K-report
 

Archive through 18.březen 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » 714 » Archive through 18.březen 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18781
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2006 - 23:20:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viděl jsi ji, jak vypadá?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 656
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2006 - 23:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: já ji neviděl, nebyla by pro představu alespoň fotka? (či pár slov, nejlépe ale obojí)
http://karel-loko.wz.cz - web nejen o železnici
http://motovozy.vlaksim.com - Atlas motorových vozů Č(S)D
ICQ 264305638
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18789
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2006 - 23:58:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotka by možná i byla (ale já ji nemám)... Prostě docela splývala s okolo stojícími čmeláky . Na první pohled v ní i chybělo dost dílů, ale to je snad napravitelný stav. Stromečky z ní ale snad ještě žádné nerostly
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4505
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 07:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jestli se dokopu, hodim sem foto, jak vypadaly 714.201 a 202 pár let po vyrobení....
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Pépa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.80.83
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 08:24:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Loko 714 003 a 004 před přepravou.
Pépa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.80.83
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 08:40:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přátelé poradíte mě někdo jak velký obrázek se dá vkládat.Pořát mě to hází chybové hlášení.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 08:46:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neregistrovaný nemůže vkládat fotky.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18792
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 10:37:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přesně tak... Možno poslat na můj mail, já to sem pak klidně hodím
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 18801
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 11:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 627
Registrován: 5-2003
Odesláno Pátek, 20. ledna 2006 - 22:26:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměly utíkat z domu. Jak se dnes vede takovým 714.026 a 223 v Tišnově:



Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4515
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 21. ledna 2006 - 13:18:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tohle je depo vary 5.2/99

kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 1-2006
Odesláno Sobota, 21. ledna 2006 - 15:07:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jednou 714 003.
714 003
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2036
Registrován: 9-2002
Odesláno Pátek, 27. ledna 2006 - 01:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak sem koukal, že v depu v ČT najednou byli zlikvidované rámy z těch budoucích 714...čili 735.220, 143, 134, 218, 293 atd...přitom některé v ČT vubec nebyli nebo o tom nic nevim:-(

dle fotek nevypadá 714.003 tak zle...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 28. ledna 2006 - 16:04:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta 714 003 je pěkné překvaníčko

Co to stojí v Nymburce v depu za 714?jedna je tam za těma 771 121... a druhá je vzádu.6e by se zase po nějaké pauze vrátily do Nymburka?Nebo jsou tam na vyvazovačku
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 13:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde dřív jezdila 714.211? Jezdí tady v Jihlavě jako záloha místo brněnské 714.014. Má na kabině pořád napsáno DKV Ústí nad Labem.
Jest škoda každého stroje.
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.80.90.99
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 18:19:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jezdila v Chomoutově
brno
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.46.66
Odesláno Středa, 15. února 2006 - 06:53:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, pojem místo není zase tak přesný. Prostě jak Jihlava spadla pod Brod, tak se mašiny 714.014, 204 a 211 vzájemně střídají na postech v Brodě, v Jihlavě a třetí jako zaskakovací. Takže když je potřeba poslat stroj z Jihlavy na provozní ošetření, vymění se mašiny vzájemně v Dobroníně na Mn a tím dochází k výměně lokomotiv v Jihlavě.
Bobr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Sobota, 25. února 2006 - 14:31:44   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na vlaku 7408 Plzeň - Domažlice dnes byla nasazena 714 205 + 2 x 021.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 25. února 2006 - 15:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To snad neni pravidelné, nebo jo?
843 je nejlepší motorové hnací vozidlo ČD!!!
Bobr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.124.6
Odesláno Sobota, 25. února 2006 - 16:23:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nevím, ale slyšel jsem, že je nasazována často, hlavně o víkendech.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1086
Registrován: 10-2003
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 12:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj legaři,
moje přítelkyně si oblíbila tuto lokomotivní řadu. Jelikož vlakům vůbec nerozumím, zajímalo by mě, kde na netu jsou nějaké obrázky. A ještě, které jsou dislokované v Brně a jezdí na Horce (Tišnovce), případně, která z nich má nejlepší lak na případné foto pro ni.

Dík

Michal
Bramborovič Bramborson z brambistorovou regulací z Bramborova
Nesotoušská doprava
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4683
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 12:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lego je loko 704. tohle je veselá kráva :-) ale každej tomu asi řiká jinak :-)
fotky - zkus na spz.logout.cz
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Pepík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 14:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: V Tišnově jsou "lachtani" 714.006, 018, 019, 026, 220, 221, 222 a 223.

Asi nejlepší lak má 714.221 a 223.








ICQ: 235-851-953
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 10-2003
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 14:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pepíku dík, nemoh bys mi je poslat na mail ve větším? Stačí ty 714 221 a 714 223.

Já jim říkám LEGO. připomínají mě LEGO. Ale jak jsem psal výše, v mašinách se nevyznám.
Bramborovič Bramborson z brambistorovou regulací z Bramborova
Nesotoušská doprava
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 18:05:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Tvoje přítelkyně je šotouš?
železnice » http://lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno » http://tramvaj.wz.cz
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1093
Registrován: 10-2003
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 18:24:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: Každá přítelkyně železničního nadšence k tomu chtě nechtě přičichne a najde si svoji oblíbenou lokomotivní řadu. Já osobně se za Šotouše nepovažuji. Spíš si říkám Vláčkař. To je takový vývojový druh těsně nad Šotoušem
Bramborovič Bramborson z brambistorovou regulací z Bramborova
Nesotoušská doprava
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 526
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 19:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, i moje přítelkyně už pozná některé řady.

Add. Bobr - 714.205 jezdívala na trati 142, ne?

Přezdívky třeba - Lego malé 704, velké lego 708
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2117
Registrován: 9-2002
Odesláno Úterý, 28. února 2006 - 05:36:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aj moje bývalá přítelkyně poznávala i z dálky co je co, a oblíbeného měla nejvíce brejlovce, jak zvláštní:-)

Ale k věci:
714.221 je po požáru, koukal jsem na to, páč jsem ji odstavoval, to vypadalo jako od ventilátoru trakčáků, ale nevim co tam mohlo zahořet...zpředu je vidět ohořelý dekl, v současnosti je odstaven v severní hale depa Majlont...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4688
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 28. února 2006 - 07:20:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moje má oblíbenou zamráču bez tlumiče :-)
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 10-2003
Odesláno Úterý, 28. února 2006 - 15:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, přemýšleli jste, co se na lokomotivách líbí normálním lidem?

Proč jedna ráda ceckatou, jedna brejlovce a jiná lachtana?
Bramborovič Bramborson z brambistorovou regulací z Bramborova
Nesotoušská doprava
Tridvatri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 7-2002
Odesláno Úterý, 28. února 2006 - 18:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad 3260: nějaké fotky ,,lachtanů" najdeš i na tady teda pokud zrovna nebude výpadek:-(

na tvůj dotaz neodpovím, spíše naopak. Já mám občas problém popsat, proč se vláčky líbí mě, natož jiným

(Příspěvek editován uživatelem tridvatri únor 28, 2006)

(Příspěvek editován uživatelem tridvatri únor 28, 2006)
http://lokomotivy.fbi.cz
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2134
Registrován: 9-2002
Odesláno Středa, 01. března 2006 - 15:42:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V porovnání s jinými zěměmi světa máme nejhezčí lokomotivy si troufám tvrdit, možná proto i "normálním" lidem se líbí to a to...:-)
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 02. března 2006 - 14:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobo: moje má oblíbenou zamráču bez tlumiče
Kurňa ty máš kliku! Takovou bych taky chtěl.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1108
Registrován: 10-2003
Odesláno Čtvrtek, 02. března 2006 - 16:28:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslím, že každá žena, která si oblíbí vláčky je dobrá. Já na to měl zatím štěstí. Ale člověk si ženy vybírá, tak ňák k sobě, nebo néééééééééééé?
Bramborovič Bramborson z brambistorovou regulací z Bramborova
Nesotoušská doprava
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 02. března 2006 - 16:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: No právě!

Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4703
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 03. března 2006 - 07:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister - to víš, to dělá ten správnej zážitek z poslechu
bohužel u nás už moc příležitostí nebude...
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 03. března 2006 - 08:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo si jí budu muset předělat k obrazu svému...
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 05. března 2006 - 13:19:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve čtvrtek 2.3. na záloze v Jihlavě 714.014.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 06. března 2006 - 21:25:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pachtící se 714014 z Jihlavy města na hlavní nádraží.V pátek 3.3 kolem půl třetí. :-) :-)
Zdenál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 11-2005
Odesláno Sobota, 11. března 2006 - 17:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

714.221 je po požáru,
Zdravím všechny příznivce 714tek. Nevíte, jak to sní vypadá? Dlouho jsem ji neviděl. Díky za odp.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 11. března 2006 - 18:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vyhořel ventilátor TM + okolní věci, je v Majlontě v motorárně, opravuje se..
Jen se smějte, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp..
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1128
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 11. března 2006 - 19:43:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak je na tom 714 003 v Budějkách? Stále vybraná venku?

714 004 součastný dnešní stav

714 230? je to ona?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 20343
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 11. března 2006 - 21:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neposílala se ta 714 do Nbk?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1131
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 11. března 2006 - 21:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tam jiné nebyly, jen tyto dvě, to by musela být třeba už někde na laku, nebo ta 004 je 003 a mají to blbě na rámu napsané
Zdenál
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 11-2005
Odesláno Neděle, 12. března 2006 - 12:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian_reloaded
Děkuji za odpověď a doufám, že ji dají co nejdřív dohromady a že na ní nebude znát, že s ní něco bylo. Aby zůstala stále tak pěkná, jaká byla.
Gor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 13. března 2006 - 23:43:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevite nekdo, jestli ma nejaka 714 motor LIAZ M2 650(alias CKD 6 FZ T135(?)) a pripadne nejaka technicka data o tomto motoru? Diky.
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 14. března 2006 - 10:44:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

714 určitě ne, ty mají 1,2-ky, ani nevím o tom že by nějaké HV ČD mělo takový motor, nejlepší LIAZ co vím má 812 a to je 1,2 640SE (nevím teda co má 814).
Jen se smějte, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp..
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.54.2
Odesláno Úterý, 14. března 2006 - 11:33:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Motor Škoda Diesel 6 Z 135T měly z výroby první dvě sériové 714.003,714.004.Byla to licence motoru LIAZ M2,výkon 250 kW při 1800 ot/min.Po prvních sériových lok 003,004,měla následovat šestikusová série,zkušenosti z provozu a další okolnosti způsobily,že další lok.byly vyrobeny v odlišné verzi.
Gor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 15. března 2006 - 12:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian_reloaded: Vim, ze seriove provedeni 714 ma motory LIAZ M1.2C M640D. Co myslite tim slovem "nejlepsi"?

Apollo 17: Diky. Nevite jaxe motory M2 konstrukcne lisi od M1?
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 15. března 2006 - 18:04:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejlepší myslim jako nejlepší, nejmodernější, nejspolehlivější.
Jen se smějte, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp..
Gor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 15. března 2006 - 18:12:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kristian_reloaded: V cem konkretne je ML640SE modernejsi nez M(L)640D?
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 16. března 2006 - 10:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl jsem popisy všech motorů LIAZ použitých v HV, momentálně to z důvodů stěhování nemohu najít. Každopádně 640SE v 812 má nižší výkon (242 kW), za to je spolehlivější protože nejede pořád na krev jak na 714 a 843.
Jen se smějte, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp..
Apollo 17
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.54.2
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 08:28:19   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Každopádně 640SE v 812 má nižší výkon (242 kW), za to je spolehlivější protože nejede pořád na krev jak na 714 a 843.

A tím je nejlepší-až někdo ten motor stáhne na 200 kW bude ještě lepší.
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 12:04:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máte někdo fotku 714 001 z poslední doby? Četl sem že je provozní v Telči, podle lokostatistik ale byla neprovozní, jak to tedy je?
Kristian_reloaded
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 14:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byla neprovozní v Brně, jelikož místním "technikům" na to došla trpělivost to neustále ladit, po předání do Telče jezdí na místních výkonech tam. Stále však jedna hodina jízdy = jedna hodina údržby
Quidquid erit, superanda omnis fortuna forendo est.
Jen si točte, ale pozor, 29. končíme! :-)
Jaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 512
Registrován: 1-2004
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 15:02:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zderc, tak mi dneska v práci zdechla ludra 714.221 a ve středu večer 714.028...ale dojely sme aspoň na jeden motor, po pár minutách domlouvání
...s pozdravem Honza Toman
Standa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 15:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaman:
Jejda, kdepak se tu bereš? Severozápad zdraví Vysočinu!
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 17. března 2006 - 16:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

221 sem fotil včera v ZnS, chudák...
jel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.99.133.54
Odesláno Sobota, 18. března 2006 - 13:46:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Telč není Brno a tak je Milka 714.001 provozní, ale jezdí jen občas, protože je v pořadí až ta druhá, přednost má samozřejmě 714.016
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 18. března 2006 - 14:59:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kde se dá odfotit?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace