K-report
 

Archiv do 18.října 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 18.října 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 13:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Tommas: to je výzva k atentátu ? :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg: Toho Brňáka by byla škoda.
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:05:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chudák paní, musela ji včera přejet tramvaj - v OSTRAVĚ!!!!!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:40:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajoncz :
A nedá si říct a nedá si řict. Z hlediska lekařského posouzení bych to tipoval na docela komplikovaný přechod organismu do pubertálního stavu. Ale za pár roku až ti bude osmnáct nebo devatenáct, zjistiš, že je lepší používat k myšlení mozek než emoce. Chce to prostě jen pár roku času.

Můžu potvrdit. Brňaka jsem viděl před hodinou u Elektry slusně obsazený pasažéry.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 868
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 14:46:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martins: kašli na něj, umí jen provokovat :-) a 18 už mu je přes půl roku takže puberta zasáhla trochu pozdě :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Porubák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.10.2
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:07:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale pravda!!!
přečtěte si prosím vás tohle: MHD - BOJOVÁ FRONTA NEBO SLUŽBA LIDU ? děkuji!
Prouza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 4-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:23:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Porubák: Přečetl jsem. Je to fakt strašné. Ode dneška se budu bát jezdit MHD.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Zajoncz: zase mimo mísu, nějak nevím jak se to váže k jakémukoliv tématu, řekl bych že podobných rádobyvtipných článku prakticky na jakékoliv téma lze na netu najít spousty, stačí si vybrat nějaké téma od politiky, přes policii, zdravotnictví atd......
Pokud tohle jsou všechny příběhy co se dají posbírat po Praze za posledních pár let tak potom se ani tak cestovat MHD nebojím. Někde jsem viděl kdysi stránku o leteckých neštěstích a jejich příčinách, tam jsem se alespoň trochu pobavil ale to na co jsi tu dal link nic moc
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 513
Registrován: 10-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes viděna 50 z 269 na Josefa Kotase

 
Dnes jsem viděl Bulwu s vajíčkem na d-12 na zastávce Ředitelství Vítkovic
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Eh???
Uniklo mi něco nebo když ste nasraní, píšete automaticky mi?

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1581
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 15:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré odpoledne:

Hostname pro adresu 85.135.10.2, ze které nám píše Porubák, je miklan.kumi.cz, takže pokud se podíváme na: http://www.kumi.cz/kontakt.php3, zjistíme, že jde o:

KUMI ELECTRONIC spol. s r.o.
J.Šámala 914
725 25
Ostrava - Polanka
Telefonní číslo :
Faxové číslo :
Servisní středisko :

Informace :
Servis :
Objednávky :


+420 596 931 021
+420 596 931 021
+420 777 887 311

kumi (zavináč) kumi (tečka) cz
servis (zavináč) kumi (tečka) cz
objednavky (zavináč) kumi (tečka)cz


Kontaktní osoby :

Milan Kubín :
Mobil :
E-mail :
Ředitel společnosti
+420 603 887 311
m.kubin (zavináč) kumi (tečka) cz

Adam Gibala :
Mobil :
E-mail :
Výroba - servis
+420 604 273 818
a.gibala (zavináč) kumi (tečka) cz

Milan Pavlíček :
Mobil :
E-mail :
Zahraniční styk
+420 603 592 122
m.pavlicek (zavináč) kumi (tečka) cz


Provozovna:

Adresa :
Janovská 333 725 25 Ostrava - Polanka

Provozní doba prodejny :
Po až Pá : 9:00 - 17:00
So a Ne : zavřeno


Bankovní spojení :
číslo účtu :
Expandia a.s. Praha
645259001/2400


IČO :
25397486
DIČ :
390-25397486


Kdopak je z Polanky...????
FRANTIŠEK RINGHOFFER III. (1844-1909)
Nar.22.11.1844. Arm.důst., 1866 vyzn. v prusko-rak. válce. 1873 převzal podnik, vyráběl žel.vozy a tramvaje. Výroba zařízení pro cukrovary, pivovary. Ve Vel.Popovicích postavil pivovar/lihovar. Vl. zámky v Kamenici a Štiříně. Zv. poslancem čes.zem.sněmu, císař Fr.Josef I. 1892 jmenoval doživ.členem Panské sněmovny. Zemř.23.07.1909=65 let.
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:00:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OSTRAVAK - 50+269 TED NA VODARNE.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:10:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

k prispevku zajonce,no ja nevim.vsichni vime ze prazaci maji trochu jiny postoj k praci nez mi(2 roky jsem tam pracoval za 154,50h/kc.ale dyl jsem to nevydrzel a pracuji opet v ov za 72,20h/kc)protoze pracovat sam a za ostatni to proste nejde.ale taky si myslim ze i ridic tramvaje ci metra a autobusu v praze neni k.k.t a neprejede nekoho naschval aby ukojil sve nejake potreby-i kdyz vlastne toho bezdaka jak zapalily?no treba mu chtel vypalit vsi a nejak se to rozhorelo,no nevim,ale taki to tam s nema nemaji lehke,je to tam maras. na tom karlaku to byl mazec,ale kazdy kdo byl v praze nekolik dni a pouzival mhd,tak musi uznat ze byt ridicem povrchove dopravy jak tam tram.a busy nazyvaji neni vubec sranda.a to myslim musite uznat bez debat.ale najde se par ignorantu co jsou proste debilove a delaji si co chcou a to je taky vsude.muj kolega z prace rad rikava(pracujeme v pustkovci v obch.sfere)kdyz buch rozesival po svete debily,pouzival pritom 2 prsty asi jako kdyz solis nebo pepris,ale nad pustkovcem to bral po hrstach-viz.caganova.timto se omlouvam obyvatelum pustkovce,ale opravdu tak zdementele duchodce sem jeste nikde nevidel.
Zmatkař
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

přátelé,vůz 744 ,který byl určen k prodeji ,se bohužel neprodal nebyl o něj zájem a to jen za cca80tis.a pomalu končí v kontejneru rozpalovat se bude během příštiho týdne,ale už dnes mu chybí motory a další výzbroj
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:38:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pustkovec : vůbec mně neleze do hlavy proč je to proboha samostatný obvod? Ať si vezmou příklad ze Slezské Ostravy, která pojímá Muglinov, Hladnov, Heřmanice, Kunčice...

Paní starostka mluví o demokracii ale asi jí nedochází že ta tlupa důchodců v Pustkovci brutálně komplikuje život ostatním racionálně uvažujícím Pustkovečanům ale hlavně zbytku Poruby, potažmo Ostravy!
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:50:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako/ Cyklous 1015 s 1016 na 2/206.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Cain
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.106.232
Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 16:50:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu mít laický dotaz? Ráno jsem do školy jel 50tkou (poprvé se mi ta cesta líbila :-) )a na křižovatce Českobratrské s Nádražní řidič vší silou tahal za nějaké lano v kabině. Předpokládám že to bylo kvůli křížění trolejbusového a tramvajového vedení, ale mohl by mi to někdo vysvětlit fundovaněji? Děkuju
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 17:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako/ Nestalo se neco v centru? 17:12 HptBhf dojezd 1509 a 1507 tesne za sebou, obe d-2, 1509 okamzite zpet.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2627
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:17:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdechlá 758 (včera odpoledne):
 
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1582
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:20:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: Co se jí stalo?

Jinak 782-755 dnes na d-1, pokud se dobře pamatuju, je to ta vykolejená souprava u ČEZ arény, když řidič domíchávače z Dolního Benešova neuměl uplatnit pravidlo pro odbočení doleva a soupravu vykolejil...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 275
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:25:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer,

Potvrzuji: 1301+301 na 12/407 (protože kolem 18 h viděna ve svinově na d-17).

Souprava Brňáka po 18 h viděna Hulváky -> Svinov.

Cain: Taky bych se chtěl do školy vozit třeba 25 nebo 528 . Pokusil jsem se nakreslit problém, kvůli kterého musí řidič stahovat pantograf u starých vozů při průjezdu křížením s trolejbusovým vedením. Ale je to taky jen moje odpozorovaná domněnka:
 
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3644
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:26:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Souprava u ČEZ Areny měla ev.č. 785+761.
P.S.: Kdybyses kouknul na mé stránky, tak to tam mám. Klesá mi návštěvnost, tak dělám reklamu.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1583
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:36:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Aha, tak co ten záplatovaný bílý flek na pravém předním líčku...??? Nebo že bych se přehlídl v číslech vozů...???? Čelní vůz měl každopádně velké BUSE...

Návštěvnost Ti klesá proto, že se flákáš učením na maturitu, místo abys denně aktualizoval... To je pak jasné, že když čtenáři v jistém časovém úseku nevidí aktualizace, už je to nemotivuje refreshovat Tvé stránky 4x za den...

A až budeš na dopravce v Pardubicích, budeš mít ještě méně času na aktualizace...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V centru nebyl problém. Zdržení 1509 mělo trochu jiné jmenovatele - železniční přejezd na ulici Ruské a 50+269 která si to trajdala před ním. Zrovna jsem se vracel 1045 (d-13) do Vyškovic a absolvoval jsem menší prostoj u závor a tak jsem viděl celé procesí 4 tramvajových souprav v čele s 50+269 jak se rozjíždí po projetí nákladního vlaku.
Mmch, 1509 asi měla pech i na cestě zpátky, cca v 17:45 viděna na zastávce Zábřeh vodárna jak stanicuje společně s 1507.

Jinak 782 jezdí mám ten dojem s 774. 755 je reklamní vůz Chiquita.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:50:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska ráno jsem našel ve sběru propagační materiály ODS pro Ovu jih a v sekci doprava tam stojí:
,, ... Vybudujeme nové silniční napojení z ulice Plzeňská na ulici Pavlova, ... Prioritou ve veřejné dopravě je pro nás přímé tramvajové spojení Dubina - Výškovice. ..."
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1584
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 19:57:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák, Martins: Tak beru zpět. Marná sláva, paměť je děravá a tahal jsem kočárek, takže jsem si nemohl zapsat do poznámkového bločku, který nosím pro tyto příležitosti při sobě...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2628
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím co se tam stalo. Jel jsem kolem a už byl stažen pantograf a lidi vystupovali. Asi se něco stalo po nášlapu při odjezdu ze zastávky.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:15:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejednalo se náhodou o tu včerejší srážku s chodcem ? Místo a přibližný čas by pasovalo. Odpoledne jsem v d-17 slyšel rozhovor dvou ženských, jedna druhé říkala, že prý se jednalo jen o štouchnutí a paní nakonec odešla po svých.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Tommas: zvláštní, tež jsem u přítelkyně našel leták ODS ale u kolonky Doprava jsem zahlédl jen "zvýšíme počet parkovacích míst" takže nevím :-)
Já se těším na wi-fi.
PS: Příme propojení Dubina-Výškovice už tu bylo a řekl bych že se těžce neujalo, ač mám raději tramvajky tak tohle bych nechal na busy.

Ad Zajoncz: to se pleteš když jsme nasrani nepíšeme Tobě, ale zdá se mi zbytečné dělat tady šaškárny s přezdívkami takže píšu Tobě protože Ty jsi psal zde a jestli jsi zrovna ZajoncZ nebo Porubák to je jedno, jaksi Tvůj sloh je jednoznačný a jak Ti Pako napsal Porubák je taky z Polanky a to by byla trošku náhoda. :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:20:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAD za d-1 u minimetra copak je Silesia
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:24:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Důvod ke stahování sběrače u starých vozů na trolejbusovém trolejovém křížení je spíš opatrnost, nic by se nemělo stát, protože výřez pro trolejbusovou trolej je poměrně úzký a staré uhlíky jsou naopak širší než ty nové na T3. Tam jsou sice dva, ale jsou odpružené, takže kdyby se měl jeden z nich zaklínit, už by se to dávno stalo a přednostně by musel mít problémy nový úzký uhlík.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: těch papírů byla hromada, tak jsem vytáhl, který vypadal největší a četl u snídaně .
Přímé spojení Dubina - Výškovice bych asi taky nechal plavat, ale třeba Dubina - ÚMOb Jih - Rodimcevova - Obch. centrum - ... by nebylo špatné, protože dostat se nějak kultivovaně (nikoliv s přestupem u ÚMOb jih a hlavně a-Z1) z Dubiny ke Kauflandu a do Shopping parku je téměř nemožné a leckoho to od cesty odradí.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:38:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Tommas: tak at se udělá přímák Dubina-Moravská-kpt. Vajdy-Obchodní centrum a kam pak dál? Martinov a když to bude zajímavé tak výhledově uvažovat o udělání kolejového propojení s ulicí Rodinnou (ale tam stojí barák).
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD: Bahno: Holt, pokud se Ti normální obyvatelé Pustkovce chtějí svezt lokálkou, tak musí počkat až ta banda "krykalanďáků" otravných, se vším nesouhlasících odejde na Slezskou. Nejideálnější by bylo udělat v Pustkovci referendum..pokud se rozhodnou, že nechtějí tramvaj, proč jim ji nutit?? Postaví se něco smysluplnějšího...
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 5-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 20:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to už by snad bylo rychlejší Dubina - ÚMOb jih - Most Mládeže (dole) - otočka na Nádraží Vítkovice - Rodimcevova - Obch. centrum - a dál třeba po d-2 jako její posila nebo po d-13, která by se tím nahradila.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3645
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 21:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: No jo no. Pak budu muset stránky nejspíše někomu předat.
Všichni ostatní: Nevymýšlejte přímé tram. spojení Dubina - Zábřeh v dnešních trasách. Pamatujete ještě na bývalou d-6, která jezdila více než sporadicky?
Silesia: Broušení kolejí na Moravské.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 21:46:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se koukám na mapu a přemýšlím o vedení autobusových linek (kdyby se podařilo napojit Hošťálkovice/Lhotku na najezd). Určitě by bodlo spojení Hošťálkovice-Nová Ves vodárna, je to opravdu záhul cestovat přes přívoz.

Ad Ostravak: Spojení Dubina-Výškovice je mrtvé ale spojení k Obchodnímu centru by se docela vyplatilo (osobně bych tam odklonil d-12) problém je ža tam není kolejová spojka.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3646
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 21:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: 12? Panebože. Doufám, že tě tady nebude brát nikdo vážně. Máš možná pravdu v tom, že d-12 je v úseku Most Mládeže - Dolní na nic, ale část St. Zábřehu by tak stratila spojení s centrem a jízdní doba Dubina - Vítkovice by se prodloužila asi o 7 minut. Tzn., že by došlo k přelivu cestujících na d-3.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 17. října 2006 - 22:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hezký večer
spojení Výškovice Dubina by stálo za zvážení. Osobně si pamatuju jednu výluku kdy cosi z výšek (asi d-6 skoro jistě) bylo spojeno s d-14 úžasné spojení. Domů a tramvají. Byl jsem z toho tehdy docela u vytržení, ikdyž to bylo jen na 14 dní.
No jenže jak to realizovat?
Snad jedině něco trasovat Výškovice - OC- Horymírova- Dolní - Úmob Jih- Dubina (Dubina SPar){popřípadě poliklinika Nádraží Vít.)
ostravak díky za info. Já viděl jen první kurz náhrady za d-1 a opodál stojící d-1 (KT8D5.RN1) a dispečink a vydivočené lidi.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 6-2002


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 07:41:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno.

Stran propojení Výškovice-Zábřeh, vodárna-Rodimcevova-ÚMOb... Jak zde za ty cca 4 roky, co to tady sleduju, asi 5x zaznělo, o tom propojení se rámcově uvažuje už cca 25 let... Jenže... Majitel domu na konci ul. Rodinná nedá souhlas s odprodejem/věcným břemenem výběžku zahrady pro vložení kolejového trojúhelníku tak, aby tram mohla odbočit za mostem ve směru od nemocnice doprava na ÚMOb. Druhá alternativa je využít zaslepeného úseku ulice Pavlovova, tam ale nelze napojit na trať po Plzeňské, jelikož je tam připojovací pruh nájezdu od Rudné. Jediné řešení by bylo vést to nějak cik-cak tak, aby se napojení provedlo až za napojovacím pruhem, ale to už je zase blízko křižovatky u ÚMOb... Pak ještě existuje šílený nápad, že by se most rozšířil do boku tak, že by ve střední části vznikla proluka, kudy by tramvaj vyjela bezkolizně se silnicí... Drahé.

RESUME: Toho bus spojení se asi nezbavíme.
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 07:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Silesia: a nepleteš si to s d-6 tak 5let zpátky? Ona jezdila tak pravidelně a často že jsi si myslel že je to nějaká výluka. Jak říkám, není to efektivní, a-31,a-41,a-61 popř a-77 zabezpečí byť s přestupem tuto relaci rychleji a efektivněji. Nemůžeš udělat dostatečně rychlé spojení tramvají (dokud se nedá najet od kpt. Vajdy na Rodinnou) a i kdyby to tak bylo musely by se hodně seškrtat busy protože by to zůstalo nevyužito.

ad Ostravak: co to kecaš že bylo broušení kolejí na Moravské???
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 12:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JAN SIRC / 50+269 JE ZROVNA NA SVINOVE SMER PORUBA
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Středa, 18. října 2006 - 12:57:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jan sirc:ja ju vydel chvilu pred tebu,jela od zabrezskeho kuflendu po d7.ale vypada hrozne jak je oblepena temi idioty z cssd.zajimave.jezdi tramvaji a do pustkovce ji nechcou,břulini jedni.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 13:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

yryk: Ale nepletete si náhodou hrušky s jablky??? Jestli jsem to dobře pochopil, tramvaje do Pustkovce nechce ODS, a na 50 je ČSSD, což je opoziční strana.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1586
Registrován: 6-2002


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 13:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Vlado_msts: To nechce místní starostka. V tomto případě pletete hrušky, jablka a švestky dokupy... To není o politické preferenci některé ze stran, ale o osobních kvalitách dané dámy...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 13:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Vlado_msts: tak yryka jednoduše oprav, ČSSD omezují dotace na MHD z čehož vyplývá rušení spojů a prodloužení intervalů a sami se vozí tramvaji.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3648
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 13:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Nějak se mi popletla Vítkovická s Moravskou.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 13:41:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: popletlo popletlo a chudak Silesia mě ještě v noci budí SMSkami ,že ty tvrdíš něco jiného. Važ svá slova, lidi Ti nějak moc věří
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Zabij bobra, zachraň strom
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 960
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 14:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak vidím, tak fotky z broušení ještě žádné? To jsem snad nebyl jediný, kdo u toho okouněl, ne? A v čem je tato bruska lepší, než "čertová"?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 15:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: jednoznačně výkonem,to co oni vybrousí za jednu noc to by čert dělal týden.
www.helax.cz dance music radio
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 16:00:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak pokud vím, když dojde ke zranění nebo usmrcení osob je vždy zahájeno trestní stíhání kvůli PODEZŘENÍ z nějakého činu. Pak se buď zastaví nebo obviní. Pokud mám dobré informace tak podle svědků osobák zastavoval na 10metrech a tramvaj neměla šanci zastavit.

Včera jsem viděl oficiálni normu jak má vypadat přechod, přes silnici klasicky zebra, přes koleje nápis PŘEDNOST TRAM vždy čitelná ze strany přicházení ke koleji. Už se řeší jak to že tak přechody nejsou značeny a počítám že se brzy přeznačování dočkáme.
www.helax.cz dance music radio
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Středa, 18. října 2006 - 17:53:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jabka hrusky pomerance asvestky,to je proste jedno,caganova je krava i kdyby tam byly melouny
mayg-diky
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Středa, 18. října 2006 - 18:19:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ciste teoreticky.kdyz nastoupi novy zamestnanec do dpo na tramvaje a udela vsechny testy ...a je prijat,musi si udelat zacvik na vsechny typy tramvaji,ze?teda aspon na to co vozovna potrebuje.a hystoricka t2 je rada t,musi se na ni delat specialní zacvik jako na dalsi druh vozidla,nebo uz na ni plati zacvik jako na historicke vozidlo?
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 18:21:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pravda, omlouvám se a beru zpět svá neuvážená slova.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 18:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

yryk: každé vozidlo má svůj zácvik, tedy i T2. Myslím si že řidič, který T2 nikdy neřídil,nic o ní neví a umí jezdit s T3 a dalšími, tak by s T2 ani neodjel. Nedejbože kdyby byly T2 ve dvojčeti. Jinak dneska dělají v kurzu všechny typy tramvají kromě ASTRA a TRIO, ty se potom dodělávají na provozovně. Rovněž zvlášť je oprávnění na RSP3, kde ho má jen pár řidičů.
www.helax.cz dance music radio
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Středa, 18. října 2006 - 18:37:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a na vany se dela taki normalne v kurzu?a co je na t2 takoveho tezkeho?teda podle me lajka nic moc?ile jsem laik a necham se poucit.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 19:00:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak, včera se brousilo, tudíž cestou na nákup... (jak by řekl Ostravák)
 
 

 
 

 
 
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 963
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 19:02:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...a ještě taková perlička (schválně, kde je chyba?)
787 na (asi) d-11 (včera ráno)
 

a 1500 na d-1 (večer, míjení s brusem)
 
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3649
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 19:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Jeje. Busečka nám nějak nejedou.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 18. října 2006 - 19:14:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

yryk: VarioLF je v podstatě stejná jako T3 europulse, takže na to nebyli školení ani řidiči. Trojwana už je jiná, tam už zaškolení musí být.

T2 nejvíc odlišnosti v ovládání, řídící panel tzv "klavír" dal zabrat i šoférům co s nima ještě běžně v provozu jezdili ale třeba ne tak často. Způsob startování byl u T2+T2 odlišný oproti T3, rovněž všelijaké "nouzové jízdy" se prováděli úplně jinak než u T3. Samozřejmě technika jízdy byla v podstatě stejná, navíc jen bezpečnostní šlapka. Osobně jsem měl tyto vozy docela rád, hlavně v létě, v zimě raději T3. Co mi nepřirostlo k srdci byly T2R, joj hodně krabiček cigaret mě to stálo abych dostal na noční T3 :o))
www.helax.cz dance music radio

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace