K-report
 

Archive through 27.únor 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Modely a modelářství » Papírové vystřihovánky » Staré archivy » Archive through 27.únor 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1490
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 13. února 2006 - 22:17:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Žabaři... Hele, to klobásní je fakt koupený přes ekohumus? A od Mercedesa na to nic neříkali (pokud ne, tak je to moc divný)???

Tlupa zcela nových starých karos...


...a soudruzi z Klemensdorfu někde udělali chybu...

...z čehož jednoznačně plyne, že bych se měl zbláznit a dát si pauzu (a kitekat), protože jinak se z toho definitivně zcvoknu...
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 5-2003
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 07:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

než se cvokneš, vyfoť mi ten taťkův motor ;-)
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 5-2003
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 09:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tohle asi znáte, vyšlo to kdysi v ABC. zmenšeno jako obvykle na 1:100...
PPS 12
PPS 12
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 5-2003
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 11:41:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že v ABC zavedli další měřítko modelů - 1:50 (http://www.iabc.cz/scripts/detail.php?id=8257). Nevím, proč neaplikovali velmi blízké a hlavně tradiční 1:43, že by se jim to nevešlo na stránku?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1492
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 21:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mazanov - ten UAZ není tatovo, ale strejdovo a navic jsem v sobotu zjistil, že auto už není - prostě odešel motor... Uvidíme, co dají armádní přebytky II.
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 14. února 2006 - 22:04:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

něco pro ty co mají v oblibě autobusy
http://www.trabi.me.cz/upload/6_5_631_9155/autobus.wmv
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 11-2005
Odesláno Středa, 15. února 2006 - 01:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

na stránky http://nasken-literatura.wz.cz/modely/ přidány vystřihovánky 4 vozu HZS měřítko 1:32 a 1:43, je to ze starších ABC a plus Déčko od ABC

Mazanov:
no jsem zvědav kdy je uvidím v měřítku 1:100
http://nasken-literatura.wz.cz/modely/
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 5-2003
Odesláno Středa, 15. února 2006 - 07:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petře, to není dobrá zpráva :-(
Noltha: konečně tu také někdo jiný nepíše o autobusech ;-) DVS12 a CAS32 už mám v 1:100 vytisknuté, ale počítám, že to bude chtít tak 3-4 dny na každou, což je zatím v nedohlednu :-/ za PP27.1 moc díky, tu jsem kdysi dělal a myslím, že kola nedodělal. a pak už jsem se k ní nikde nedostal. ale to RTHPéčko by bylo zajímavější :o)
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 11-2005
Odesláno Středa, 15. února 2006 - 09:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mazanov:
no ono já autobusy mužu tak asi jen v tom měřítku 1:100, a to ještě se to nesmí přehánět, jinak nejradši železniční modely, ale nebráním s i něčemu jinému, takže mám naskenované i nějaké další co mě zaujali, snad se mi to sem brzo podaří propašovat
http://nasken-literatura.wz.cz/modely/
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 15. února 2006 - 17:16:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby někdo z vás kupoval ABC a nepotřeboval ty vystřihovánky domů na Malé straně, co teď vychází, dejte mi vědět. Měl bych o ně zájem.
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
Happy_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 08:46:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mazanov:Prosimtě,neposlal bys mi toho Unimoga?Nemůžu ho stáhnout.A na mejl ten chlap neodpověděl(Ne,nejsem tupec.Nepsal semčesky ale anglicky)Můžeš připojit i ten tvuj UAZ
A co na to Jan Tleskač???

Honil jsem tramvaj,hodil jsem tlamu
tramvaj mi ujela,já chytil se za hlavu
Přijela další tramvaj a elesáci naběhli
Holema mě přerazili a ještě mě předběhli


Důchodci=LS(elesáci) LS=lovci sedaček
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 5-2003
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 08:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, já mu psal pro jistotu španělsky a odpověděl ;-)
Happy_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 09:27:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak španělsky neumim.Ale dík za něj
A co na to Jan Tleskač???

Honil jsem tramvaj,hodil jsem tlamu
tramvaj mi ujela,já chytil se za hlavu
Přijela další tramvaj a elesáci naběhli
Holema mě přerazili a ještě mě předběhli


Důchodci=LS(elesáci) LS=lovci sedaček
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1722
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 13:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro kolegu mazanova...

Silně nesympatičtí jsou mi: Škoda Electric a Karosa, Vysoké Mýto za neférové jednání při výběrovém řízení na dodávku nových vozidel do Chomutova
Mazanov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 5-2003
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 13:43:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmmm, mě chybí na KarC734 HZS ČD už domalovat jen majáky, vytisknout a slepit, ale už několik dní jsem se na to nedostal :-(
7tr4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 6-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 14:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: jsou už ty tvoje citára k dostání?
Schotousch stirbt nicht !!!!

trolejbusykladno.wz.cz
Freekey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 18:23:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějak mi ten odkaz http://nasken-literatura.wz.cz/modely/ nefunguje
Chci kvalitni IDS, ktery prinasi cestujicimu nove moznosti, ne nove problemy a starosti
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 18:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: V pozadi na tej fotke som zbadal vlečku Sanosa bol by niekde k dostaniu?
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Bumbác
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.95.195
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 19:03:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je ke stažení na webu steve xodiak poprubujete part II
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 19:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bumbác: Možeš sem dat odkaz???(link)
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
7tr4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 6-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 21:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jéžiš Bumbáci, ty jseš fakt debil, jasně, že je. Stačí si to pořádně prohlídnout.
Schotousch stirbt nicht !!!!

trolejbusykladno.wz.cz
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 21:33:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ste všetci taky mudry ale čo keby ste mi tu dali link na tu stranku
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1723
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 21:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

7tr4: Citara k dostání momentálně nejsou, pořád s tím nejsem spokojen, ale jde už jen o detaily. Plus jsem nějak nepochopil, proč je bumbác debil.
Peto: http://steve-xodiak.mysteria.cz
Aktuální přehled: autobusů Citaro
Silně nesympatičtí jsou mi: Škoda Electric a Karosa, Vysoké Mýto za neférové jednání při výběrovém řízení na dodávku nových vozidel do Chomutova
7tr4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 6-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 22:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když on se ptá, jestli je ten sanos tam ke stažení.
Schotousch stirbt nicht !!!!

trolejbusykladno.wz.cz
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 22:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: Ďakujem.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1724
Registrován: 12-2004
Odesláno Pátek, 17. února 2006 - 22:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nět, to se ptal tady Peto, on pouze říkal, že je na steve.xodiak... To spíš ty si to špatně pochopil.
Peto: Není zač ;)
Silně nesympatičtí jsou mi: Škoda Electric a Karosa, Vysoké Mýto za neférové jednání při výběrovém řízení na dodávku nových vozidel do Chomutova
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 19826
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 00:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, zklidněte se!
Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 1-2005
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 11:28:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: poznal jsem jenom Citaro 18 DPÚK a 15 DPT a samozřejmě německé záchranářské. Zbytek nemám ponětí, nemohl bys zde nastínit komu patří (originál, ne modely :-) ).
České Nezávislé Dopravní Sdružení
_________________________________________________________________

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.

Jak se cestující chová k řidiči, tak se řidič chová k němu.
Jak se řidič chová k cestujícímu, chová se cestující k němu. Jednoduchá rovnice! ;)
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1726
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 14:28:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://diskuse.mhdcr.biz/download.php?id=469 - zprava:
O530G - DPÚK
O530L - DP Teplice
O530S - ČSAD ČB - MHD Písek
O530Ü - DP Ústí nad Labem
O530S - Hotliner, 1074
O530Ü - Feuerwehr München
Silně nesympatičtí jsou mi: Škoda Electric a Karosa, Vysoké Mýto za neférové jednání při výběrovém řízení na dodávku nových vozidel do Chomutova
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 17:41:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomáši, jedna technická připomínka - je sice hezký, že ta fotka je velká a je na ní vidět všecko, ale neškodilo by pro ty, co se připojujou přes modem (v tuto chvíli třeba pro mě) ji trochu zdrcnout - mohlo by stačit tak 800×600 px a velikostně ±120 kB.

4all - nechcete taky už konečně zahodit wokenní Malování a přejít na podstatně pokročilejší vektorovou grafiku???
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1727
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 18:19:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://diskuse.mhdcr.biz/download.php?id=489 - doufám, že bude stačit. Oproti předchozím je přidán jeden autobus bez provozovatele.

ad Vektorová grafika - nemám patřičné softwarové vybavení + mi PC fabčí, jak když nefabčí.
Silně nesympatičtí jsou mi: Škoda Electric a Karosa, Vysoké Mýto za neférové jednání při výběrovém řízení na dodávku nových vozidel do Chomutova
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1500
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 18:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co máž za configuraci? Já taky nemám žádnej extra stroj a robí mi to dobre...
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 1-2005
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 19:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: A hergot, DPmÚL. . Kde soudruzi z DPmÚL v roce 97 udělali chybu, když nám to tu zacitybusovali...
České Nezávislé Dopravní Sdružení
_________________________________________________________________

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.

Jak se cestující chová k řidiči, tak se řidič chová k němu.
Jak se řidič chová k cestujícímu, chová se cestující k němu. Jednoduchá rovnice! ;)
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 11-2005
Odesláno Sobota, 18. února 2006 - 19:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Freekey:
no mě taky nefungujou, a ani se na ně nejsem schopen přihlásit, to vypadá jako by mi je zrušili, ale vubec nic mi nenapsali ani email, tak netuším čím to muže být
Freekey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 19. února 2006 - 10:59:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nemohl bys mi to poslat meilem - je pod nickem. Nedivim se, ze ti to zrusili, pokud vystavujes autorsky chranenej obsah tak to tak delaji. Az mi posles email, poradim ti co s tim.

diky
Chci kvalitni IDS, ktery prinasi cestujicimu nove moznosti, ne nove problemy a starosti
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 7-2005
Odesláno Pondělí, 20. února 2006 - 19:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, nemá tady někdo zájem o vystřihovánku trolejbusu Škoda 14Tr?

http://aukro.cz/show_item.php?item=86561112
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1502
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 20. února 2006 - 20:11:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemá. Máme origoš...
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1505
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 01:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


těsně před dokončením... 1:45...
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
9_tr_ht_26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 07:42:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kdo nemá origoš, má ji aspoň oskenovanou. Já jsem jí lepil a vypadala velice podivně. Taková zbastlená, docela by mě zajímalo podle čeho ji autor kreslil. Tak jsem ji nakonec někomu daroval.
Petr_K: Nádhera!!!! Tvoje modely mám nejradši, jsou fakt na úrovni. A navíc tvoje modely jsou jediné, které lepím i přesto, že mají měřítko 1:87 (já radši preferuji měřítka větší) protože fakt stojí za to.
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak jediné co se proti tomu dá dělat. (Jára Cimrman)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1506
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 10:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

exML28 - Ta vystřihovánka z abc je kreslená podle druhýho prototypu
Druhý prototyp 14Tr za svého působení v ML jako č. 23,
i když se mi na její kresbě leccos nelíbí (oba prototypy nebyly tak baňaté jako sériové vozy, spíš byly víc škatuloidní - a oba se mi nelíbily).
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Otto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 6-2004
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 11:27:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

náhodou to byly pěkný skleníky - tam muselo bejt světla...
oTTo --->>> www.vmodels.wz.cz
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 15:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peter k: Mohol by si mi poslat na mail originál tu fotku prototypu 14Tr?
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 1-2005
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 16:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_k: Pěkné Citárko, jako by se teď s těmi Citary roztrhl pytel... (že, Tzv)
Šotouš je taky člověk, i když na to nevypadá.
Kdyby škola začala hořet, tak bych ještě přikládal!!!
Nové stránky o pardubické MHD
Onvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 16:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr K: Dik za nabidku /viz pha busy/.
Stahnul sem si ze zvedavosti tvoje Karosy a mel bych par nesrovnalosti, ktery mne bijou do oci.
Pripousti se konstruktivni kritika ?
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 16:43:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě k té vystřihovánce 14Tr: Teď už se to rozhodně nehodí koupit, protože jak jsem se díval, tak je už za 80Kč!!! To nechápu, protože já ji koupil v antikvariátu za 2Kč a byly to dokonce 2 kusy.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1508
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 17:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OnVo, jistěže se objektivní a konstruktivní kritika (i konstrukční, je tam kopa kravin) připouští (aneb plácat si můžeš, co chceš ), JENŽE ty korozy, co jsou na webu, jsou už poněkud překonané (nová a úplně jiná technologie kreslení) a spousta věcí může být jinak... Proto prosím na mail, pokud možno i s grafickým vyjádřením, co tam kde je blbě.
Ale kecy o tom, že druhý dekl na pravé straně je o 0,000002589 mm kratší neberu!!!
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
Onvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 17:59:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no kdyby jen dekl... Tam sou uplny seky v rozmerech a pomerech oken apod.
Treba C744 je uplne nekde jinde.
Jenze kdyz ti napisu, co vsechno se vsim souvisi, tak bys to musel predelat vsechno. Tak Tvuj postoj neni moc pozitivni, tak radeji nic. Kouknul sem na to ciste ze zvedavosti.
Onvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 18:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, pokud je na webu nejaka odpadova stara verze, pak vse beru zpet a jiz nadale nezasahuju :-)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1509
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 21. února 2006 - 18:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale proč ne... spíš esli máš příslušné všecky rozměry někde pokopě (nebo lépe na výkresu), tak neváhej a pošli.
Ein Volk, ein Kaiser, ein Dampf, eine Spur, eine Kupplung!
9_tr_ht_26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 23. února 2006 - 10:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V aukci, kde je nabízený model 14 tr (viz. výše) mě zaujala vystřihovánka "mlékárenský vůz". Vypadá to že je to něco staršího, nemá ji náhodou někdo oskenovanou?

Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak jediné co se proti tomu dá dělat. (Jára Cimrman)
Happy_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 7-2005
Odesláno Čtvrtek, 23. února 2006 - 12:20:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9 trht26:Ta vyšla v Reedici v ABC tušim někdy vloni
A co na to Jan Tleskač???

K3R-NT=Postrach Plzně

Důchodci=LS(elesáci) (LS=lovci sedaček)
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1227
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 23. února 2006 - 14:01:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to ABC 12 nebo 13, co vyšlo v roce 2004...
Šotouš je taky člověk, i když na to nevypadá.
Kdyby škola začala hořet, tak bych ještě přikládal!!!
Nové stránky o pardubické MHD
Rotraincz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 1-2004
Odesláno Pátek, 24. února 2006 - 00:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pratele, nemate nekdo v elektronicke podobe Boveru a Tatru 111 z ABC. Vymenim ;-)
David_pecina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 11-2003
Odesláno Pátek, 24. února 2006 - 11:13:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

rotrainz: boveru mám já . d.pecina@quick.cz
Všichni jsou blázni, jenom já jsem tramvaj T3.
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 9-2005
Odesláno Sobota, 25. února 2006 - 19:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco málo fotek z dnešního Papírového království Brno na http://www.minibox.webz.cz/brno_2006.html
www.minibox.webz.cz

ICQ 262 816 345
vasek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.75.214.99
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 11:58:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lidi nema nekdo naskenovane miniboxi a je ochoten je odprodat dik
vasek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.75.214.99
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 12:05:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lidi mam
model skoda favorit tak pokud ma nekdo zajem poslu je to meritko 1.24 poslu treba pres icq cislo je 247-166-830 dik}
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 12:33:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vasek: Neni to ten z ABC?
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Stranka(Košicka sekcia) mojich dobrich kamošov http://kosice.ustecketramvaje.com/
Stranka o simTr jedneho mojho dobreho kamoša http://www.mhd24.ic.cz/index.php?c=4
Bumbác
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.242.95.195
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 13:54:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_k:proč na tvý stránce steve xodiak poprubujte part II nefunguje odkaz na model Favorita a Formana??Když na to kliknu objeví se tam ten podělanej webzdarma.cz že prej soubor neni nalezen
vasek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.75.214.99
Odesláno Pondělí, 27. února 2006 - 15:23:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ne tento favorit neni z casopisu ABC

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace