v HB a ne 2 páry, ale 3.
1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.11.101.208
Odesláno Sobota, 24. prosince 2005 - 14:27:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemám čas to odpozorovat, ale může my někdo napsat na kterých vlacích jezdí 843? Popřípadně poslat oběhy těch 843?
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 24. prosince 2005 - 16:15:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To 1: Jen rychlíky 980-983.

A propos jakej je rozdíl ve spotřebě (nákladech) na 810-010-810 versus 854+Btn(2x?) versus brejlovec+3*něco zelenýho? Ví to někdo?
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 30. prosince 2005 - 21:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Octopus: Zkuste nadhodit tuto otázku v diskusích 810,854,750 třeba bude někdo reagovat. Mě samotného by to taky zajímalo
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Pondělí, 02. ledna 2006 - 18:40:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 16:00 příjezd rychlíku od Pardubic jsme tak 5min staly pred nadrazim v Hlinsku.Komplet zasnezene vyhybky,tak to vymetaly.Strašně mokrý sníh,vlak jel dost pomalu.Stála tam i fréza ze Žďárce.
Karkulka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 13:58:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S těma soupravama bych nepsal přímo na kraj, ale na ČD. A otravoval byhc je tak dlouho až by je to přestalo bavit a něco by s tím žačali dělat. Já jsem vloni psal jako obyčejný cestující o tom že jezdí mezi Svitavami a Poličkou pouze solo 810 a že je narvaná a ať s tím něco dělaj nebo že hodně lidí přejde z vlaku jinam. A... do 14 dnů byly na vlacích bafíky. Nevíte jaká je obsazenost víkendového "spěšňáku" do Poličky?
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 14:18:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska nedojel R981! Prej lehnul ve Žďárci, Asi v 10 hodin v Havl.Brodě ohlásily že vlak 981 nejede a že cestující do Jihlavy mají jet osobákem. Asi ve 12 hodin se v Brodě objevila souprava R981 ale jela asi jen strojně, složení: 843012+043+943+742047. Vypadalo to že 843 byla činná. To už je podruhý za tejden co měla 843 problémy. (naposled 29.12. jel R980+110min.)
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 17:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jde mi totiž o to, že funící a narvaná souprava 810-010-810 mi nepřijde o nic ekologičtější nežtřeba reko 854 s Btn. Podle mě spotřeba stejná, komfort nesrovnatelný. Tak ať si to pánové nahoře uvědoměj!!! Vzhledem k tomu, že 810 má motor z náklaďáku, tak nějakých 30l na 100km bere. Krát 2.:-) A 854 má prej tak kolem 80. A když jsou 810-010-810 narvaný, funěj, takže žerou jistě víc.
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 17:42:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Octopus: A kde by jsi chtěl ty 854ky vzít? Myslíš si, že je jinde nepotřebujou?:-)
noname
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.193.153
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 19:17:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem, kolik je na 810+010+810 potřeba strojvedoucích ?
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 19:58:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2
noname
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.193.153
Odesláno Úterý, 03. ledna 2006 - 23:12:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kolikpak ten druhý strojvedoucí stojí ?
(mzda, odvody, stravné, ošacení, vybavení, školení, příspěvky odborům, ...)
To se pak krajům nelze divit, že takovéhle pseudohospodaření nechtějí ČD a.s. proplácet.
Octopus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 00:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co berjlovec? V Brodě tam reznou u točny a kde nic, tu nic. A 2-3 vagony by se taky někde vzaly. Spotřeba by o tolik snad nevzrostla. A diky noname, ty strojvedoucí je taky potřeba započítat...zbytečný náklady, nehledě na to, že tím, že průvodčí neprojde v 1 mezist. úseku celý vlak, je tu potenciál pro černé pasažéry, který prostě průvodčí díky "přeskakování" ze škatulky do škatulky nestihne cvaknout.:-) Holt myslet by se mělo na všechno, ne jen na to, že 810 žere míň než brejlovec, to je dost krátkozraký.
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 10:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak konečně..... na R980 a pak zpět R983 brejle, ale číslo jsem nestih
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 15:26:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aspon jaka byla bvarva
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 16:55:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

byla to 750 ...asi 277 nebo 275
...a já se těšil na čtyřku
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 17:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se taky těšil na čtyřku ale přeci jen 750275-0. Ve Ždírci nad Doubravou foceno před chvílí:750275-0
Zdravím tě Portabohemica
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 17:46:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zdravím nazpět
butes
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.86.80
Odesláno Středa, 04. ledna 2006 - 23:56:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to že jel na R980 brejlovec?To je zas 843 kaputo?Nevíte jak bude dlouho jeszdit,kolik za sebou táhne zelených Bdt?
Mr. Mistoffelees
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Čtvrtek, 05. ledna 2006 - 06:08:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoj, hoj, velmi pjekné, sem zvědav jak dlouho tama 750 vyderžá, čím déle, tím lépěji...
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 7-2002
Odesláno Čtvrtek, 05. ledna 2006 - 13:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta 843ka vrcela, řekl bych, že to bylo jen kvůli sněhu.
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 10-2005
Odesláno Čtvrtek, 05. ledna 2006 - 14:40:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi to nebyla porucha 843, jen přípřež ta 843 normálně běžela,i fíra na ní byl. Dneska už R980/983 v normálu 943004?+043+843017. Škoda taky bych radši nějaké náhrady v podobě 754DKV Brno. Dneska kolem osmý ráno byla v Brodě místo 843+043 nějaká 850+050.
Sem jen zvědavej kdy se na naši trať podívá 850
Portabohemica
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 2-2004
Odesláno Čtvrtek, 05. ledna 2006 - 16:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to nevím,ale ve čtvrtek(myslím že to bylo 28.12.)jel na ňakym zvlastnim Pn odpoledne solo 714.204 HB do Ždirce a zpět s jedním vozem nevim co to vezl.není ta 714 náhodu nováčkem mezi lokomotivami v depu Pj HB
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 10-2005
Odesláno Čtvrtek, 05. ledna 2006 - 18:02:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No to asi bude nováček, společně se špagetama posunuje a posunuje snad tam vydrží. Foto v H.B.22.12.2005
714204
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 06. ledna 2006 - 10:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes R890/R893 jede rakev s okurkama
Karkulka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 09. ledna 2006 - 07:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemělo to být 980/983? No jinak je zajímavé, že v HB je opět turnusován brejlovec, ale je to asi poprvé co né na pardubickou trať, ale jen dva dny v týdnu, zato v neděli tuším na 14586(nejsem si jist) z Jihlavy do HB se soupravou BDs+Bmto.
471015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 6-2005
Odesláno Úterý, 10. ledna 2006 - 21:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná už to tu sem někdy někdo psal, ale po dlouhé době jsem jel po 238 a všiml jsem si, že už je snesená vlečka do Chrasti města a předělané žďárecké zhlaví v Chrasti.
Karkulka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 12:40:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel.
Josef Vendolský
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.235.120.107
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 12:42:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,
na září 2006 plánujeme fotoakci v rámci oslav 110. výročí trati Svitavy - Polička s lokomotivou 725.247. A tak zjišťujeme zda by o tuto akci byl zájem. Jednalo by se o jízdu v úseku Svitavy - Polička - Svitavy ( krásný lesní úsek, stoupání 25 promile ) se soupravou vozu Daa-k a 6-9 nákladních vozů. Jelikož nám SŽDC od 1.1.2006 zdražila cenu za dopravní cestu. Byla by cena za jízdenku cca 1000Kč při minimálním počtu účatníků 40-50. Bohužel. Prosím o případné rozšíření této informace, čím více platících fotografů by se sešlo tím nižší cena by mohla být. O odpovědi bych poprosil sem případně nejlepší by bylo asi na můj e-mail. Děkuji
alfa beta
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.11.101.185
Odesláno Středa, 11. ledna 2006 - 18:40:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na rychlíku do Hradce 843.015 + 043.007 + 043.006

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace