K-report
 

Archiv do 10.listopadu 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 10.listopadu 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 14:37:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hezké odpoledne, v souvislosti s tím, jak jsem se včera toulal po venku mi vyvstala jedna otázka. Jak často opakuje dispečink výzvu k topení (pokud vůbec), nebo si tu teplotu řidiči nějak hlídají.
včera
7/2 stabilně klepe kosu
3/1 klepal jsem kosu
7/5 takřka v téže chvíli jako 7/1 topila jak o život (což bylo v tu chvíli moc fajn, protože bunda byla promoklá na kost)
12/1 mmch v čele T3 řady 7xx taky příjemě vyhřátá
tak kdo si to vlastně určí kdy bude cestujicí mrznout a kdy ne.

ad Gakon Why not, problém je najít místo a čas schopný pro všechny.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 16:42:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes jsem se byl podrobit psychotestum na ridice tramvaji a mam to,ale s tim sem nelezu.dnes byl do vozovny na valniku privezen velky solarisy trol.pak tam byl jeden zajimavy ukaz:velky sor cely v zelenem nateru a obojzivelnik podle toho co jsem zaslechnul jel tankovat,ponevadz pojede do dehylova.co tam bude asi delat?jinak v jedne z uceben je na zemi polozen ovladaci panel z T2.nedalo mi to a musel jsem si pomackat i kdyz ostatni na me koukali jak na vola.no holt tu se pozna kdo chce mit jen praci a kdo chce spojit praci z hoby,ze?
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 16:46:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a davam borisovi za pravdu,ten ovladaci panel T2 ma fakticky necitelne stitky,kdybych to nemel odpozorovane z provozu,tak ani nevim co mackam.mohl by mi nekdo prozradit ze ktere T3 je ta cvicna kabina ridice v ucebne 101?predem diky.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 6-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 19:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta cvičná T3 je prostě udělaná z toho, co bylo po ruce. Nejsem si ale jistý, jestli náhodou pár věcí nebylo použito z likvidované 1008.
Ten panel T2 je z 696, jen tak mimochodem. Kdo se na to ale naučí hrát, už to nikdy nezapomene. Já sám jsem nikdy nejezdil, ale klidně vyjmenuju všechny spínače a kontrolky i o půlnoci, včetně několika vozů, kde byly odlišnosti.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 21:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky bych chtěl být řidičem tramvají, ale na to si musím ještě nějaký ten rok počkat.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Danek2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.109.196
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 21:39:04   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V učebně číslo 101 jsem "žil" se svými kolegy zhruba tři měsíce, když jsem absolvoval kurz na řidiče tramvají. Oba dva panely nezůstaly bez povšimnutí... Takřka každou přestávku jsme "jezdili" s té trojkou ...
Danek2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.109.196
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 21:42:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

yryk: A kolik Vás tam bylo celkem? A kolik lidí prošlo? A kdy bude kurz? Na kterou vozovnu se hlásíte? Já když jsem byl na psychotestech, tak nás tam bylo 10 lidí + 1 řidič a prošli jsme 2 + ten řidič
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 21:42:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Boris: tak to se ti divím. Já bych s T2 taky mohl jezdit po slepu, ale prsty dávám spíše po paměti, nikoliv na druhý, čtvrtý a další čudlík. Prostě položím ruce a samy prsty se mi roztáhnou po "klávesnici".
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 729
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 21:46:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Yryk: ty jsi zaměstanancem DP? Pokud vím, kurz teď žádný z venku neprobíhá, pouze jsou tam 3 lidé, 1 x vozovenský z Poruby a 2x dílenští z ÚDM
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 22:00:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bylo nas tam 2 na autobusy,jeden autobusak na preskouseni a 4 na tramvaje.kurz by mel byt v lednu,ale dal to nechcu rozpyplavat,zasveceni vi jak to na tramvajich chodi.nezrobyl to akorat jeden na autobusy-ctverecky ale sam nevim kdy bude otevreny ten kurs,bylo receno v lednu.
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 22:04:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vlado ja na to cekal 5 let,ale z toho jsem jednou nezrobil ctverecky,ale rikam kdo to z venku skousel,urcite vi jak to se dostat na tramvaje chodi.co ten novy zeleny trolejbus,vi o tom nekdo?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3741
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 22:09:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem vywebil změny od 10.12.
http://mhd-ostrava.ic.cz/zmeny_10_12_2006.htm
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 07. listopadu 2006 - 22:20:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Yryk: já myslel, že již v kurzu jsi. O tom zeleném trolejbuse se píše ve Zpravodaji, dnes vyšel. Jsou to vozy do Kaunasu.
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 09:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na T3 796 se asi vyskytla technická závada (?) a tak se ráno vezla za soupravou T3G 1040+1039 na návštěvu Martinova.



Jedno foto ze včerejšího broušení a v hlavní roli 8204.

 
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 11:33:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martins: Ostrava je plná šotoušů to je děs, tak jsem se těšil že zde zveřejním video projíždějící 1040+1039+796 a kouknu a ty už tu maš fotku achjo, večer to tu uploadnu, ze školy mi to nejde :-(
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 5-2004


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 12:56:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg :
Dokud po sobě nešlapeme a naše suita není zvěčněna na polovině snímků druhých, tak se o přemnožení ještě nedá mluvit . Neklesej na mysli, ta fotka je stejně jen taková ilustrační (děkuji tímto křivákům, protože 1040+1039 jsem ještě vyfocenou neměl), a video tomu dodá daleko výstižnější tvář.

Že bych zaspal dobu ?


Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 953
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 13:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martins: takže pseudomobilvideo je zde.
Chyba není ve Vašich příjmačích ,ale v řidiči soupravy který projel příliš rychle na můj mobil, eventualně je chyba v mojem mobilu který snímal příliš pomalu na řidiče soupravy, jak se to veme :-)
Zvláštní je že v téhle době (8:20-30) chodím přes Vodárnu 3x týdně a už jsem tam viděl zajímavé věci, někdy mi připádá že v téhle době se křiváci probouzejí a jdou se projet na návštěvu do poruby (co si pamatuju tak nedávno tam jela 1318 jako služebka, předtím 1015 jako služebka....)

Jinak co se Ti nelíbí na té a-38, neschledávám tam žádnou zvláštnost.

PS: včera jezdil na d-10 nějaký porubský progress a na druhém vozu měl služební jízda :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 13:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: No na te ceduli by nebylo nic az tak divneho. Ale nevsiml jsem si, ze by do Bartovic polozili koleje a udelali z a-38 d-38...

A poslali tam T3...


Nebo se pletu?

(Příspěvek byl editován uživatelem adams.)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 27288
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 15:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins:
Tohle v Ově nevedete? :-) (Našly by se jistě i „hustší”. :-O)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 17:44:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Valchařská : stejně nechápu, proč tam a-52 a a-67 můžou zastavovat a a-49 a a-54 ne...prostě mi to neleze do hlavy
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 898
Registrován: 8-2002


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 18:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Bahno: Snížila by se propustnost té zastávky..., už to tady bylo řečeno.

(Příspěvek byl editován uživatelem Gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 19:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi, nevíte někdo, proč nefungují tyto stránky? http://www.dpo.cz
Zmatkař
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2006
Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 19:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mayg: křiváci jsou vzhůru už od 6:00 ale zkušebky se povolují od 8 takže do té doby lítají po vozovně
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1637
Registrován: 6-2002


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 19:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer.

Ad Koďas:
Server nenalezen
Firefox nemůže nalézt server www.dpo.cz.
* Zkontrolujte, zda je adresa napsána správně a neobsahuje chyby jako
ww.server.cz místo www.server.cz
* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení vašeho počítače.
* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.

Osobně bych řekl, že server prostě klekl...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Dog
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 10-2006


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 20:30:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Ano, včera jsem s tím progressem na d-10 jel, byl to zadní vůz. Vepředu a na boku SLUŽEBNÍ JÍZDA, vzadu číslo 17. Uvnitř svítilo 17 Služební jízda a příští zastávka Poruba vozovna. Čas na Mypolu 1:00, označovalo to na jízdenky samozřejmě blbosti.

Bahno: A kde bys ty lidi, kteří by čekali na 49 a 54 umístil? Vždyť tam není ani zábradlí ! To by byl brzo nějaký smrťák.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 20:41:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dog: ja ho viděl odpoledne na Plynárnách když najížděl na kurz a na zadním Buse měl d-10 což je zvláštní, měl jsem spíš dojem že nejede komunikace mezi vozy což se neshoduje s Tvým pozorováním.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Bahno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 20:43:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dog : zajdi si někdy na všechna stanoviště zastávek Muglinovská a Sad Boženy Němcové...horší už to být nemůže

na Plynárnách směrem na Muglinovskou zas tak moc lidí nenastupuje, na ostrůvek by se tak lidi vešli a jestli se to tam nezavedlo kvůli zabrádlí tak
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 21:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MArtins: moc pěkné fotčky a to jako fakt.

všichni server asi padl, no to jsme si asi všchni chtěli přečíst zpravodaje

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 10-2002


Odesláno Středa, 08. listopadu 2006 - 21:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Koďas a Pako stránky DPO fungují normalně
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 955
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 13:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jelikož tu nikdo nepíše tak nějaké informace pro případné dnešní nahaněče:
745 na d-12
747 na d-13
7614 umřela na a-37 na NVV už ráno
Na plynárnách se něco kope na zastávce, skoro bych řekl že se prodlužuje.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1638
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 13:43:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré odpoledne.

Dnes dopoledne docela slušný lom kolejnice před rozjezdovou výhybkou u hulvácké smyčky. Dispečerská výzva k opatrné jízdě. Navařovali ještě před 10:00.

Na 8/107 dnes řádil osamocený dělník v dopravě. Paradoxně jsem za celou jízdu nezaznamenal jediného černého pasanta...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 14:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes viděna 1211 jako služební jízda v cca 13:35 na Třebovické, asi směr ÚDM. Co s ní celou dobu je? Od zimy jsem jí viděl až teď.
Šalina FOREVER!!
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 14:19:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ne sluzebni,ale skusebni a jela smer vozovna
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 15:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ne ''Skušební'', ale Zkušební Sorry, viděl jsem jen znak DPO na zadním BUSE, tak jsem z toho vydedukoval služebku
Šalina FOREVER!!
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 15:57:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ja se omlouvam vsem jazykofilum.ja jsem stal na semaforu v aute.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 16:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A obdobně odpoledne lom kolejnice kolem 15:30 opravován u SME...
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 16:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dodo: Včera nějak nejely, vůbec nikde (Explorer, Firefox a opera), dnes už je to v pohodě.
Boris: Pročítal jsem si archiv K-Reportu. Ke dni 11.10.2006 - Bylo by možno, abych ti s tou údržbou vozů pomohl?
Yryk: Nechceš se zaregistrovat, když už jsi tu tak často?
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 17:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes bylo dvojče 901+905 degradováno mezi vozy běžného provozu. Zítra bude do šlechtického stavu "Kyjovických" vozů povýšen kloubák č. 810 a to namontováním automatu na jízdenky. Důvod je prostý. Na kursu 5/402 ode dnes je již K2 po celý den.
yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 17:45:41   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevite nekdo kdy asi bude zpravodaj na webu at tam porad nelezu a nejsem sklaman ze nic.dekuji
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 956
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 18:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Yryk: zpravodaj bude na webu tehdy až budeš mít pocit že ho má každý řidič v kabině, pruměrné zpoždění je měsíc od vydání toho tištěného :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1639
Registrován: 6-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 18:29:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý podvečer...

Dnes v 9:45 na NVV zaznamenán superb táty Františka řízený tátou Františkem... To si DPO zase nevede tak špatně...

Co takhle povýšit do šlechtického stavu i tento vůz? Automat na jízdenky by mu slušel...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 19:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer všem, je prosím vás průchozí bývalá tramvajová trať do Klimnkovic v úseku Zelenina - Horní Polanka? Děkuji.
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 19:50:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě něco, dnes byla na d-3 souprava T6 Copak tam delala??
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3745
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 19:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Nebyla K2, šoupli tam soupravu T6. Nemáš fotku?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 959
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 20:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Koďas: koukni na gisova.mmo.cz , už jsem dlouho kolem nejel ale na území Polanky jsou zahrádky a kolem zeleniny se naposled stavěla dálnice, tež bych si to někdy prošel ale myslím že to bude problém.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 20:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sem si všimlů že a-56 (některé vozy) už hlásí "Hlučín autobusové nádraží" ale na BUSE je pořád stanoviště..
P.S. hlasí to hrozně potichu
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 899
Registrován: 8-2002


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 21:03:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a já jsem si všiml (včera), se už hlásí zastávka "Nákladní" místo ARALu.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 09. listopadu 2006 - 21:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Mno, mohlo by se to takhle objevovat častěji Bohužel foto nemám, foťák zůstal doma
Šalina FOREVER!!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1640
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 07:29:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno,

včera na 3/408 dopo souprava T3...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 07:32:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v 7:10 vyjela z Poruby avia na cisteni kolejovych zlabu. Fotte. Kodas.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 09:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hezke rá8no, včera, teda dneska okolo 0:50 viděna nějaká karosa ze znakem DPO a na buse Dubina co to sakra bylo,profičela kolem Hulvácké a za nedlouho totéž vyjelo u Hotel Bělský les. Docela divná trasa i kdyby jako náhrada.
Noční spoje d-7,d-18,d-19 jely jak měly, takže stanovisko s náhradou dostalo postupem jízdy vážnou trhlinu

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 09:40:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Silesia: Rozvoz řidičů ze šichty služebním spojem???
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 11:28:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

žeby žeby? a to se dělá? hm no tož mě mohli přibrat byl bych doma dřív.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protže ho do školy nic nedoveze a nebo hůř do toho co by ho tam dovezlo se porstě nevleze..
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 12:02:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: takových nočních svozů je strašně hodně!! Ale jen pro zaměstnance!!
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 14:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg (příspěvek 959): Tak jsem se konečně dostal na to http://gisova.mmo.cz a pod dálnicí je to zatím ještě průchozí, a nejspíš i bude, bo tam vede docela dlouhý most.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 14:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Silesia: JJ, svozak, respektive v tomto pripade "rozvozak".

All: Dnes rano jsem mel moznost mezi vodarnou a Svinovem slyset zvenci jedno dvojce T6, konkretne to, ktere ma vzadu 1137. Poledni podvozek mlatil jak svina, asi kvalitne obuty.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 14:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: 1137 má ten podvozek vážně nějaký divný, dneska jsem tím jel. Kromě toho hrozného rachotu to ještě v zatáčkách děsně skřípe. Nepřeju ti ten zážitek a lituju tě, že tak blízko bydlíš.
Spion_v_terenu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 9-2006


Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 14:48:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NORTON> 1401 NA D8,V 14:35 Z NAM.REP.,SMER VRESINSKA.NA D11 O CCA 5MIN.DRIVE 1319,SMER ZABREH.
Automatický robot přeposílající emaily z spionvterenu@seznam.cz do této diskusní skupiny. Verze 1.0
yryk-yryk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.14.10
Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 15:03:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zpravodaj se rozdaval ridicum uz 19,10,2006 na skoleni ridicu v porube
Yryk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 10. listopadu 2006 - 15:49:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prosim bude v sobotu 1401 na d17?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace