K-report
 

Archive through 30.březen 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archive through 30.březen 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 578
Registrován: 6-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 14:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: Nu tož občas zapomeneš vrátit máslo do lednice, občas zapomeneš vymazat z výkresu sloup... tím nechci šahat Ostravským kolegům do svědomí ale ono se to fakt stane...
Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 14:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi tak nějak ... projektant ho tam nakreslil a stavební firma ho postavila. Už se těším až si budeš stavět dům a stavební firmě se něco nebude líbit, tak se rozhodne to nepostavit.
Marťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 15:40:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

7:32, 17(asi z Nádr.Vítkovice, sólo, sardinky. Takové spoje jezdí na Vřesinskou!
D-7 po ní logicky taky sardinky, protože lidi si počkali na další spoj.
To bylo poprvé, co jsem viděl na d-17 sólo. Ještě asi před rokem na těch samých spojích jezdily 2xT3. Dnes většinou K2(plná), co mám možnost ráno vidět.
ICQ: 276 305 846
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 16:45:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ono to sólo bude asi nějaký kurz l.č.3, zvláště pokud to jelo z Nádr. Vítkovice a na l.č.3 se teď sóla (nevím, if na všechny) dávají celodenně, aspoň co mám odpozorováno...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 16:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky se mi zdá, že na trojce už nejezdí žádné dvojčata, jenom K2 nebo Trio. A všechny d-17 z Nádr. Vítkovice jsou vracející se kurzy linky č.3
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Autobusy na Moravě a ve Slezsku
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 10-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 16:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také z Dubiny jezdí 5:20 učelový spoj do Martinova a z Martinova asi pokračuje na řežijně do vozovny a z vozovny na d-3
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 17:40:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co já občas vídávám d-17 od nádraží Vítkovice, tak vždy jela K2.
Prox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 19:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Absolut:
V Praze jsme měli něco podobného, ale vtipnějšího: Při kolaudaci TT na Brrndov se zjistilo, že jsou nedostatečně osvětleny přechody pro chodce. Inu, rozhodlo se postavit dodatečně sloupy VO (BTW - to jsou ty sloupy, které fotiči tak milují). A co čert nechtěl jeden sloup u přechodu na křižovatce s ulicí Do Klukovic překážel v průjezdném profilu tramvajím KT.
Tak byl sloup poražen a položen vedle do trávy a čekalo než bude vybenován nový přívod proudu...
A bylo jaro: Sluníčko svítilo, stromy rozkvetly a sloup ležel ve trávě...
A přišlo léto: Sluníčko hřálo, všichni odjeli na prázdniny a sloup ležel ve trávě...
A přišel podzim: Sluníčka ubývalo, ze stromů padalo listí a do sloupu ležícího v trávě pršelo...
A přišla zima: Sluníčko občas vykouklo z mraků, děti sáňkovaly a ležící sloup zapadl sněhem...
A přišlo jaro...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:09:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odra už měla v Ostravě Svinově ve 20:00 410 cm, o 30 cm překročen limit pro vyhlášení třetího povodňového stupně. Co na to doprava v oblasti Nové Vsi? Hlavně busy 36 a 48?
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:21:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doufám, že nedojde k zatopení křižovatky na Vodárně a že se nebude jezdit jenom přes Rudnou jako před skoro 9 lety... a taky doufám, že to nesmete stavěnou dálnici...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1051
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina: Myslím, že se nám opakuje rok 1997. Na opavsku je zatopeno několik vesnic mezi Krnovem a Opavou, včetně našeho sklepa. To je ale zatím 2. stupeň. Ostravákům nezávidím, protože si pamatuju, jak ksem se v 1997 snažil dostat z centra domů do Poruby... Fuj!
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Maugli: tramvaje byly kaput, l.č.56 stavěla např. na zastávce Výškovická apod... Před těmi 9 lety to byly alespoň prázdniny...
AD Haki: Nechci malovat na zeď, ale nedáváš už pomalu dohromady výlukové JŘ? Předpověď je špatná a radar http://www.meteopress.cz/?what=web/fresh/meteoradar.png to jen potvrzuje.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: To byl jeden z důvodů, proč jsem se vypravil do centra a jinde, bo jsem chtěl vidět ten chaos. Letos to udělám asi znovu...
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:38:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No - snad k tomu nebudeš mít příležitost...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1056
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 20:46:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Já taky doufám, protože mám Ostravěnku rád!!! Ale díval jsem se na ty předpovědi...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 21:01:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude voda vodička :-) ,povodně mám rád :-) (a proto raději bydlím na kopci)

Jinak si myslím že to vidíte zbytečně špatně, Odra u Hlučínské nic moc pořád je v korytě (tedy cca v 18:00 byla) a i kdyby jsou tady docela velké hráze, 1997 bylo jiný kafe. Ale stejně myslím že malujete čerta na zeď (otazkou je co by se stalo kdyby aktuální stav trval cca další 4dny)

A zpátky k tramvajím, dneska jsem se svezl na d-10 742, doufám ,že ne naposledy. Ty staré vraky na d-10 to si nemůžu nechat ujít.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 21:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O Odře cosi říkali o tom, že by měla kulminovat snad až ve čtvrtek, prozatím jde nahoru o cca 5 cm za hodinu.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 21:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Semolina: Nejsem odborník ale řekl bych že Odra není problém, tím jsou Ostravice a Opava jsou delší a tečou s trochu vyšších hor
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2218
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 21:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton tady psal něco o tom, že nejhorší je, když hodně stoupne Opava a Odrase o ni zasekne. Totěž platí pro zaseknutí Odry o Ostravici.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 10-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 21:56:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přehrada Šance by měla dneska odpouštet vodu ale nebude to nic važneho, doufám že nenastanou povodně jak v 1997
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 677
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 22:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, jako jeden z těch, co mají info "od zdrojů", doplním toto - zatím - OT:
1) Ostravice je v klidu do doby, než se bude muset upouštět Šance (a ta má čas cca týden) - mmch., v ´97 ji potřebovali upustit rychle, tak zvedli stavidla a voda, co šla ven, jim smetla trafnu, co byla pod hrází, takže "stavidla" šla automaticky hned dolů a pak to zvedali ručně - "klikou" 10 ot. kolečkem = 1cm zvednutí "stavidla"...

2)Opava je z tohoto směru velký průser (já vím, mám psát slušnější výrazy), protože přehrady sice jsou, ale teď mimo hlavní odtok (záleží, kde prší), takže vliv cca 10%. Hlavně jde v místech, jako je Lhotka, NV, atd. o to, jak se pohádají o jedno koryto 2 rozvodněné řeky: Opava, Odra. V ´97 to pak stoupalo stašně rychle (15cm/h.)díky vzdutí, které nastalo tím, že Opava měla více vody, než Odra a tím ji brzdila = musela si ty kubíky kompenzovat jinak...

3) Odra je teď dost průšvihová, protože přítoky typu Lubina, jsou přeplněné a ty tomu dávají kotel. Jinak, kdo sledujete Limnigrafy na SAPu, tak to, co je v Odrách, je v OVě +6hod.

4) Odra má (minimálně) stoupat do zítřejší 22hod., cca3-10cm/h. - sečíst si to dokážete...

A teď opravy mýlek:
- NVV bude pod vodou, až bude pod vodou celá Nová Ves, takže potřebujete +3m., aby z toho něco bylo.

- To, že tehdy byla voda mimo hráze, není díky přelití (vešla by se pod korunu hráze), ale protržení hráze, z těchto důvodů: 1) zasypání propustků (za komanče) v bývalé vlečce Vítkovice-Svinov a trati ČD (ČD trať už propustek má, ale za cenu tvrdého nátlaku na určitá místa, jinak by se tím nikdo nezabýval) a stavbou D4 (kanal. sběrač Jih), která byla zfušovaná = překážka mezi korytem a hrází. Viz. foto - ta "hrázka" s panely nalevo - stav dnes, cca17:00.

...takže povodí se poučilo a nic s tím neudělalo.

Horší to teď mají v Koblově, kde se s tím nepočítalo (stavba D47 změnila rozlivové plochy tak, že tu retenční část přesunula z polí mezi domky...) a od rána tam je 10 SDH + hlučínští vojcli a stále se jen improvizuje = není žádný plán...
Foto následující je z tzv. "Modrého" mostu (bývalá vlečka, dnes cyklostezka) proti proudu řeky, kdo to tam zná, ví, že v létě lze Odru přejít skoro suchou nohou. Ta "budka" napravo, je ten limnigraf OVa-Svinov.

Má-li někdo ještě nějaký dotaz na toto téma, tak budu kdyžtak řešit mailem - vezir.jan (zavinac) seznam.cz - to už jsou věci, co by se tu asi neměly objevit...

(Příspěvek editován uživatelem norton březen 28, 2006)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 22:46:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer,

tak jsem se vrátil před chvílí z Prahy... Jestli se zítra přižene to počasí, co tam bylo dnes, tak potěš PB...

Jinak několik zážitků...
1) Pendolíno 4:00 je skoro prázdné, stejně jako to zpáteční (Holešovice 18:28) s dojezdem do Ostravy 21:55.
2) Celou cestu jsem schválně koukal po všech řekách, ale že bych viděl nějakou těsně před vylitím, to ne... Večer už bylo vidět kulové...
3) Zajímalo by mě, jak se zatahuje do vozovny Vokovice... Za vozovnou žádná objízdná kolej, před vozovnou nic, co by připomínalo alespoň trojúhelník... A jelikož se do pražských vozoven couvá, vypadá to, že couvají soupravy už od vjezdu z trati od smyčky Džbán...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 22:50:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Koukam na ty fotky, ja jel kolem osme vecer 48 z centra na Piskove doly, tady za tu hraz mezi zastavkami U Borika a Balkan jsem nevidel, videl jsem pouze za hraz, ktera chrani severni cast Nove Vsi, tam je uz je pole taky pod vodou a tak jsem si spocital, ze bude voda i za tou hrazi, za kterou nevidim. Zitra kolem poledne tam skocim, mrknout a kdyztak cvaknout.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 12-2004
Odesláno Úterý, 28. března 2006 - 23:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: to pole na předchozí fotce (jižní strana) je cca o 30-60cm níže, než na severní straně - fotky mám (i díky tomu, že ve známosti mám člověka, co to fotí pro účely archivace+výzkumu Povodí), jen jsem to tu nechtěl zaplácávat ...pole, co tak začít pěstovat rýži, myslíte, že by se ji dařilo?

...a abych vody neměl málo, tak zítra děláme letecké snímkování některých oblastí
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 00:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JJ, myslel jsem si, ze jsou zhruba stejne vysoko, tak jsem se docela trefil. Na ryzi optimalni, jenom by to chtelo teplejsi pocasi. Toz zitra letu zdar. Jsem zvedavy,kam az ta voda vyleze. Snad se nedostane pres ty hraze.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2219
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 07:17:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Re3) Myslím, že těsně před vozovnou je kolejový přejezd.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 07:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno,

ad Ostravák: http://doprava.unas.cz/Schemata/praha_ed.gif
Koukal jsem na to dnes ráno jako blázen, nenapadlo mě, jak bys se v ní otočil... A když jsem na to včera kukal, ten vjezd je tam docela malý a koleje hnedle za branou se začínají točit směrem k vratům lodí...
http://www.prazsketramvaje.cz/obrazky/vozyosobni/7196-01.jpg

(Příspěvek editován uživatelem pako březen 29, 2006)
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 6-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 09:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Pako:

Do Vokovic se prostě z hlavní couvá. Vyložíš substrát v zastávce, přejedeš přes křižovatku, přejdeš na zadní stanoviště, přehodíš vexli a couváš. Co je na tom nepochopitelnýho? Vždyť takhle nějak Vám končívala (?ještě končí) d-4 na Plynárnách... princip trianglu :-)

Ad Prox: Jasně, o tom vím:-) To jsou u Tebe na Barrandově i zajímavější bastly než tenhle sloup:-)
Alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 11:07:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pochopitelné to je... Ale absolvovat bych to každý den při zátahu do vozovny nechtěl, tak jsem jen dumal, jestli tam není nějaký fígl...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Prox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 12:48:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako:
Pokud se nemýlím, tak před vozovnou Vokovice je navíc upravena SSZ tak, aby kryla zatahující tramky.
Ještě vtipnější může být zatahování ve Strašnicích, kde při zatahování na část kolejí musí tramvaj nejprve projet objízdnou kolejí, poté napolo vyjede opět z vrat vozovny na ulici a pak couvá zpátky
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 13:22:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes po městě jezdí cvičná jízda 1507, ráno stála snad tři minuty před křižovatkou u zastávky Zábřeh vodárna, než se dostala z vedlejší přes kolony automobilů, pak ještě odpoledne spatřena na zastávce Most Čs. armády.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 13:40:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na d-3 dnes sóla? Min. na 3/104 1 ks T6.
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 10-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 16:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes trio 1252 na d-3
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Kasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 16:54:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dotaz laika, jaká je brzdná dráha tramvaje v městském provozu bez ohrožení cestujících? dík
Jenki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2140
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 17:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V otázce chybí 2 parametry :
- z jaké rychlosti
- co to je "ohrožení cestujících"

Když to trošku rozvedu : brzdné zpomalení u tramvají se pohybuje při provozním brzdění okolo 1m/s2, při nouzovém (aktivuje řidič řadičem, plná elektrodynamická brzda + plná elektromagnetická kolejnicová brzda) nebo záchranném (aktivuje řidič nebo cestující červeným tlačítkem, plná mechanická brzda + plná elektromagnetická kolejnicová brzda) brždění je zpomalení předepsané normou nejméně 2,4m/s2 (27m ze 40km/h)a obvyklá hodnota je kolem 2,8m/s2. Hodnoty nad 3m/s2 už mohou způsobit padání stojících cestujících i když se drží a proto se u moderních elektronických výzbrojí nastavuje software právě na tuto hodnotu. Řidič toto nastavení prakticky nemůže ovlivnit.

Pokud cestující stojí, ale nedrží se a nečekají náhle brzdění tak klidně popadají i při brzdění provozním...
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 468
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 18:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se byl dneska v tom krásném počasí trochu projít.
Odra
Odra z mostu do Petřkovic proti a po proudu cca 15:00.


Celkový pohled na most (při tomhle rozlišení spíš na ty busy)


Černý potok

A něco co patří k MHD (3801)


Ještě mám nějaké videa z mostu na řeku a ty jsou zde a zde
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2221
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 18:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Kdybychom tě neměli, tak nevím co bychom si počali . Odra nám stále stoupá, Opava a kdo ví co ještě taky. Už čekám na info z Nové Vsi od Nortona.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1067
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám videa z dnešní cesty do Ostravy. Vody opravdu hodně.

Fotka, na které je jen voda se netváří tak, že koryto řeky je vzdáleno asi 500 metrů!!!
Můžu říct, že vše v okruhu 2km od řeky je po celé délce zaplaveno (až na vyjímky!)

A nezaprší...
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 10-2003
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dneska říkali v rádiu cosik o evakuaci Nové Vsi..

http://vystrihovanky-ostrava.wz.cz
http://xchat.cz/irisbus_4293
DPO (DAP a DAH) , Connex Morava a TQM Opava "FOREVER"
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1070
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 19:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To blekotali aj včera, že pry svinov půjde do sáčku bez vzduchu
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 679
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tak info (pokud se vám už přejedlo, dejte vědět, zmlknu):
- Ta laguna (mmch: už jsme i ve "světě" - na idnes), co je mezi zastávkami "U Boříka" a "Balkánem" (mimochodem: už mají budky skleněné výplně)po pravé straně mezi cestou a hrází, tak u ní se od(p)orníci přou, zdali to je napršené, nebo spodní voda (vodárenské pásmo) či je to průsak pod hrází z řeky. A jak to tak vypadá, tak "b" nebo "c" je správně (já osobně tip mám, nelze říci - ať žije poplašná zpráva).


- Kdo se těší na focení plujícího čehokoliv přes Vorárnu, má na 80% smůlu, voda to nedokáže. Sice odpolední skoky ve vzestupu jsou nepříjemné, nikoliv kritické.

-Horší to je v "Boršodu" (MCHZ), tam jim to tlačí zpět vodu z čističky (obdobně i na ÚČOV).

-Celkově tomu dost "pomohlo" do dnešní "vydatné mokré shora", pokud by se tak nestalo, dnes už bychom z hráze max. chytali jistebnické kapry na ventku...

-A věc nejneotesanější a nejvíce zavrženíhodná: začíná se rozmáhat "povodňová turistika" - takoví ti loviči senzací, co se nas*rou i tam, kde je vstup zakázán - prostě dokonalé hyieny! Těm by měli tu vodu načepovat do kvartýru., aby věděli, jaké to je a nemuseli příště takhle lovit senzace na neštěstí druhých!!
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2222
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:35:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Takže u tebe doma v pohodě?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Kasta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenki: Myslel jsem třeba při dojezdech do zastávek, ale to co si napsal stačí. Takový postřeh z dneška dopoledne - tramvaj cca 50m, řidič hasičského auta s majákama a puštěnou houkačkou předpokládá, že nezastaví .............a nespetl se ani nepřibrzdila. Byla to 15.. a i bylo zamávano.
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 20:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Laguna:

A) je hloupost. Muj osobni nazor je, ze pul metru vody nenaprsi. A vzhledem k tomu, ze kolem poledne, kdy jsem tam byl, tam stalo ono hasicske auto, ktere je na Nortonove fotce a cerpalo jak o zivot, a v sest vecer tam stalo jine, ale taky cerpalo a vody je furt stejne. Moznost A) teda skrtam.

B) je podle me taky hloupost. Ze se ta "spodni voda" objevila zrovna v dobe, kdy je na druhe strane hraze hladina stejne vysoko? :-D Nebo ze by na druhe strane hraze byla taky spodni voda? :-D

C) bude podle meho nazoru spravne. Jako v te reklame. Holt to podle meho nazoru nekudy tece.

No a taky pridam dve fotky. Ta prvni je z dnesniho poledne, stejne misto jako Nortonova vcerejsi foto z prisepvku 678 - jak vidno, voda sla navrch.



A druha je asi kilometr proti proudu od modreho mostu, Zabreh u splavu. Trimetrovy splav se zmenil v jedno velke vodni peklo.

Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 680
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 21:00:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Adams: ad. "b": by ses divil, ale spodní voda tu je docela vysoko celoročně, prakticky všici, co jsou do 100m, od té "laguny", tak momentálně čerpají spodní vodu ze sklepů; ale přesto bych řekl, že tvůj tip na třetí možnost vyšel ...holt, teorie stavění Milánské stěny a její provedení v praxi nemusí být totožné (pro MMO a Povodí: jen spekuluji)...

Ostravák: až začnu vytahovat z garáže kánojku, tak to poznáš na Vodárně. Spojené nádoby... Krize se ještě nekoná. Jak bude voda pod 6m výšky, tak je to docela OK, pak nastávají průšvihy, nad 7 m jde vrchem...

(Příspěvek editován uživatelem norton březen 29, 2006)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.wz.cz
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 2-2006
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 21:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No zatim jsme na necelych peti metrech a vypada to, ze se to uklidnuje, i kdyz aktualni informace z chmu.cz bohuzel nemam, dneska se mi tam podarilo dostat jednou, nekdy v deset rano... Co se tyce spodni vody, vim ze Nova Ves s tim obcas problemy ma, nicmene tady to vypada, ze soudruzi nekde udelali chybu...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2223
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 21:31:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se pravidelně dívám sem-> http://www.pod.cz/portal/sap/cz/index.htm Pokud ty stránky znáte, tak se omlouvám.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 10-2002
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 21:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák tu stránku jsem ještě neviděl dík info jeto perfekt vidět průtok řek
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 29. března 2006 - 23:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Dodo a Ostravak: Kdyby tady ten link nedal Norton předevčírem (a nikdo po něm ani nevzdech) byla by to jistě bomba. Ale co, opakování je matka moudrosti :-)
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1082
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 07:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobré ráno,

netušíte, proč na webech DPO je výluka Z1 2.-10.04.2006 uvedena pouze na úvodní straně, zatímco v sekci Aktuality o ní není ani zmínky?

Schaut ihr...: http://www.dpo.cz/ versus http://www.dpo.cz/aktuality/aktual.htm, ha?

Dík. Vodě zdar!
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2224
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 08:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Ty jo. Já jsem vůl, ale co... Alespoň jsme si to zopakovali.
Pako: Už tam je.

(Příspěvek editován uživatelem Ostravák březen 30, 2006)
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 09:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: Tak to jsem asi slepý...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2225
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 14:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Asi jo, protože to tam je. Klikneš na Aktuality a potom na levém MENU na výluky a ejhle ono se ti to tam objeví.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 16:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad voda: Jaká je aktuální situace? Měli bychom do Svinova poslat někoho z k-reportu, ať nás ihned informuje, třeba na směny. Při tom, jak přítoky stoupají bych čekal, že ještě hladina stoupne a a-36 a a-48 budou muset jinudy...
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Autobusy na Moravě a ve Slezsku
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2228
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 16:39:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odra a všechny řeky neustále klesají, takže už to bude v pohodě. Viz ten odkaz výše, který jsem tu dával.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 16:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to jsem rád
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Jan_Širc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 1-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 17:40:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Vážení cestující. Z důvodu znečištění tohoto vozu si prosím přesedněte do náhradního vozu, který bude přistaven za tímto vozem."

Tak tohle jsem ještě neslyšel
Úplně doslova si to nepamatuju, ale takhle nějak to bylo. Na d-8 před zastávkou Poruba vozovna asi v 15:47.

Jinak na křižovatce u Slovanu už asi půl dne nefungují semafory a dopravu řídí policie.
http://jansirc.ic.cz/
Všechno jde, když se chce
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2237
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 17:44:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jan Širc: Copak. Někdo nesnesl oběd, svačinu a trošku více chlastu na to? Docela dobrá hláška. O téhle jsem ani nevěděl.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 18:52:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ta hláška mě zaskočila!

Jan Širc: měl jsi to vytušit, že se něco takového bude dít a nahrát!
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 8-2004
Odesláno Čtvrtek, 30. března 2006 - 20:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejlepší je si najít známého řidiče a pak nahrávat různé hlášky na konečné dle chuti.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace