K-report
 

Archiv do 08.prosince 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 08.prosince 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1684
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 00:00:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák:

Ty jsi vůbec nic nepochopil. Odpovědnost = pro Tebe ani ne tak sprosté, jako spíše neznámé slovo, pojem, význam. Tvoje škoda. Ne moje.

Jdu spát.
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 561
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 00:03:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: ty sis to objel s novým vozem, řidič tramvaje si tak objíždět vozovnu může?

Motivace musíme hledat všude. I u sebe. Ale když se můžeme snažit leč jak co nejlépe, většinou to není vidět (ve velkých firmách). Ale chyby jsou vidět hned. Peníze jsou v dnešní moderní době taky významným faktorem. Když nedokážeš uživit rodinu (motivace vnitřní - existenční), tak je ti větší motivace v práci taky na prd. Já prostě říkám jednu věc, ať se to líbí nebo ne. Pokud výrazně neporostou platy řidičů, nebude zlepšena jejich situace, tak prostě se kvality nedosáhne. A násilím to nelze dělat. To bychom se vrátili o několik let zpět. A jestli to vypadá, že tady tímto kydám hnůj na vedení DPO, tak se taky mýlíte. Ti prostě toto nemůžou ovlivnit, jen z části. Starají se o to, aby firma dobře prosperovala, taky dělají svou práci. A taky kvalitně. Já prostě tvrdím, že pokud se do dopravy bude dávat málo peněz jak teď, pak se není čemu divit.

Tak pište pouze takové věci, které ostatním neublíží, byť jste to mysleli v dobrém... Kritizovat umí každý, i já, ale jen málo lidí umí pochválit, vyzdvihnout osobu, poděkovat ji.

Jo a jak daleko je to z toho cvičného dvorku k dálnici? Si myslíš, že těch pár koleček ti pomohlo k jízdě ve 130km/h? Nebuď najivní!!

(Příspěvek byl editován uživatelem Solarisák.)
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 562
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 00:11:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Omyl, odpovědni jsme každý sám za sebe. Jde o to, jak velkou odpovědnost máš, jak ji cítíš a jak ji dokáží ocenit ti druzí.
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 00:50:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ŠULU:
na toho, co ničí pověst šotolidem....
Ostatní: uvědomte si, že někteří řidiči nemají "koníčka" MHD, a nejsou do toho zabraní jak jiní na 200%. A dělají to jako obvyklou práci. Něco jako umývání nádobí, vánoční úklid, vynášení koše apod.

(Příspěvek byl editován uživatelem Solarisák.)
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 07:38:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak jsem právě zjistil že jsem debil a nezodpovědné hovado :o)) Například s TRIEM jsem jel jednou a to někdy na jaře, kdybych ho dostal teď na odpolední s nástupem ve Svinově byl bych okamžitě propuštěn na §53. A přiznám se bez mučení že bych stěrače hledal taky minimálně na Třebovickou. Ale samozřejmě mi nic nebrání jít ve volném čase do vozovny si to osahat i když dělat si zkušební kolečka mi nikdo nedovolí, nemluvím o tom že s bulvou bych asi ani neměl šanci, když je jediná a je na trati.

trošku mě mrzí názory některých z vás.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3869
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: No myslím, že Pako to myslel tak, že se řidič může zeptat. Třeba kolegy, kterého střídá nebo ve vozovně, když má ranní. Je ale pravda, že když zapomene a najednou začne pršet, tak je v ...
Denny: A ty by ses někoho nezeptal? Zeptal. Vidíš.
Ono to všechno naše handrkování začlo na tom, že Norton upozornil řidiče, že nesvítí a ten pak moc milý nebyl. Takže problém vidím někde jinde.
Včera jsem jel třeba d-3 a řidič jel už se sekerou asi 6 minut. No nějak mu to nevadilo a na Míráku ještě čekal asi na 10 lidí. Já jsem zuřil. Je to o lidech.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1685
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:31:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré dopoledne.

Ad Denny: Myslím, že jsi posunul smysl toho, co jsem se včera snažil vyjádřit, někam úplně jinam. Teď jen přemýšlím, zda je to moje chyba a špatně jsem formuloval myšlenku, nebo zda je to Tvá záměrná snaha...

Díky.

(Příspěvek byl editován uživatelem pako.)
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1089
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Povím Vám k tomu jedno. U nás v Liberci je při malém počtu vozů snaha o maximální unifikaci prvků na panelu pro řidiče. Zaměstannci vaší Martinofwerk Gmbh by vám mohli vyprávět, jaký stanoviště řidiče cpali do lbc wan.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1686
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neříká se Martinofwerk, ale Jenkiwerken...
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:45:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

trať na 17.listopadu: teď jsem viděl oficiální vyjádření ÚMOb Poruba podepsané panem starostou Novákem k pozemkům ve vlastnictví obvodu Poruba na kterých měla stát trať.

ÚMOb Poruba NESOUHLASÍ s výstavbou tramvajové tratě a nedá souhlas.

Tímto je pánové vymalováno, trať k Duze oficiálně nebude.

Otázkou zůstavá psychický nátlak na občany, zkrácení a-61 pouze do Svinova a a-49 pouze Michálkovice - Svinov, myslím že by pak místní občané byli rádi kdyby jim tam jezdila tramvaj, pořád si neuvědomují že tramvaj zamítli jen díky a-49 která je dnes rychlejší,ale bude a-49 v době šetření i za rok?
www.helax.cz dance music radio
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 08:51:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Tak to si Poruba podkopala nohy, a-49 bych zkrátil jen po Sad tety Božky. a-61 jako okružní Opavská - Svinov mosty d.z. - Opavská.
Pak by to však vypadalo, že to DPO udělalo schválně, atd, atd.
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 09:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Škoda trati k duze přemýšlím jestli na magistrátu sedí jedne blbec vedle druhého a nebo to vidím tak černě jen já protože jsem zainteresovaný a na magistrátu mají rozumné důvody.

ad Solariskák: když to přeženu jak je to u mě obvyklé a budu se snažit zdůraznit některé myšlenky tak mi z Tvých příspěvku vyplynulo, že pro posouzení všecho jsou nutné peníze (vynechám myšlenku že nikdo nemá nikdy dost takže moc nevěřím, že by i po zvednutí platů se situace rapidně zlepšila) ale po přečtení Tvých příspěvků mi vyplynulo že řidič si řekne, že nemá dost peněz tak že například pro dnešek mu nestojí za to aby používal blinkr a za těch pár korun si namáhal hlavu jestli tu páčku zmáčknout nebo ne, zítra si třeba řekne že proč se namáhat z nějakou předností zprava, pozítří přestane otevírat přední dveře a bude se tvářit nasraně když do nich někdo bude nastupovat (a takoví už jsou někteří dnes). Kdybych to přirovna prodavačce supermarketu ta si taky nemůže říct mám za to jen 50kčph takže tu paní z vozíkem pustím bez placení protože si dám teď pauzu. Ono opravdu řidič podepsal smlouvu že za x penízků bude zodpovědně dělat svou práci (na x nezáleží) a chápu že nebude mít celý den usměv od ucha k uchu to po něm nikdo nemůže chtít, ale minimálně bezpečnost a zodpovědnost by měla být splněna na 100procent. Domnívám se, zdejší diskutující co pracují v DPO mají vztah k ježdění jiný než obyčejní řadoví řidiči (a proto zde diskutují) takže se tu nikdo nezodpovědný nenajde, ovšem to neznaméná že nikdo takový neexistuje. Jinak ještě k bonzování, nechci Ti křivdit jen se Tě chci zeptat (protože se mi to nechce hledat v archivu) ty nepatříš mezi ty nadšence co mají tak strašně v lásce řidiče 7604 a pořád tu probírají jak neumí jezdit?

Abych to zhrnul, bonzování je špatné a nelíbí se mi, ale někdy to hraničí s tím, že dneska někoho přátelsky nebonznu a zítra vylítne s plným vozem lidí na kolejovém křížení na Ruské v 40kmph.
Za těch pár let jsem zažil pár řidičů o kterých si myslím své:
1) když řidič vyhodil kluka který seděl u středních dveří za to že měl mp3 puštěnou příliš nahlas (měl jen špunty v uších a já ač jsem byl blíž jsem nic moc neslyšel)
2) když (mám dojem že tentýž řidič) seřval staršího pána (cca 65let) za to že si dovolil vystupovat předníma dveřma a stát mu ve výhledu (ten pán začal vystupovat na mostě přes dálnici na Hlučínské směrem do centra takže řidiči vadil tak maximálně v tom aby se mohl podívat na pokračující stavbu)
3) když řidič měl předježdění 5minut na nočním spojí a vůbec ho to nebralo
4) když jel řidič (podle tachače na karose) 110kmph v místě kde je 50kmph až jsem se opravdu raději chytil tyče
....příběhů by se určitě našlo víc
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 565
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: omyl, o tom, že někdo nedá směrovku, že někdo nesvítí, nerespektuje vyhlášku o silniční dopravě - to je jeho vina. S tím peníze nemají co dělat. Ohrožuje totiž i svůj život, nejenom cestujících. Ale to, že třeba zrovna nemá svůj den dispečer nebo řidič a něco se sere a někdo to poukazuje, jak by to mělo být, že někdo má na sedadle potah pikaču či nahé ženské, že nějakým způsobem porušil vnitřní směrnice podniku, třebas, že v úseku u Kotase mu omezená rychlost nic neříká - prosím vás!! To není na vás, abyste tady hlásili něco takového. Na to jsou dispečeři, kteří se o to mají starat. Tímto totiž házíte ošklivé vnímání na šotouše, kteří opravdu něco mají v srdci - např.šulu a další.
A díky právě některým hláškám zde právě můžou přicházet řidiči o prémie, nejsou pak dost motivováni a kašlou na to.... Stačí jedno bonznutí a už si v jejích očich černá .......(si doplň sám).
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 566
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:16:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A k tomu tvému shrnutí: od toho jsou opravdu jiní lidi placení dopravním podnikem, aby kontrolovali dění, případně, ať si dotyčný poškozený stěžuje oficiálně a ne přes tyto diskuse.

K 7604: 1) vůbec to neprobírám pořád..., 2) pouze jsem podotkl jednou, že styl řízení nejí dobrý (to dispečer zjistit nemůže). Navíc negativa jsou i na straně ostatních řidičů na něj.
A navíc, co vím, většina říká, že pracují jen do výše svého platu. Ohodnotit to nelze. Někdo dělá pro vůz maximum, jako by to bylo jeho vlastní vozidlo, někdo vůbec nic, však dostane další, proč by se s tím měl srát.

(Příspěvek byl editován uživatelem Solarisák.)
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:40:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: naprosto a plně soulasím. Na kontrolu dodržování vnitropodnikových směrnic, jakož i jiných předpisů jsou stanoveni určití lidé. Náplní jejich práce opravdu ale není vypisování různých prohřešků v této diskusi. Jak to vyjádřil Denny, jak se asi vyptám na všechno možné při sřídání na Svinově? když musím dodržet JŘ a za jízdy se bavit nesmím??? Zajímá mě zejména co na toto řeknou pánové Pako a Mayg se svými úžasnými názory...
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:43:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zbytečné maření času!
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Solarisák: k té 7604 opravdu jsem nemyslel konkrétně Tebe, jen jsem měl v paměti že jsi se taky zapojil a nemíním to řešit, jen jsem na to chtěl poukázat, ovšem pokud říkáš že dispečer neumí zjistit styl jizdy pak je skoro evidentní, že nejsou páky a dochází tady (trochu silně řečeno) k sabotáži na autobusu.
Možná bych nesouhlasil s tím že to není na nás abychom hlásili přestupky, pravda je že asi si tu nikdo nechce hrát na tajnou policii, nikdo tu nedělá večerní zhrnutí ve tvaru linka/kurz chyba. Ono stačilo by tu párkrát zahlásit kdo má puštěné rádio a kdo telefonuje za jízdy a potom bych venku vytáhl foťák a zaručeně bych dostal bidlem na vyhýbky přes čumák. Ale pokud na rychlostním omezení 5kmph projedou 4tramvaje na pný nášlap tak bude asi někde chyba, a proto by měl někdo někam na nástěnku velkým písmem napsat je tam omezení (chápu že řidiči znají úseky nazpaměť a tudíž nečekají že přibyla nová značka).

No zkusím přejít na jiné myšlenky, kamarád mi poslal odkaz na hezký článek o Ostravě a ač není vůbec o dopravě domnívám se že by zdejším diskutujícím se mohl líbit. (A pokud to tu čtou i nezdejší, přečtěte so ho taky možná Vás bude inspirovat k návštěvě jednoho města které je "tak trochu z ruky") Článek je zde
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šulu: Díky.
Mayg: Já nejsem svatoušek, taky jsem udělal několik prohřešků, za které jsem si vědom a nesnažím se je zamaskovat. Ale jelikož už několikrát se tady prosilo, ať už se s negativy a bonzováním přestane, jelikož díky některým jsou zaměstnanci (i vedení) na šotouše naštvaní, kterým je pak jejich láskyplná práce neumožňována či umožňována s velikou nechutí, pak se nedivte, že s některými řidiči nevycházíte (s vedením asi těžko, nejste s ním denně ve vizuálním kontaktu). Díky tomu pak můžeme celoživotní dílo a snahy o prosazení určitých cílů a nástojů k dosažení úplně zahodit. A to se musí sakra změnit!!
S tou rychlostí u Kotase to je opět na posouzení lidí, kteří to mají ve výkonu práce. Dispečink tam může stát, všimnout si toho. Navíc řidič riskuje i svůj život. A pokud se ti to nelíbí, neventiluj to tu, ale stěžuj si jinde. Obyčejný cestující to nemůže zaregistrovat. Jen ti, co to znají. Zaměstnanci na sebe nebonzují a pokud to dispečink neviděl a stejně bude řidičovi uděláno třeba jen tytyty, nemyslíš si, že určitě nebude vědět, od koho to je? Ale určitě jo!

(Příspěvek byl editován uživatelem Solarisák.)
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 568
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 10:51:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: ano, s komunistickými názory v moderní době je to fakt maření času!! Umíš si to přiznat. Gratuluji!!
Mimochodem, pokud si právě v práci, jak ti může svědomí dovolit brouzdat se na k-reportu? Tu práci pak opravdu neděláš s odpovědností
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1688
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:00:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: Ano, já, celoživotní konzervativní pravičák, mám komunistické názory... Blahopřeji. Opravdu, ztráta času s lidmi, kteří jsou ve skutečnosti jen alibisty podělanými strachy z toho, že by někdo mohl nedej bože na jejich případné chyby upozornit a že by měli být za své činy skutečně odpovědni. Co k tomu dodat...???? Nic. Diskuse je dále zbytečná. O ničem. Howg. Hezký den. Je třeba vyrábět hodnoty a pekelně se na to soustředit...

P.S. Jsem placen za výsledek. Ne za čas strávený na něm. Divné, co?

(Příspěvek byl editován uživatelem pako.)
Vznik tram.provozu v Ostravě:
Důvod: Spojení města s nádražím Přívoz. Omnibusy nestačily. 18.08.1894 otevřena linka parní tramvaje z nádr. přes Mor.Ostravu do Vítkovic. Majitel: Brněnské místní dráhy (BLEG). 18.05.1899 zahájen provoz na další trati v úseku Mor.Ostrava–Lhotka–Hulváky. Rozšiř.sítě parní tramvaje zvyšovalo náklady, klesala hospodárn.; síť k 1.05.1901 elektrifikována.
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:05:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: Tohle je přesně ono..tyhle problémy dělají konkrétní lidé, ale následně jsou zaměstnanci DPO nakrknuti ne na konkrétní lidi, ale celkově vůči všem a zejména vůči jednomu sdružení...

Proto Vás všechny prosím, nepiště zde tahleta negativa a bonzování, vždy se před takovýmto příspěvkem zamyslete zda je nutný. Prospějete tím nejen sobě...
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šulu: Pakovi to nevysvětlíš!!

Nezbývá, než se od tohoto diskusního fóra plně distancovat, než abychom museli pohřbít to poslední, co máme. Já už začínám!!
PS: jak se lze plně odregistrovat z k-reportu?
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28199
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák:
Nelze (neosvědčilo se).
Ale za některé názory mám chuť to udělat sám
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

Nevíte, do čeho jdete? Jeďte do Pelhřimova!
V sobotu 9. prosince i s doprovodným programem.


Podrobnosti zde.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1035
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Šulu & Solarisák: nikdy jsem tady (snad nepamatuju si) nikoho nebonznul, a celý život razím postoj, že pokud najdu polehčující okolnost tak ji použiju. Ale pokud někdo něco provede a já usoudím ,že je to bota jak prase které není zanedbatelní tak nemám problém napsat linku a kurz, ale jak říkám ještě taková situace nenastala. Opravdu některé situace mě dovedou namíchnout a to jsou: nebezpečná agresivní jízda, couvání s tramvají v hustém provozu bez zadního pojezdu (jednou jsem třeba jel s d-1 a za minimetrem zatočila jako d-14, paní řidička zastavila přišla s úsměvem do zadního vozu, řekla že často jezdí s d-14 a že si to neuvědomila, couvla na zadní pojezd a pokračovalo se dál. Tohle je podle mě správný přístup a i kdyby mi kvůli tomu zdržení ujel poslední spoj tak nebudu naštvaný protože tohle se každému může stát, zato když si někdo couvne bez zadního pojezdu na Mariánském náměstí tak to zavání černou sanitkou). Naopak když si řidič pustí rádio, tak mi to nejenže nevadí, ale dokonce bych řekl že je pak jízda klidnější protože se naladí do pohody a všem to lép ubíhá. Názor na bondovky v uchu nějak nemám, a kraviny typu neotočený kurz, nebo nevyužívání POD a jiné takové banality jsou tak nepodstatné, že mi je někdy smutno když to tu někdo řeší.
Samotnou otázkou jsou potom řidiči vs. reliktní vozidla (prakticky Bulwa+Wlek, 3W a možná Trio/Astra) tady bude chyba někde v systému. Už jen samotný pocit že řidič dostane vozidlo které naposledy viděl minulý rok ve mě vyvolává rozpaky. Snad by s tím šlo něco udělat (a chápu že objíždění koleček ve vozovně není to pravé ořechové). Zažil jsem u nebrigádních řidiču jak si povídali že je čeká buď bulwa nebo 3w a nadšení z toho nebyli (byl trošku cítit strach z neznámého) jenže mě nenapadý žádný postup jak to řešit (tedy napadá mě ale nelíbí se mi)
1) přiřazení vozidel řidičum (skoro bych řekl chudáci řidiči, jezdili by pořád to samé do zblbnutí)
2) za předpokladu že by řidič nejel více jak 3měsíce určitým typem pak by měl mít alespoň hodinovou "oživovací" jízdu (samozřejmě placenou, jinak by to nešlo)
3) vymyslet cyklus v jakém se točí řidiči tak aby bylo zaručeno že například během měsíce projede řidič všechny vozy (ale to se mi nezdá i při plném nasazení by mohlo například na 3w jezdit pouze 60řidičů za měsíc)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28200
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě k diskusi - je snad lepší, když to někdo „nabonzuje” pod jakýmsi přiřaditelným jménem tady, anebo srabácky anonymně na dispečink?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

Nevíte, do čeho jdete? Jeďte do Pelhřimova!
V sobotu 9. prosince i s doprovodným programem.


Podrobnosti zde.
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:29:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejsem zaměstnanec DPO, ale přesto mě někteří zdejší přispěvatelé pěkně pijou krev. Přihlásil jsem se sem za účelem ujasnění některých technických a provozních záležitostí, případně svými znalostmi vypomohl jiným, ale už taky silně uvažuji o odregnutí se..nechci být coby šotouš spojován s některými bonzujícími taky šotouši, bohužel stejně budu házen do jednoho pytle. Člověku, kterému někdy nějaký trouba svým neprozřetelným napráskáním způsobil problémy už nevysvětlím, že nejsem takové... (doplňte si sami). A vo tom to je...
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Wokodobe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:32:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Problémy si činí zaměstnanci sami a je smutné, že nejsou své chyby schopni přijmout a kopou kolem sebe.
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:34:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: já se Ti hlavně snažím vysvětlit, že NEJSI tady coby dispečer, který řeší něčí průsery. Jsi pěkně tvrdohlavý, jak je vidno..nerozlišuj proto lehké a vážné průsery a prosím, nevypisuj je zde.
MZ: co takhle nebonzovat vůbec???
Tohle není sdružení katolikých mravokárců, ale server s diskusemi o dopravě
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: z těch věcí, co si vypsal, budiž, ale poukaž to na vedení, ne tady.

Martin Zlivský: jelikož věřím, že jsi dost šikovný, tak bych prosil u mě udělat vyjímku, zrušit mou registraci do konce tohoto týdne. PS: potřebuješ k tomu něco, hesla a podobně? Jinak díky za diskusní fórum, někdy jsem se nasmál, někdy jsem se nasral, ale já už řekl NE!! Díky moc.

SBOHEM
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Pokud by to byl opravdový malér, tak on už se někdo ozve Nicméně v případě velkého průseru bych to asi řešil ofiko stížností.. Někdy mám pocit, že se zde řeší věci, které je lepší nechat "pod pokličkou" Zatím jsem na nějaký vážný průser však nenarazil, vždy to byly jen drobnosti, které lze přejít mávnutím ruky.
Tímto bych toto téma opustil.

Solarisák: ještě si to zkus rozmyslet..jak tady bez otce solarisa budou diskutující existovat?
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 571
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šulu: existovat tu budou tak, jak existovali, než jsem tu přišel. Každý má svůj mozek, já prostě říkám, že jsem si to rozmyslel a vůbec mi to vadit nebude. Čekám, jak se mi ozve Martin Zlivský s odregistrací a jak se to provede, v životě tady už nevkročím.
Rozmyslel jsem se - to, co děláme rádi a vážíme si toho (však víš ŠULU), nebo cpát na svou hlavu špínu z jednoho kotle, i když třeba není naše....... Nevím jak ty, já jsem pevně rozhodnut. Jedině tak vede cesta k nápravě mínění, ale pozor, bude dlouhá!!
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 11:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Šulu: já tvrdohlavý? neznáš mě :-) ,mě stačí argumenty a příklady, opravdu tvrdohlavý nejsem, můžu souhlasit, že nejsem dispečer a mnoho věcí bych asi neposoudil správně ale když něco bije do očí a není pochyb tak fakt už nevím. A nebonzovat vubec? Vždyť jsem psal že jsem nikoho nebonznul, ovšem tím mi chceš říct, že když když uvidíš někoho jak hazarduje z cizími životy tak se jen otočíš řekneš si "chudáci lidi" a půjdeš dál. Možná se Ti zdá rozdíl mezi našimi názory propastný, ale já ten pocit nemám, jen se na to každý dívám z jiného úhlu. Pravdou je že dispečer nejsem takže mi vlastně do toho nic není.

ad Solarisak: člověče neblbni, to se jen tak jednoduše vztekneš aby ses odregistrovával? Kvuli vyměně názorů? Tohle vážně není klub bonzáků ani odnož STB, prostě jen neshoda názorů.

ad oba dva: A OPRAVDU BY MĚ ZAJÍMALA JEDNA VĚC, VÍTE O TOM ŽE BY NĚKDO MĚL PRŮSER Z TOHO CO SE PROBÍRÁ TADY NA TOMTO DISKUSNÍM FORU? NEBO SE POŘÁD BAVÍME V TEORETICKÉ ROVINĚ? ZNÁM ZDE OSOBNĚ DOST DISKUTUJÍCÍCH A NEVÍM O NIKOM KDO BY BYL SCHOPEN NAPSAT UDÁNÍ. ZATO UŽ JSEM VIDĚL PÁR LIDÍ BLÍŽÍCÍM SE DUCHODCOVSKÉMU VĚKU CO SI PŘÍ MÁVÁNÍ NA ŘIDIČE BERLÍ OPISUJÍ NA PAPÍR KURZOVKU.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 572
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: těch jedinců, co mělo průser je dost a dost. Několik jedinců odtud znám, ale nebudu je uvádět. S mou odregistrací to myslím vážně, není to jen kvůli včerejšímu střetu názorů, ale proto, že to přetrvává dlouhodobě a jaksi se díky tomu nedaří dělat, co by se dělat mělo. Možná tě utěším v tom, že čas od času si tu možná něco přečtu, budu pouze pasivní čtenář, tak jak to dělá většina lidí. A nic tu nepsat!!
A ti, co moc dobře ví, o čem je tu řeč, by se měli taky zamyslet nad sebou a rozhodnout se, na kterou stranu se dají. Já už stojím pevně na nohou....
A ty, ŠULU?

(Příspěvek byl editován uživatelem Solarisák.)
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 28202
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:05:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solaisák (ale i jiní):
V odregistraci vcelku není (technický) problém, spíš to dělám nerad, protože se pak může stát (a např. v případě uživatele KM prokazatelně stalo), že si takový nick zaregistuje někdo jiný a začne ho zneužívat.
Proto je lepší účet ponechat, nic uživatele nenutí k jeho využívání

Ale stejně mi přijde, že se tu někteří zbytečně čertí a chtělo by to trochu chladnější hlavy.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

Nevíte, do čeho jdete? Jeďte do Pelhřimova!
V sobotu 9. prosince i s doprovodným programem.


Podrobnosti zde.
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: ono je to spíše na osobní rozhovor. Spíš to jenom pitváme a cíle se takto nedobereme.

Solarisák: člověče, na tom co píšeš je kus pravdy...Možná někdy dojdeme k tomu, že nás přestanou házet do jednoho pytle....
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 573
Registrován: 10-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:10:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský: chladnou hlavu mám až moc, klepu se zimou....
V tom případě zůstane registrace, ale chodit tu už nebudu. Lituju, že jsem tu kdy vůbec přihlásil.

Omlouvám se, díky za upozornění.
Přeji hezký den.......
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: odregovávat se nebudu,(MZ má pravdu s tím zneužitím nicku a já mám na něj copyright :-)) nicméně jsem v tom s Tebou..rád si zde přečtu některé novinky, ale s příspěvkama končím. Takže můj 40. je zároveň posledním.
Mějte se zde všichni fajně a dopravě hromadné zdar!
Když se může něco pokazit, tak se to taky pokazí...pokud se toho může pokazit víc, tak v nejnevhodnějším pořadí...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jo, asi už to tu nemá cenu rozpitvávat, možná se někdy náhodou osobně shledáme a vysvětlíme si to (ale prosím bez těch bidel na vyhýbky) :-) Pokud měl někdo průser který vznikl z této diskuse tak mě to mrzí, nemám sice pocit, že by tu byl někdy nějaký vážný bonz ale pokud to tu čte vedení a seká hlavy podle rčení "na každém šprochu je pravdy trochu" tak mě to moc mrzí.
Pánové přeji příjemný teplý den :-) (snad už začne jaro :-) )
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Solarisák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 574
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 12:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můj poslední je příspěvek č.574.
Šulu: Bude to běh na dlouhou trať, odvahy máme dost, jsme mladí, to zvládnem.

Těžké to bude přesvědčit jedince, ve kterých převládá zlost na některé zde diskutující či možná na nás (myšleno jako kolektiv - však víš). Rozhodně tomu budu čelit!!

Díky za vše, zdarec!
Rodina Solarisů = můj druhý domov.
SOLARIS - Power of Enthusiasm
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 13:00:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždyť jste jako děti na pískovišti, co se rozpláčou a utečou, když dojde na výměnu názorů. Solarisáku, tím, že vyklízíš pole, jako kdyby jsi přiznal, že nejsi schopen podložit své názory nějakým argumentem. Snižuješ tím sám sebe.

Ad lidi, kterým nějak uškodily diskuse na internetu - jsou - zažil jsem již oba případy, jak "nabonzování" přes net, tak i průser z toho že někdo píše na "nevhodně zaměřené stránky". Docela mě pak mrzí, když se nějaký odborník v oboru kvůli žabomyším sporům stáhne z otevřeného prostředí diskusí a "jenom čte". Já jsem "jenom četl" nebo psal jako anonymni několik let.

Bohužel, v některých našich DP je vliv toho, co se objeví na netu, kde si to může přečíst každý, větší, než vliv 5 písemných stížností, které není problém zahodit do koše a nikdo další si je nepřečte.

Jsou v zásadě dvě možnosti - mít vlastní názor, nebát se ho říct i přes riziko a být v dění dál. Nebo to vzdát a "občas číst a tvářit se u toho jako kuří řiť"

Záměrně se nevyjadřuji k otázce, zda je nebo není dobře napsat, že řidič na kurzu XY/UVW je prase. Sám o sobě jsem se před nějakým časem dočetl na diskusích, že jsem debil, ale je to dobrá reflexe z davu:-) Nicméně vše má své meze.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2000
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 13:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Absolut: S tím se nedá než souhlasit.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3871
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 15:19:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ukončeme ty hádky. Každý má nějaký jiný názor a tomu druhému ten svůj názor nikdo nevnutí. Už to dospělo do situace, kdy chce odejít Solarisák, který patří mezi ty informovanější. Je to škoda. Pokud ještě někdo na toto téma něco napíše, tak ho prosím ignorujte. Myslím, že to bude lepší. Dalšímu diskutování zdar.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 15:20:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je treba panove zchladit hlavy. I ja jsem v dobach, kdy jsem byl neznaly toho, ze si to tady ctou hlavouni z DPO tady obcas napsal postreh, ktery teoreticky mohl nekomu prinest problem.

Dnes s odstupem casu musim rict, ze je treba premyslet nad tim, nakolik byla ona vec zavazna. Pokud se jedna o to, ze ma sofer nedopnuty knoflik u kosile, tak se nad tim zasmeju. Pokud ale vidim sofera, ktery na svou praci a povinnosti vylozene vedome sere nebo svini cestujicim, pak se o svuj nazor klidne podelim. At uz tady, nebo klidne BONZEM primo na DPO. Ptate se proc? Protoze jsem hajzl? Ale kdepak, panove.

Uvedomte si jednu zasadni vec. Ridic podepsal s podnikem smlouvu, ktera mu narizuje delat to, to, to a to a odmenou mu budiz plat v takove a takove vysi. Dopravni podnik neplati ridice za to, aby si v dopravnich prostredcich delali, co chteji. Ten sofer tu smlouvu podepsal dobrovolne a zcela dobrovolne a vedome se tak zavazal k tomu, ze bude tato pravidla dodrzovat. A pokud je zcela vedome nedodrzuje, tak at se potom nedivi, ze za to prijde o premie za kvalitne odvedenou praci (kdyz ji neodvadi, tak se nema co divit). V extremnim pripade at se nedivi, ze s nim DPO tu smlouvu ukonci.

Pokud ja vidim, ze dotycny sofer zcela vedome sere na predpisy a kona veci, ktere ohrozuji bezpecnost provozu nebo se chova k cestujicim jako k obtiznemu hmyzu, pak je vhodne o tom dopravni podnik informovat. Jednou by se totiz mohlo stat, ze nedbalost toho sofera a jeho srani na predpisy muze stat zdravi prave me nebo ze se ten clovek pusti zcela bezduvodne prave do me. Coz nechci.

Tim chci pouze rict to, ze je treba najit inteligentni hranici a poznat to, co si ten BONZ zaslouzi. Ridic, ktery svoji praci bude vykonavat svedomite se pak nas bat nemusi ani v nejmensim. A kdyz se podari temito hlaskami dostat z podniku ridice-trotly, bude to jenom dobre.
Ravo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 15:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šulu a Solarisák: pánové, nevím co si představujete pod pojmem "bonzovat", ale pro mne to odjakživa znamenalo "donášet na druhé za účelem vlastního prospěchu".
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 16:09:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Solarisák: Kde ti pobíhá hafík, nikde ho tu pod tvým jménem nevidím.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit? :-D
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz
Student_v_ov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 16:13:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové to hádání nemá cenu,málo kdo nahradí svou subjektivní pravdu objektivním faktem. Za dva a půl roku,co v tomto městě studuji jsem z mého hlediska zažil jistý momentální zenit MHD.Rozvoj především nízkopodlažní dopravy sice pokračuje,ale v Ostravě jsou zdá se z krátkodobého hlediska nevyřešitelné problémy.
1)trolejbus od Výstaviště by udělal z této zastávky zastávku rovnou Elektře = lepší rozdělení přepravních proudů
2)pochopit,že vše nejde jen tramvají a zavést alespoň ve špičce autobusy ze sídlišť na jihu k Fakultní nemocnici a VŠB.S kvalitou přepravy v jistých známých sardinkoidních linkách roste počet těch,kteří po dostudování vlezou do tramvaje minimálně.
3)za pár let s rotoucí iad nepostačí přeprogramování semaforů,ale budou nutné stavební zásahy,proto by bylo vhodné udržet komfort na jisté úrovni a dál již neklesat,posílit jakýmkoli (cestující většinou nezajímá jak) způsobem vysoce vytížené tahy na úkor frekventovaných,ale neoptimálně vytížených(třeba A49)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3872
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 16:14:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koďas: Bohužel už nepobíhá a asi pobíhat nebude. Nejorší je, že tohle je veřejná diskuze, ze které se pak vyvozují důsledky. tady bylo něco, co jsem pro jistotu smazal, kdo chce vědět co, tak ať mi napíše mail!!!

(Příspěvek byl editován uživatelem ostravák.)
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 10-2002


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 16:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánove je to technicky server tak proč se tady hadat a vyměňovat nazory že ten udělal to a ten zase tohle , spiše pište o technickych věcech jsou zajimavější než se hadat. Schladněte hlavy a pište zajimavosti lepší se to čte
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3873
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 18:18:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Předevčírem jsem si všiml asoupravy 1103+1102. Co to? 1101 je na prohlídce? Jen to chci trochu zamluvit, ale mimo jiné mě to taky zajímá.
A nevíte čirou náhodou někdo co se dělo v čera v přibl. 11:20 kolem Elektry. Přijela kolona asi 20 policejních aut a náklaďáků do ČNB. Kolem bylo plno busů DPO plných policajtů.
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
_danek_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 18:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vážení diskutující!!!

z toho, co se zde objevilo za posledních 24 hodin mi je opravdu na blití. Trvalo mi celých 30 minut, než jsem všechny příspěvky přelouskal, ale nic zajímavého z provozu tramvají jsem zde nenašel.

Já jsem zaměstnanec DPO. Netajím se tím. Svou práci mám opravdu rád. Do práce se těším.

Zaregistroval jsem se zde, protože jsem chtěl například někomu poradit, když se třeba zeptá na nějakou poruchu, či jinou technickou věc.

Ale jak zjišťuji, zde se řeší úplně jiné věci. Ty vaše některé příspěvky, to je to samé, jako kdybych zde napsal: dnes jsem byl v tesku, a když jsem kupoval 20 deka salámu, tak se na mě podavačka škaredě podívala a místo, aby salám na váhu položila, tak jej hodila. Samozřejmě podle některých bych měl okamžitě jít bonzovat a napsat datum, čas a co se stalo na nějaký diskuzní salámový server.

Vy tady někteří děláte z řidičů MHD neporuchové stroje. Ale řidiči jsou také jen lidé. Stejně jak třeba prodavačky, policisté... Jen třeba s policistou nejste tak často ve styku. Prostě a jednoduše praví staré přísloví "ne každý den je posvícení". A pokud se náhodou řidič třeba špatně vyspal, bohužel to jde více poznat než třeba u popeláře. A navíc řidič MHD stává na svou ranní směnu opravdu velmi brzo a v čase, kdy vy jedete do školy nebo do práce už má třeba dvě kola za sebou! A proto, že zrovna nemá dobrou náladu a není mu do zpěvu, nemusí přece hned přijít o prémie nebo dostat výpověď §53!!! Tím samozřejmě neomlouvám některé prohřešky. Prostě člověk není dokonalý a dělá chyby. Ale někteří diskutující na k-reportu dokonalí jsou a chyby nedělají.

Když mám vůz například poprvé, nebo jsem jej dlouho neměl, tak na ranní směně se dá opravdu jít dříve a vyzkoušet si, co se čím dělá. Ale já nevím jaký budu mít na směně vůz. Pokud mám odpolední, tak asi dle PAKA (ten nick opravdu sedí) zůstanu stát tak na 15 minut na Svinově (což je přípravná doba dvojčete, TRIA, K2, ...) a seřídím si zrcátka, sedadlo, obejdu soupravu, doplním písek, vyzkouším dveře, kolejnicové brzdy, vnější osvětlení, směrová světla a samozřejmě nezapomenu vyzkoušet, kde jsou stěrače!!! Nebo, že bych přišel na Svinov o půl hodinu dříve? Třeba to pomůže, pane PAKO. Tím chci říct, že Denny má úplnou pravdu.

Tento příspěvek dávám dohromady již několik minut a musím hodně přemýšlet, abych vynechal některá nevhodná slova. Nebo, že bych místo nich dal tečky?
To by ale vypadalo asi takhle:
"PAKO a spol ......... ............ ............. ............... .......... ........... ........... ........ ............. .........."

Registroval jsem se minulý měsíc. Tzn. jsem zde teprve měsíc a toto je můj poslední příspěvek číslo bohužel nevím. Ve všem souhlasím se Solarisákem a ŠULU, a proto se s vámi ostatními slušnými loučím.

Pápá
SBOHEM

(Příspěvek byl editován uživatelem _danek_.)
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 18:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravák: ještě k tvému dotazu ohledně výluky na d-5. Bohužel nešlo to udělat při té týdenní výluce, tahle výhybka se teprve vyrábí, je to nějaký úplně nový druh, který se bude testovat. A podbíjení zase nešlo posunout na půlku prosince, protože nikdo nevěděl jestli nebude sníh. Jinak pro zajímavost, ta nová výhybka bude elektricky ovládaná se zámkem, její číslo bude 672 s názvem Vřesinská Sokolovna. Návěstí o blokování budou z obou stran doplněné signálem stůj. Při jízdě do Kyjovic dojde po vjezdu do oblouku k automatickému přestavení (aby nebyla říznuta), zhasne stůj a rozsvítí se blokování. Při jízdě z Kyjovic to bude probíhat stejně. Znovu opakuju, že se jedná o zkušební provoz, kdyby náhodou někdo namítal, že je to zbytečné dávat na toto místo elektrickou výhybku. Někde se to otestovat musí.

Od středy bude d-5 hlásit informaci o výluce. V sobotu 16.12. bude na 5/1 celý den sólo (NAD bude v klobových karosách).
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3874
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 18:54:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Aha. Díky.
_danek_: Chápeš, že už to naštěstí zkončilo? Každý má jiný názor a jestli sis všiml. Nikdo prakticky nic špatného neřekl. Neukvapujte se proboha.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 19:02:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jediné co by se mi líbilo a co by trošku pomohlo k tomu aby řidiči nejezdili s tolika typy vozů je trošku je sjednotit na provozovnách. Dneska jezdí všude skoro všechno, spíš by se mi líblo soustředit vždy jeden typ vozidla na jedné provozovně a né že na Křivé je jedno dvojče progress. Zákonitě musí vycházet že se s tím lidé svezou jednou za půl roku. To samé wany, měli se dávat na jednu provozovnu a né že na Porubě bude pár kusu (zase šance že se s tím svezu je minimální a jednou za čas). Rovněž T3TV8 by se dali přesunout na jednu provozovnu (i za cenu že by na Porubě jezdili staré T3).

spočítejte si kolik vozů musí řidič ovládat:
T3, T3TV8, T3Progress T3Europulse,K2TV8,K2Progress,T6,KT8D5,KT8D5RN1,Astra,Trio,Wana, LF3, Bulva+vajco + třeba RSP3, T2 (pár jedinců). Vše z toho má minimálně odlišné poruchy, ale většinou i samotný panel. Dokonce i TRIA, které vypadají že jsou stejné jsou úplně rozdílné, pomalu každý kus je originál, tlačítka nejdou vůbec přečíst. Myskím si, že když si sednu do škodovky, opela, BMW, mercedesa, forda, fiata, trabanta a zpátky do škodovky, tak budu hledat ovládací prvky stejně jako ten řidič tramavaje (i BUSU)

(Příspěvek byl editován uživatelem denny.)
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3875
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 19:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: To máš pravdu. Uvidíme, jestli bude příští rok cyklouš. Vypadá to, že ne, když byl cyklobus předán zpět do normálního provozu. Potom by nic nebránilo přesunu 1015+1016 zpět do Poruby.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 19:35:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi nevím jestli jste se tady zbláznili ale je to hnus co tady píšete ale jediný rozumny názor je názor řidiče"danek" nikdo jste o praci řidiče MHD ani nezavadil a píšete jak by jste sežrali všechnu moudrost světa,fakt hnus.Pojdte si to zkusit a uvidíme jak dlouho u toho vydržíte.Mimochodem jsem řidič busu.
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.254
Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 19:36:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chlapi nevím jestli jste se tady zbláznili ale je to hnus co tady píšete ale jediný rozumny názor je názor řidiče"danek" nikdo jste o praci řidiče MHD ani nezavadil a píšete jak by jste sežrali všechnu moudrost světa,fakt hnus.Pojdte si to zkusit a uvidíme jak dlouho u toho vydržíte.Mimochodem jsem řidič busu.
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 19:41:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Katastrofaod této diskuse a JEDINCŮ do této diskuse přispívajících jsem čekal opravdu něco jinačího a ani jsem tomu nevěřil co jsou schopni tady napsat.S bonzování jsem taky nešťastendoopravdy na to doplácejí řidiči.A ne že to tu začne někery z Vás rozebíratUž žádné rozebírání!!!!!

Pako:podle tvý příspěvků usuzuji, že z řidičů děláš něco co opravdu nejsou........dělej si to sám...........

aaaa: souhlas je možný i u Solarisáka a Šulu.

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3876
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 20:27:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

aaaa, trollin: Musíte s tím furt začínat? Nechte už to být. Jen se to zase rozjede nanovo.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... bez Borbra už jsme. Uvidíme co bude dál.
Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 20:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nezávislý čtenář této diskuze se za poslední dny dozvěděl howno.
Řekl bych to jednoduše: Pokud se chcete takhle hádat, tak se příště hádejte po mailu, a nepraste tohle fórum. Nízkou sebedůvěru si laskavě zvedejte někde jinde.

Díky
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Trollin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 08. prosince 2006 - 20:45:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: nezlob se, ale fakt jsem něco napsat musel, protože už mě to se**, a je to jen jeden příspěvek a krátký, není to příspěvek pře celý monitor, že.

(Příspěvek byl editován uživatelem trollin.)
Radši ztratit v životě minutu, než v minutě život.

...tramvajáci jsou piráti silnic...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace