K-report
 

Archiv do 05.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 05.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 20:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: foto 1. někde na d-5? foto 2. Hlučínská, nefotil jsi ji kolem 18:15?V 18:20 jsem ji viděl jet z hlučínské a v 19:02 stála na semaforu u Kotvy směr OC.

Tommas: s kým pak jsi to stál na frýdlantech kolem půl 4?

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...:-)))
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3719
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 20:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trollin:
foto 1: před splítkou za Hranečníkem, foto 2: Hlučínská
Fotil jsem ji kolem 18:15.
Tommas stál na Frýdlantech s Vladem MSTS.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 21:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: tím prvním fotem jsem si nebyl jist, díky za opravu.
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...:-)))
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 10-2002


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 22:11:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Trollin také sem fotil kolem 15:30 na nam. Republiky
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 22:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potvrzuji, že dneska jsem s Tommasem byl, ať to nemáte jenom "z druhé ruky". :-)
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 22:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer,

taky přispěju svoji troškou z dnešního dne:

 
 
 
 
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 22:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pako: byl bych překvapen že by to pomohlo až tak výrazně, no pro klid duše mi dneska vyšlo přejet na HLN 2x.

Prouza: určitě se broušení nedá takhle objednat, ale proč nevyhovět a nezajet na HLN, je to kritická oblast pro spád listí a stejně bych tam jel. V zásadě platí že se jezdí na místech která jsou známá nadměrným spádem listí. Ale za dva dny co jsem s 8204 jezdil jsem kromě "zahrady" projel všechny úseky minimálně 1x a ujel přes 200km. Z čeho jsem velmi potešen tak je absolutní nadšení mezi řidiči a vozovenskými, brus opravdu uvítali s nadšením a tvrdili že ty dva dny broušení jdou poznat. Kéž by se podařilo a brus mohl jezdit i nadále, je to opravdu dobrý pomocník.

ad jízdní řád brusu: ne není, záleží na řidiči, většinou z praxe víme kde je broušení potřeba.
www.helax.cz dance music radio
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 930
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 23:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Denny: v pondělí končím v 17:30 na 17. listopadu potřeboval bych hodit na Hlučínskou (ty d-8 jsou strašně plné) a pak hodit přítelkyni na Josefa Kotase, nějaké to listí se po cestě najde , ne konec srandy :-) , a když si to tedy všichni tak pochvalují proč nevyjede i čert? To se to tak liší?
Jinak ja jsem tě zahledl včera na svinově, a i kluci co tu mají fotky ani z jedné není vidět že by se brousilo, to neodlétavají jískry?
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 23:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg: čert pokud brousí tak jezdí rychlostí cca 5km/hod což v běžném provozu nelze (technologie broušení 8608 je úplně jiná než u 8204). 8204 brousí v rychlosti cca 30-40km/hod a to pouze tím že jsou brusné kameny přitlačeny ke koleji a jízdou vozu jedou po koleji. (8608 - kameny se točí a navíc se dá nastavit jejich sklon). Od 8204 moc jiskry nelítají,ale když je tma tak jdou docela vidět. Jinak je ještě další vysvětlení, u 8204 se přes kříže a výhybky kameny zvedají takže i na splítce i na Míráku, tam všude je v blízkosti nějaké křížení a kameny byly nahoře.
www.helax.cz dance music radio
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 23:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na fotkách sice žádné jiskry nejsou, ale když jsme fotili Dennyho s brusem na frýdlantských mostech, jiskry jsme viděli.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 03. listopadu 2006 - 23:59:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A taky si dovolím přiložit sem jednu fotku. :-D V rámci možností mého oblíbeného simulátoru. A taky v rámci možností umístit sem větší obrázek, v životní velikosti je zde: http://mhd-msts.ic.cz/Nahledy/T3-8204.jpg
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1017
Registrován: 6-2002


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 06:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je zimní období, takže 8608 má metlu. Drátěnými kartáči se kolejnice brousit nedají...
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 8-2002


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 07:41:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také jsem včera viděl brousící vůz... Byli jsme na pivu v Nashvillu a kamarádi, kteří neměli potuchy, co to je zač, si mysleli (asi podle žluté barvy a oranžových majáčků), že se jedná o pivní pohotovost . Vzhledem k tomu, že po projetí 8204 se rapidně zlepšilo zásobování našeho stolu tímto mokem, těžko se mi pak vysvětlovalo, že se jedná opravdu o brousící vůz...
(sorry za OT)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 08:49:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Gakon: tak to je pěkné, to si mě pobavil
www.helax.cz dance music radio
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 10-2003


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 11:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado_msts: je někde ke stažení ta 8204? A Vůbec kdy budeš aktualizovat Ostravskou síť? :-))
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3721
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 11:36:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 1251: No mě se zdá, že jsem ji v unifiku už viděl a zdálo se mi na ní něco divné. Ale toho, že už není červená, ale modrá jsem si nevšiml .
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 9-2006


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 14:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

775 NA D-3 PRAVE NA HRABUVCE KOSTEL SKLOUZLA TAK, ZE PREJELA ZASTAVKU A SKONCILA V PODJEZDU. TO SE MI JESTE NESTALO. OSTRAVAK
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3722
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 16:50:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Vřesinské jsem vyfotil 1251 a všiml jsem si špatně nahraného BUSE. Opět byla nahrána data pro T3. Z toho vyplývá, že TRIO má též 5segmentové čelní BUSE jako Astra. Nikoliv 4segmentové jak mi říkla Haki.
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 3-2006
Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 18:17:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mohl by tu někdo fundovaný prosím napsat podrobnosti o chystané změně, že autobusy ze Suchardovy budou jezdit až na Plynárny? děkuji
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 18:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Tak to musel být nepříjemný zážitek.
P.S. Nedlužíš mi něco?
MHD v Ostravě - nové CD, 300 fotografií, aktuality, vozový park, vypravenost. Objednávat můžete na http://www.mhdaktualne.net

Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3723
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 18:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák: Ani né tak nepříjemný jako zajímavý. Dlužím. Nevadí, když pošlu zítra?
Bahno: No ještě se neví jestli to bude nebo ne.

(Příspěvek byl editován uživatelem Ostravák.)
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 11-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 18:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostrávák: V pohodě. No nevím, představ si, že chceš vystoupit a skončíš v tunelu...
Jak se myslí, že budou jezdit na Plynárny? Jako služebně na odstavení? To je přece blbost, byly by to kilometry navíc, a k tomu kde by na Plynárnách bylo místo?
MHD v Ostravě - nové CD, 300 fotografií, aktuality, vozový park, vypravenost. Objednávat můžete na http://www.mhdaktualne.net

Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3724
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 18:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosák: Budou, budou. Nech se překvapit. Píšu mail.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
xyz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 19:18:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč to někdo nenapíše jak by to mělo vypadat,pořád se tu píšou jen blbosti.
Koleje Poruba
Neregistrovaný host
Odeslán z: 158.196.48.137
Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 20:45:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to bude se stavbou tramvajové trati od křižovatky Opavská/17.listopadu na Duhu a dál. Je vůbec rozhodnuto, že se to bude stavět? A nepadnou té trati za oběť stromy na 17. listopadu? Samozřejmě se na tramvaje u pustkoveckého kostela a na Duze velice těším, bude to příjemné oživení této spící části města, zvláště takový průjezd trojwany kolem pustkoveckého kostela bude působivý. Já budu stát na opačném svahu a
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 21:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosímvás, nevíte tady někdo, jak přesně je dlouhá střecha u vozu T3??? Díky.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 931
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 21:58:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: jako člověk od kterého je linka a-34 druhám domovem by mě taky zajímalo to stěma plnárnama, pokud něco víš ale nechceš říct tak pošli mail.

Viděl někdo dneska čerty? Mimochdem 8002+8602 by při velké zimě taky vyjet???
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Izzy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 22:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravak: ono by byla velka skoda cpat do prostoru kterym disponuje Astra/Trio klasicke 4segmentovky...autobusove 5segmentace sou pro tyto vozy idealni kdyz uz na ne maji pripravena cela...i
Chceš-li uskutečnit své sny, probuď se!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3726
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 22:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Izzy: No mě to bylo taky divné s těmi 4segmenty, ale věřil jsem informovanějším.

(Příspěvek byl editován uživatelem ostravák.)
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 04. listopadu 2006 - 23:54:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1) TRIO - asi jsme při psaní myslel na něco jiného

2) čert 8002+8602 již nevyjede, skončila mu technická a již pro zastaralost nemůže vyjet, pouze se teď opravuje a snažíme se ať je mu udělen oficiální povolení k jízdě, ale bude plužit jen ve vozovně Poruba. Pokud ho chcete vidět venku, snad někdy, protože je to historické vozidlo a při nějakých jízdách se objeví venku

3) nevíte co se dělo na 7? 7/204 při jízdě do vozovny měla zpoždění 25 minut

4) Všechny autobusy z vozovny TB a ul. Suchardovy se budou točit a mít stání na ul. Valchařské, podél starých kolejí. Pouze linky č. 52 a 67 pojedou na Plynárny (integrovaná s TRAM) s cestujícími. Ostatní režijně.

ad XYZ: ty se stydíš, stále jako anonym ..... já totiž anonymům neodpovídám, pokud někdo má dotaz, proč se za něj stydět. ? ? ? ?
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 893
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 08:28:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: I 52?? já myslel že jenom 67 juhůůů :-)
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 10:22:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže odstranění busů ze Suchardovy je už víceméně oficiální? To jsem velmi rád, protože vyjet s IGK z brány toho skladového areálu na Suchardové je víc než jen o hubu..
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 10:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Haki:
a-52 a a-67, to asi proto že to jezdí jen na jaře v úterý. Škoda, byla by to hezká přestupní zastávka na a-34. A kdyby se prajzobusy přestěhovali na Plynárny pak už by to byl docela dobrý důvod zkrátit tu d-8 jak tu semtam někdo plácne.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 10:52:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Myslíš, že by šel uveřejnit ceník kurzovného autoškoly u DPO?
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:00:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: dovolím si oponovat, jedna linka na Hl.n. z Poruby by bít měla
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 3-2006
Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:02:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pročpak nebudou na Plynárnách stát ostatní autobusy, když už tam jedou? Byla by to nádherná přestupová zastávka na tramvaje směrem do centra...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3728
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: No nevím, jestli by tam měla "bít" jedna linka z Poruby, když Porubáci mají blíže Svinov.
Bahno: Myslím, že tam busy nebudou stát kvůli zdržování. Ve špičku je na Muglince plno a busy brzdí samy sebe.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aby pak nedošlo k postupnému útlumu a ukončení tramvají na Plynárnách a dál už jen busy...

Opět se přesvědčuji, jak skvělou MHD máme. Při změně jízdních řádů jsou cestující informováni alespoň den předem (ne jako v jistém východočeském městě, kde týden po změně v trasách linek, není na zastávkovém označníku linka uvedena, alespoň, že jízdní řád této linky tam byl po dvou dnech platnosti dosazen). Celková úroveň je o nějaký ten řád výš. Ještě se chci zeptat, jak to vypadá s čipovkami, jsou zavrhnuty, nebo pozastaveny, nebo se jich můžeme v brzké době dočkat?
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3730
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: No doufám, že čipovky už jsou zavrhnuty. Já nic takového nechci.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:33:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlas s Ostravakem, čipovky ne. Minule jsem uvažoval že bych měl napsat na kodis, když už jsem se zůčasnil ankety že by bylo dobré kdybych viděl nějaké to vyhodnocení. Nechcete tam někdo napsat (třeba Ty Ostravaku, už maš takovy provařený xicht :-) ) pokud ne tak po troše přemlování snad napíšu.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3731
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč já . Přemlouvám, přemlouvám. Už je to trocha přemlouvání?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:43:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože Tě všichni už znají :-)
Když já tak nerad někam píšu.

to Pako: včera jsem se v rámci čekání na a-34 svezl Muglinovská-Hlavní nádraží-Muglinovská s 1256 a řeknu Ti máš pravdu, hluk je to famozní.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 11:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: Dovolim si oponovat, spojeni Poruba-hlavni je naprosto zbytecne. Vsechny vlaky projizdejici hlavnim stoji i na Svinove, na ktery je to z Poruby vyrazne blize. Vyjimkou jsou vlaky na Frydek, ktere ale zase vsechny stoji na nadrazi Stred, kam je to z Poruby taky blize.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 12:19:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dobrá dobrá, já měl na mysli právě 323 ale s tím středem jsi mě doběh.
Jsem prostě asi lenivý
Jinak čipovky NE je to hnus at žije nekonečný počet jízd po zóně nechci žádné omezení...To už by bylo na generální stávku.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Marťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 13:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ze Sadu jezdí do Poruby taky busy, takže se může 8 zkrátit.
lika: nerozumím ani slovo, ten člověk to psal asi pod nátlakem někoho, kdo mu přiložil ke krku nůž či co. Takové příspěvky a další na ně navazující právě dělají v téhle diskuzi bordel.
ICQ: 276 305 846
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jenkiho je mnohem víc než tady vidět v Olmu :-(
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2316
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:22:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1. neprobíráte tady nic pro mne
2. "Bo neni čas p**o :-)"
3. Mám dost starostí s :
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 938
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jenki: tak povez jake maš starosti, možna Ti pomužem
Jinak blíží se Vánoce, takže kdyby jsi pustil nějakou hezkou fotku jako darek taky by nebylo špatne :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:31:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenki: ale ale, copak to tam máme?
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...:-)))
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všem: Čipovky bych zrušil hned a všude. Zdá se mi, že je to zbytečnost.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 15:47:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hoši, soráč za zpoždění, nějak dlouho mi ten příspěvek trvalo napsat, a tak jste postoupili o kousek dále.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 16:55:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Plynárny: Kdyby tam měli stát všechny busy, kt. končí na SBN (vč. l.č.49 a 54) tak to by tam byl pěkný humáč . Ale myslím si, že taková l.č.34 místo l.č.52 by byla vhodnější, ale i tak se lidem z Petřkovic bude lépe přestupovat na tramvaj...
A jak to bude teda s busy l.č.49 a 54, které vyjíždějí z Vozovny? (pokud Hakiho výrokem "Všechny autobusy z vozovny TB a ul. Suchardovy se budou točit a mít stání na ul. Valchařské" byly míněny i tyto dvě linky.)

Chystají se ještě nějaké další změny od prosince?

čipovkám!!!
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stejně by mě zajímala realizace otáčení busů v tamních končinách, přijet by mohli snad jen po Suchardově, Nádražní (vystupní tram), Valchařská ,ale jak se otočí nevim nevim. Stejně se mi nelíbi ty jalové kilometry.

to Ostravak: obměkčil jsi moje srdce a napsal jsem na kodis ohledně čipovek, odpovíli napíšu to sem, jen doufám, že takových co tam dneska napsali nebude moc :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Mayg: To by mě taky zajímalo, jak to bude realizováno. Doufám, že ty busy nepojedou po Nádražní až po ulici Bieblovou a odtud na Poděbradovou a Valchařskou... to by byl mazec.

(Příspěvek byl editován uživatelem gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 941
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:12:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Gakon: to by hrozit nemělo, vždyť by to popíralo tendenci vyhodit smradlave busy s centra. Každopádně mi mapa ukazuje že Bieblova není průjezdná takže nejblíž až 30.dubna což nehrozí. Vidím to tak že zatočí na valchařskou a potom se otočí na tom trojúhelníku na konci.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3733
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Přesně tak.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 882
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:18:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám právě před sebou mapu, kde ta Bieblova průjezdná je..., ale asi to tak bude, že se na Valchařské někde otočí...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:20:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Seš blázen, tam se nevleze ani jeden kloubák z 68, nebo 2 klasické krátké. No, bude to tam stejně hodně zajímavé.

Jinak, čipovky DO ŠROTU}, ale to už jsem myslím psal.

(Příspěvek byl editován uživatelem Koďas.)
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 8-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mayg: Máš recht, ta Bieblova průjezdná není (podle letecké mapy na seznam.cz)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2317
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 05. listopadu 2006 - 17:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg : jestli mi chcete pomoct, tak mi sežeňte pár osob splňujících následující kritéria :

1. schopnost pochopit jak funguje tramvaj
2. schopnost samostatného hledání v elektroschématech i v drátech na voze
3. práce na PC i trošku víc, než jen psaní ve Wordu
4. schopnost samostatně se domluvit anglicky
5. schopnost dostat víza do USA (žádný bývalý ilegál apod.)
6. schopnost pracovat když je třeba i od nevidím do nevidím, samozřejmě za patřičnou odměnu
7. ŘP sk. B
8. (výhodné, ale nepovinné) zdravotní způsobilost k získání ŘP na tramvaj

Nástup ihned!!!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace