K-report
 

Archiv do 31.prosince 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 31.prosince 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3956
Registrován: 5-2005


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 21:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já dělám výlukového informátora už nějakou dobu, takže žádná novinka.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 21:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: jel jsem 1043+1047 domů a mám dojem že tam jel jiný řidič :-) .
Přemýšlím nad tím mailem cos mi napsal, smutné, asi Ti odpovím přes mail. Jinak pánům co jsem je "navedl" děkuju za realizaci, myslím že mnoho lidí bylo doma o dost minut díky vám dřív.

ad Tommas: máš odvahu, na NámR bych si to vylepit nedovolil :-)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. prosince 2006 - 23:09:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg vážně skvělý nápad, mít tiskárnu projedu to zítra zkontrolovat no snad jí do budouvna zprovozním, ale nápad je to super.
Ostravák a Tomáš: máte můj obdiv, já bych si to asi nelajzl jen tak...ikdyž demokracie nic podobného nezakazuje ve smyslu přístup k informacím no ne?
(jen aby Vám DPO a.s. nezaslalo fakturu za čištění skla) No snad se někteří chytili za nos.

Jo jen tak mimochodem jestli se někdy bude vrtat do těch hlášení co jedou ve vozidlech mohl by mi někdo objasnit proč jediné sousloví sestávající se na označníku ze zkratky, která není namluvená v plném znění je ,,Náměstí SNP" to je takový problém namluvit ,,Náměstlí Slovenského národního povstání"?

Taky by možná nebylo do věci k akustickém signálu o přestupu na a-55 dodat dokdy ty dvě minuty mají být. (Občas působí komicky když se to hlášemí ozve a hned na to se vyrazí z Polikliniky jako střela), ale je to dobré na to, že když se to nepovede a čeká se tam, tak aspoň nikdo nehudrá, protože ví proč.
Pokud se to ujme mohla by se ta hláška rozšířit, nebo Vám se nelíbí?
Jo a ještě jedna věc mi nejde do hlavy, jak zaměstnanci vědí o zaměstnaneckých spojích, to mají nějaký papír, který si můžou vzít domů, kde to je napsané? Něco jako vozáky služebních spojů?.
No dneska jsme se ptal vyčerpávajicím způsobem, tak se těším, kdo mě poučí, nebo zkritizuje mé mínění.


Hezkou dobrou noc.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré dopoledne.

Tedy to je cool s těmi vašimi jízdními řády. Člověk je chvilku na severu Čech a co se nestane na druhém konci republiky... Ostravák, Tommas - klobouk dolů, ještě to chtělo odkaz na nějaký web :-)

Jakpakse má mazlíček trojwana? Já bych si mohl udělat zítra zase prodloužený oběd v Ostravě a konečně ji potkat...
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl jsem odejít, ale nakonec tu u vás zůstanu.

OSTRAVÁKU A TOMMASI: JSTE TEDA HODNĚ ODVÁŽNÍ A DOBŘÍ. Jinak, já jsem tam taky stál, ale čekal jsem na 771 na d-11 (30minut). Vím že jsem za blbce.

Absolut: Trojwana se dnes nejspíš prohání někde na d-8, v soboto na d-1, ale to už je věc všeobecně známá.

(Příspěvek byl editován uživatelem koďas.)
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1124
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a třebas nějaké časy k tomu trojwanímu kursu by se nenašly ? :-)
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut: Ne nebyl jelikož vario lf3 nemá stabilní kurz ani na d-8 ani na d-1, takže když budeš moc chtít a mě se bude chtít trošku postepovat tak mi na mail napištelephon a pokud mi to zítra výjde napíšu ti kurz na kerém se na d-1 bude prohánět. Minulý týden myslím 1/1(ale je to už dávno myšleno resp.25.12.2006)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 10:43:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Absolut: určitě by se časy našly, a kdyby jsi hledal na místě kde se takové údaje běžně vyskytují (skrytá reklama Ostravakovy stránky) tak by jsi našel toto. (víkend 1/x01)

ad Koďas: rád tě tu vidím, pochlubíš se co tě vedlo k tomu že jsi chtěl odejít/a teď zůstat? Rád se poučím
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 10-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:13:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Vedla mě k tomu brigáda, kterou dělám. Víc u Borise (tedy snad). A vrátil jsem se, bo tu mám s kým pokecat o DPO denně.

(Příspěvek byl editován uživatelem koďas.)
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1125
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Díky :-) Tenhle Ostravákův soubor jsem našel, ale nepřečetl jsem si pounámku k žluté barvě buňky. Dost dobrá informace (otevřená reklama na Ostravákovy stránky)
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3958
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:35:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut:
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 2-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to fakt.. Brigádu taky navštěvuju. Nevím proč, ale někomu se holt nezamlouvá, že sem s Koďasem, Dodem, Tommasem a ještě kýmsi občas zavítáme.
A propo: Ke kauze ohledně košických kačen jsem se ani jednou nevyjadřoval. Díky.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3960
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 11:48:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono se nezamlouvá více lidem, že tady vůbec diskutujeme o MHD v Ostravě. Ale my se nedáme!!!
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1126
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 12:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Zítra se budu motat poblíž Tvého bydliště
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3961
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 12:10:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo? Zase Spar?
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 12:14:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně. Jsem přeci rodilý fanoušek hypermarketů . A d-1 tam má pauzy. Sorry off topic.
Nikdy nic nevíš, dokud to doopravdy nevíš.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1076
Registrován: 6-2002


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 15:15:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Člověk je chvilku pryč, a už o sobě čte.

3W v nejbližších dnech nehrozí, protože by ji mohly odřít sněhové vločky
Yryk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 16:36:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mirdo,jak si mam stahnout tu ostravu do msts a i cestinu.pleas
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 16:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: letáky stále drží (držely), jen by se někdo mohl projít koolem výstaviště s lepkama (a vlastně už není proč co)
jinak ty soupravy dole to je krása to se musí nechat a ten podpis (akorát i tak se našli tací co tam stáli a jeden ti to chtěl strhnout, tak jsem mu řek, co mu na tom vadí? a on že to tam nemá co dělat tak jsem mu řek že klidně počkám a nalepím to tam znova, tak toho nechal)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 5-2004


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 19:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Historie 364 dní stará naštěstí neměla dalšího pokračování. Jediným odpadlíkem dnešního dne (co jsem zahlídl) byla T3 783 (d-11), která někdy po třetí hodině zatahovala do vozovny jako služební jízda okružní jízdou přes hulváckou smyčku a byla nahrazena T3 796.
Dá se říct, že na d-11 dnes jezdila sedmistovková elita : 710, 782, 783, 799, ...
Těm, kteří se zítra vydají fotit zimní scénerie v ulicích, můžu doporučit jedno krásné fotogenické místo - vítkovickou radnici na Mírovém náměstí.
 

Odpoledne jsem zažil zajímavou příhodu na d-11, kdy řidička vozu 782 při stanicování u Střelnice nedovolila nastoupit chlapíkovi se psem, protože neměl (myšleno pes ) náhubek. On ten náhubek byl na první pohled podružný problém, protože chlápek už od pohledu vypadal, že jízdenku nikdy v životě neviděl. Chválím
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3962
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 20:08:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: To je profláknuté, ale fakt super místo k focení, taky si tám někdy rád pofotím.
Jelikož mám teď o prázdninách volno, konečně, tak jsem se donutil k nakreslení malých obrázků hist. vozidel, prozatím jen tramvají.









MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1103
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 20:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem v 18:50 jel přes NamR a cedulka byla pořád vylepena, to je ta stejná od včerejška nebo to někdo dneska všechno zkontroloval a opravil? Tímto považuju tuto akci za ukončenou a protože od úterka už se jezdí normálně tak až někdo půjde kolem klidně to dejte dolů :-) opravdu věřím, že to mnoha lidem pomohlo. Všem zúčastněným děkuju.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. prosince 2006 - 20:52:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: určitě to pomohlo
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 793
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 01:50:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro některé ano, ale dnes byli i lidi, kteří přisli na zastávku a čekali. Na jízdní se nešli podívat, protože ten svůj spoj znají v kolik jede.

 
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 10-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 02:20:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki dneska jsem tě viděl stal jsem na na zastávce Krajský Úřad
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 09:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

donesla se mi včera docela zajímavá zpráva a pokud se potvrdí bude to hodně zajímavé. Údajně leží na území Ostravy zarostlá v trávě tramvajová výhybka po které se přestalo jezdit někdy v osmdesátých letech. (podotýkám, není to v objektu DPO,ale na veřejném místě). Jediné co mi vrtá hlavou je, že by o tom nikdo nevěděl? Druhá věc je, jestli je výhybka přesně na původním místě, nebo byla pohozena při snesení trati a nějak se na ní zapomnělo. Ale na to že tam leží přes 20 let a ani sběrači železa ji nenašli. Údajně má i přestavník a jazyky. Moje zpráva je potvrzena fotografií z loňského roku (fotku případně dodám po novém roce), takže za ten rok mohla zmizet,ale je prý docela dobře maskovaná.

takže otázka (než prozradím její polohu), víte někdo o tom že by se dochovala nějaká výhybka na území Ostravy? Popř. víte o jiném místě (kolejích, výhybkách) které souvisely s tramvajemi, jsou do dneška viditelné a nejsou připojeny k síti? Vím ještě o kousku koleje v podjezdu u OKAY vedle stodolní (v minulosti se o tom tady psalo).

kdo má zájem ověřit zda jde o fámu nebo pravdu?
www.helax.cz dance music radio
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1105
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 10:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Denny: tohle mě vždy bralo takže já bych zájem měl :-)
Říkáš z 80.let :-( to me toho moc nenapada abych si tipl, nejvíc asi přeložka ve Svinově při stavbě mostů, nebo nějaký zbytek do Hlučína. Kdysy jsem se snažil projít smyčku bělský les zda tam něco nenajdu ale kromě jednoho podezřelého sloupu nic. No nápadů mě napadá dost, ale jelikož vždy když jezdím kolem jakékoliv zrušené tratě tak tlemím po zbytcích a nic jsem nenašel tak fakt nevím :-)
Jinak domnívám se že by se snad šlo dát něco najít u staré Kraviné, ale nikdy jsem tam nebyl a nejspíš je všechno už zavezeno.
Takže se těším co z tebe vypadne :-)
Ale moc to neroztrubuj aby ji náhodou DPO nevykopalo, to víš na Interspar se hodí všechno
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 11:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dotaz: DPO uz nevyhlasuje zastavovani linky cislo 7 pri hokejovych akcich v CEZ Arene? V jizdnim radu teto linky je stale uvedeno u teto zastavky "zastavuje pouze pri vyhlaseni" a to mimo jine znamenalo, ze pri kazdem hokejovem zapase, ktery zacina v 17:00, na teto zastavce od 16:00 sedmicky zastavovaly. Vcera jsem cestou na hokej naskocil do sedmicky ve smeru z Vyskovic a po zavreni dveri na Karpatske se z repraku ozvalo "pristi zastavka Palkovskeho" (bylo mezi 16:00 a 17:00, cas nebudu specifikovat presneji, vime proc). Tak jsem se optal ridice/ridicky (nebudeme specifikovat, vime proc), jestli se neco zmenilo, ze uz sedmicka nezastavuje na SPORT Arene ani pri vyhlaseni. Odpovedi mi bylo, ze pry dnes nic vyhlaseno nebylo, tak by me zajimalo, jestli to zastavovani bylo opravdu zruseno nebo jenom doslo nekde na ceste hokejovy klub-DPO-soferi k chybe v informacnim retezci.

Zaver, tentokrat pozitivni: Po delsim inteligentni formou vedenem rozhovoru ridic/ridicka u SPORT Areny nakonec zastavil, i kdyz zrejme opravdu nemel, za coz mu (a nevedomky i dalsich minimalne 20 lidi) dekuji.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 794
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 11:48:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Denny: je to ve Svinově na proti autobusové zastávky Svinov mosty d.z. .... naproti přes cestu v kopci jsou koleje. Když se stavěly nové svinovské mosty, stará trať se nelikvidovala, přímo se zavážela náspem. Ale o té výhybce se veřejně ví. Rovně se jelo na most a doprava k nádraží. Jsou tam celé jazyky a pak už je upálená. Ale zůstal tam i přestavník. Takže doporučuji brigádu na vyčištění pak půjde i přestavit.
 

ad Adams: Sice nemohu mluvit oficálně za DPO, ale pokud ti stačí neoficiální odpověď, jelikož jsem včera jezdil, pamatuji si, že v 16:47 přišla SMS na Mypol, že se stojí u Arény. Záleží tedy v kolik si jel. Druhá věc je ta, že v 16:47 je čas pro ty co jdou na hokej k
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3963
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 11:49:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Výhybka? No to bych si taky rád fotnul. Může tak být jen opravdu tam, kde psal Mayg, tj. trať do Hlučína nebo přeložka ve Svinově, ale tam zase nejspíš žádná výhybka nebyla.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1106
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 11:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: tak kdy to jdem zkouknout? :-) škoda že je sníh :-) Stejně moc nechápu jak vedla a vlastně které to byla. Původní nebo přeložková, nejspíš původní, protože po přeložkové by blbě jezdili tramvaje když by byla zasypaná :-)

ad Haki: na mypol chodí sms? To zní zajímavě, jak vlastně ta hračka funguje? Myslím do jaké míry je lokalizovatelné vozidlo v síti a jak (jestli) probíha bezdrátoví komunikace a co vše se dá zjistit z "centrály". Nechci žádné těžké firemní tajemství jen principy.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 11:59:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jedna zajímavost v souvislosti se svinovskými mosty, kterou sem se dozvěděl. Když se stavěly mostní konstrukce, po svaření na místo uložení se dopravovaly po kolejnicích. To zajímavé je na tom to, že kolejnice to byly R65, které pak DPMO odkoupil a použil při opravě tratě na NH. Prostor zastávek NH jižní brána je tedy z R65, ale běžně na tratích lze spatřit pouze S49. Nevím, zda-li je v ČR jiný DP, který má takovýto přepych, že používá na otevřeném svršku R65.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 12:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, SMS to vlastně není. V terminálu řidiče je předdefinováno 99 zpráv. Všechny pozice nejsou využity, dipečer pak vyšle příkaz přes vysílačku, ať se zobrazí zpráva č. XX. Zpětná vazba není. Pokud je vozidlo v datovém stínu, řidič vám u SPORT ARÉNY stejně nezastaví.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3964
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 12:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poledne a hned plno takových zajímavých informací.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Tak to bylo driv nez v 16:47, prece jen kdyz hokej zacina v 17:00, vetsina lidi uz je v tu dobu davno u haly. Cili doslo ke zpozdeni. No co uz, chybicka se stane, navic inteligence ridice/ridicky a ma usta, ktera se neboji zeptat, zpusobily, ze stejne zastavil...
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Haki: je to přesne to místo co jsem myslel, jen mi z toho vyplívá, že je to ještě starší než provizorní trať. Protože u provizorní tratě v tomto místě nebylo výhybky potřeba. Tak kluci, hups na tramvaj a foťce, je to mezi Bíloveckou ulicí a prodejnou ADOPcar u svinovského mostu.
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3965
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 13:27:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už tam máme s Maygem namířeno.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Yryk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 14:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vlado:prosimte,nenapsal by si mi na mail,jak si nainstaluju tu ov sit i s vozidly do msts.a existuje nejaka samoinstalace jako u cestiny? predem dekuju.
jinak vsem stastny a novy a hlavne dobre zdravi a pevnou vuli pri novorocnich predsevzetich.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 797
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 17:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Denny: Pozor!! Toto je původní trať, provizorní byla v jiných místech.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 17:06:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Haki, však jo, to jsem pochopil že je to původní trať. O to je to cennější.
www.helax.cz dance music radio
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 6-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 17:48:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Provoz byl ukončen v roce 1978.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 18:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

taky něco z historie - 10 let zpět

 
www.helax.cz dance music radio
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 19:17:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zítra v 10:00 vyjede souprava 25+69 na trase ÚD - Dubina - Hlučínská - Kyjovice - ÚD. Trasa by takto měla být na 90%. Můžou se stát i komplikace a trasa se změní.
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 19:36:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Co je to za ev.č. ta tvá souprava?
Haki: Nemělo to být náhodou tajné neveřejné?
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 20:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Kodas: první vůz je 983 druhý nevím,možná 979

Ostravak+Mayg: jak jste dopadli v hledání historie ve Svinově?
www.helax.cz dance music radio
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3966
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 20:35:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Našli, ale bylo to pod sněhem a ještě navíc pod bahnem a bůhví čím.
Koďas: Haki nám všem chtěl jen zdělit, že pokud si chceme 25+69 vyfotit, tak máme možnost v těch časech.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1107
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 21:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Denny: věřím že Ostravák dodá dnešní fotky takže snad uvidíš, jemu to všechno trvá :-)
Určitě je tam levá kolej i s přestavníkem (tím točícím), pravá je tam možná taky ale neměli jsme sebou lopatu :-)
Jinak hezká fotka té žluté T3, trošičku si na ni mlhavě vzpomínám a to to nebylo tak dávno, ještě jednolištový pantograf, to už se dneska nevidí (v Ostravě)



ad Boris: už v roce 1978? Mosty se zprovoznily tuším 1984, to to trvalo tak dlouho a přeložka tam byla 6let?

Dneska cca ve 13:00 jsem sundal z NamRu tu cedulku o výluce (Tommasovi patří dík že použil lepky které jdou snadno a bez šmouh sundat).

(Příspěvek byl editován uživatelem mayg.)
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3967
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 21:19:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady to je.
 
 
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 30. prosince 2006 - 22:18:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg+Ostravak: dobrá práce, škoda toho sněhu a bláta,moc z těch dvou fotek nejde poznat,ale přiznám se, že jsem nevěřil, že vůbec něco najdete. Přece jen 30 let v tomto místě je unikát!
www.helax.cz dance music radio
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 799
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 00:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Koďas: Ostravák má pravdu. Co je na tom tajného? Jízda je neveřejná pro uzavřenou společnost, ale informace tajná není.

Ale jinak ti děkuji. Pokud tady nenapíšu, že nějaká jízda bude, dostanu od zdejších diskutujících zprda, že mohli mít fotku a nemají nic. Když napíšu, dupeš mě ty. Opravdu děkuji.
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 00:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Berme to tak, že se v životě nemůžete zavděčit všem.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 589
Registrován: 10-2002


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 00:59:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki Vlado msts ma pravdu a také jsem rád že davaš sem ty informace.
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 09:05:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Tak teda promiň. Měl jsem za to, že je to tajné.
Ostrava+MHD=ŽIVOT. Tak proč si ho nezlepšit?
Jinak, všelijaké blbosti o mhd v Ostravě najdete na http://mhd-ostrava.wz.cz

Papoušek PaPa 1515-nejlépe ,,zrekonstruovaný" a nejhezčí vůz na focení. Tak rychle foťte, než se i mu probadne bříško.
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a ještě trochu historie:

 
www.helax.cz dance music radio
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1108
Registrován: 11-2004


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Denny: Hezké fotky, i ta CocaCola vzadu, tež si to nepamatuju, je mi to skoro líto :-) kde se dá sehnat ta cedule Vítkovice, Mírové náměstí? :-)
Co jsi měl na tom fotáku přilepéné, takové zajímavé šmouhy v rozích :-)
Za případné další fotky předem děkuju :-)

ad Haki: v klidu, věřím v Tvůj úsudek, že víš co říct můžeš a co ne.
Ostrava: první město v ČR se 100% tramvají s digitálními transparenty (Sbohem ceduláky :-( )
Foťte kachny! Než jim upadne druhá hlava a bříško se propadne dolů (Už jich moc nezbývá )

Bobr je mrtev, ať žije bobr?
Kdo si přečetl, že poslední písmenko mojeho nicku je Q tak ať si to přečte znova :-)
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:21:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg: cedule Mírové náměstí je originál, je to z doby kdy jsem začínal jezdit a to se ještě jezdilo za kostel, takže fotka není aranžovaná ale reálná. Coca-cola byla myslím 1021+1025. Všimni si že kurzovka je ještě jednořádková,čelní vrchní transparent bílý a starým fontem.

podívám se jestli mám ještě nějaké fotky,ale pochybuju, měl jsem ještě ČB někdy z poloviny 80 tých let,ale ty nemůžu najít.

šmouhy v rohu - mám ty fotky v příručce řidiče a byl tam nápis "Příručka řidiče".
www.helax.cz dance music radio
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:22:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jinak pozornému čtenáři jistě neuniklo že na fotografii stojí v kruhu KT8, což znamená že je to z doby kdy d-5 jezdila pouze Vřesinská - Horní Lhota a pouze vybrané spoje zajížděli až do Zátiší.
www.helax.cz dance music radio
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 10:51:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Denny: A ta kačena je 1511. Tenhle nátěr mi nějak utkvěl v paměti. Ještě si pamatuji na kačeně rudý nátěr (rudý ďábel), byla to, tuším, 1503 a měla nátěr na pivovar Ostravar? To už je tak dávno a já byl ještě malý špunt.
Nebylo by od věci sem dát aspoň pár fotografií z dob před deseti patnácti lety, my mladí si aspoň osvěžíme nátěry tramvají z let našeho mládí.
Když je ten Nový rok.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 6-2002


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 11:05:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Před patnácti lety byly všechny tramvaje stejné, až na pestrost různě vybledlých a umytých odstínů červené, krémové a šedé. Když se na voze udělala SP, bylo to hned poznat podle neobvykle lesklých čtverečků a obdélníčků na nátěru. Jo to byla syntetika!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3968
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 31. prosince 2006 - 11:26:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: Dík za fotku. Reklama na 958 byla fakt povedená.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace