K-report
 

Archive through 13.duben 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archive through 13.duben 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 19:34:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když nemůžeš přijít na to, co něčemu (1314) je, tak zkoušíš a zkoušíš a jezdíš, až se Ti třeba poštěstí a objeví se právě ta porucha, kterou řidiči furt píšou do knihy, ale při odstavení je všechno jak na potvoru vždycky v pořádku, takže není co opravit.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 19:39:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: jde např. o to, že město už tak má dost dluhů a u těch, co teď mají nově vzniknout, neví, jak zajistit jejich krytí...

Edit: Boris: já vím, to mi došlo. A našli moji rádcové, našli?

(Příspěvek editován uživatelem norton duben 12, 2006)
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2416
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 19:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Však jo. Jak si tenkrát půjčili 3 miliardy, tak jsem málem zešílel.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 10-2002
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 20:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boris to je tak zvaná mazana porucha jak ma jit na opravu poruchy tak to jak naschval funguje ale jak je mimo vozovnu tak to zase zlobí
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 20:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POZOR:KONEČNĚ je na webu www.dpo.cz uveřejněna tisková zpráva "HISTORICKÝM TROLEJBUSEM k Dolu Michal,, Je tu popsáná trasa histr.trol,odjezdy histr.trol. z Michálkovic a Náměstí Republiky,cena jízdného a kdo kdo kromě DPO pořádá akci.Podrobnosti na www.dpo.cz
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 180
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 21:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Fotograf na kole jsem byl já (měl jsem i bundu)
Po centru jsem dneska dopoledne šmejdil asi 2 hoďky, ale po 3801 jakoby se slehla zem (jako naschvál).
Pár dnešních fotek:




Taky mi dneska jeden řidič na d-1 docela neslušně odmítl focení gestem se zdvihnutým prostředníkem. Foťák už jsem měl sice nasměrovaný, ale než jsem se vzpamatoval, co že to ukazuje za gesto, tak jsem ani nezmáčkl spoušť.

A nakonec: Netušil jsem, že máme v Ově i podvodní tratě
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 21:54:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud to tu dneska nebylo řečeno, na hist. trolejbusech se jezdí 9 Tr.
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2417
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 21:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jurda: A máme po ptákách, tedypo 8Tr+B40.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jurda:neee,ach jo 8Tr+B40
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už ani nevím, kdy naposledy 8Tr+B40 vyjely.
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:27:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Tommas: Naposledy v listopadu minulého roku v Opavě. Jinak vyjely na minulých jízdách čili v září..
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlastně jo, na ,,Den bez aut" jsem zapomněl.
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:33:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Táákovou dobu.Určitě je 8Tr+B40 celý zaprášený jak se vůbec nepoužívá.Chudáček stařičký.
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dada: Neboj včera jsme ho krásně umyly, navoňaly a kdyby se cokoliv stalo s 9 Tr tak to vyměníme...takže jak se říká, naděje umírá poslední.
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jurda:Nejlepší by bylo kdyby v to úterý přišlo kolik lidí že by se musel nasadit i 8Tr+B40,ale poslední jízda 8tr+B40,nikdo by tam nebyl kromě mě a já bych jí důkladně mohl prolézt.Ale o tom si možu jenom zdát
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 8-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:44:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dada: No tak nechci být pesimisticky, ale na těchto jízdách už jezdím asi 3 roky. Za tu dobu se ty jízdy v PD nikdy nenaplnili úplně. Jinak mám tu čest i letošní rok.
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Milulý rok jsem se svezl, bohužel 9Tr mě nebere, navozil jsem se sním dost ještě když bylu v provozu :-) inu každý půlrok ze základky do ZOO reprezentovat školu :-)
Takže tento rok to asi vynecham :-( , jinak nechápu princip proč zrovna 9Tr. (možná je v lepším stavu)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 22:49:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jurda:Ale já mám trochu smůlu v úterý máme 5hodin a končíme 12:35 na nic já sem chtěl zkombinovat jízdu do Michálek histr. Prohlídka Důl Michal zpátky histr.ale to se mi nepodaří,ale mě to nevadí však jsou i jiné dny pro návštěvu Dolu Michal,ale histr.trolejbusy zas tak často nevyjíždí.
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 12. dubna 2006 - 23:06:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jurda:Tak bychom se mohly domluvit???Na to úterý???
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 8-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 09:16:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dada: Jak domluvit? Já jsem posádka vozu, takže tam budu celý den
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:02:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Jurda:No víš jen tak na pokec v trolejbusu,a abych měl aspoň někoho známého z oboru
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na webu DPO se uveřejnila další tisková zpráva (podobná jako ta histr. trolejbusy do Michálkovic) "JARNÍ VÍKEND Z HISTORICKÝMI TRAMVAJEMI,,.Podrobnosti na www.dpo.cz
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:47:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky mám 9Tr plné zuby, loni jezdila taky, ikdyž pomineme-li nesympatické průvodčí, docela to šlo.
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Proč chce primátor Ostravy snížit dotace na dopravu?
A jaké novinky v MHD jsou v Českých Budějovicích, Praze, Jihlavě, Havířově a Ostravě?

Čtěte magazín ATT - http://www.mhdaktualne.net/att.html
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:48:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes vyjela poprvé na ostravské tratě nejkratší tramvaj v ČR, tzv. "kratina". Vzhledem ke svému současnému stavu však nejela vlastní silou, ale byla tažena wanou. Také její trasa nebyla příliš dlouhá, pouze Vozovna Poruba - ÚDM.
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 11-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:53:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dejvy: Co to je za tramvaj?
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Proč chce primátor Ostravy snížit dotace na dopravu?
A jaké novinky v MHD jsou v Českých Budějovicích, Praze, Jihlavě, Havířově a Ostravě?

Čtěte magazín ATT - http://www.mhdaktualne.net/att.html
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 10:54:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dejvy:Taky mě to zajímá,co je to za tramvaj
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2418
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 11:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měla to být posunovací tramvaj v ÚDM. Původně měla mít čela T2, potom něco jako T6 vlastní výroby.
Dejvy: Já si říkal, že už bude v nejbližší době po ní. Copak se stalo, že jí převezli? Popř. Proč jí převezli?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 11:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já měl zas dojem že tento přízrak snad byl před lety ještě nedostavěný zrušen.

Jinak vydrncane wajco stojí, ale co dělá bulwa? Nikde jsem ji neviděl, že by se chudák vajíčko samo bálo?

ad Dejvy: a foto samozřejmě není co? :-(
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 12:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Snad někdo z našich expertů foto má, já se stále ještě pohybuji bez zařízení a navíc chodit v těchto dnech po dílnách s aparátem je dost rizikové. Pravděpodobně půjde definitivně na likvidaci. Anebo ji třeba v rámci jarních jízd historických vozidel potáhnou jako přívěs.
Opačným směrem se dnes převážel brousicí vůz 8204, také jeho osud v současné podobě je velmi nejistý.
Dnes se po ulicích proháněla wana 1317, rodinka se nám opět brzy rozroste.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2419
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 15:46:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dejvy: Na co taky 8204, když máme 8608, že? Uvidíme co se s ní stane.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
WEX
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.212.96.74
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 18:52:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zde bych si dovolil nabídnout dva obrázky Kratiny v dnes již historickém prostoru 24. koleje.
(Kratina samotná se do dneška nezměnila.)
http://www.netopyr.net/wex/kratina01.jpg
http://www.netopyr.net/wex/kratina02.jpg
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 19:03:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad WEX: velké díky. Ty budeš zajímavý uživatel, příspěvek jednou za rok, ale vždy super (viz loňská fotka chudáka 729)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2426
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 19:04:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

WEX: Díky za fotky. Nějak jsem si tu zrůdnost neuměl představit.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Marťas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 20:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na d-3 K2. A možná, že ne jenom jedna.
ICQ: 276 305 846
Dandy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 20:21:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta kratina je v celku zajímavá uprava vozu T, podobně upravené vozy mají i v dílnách DPP v Hostivaři. Něco o nich je psáno ZDE a foto TADY Je škoda že podobné pracovní vozy byvají stranou zájmu a nejsou tak na fotografiích podchyceny jako vozy pravidelného provozu.
DH 120 made in Poldi SONP Kladno
Radar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 20:41:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím, můžu se zeptat, které historické tramvaje budou příští týden jetdit? Chci si jet poprvé vyfotit tramvaje... Dík za info.
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 882
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kratina nebyla určena pro ústřední dílny, ale pro vozovnu. Jako základ skříně byly použity části vozů 672 a 632, ale po svaření obou dílů byly tédvojkové nástavby odstraněny a na roštu vytvořen skelet hranatého tvaru.
Od převozu do Martinova si nikdo nic neslibujte. Šance na dokončení už byla dávno malá a v dnešních podmínkách je nulová.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:36:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jaká je pravděpodobnost, že pan primátor vymění svou služební audi s řidičem za služební feldu bez řidiče? Šance malá, ale je.
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Boris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:45:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ono by víc lidí mohlo mít třeba kancelář jenom se dvěma židlemi a stolem a do "práce" by mohli jezdit MHD. Třeba by pak na MHD bylo víc peněz. Ale chamtivým darebákům jde jenom o prachy a chtějí mít čím dál víc (co s těma prachama vlastně dělají, když jim všechno platí firma nebo stát???), takže si nedělejme naděje, že v tomhle státě někdy bude něco lepší.
Jsem realista.
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:47:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: neříkej mu pan primátor, ale soudruh. Urážíš tím všechny slušné lidi okolo Mmch: radostná událost se stále očekává nebo už registruješ "pako_jr"?

Wany: 1311/2/3 dnes na d-3, na d-11 minimálně 1314 (takže chybka už se našla a opravila?). JJ, 1317 vypadala fešně v ještě nezašpiněném laku...

A copak je s wajcem, že je odstaveno? Zaspal jsem dobu?

A nově budovaná zastávka NNV: pročpak se nevyskytují u označníku červené štuply (zdrsněná dlažba) pro nevidomé? Obdobně, proč nejsou podél celé nástupní hrany a proč není v zábradlí, 10-30 cm nad dlažbou vodící lišta pro slepeckou hůl? Rekonstrukce nemusí podléhat platným normám? ...aby to nedopadlo tak, že při kolaudaci to bude vráceno k překopání...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1124
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:50:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Norton: Asi až v úterý...

Ad Boris: Dobrá. Tak odteď mu začneme říkat ne DJ Alda, ale chamtivý darebák. Jsem pro!
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2429
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Norton: Wajco jaksi moc kmitá, takže nejezdí. No uvidíme co s tím v dílnách provedou.
Ad NVV: Jak se bude řešit křižovatka. Někdy už hodně dávno se říkalo, že od Poruby směrem na Plzeňskou bude výhybka posunutá blíže Porubě, ale nějak mi pak nezbývá místo za nově opravovaným a upravovaným ostrůvkem.
Ad DJ Alda: Asi si upravím podpis. Pro Zedníka k horšímu.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2430
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:54:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Původně jsem myslel něco jako chamtivý bobr, nebo tak něco. Pokud mi to schválíte, tak to šoupnu do podpisu. A o Pako_jr pak dej vědět, abychom ti pak mohli tolerovat nějaké zvláštní příspěvky po tom onom slavném dni.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 517
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:55:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Norton: podle mých informací vajco vibruje tak že se odvibrovalo někam zastavit (to by mě zajímalo proč ještě neodvibrovaly T6A5), právě proto se zajímám co dělá bulwička.
Ad Pako: až v úterý, to máš ještě chvilku času na k-r :-) a kde to bude?

(Příspěvek editován uživatelem mayg duben 13, 2006)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1125
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 21:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mayg: No, v úterý asi, ale může to být teď už kdykoliv... Kde? Kam se dojede... K naší kauze, prolistoval jsem těch 17 stran, zítra se na to chci vrhnout večer pořádně a podrobně, pak se ozvu...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2431
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:02:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Jakou kauzu myslíš? Nějak jsem zaspal.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez DJ Aldy na radnici
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:02:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...nějak se mi přestává pozdávat ta reko zastávky, co je už v běhu. To tam fakticky nebude "slepecké users friendly"? Přijde mi jako docela slušný amaterismus udělat provizorní přístup na ostrůvek tím, že uřežu bruskou 2 příčle zábradlí jednoho nově zbudovaného pole + napnu červenobílý štráf k pajdulákům na zůženou komunikaci a neudělám např. náhradní přechod a jiné vylomeniny... AMATÉŘI!!

Resp. ví někdo, dle jaké logiky se některá pole natírala modrou barvou už před osazením a jiná ne? Je vám jasné, jak ta barva bude držet, když se to natře in situ, za provozu...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:03:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pako: budu rád když něco vymyslíš,ale pokud to budeš řešit až k večeru tak pak nemusíš pospíchat, jedu navštívit okolí nejmenšího funkčního tramvajového provozu v Československu a vrátím se až v pondělí.
PS: kam se dojede to je dobrý :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1126
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák: Soukromou...
Kudy chodil, tudy krad',
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2432
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:06:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Takže tvůj vysněný Most+Litvínov, že?
Pako: Jen nechápu těch 17 stran..., asi mi to po večerech nemyslí

Mmch. Podpis upraven.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:08:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mayg: Ano, bohužel až večer, zítra si to chci vytisknout v práci na laseru, protože na papíře se na to člověk líp soustředí a ten náš domácí inkoust je na prd... Tak pak to v sobotu sepíšu a pošlu... Hodně štěstí v OLO...
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1128
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:09:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejmenší funkční je Most a Litvínov...?
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Příčiny vibrací 301 jsou úplně jiné než vozů T6. Jelikož teď vlek stojí ve vozovně, provádí se alespoň intenzivní školení řidičů na vlek a proto se potřebuje i vůz 1301. Tak proto nejezdí venku. Ale jinak jezdí skoro každý den (po vozovně).
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:11:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ostravak: Most+Litvínov není nejmenší funkční provoz v ČR natož v Československu

ad Pako: Olomouc je už menší, ale pořád ne nejmenší. :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2433
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:12:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Jo já už vím kam... Za rodinou
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1129
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Ostravák:

Neboj, až to přijde, dám vědět... Zvláštní styl příspěvků pak asi nebude, ono po konzumaci lihových nápojů zpravidla usínám, takže pak chybí slina na literární úvahy... Budu rád, když pak s kolegy z práce přežiju Stodolní (taková nějaká tradice při přírůstcích...), už na to nějak moc nejsem, nejraději mám už jen to pivo...

Do podpisu si klíďo bobra dej... Ideální označení by bylo třebas = ...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že brzy bez chamtivého bobra na radnici... }
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:21:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ha, Tvé činy předběhly mé myšlenky a rychlost prstů na klávesnici...
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:23:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: a co je příčinou drnčícího wajca, to je asi neveřejné, že? Pokud by šlo příčiny vibrací osvětlit, budeme mnozí vděčni, že?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1131
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Norton:

Dejte bobrovi okusovat dřevo jeho kytary, ne městský rozpočet...!!!
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 10-2002
Odesláno Čtvrtek, 13. dubna 2006 - 22:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl sem se zeptát odkud pochazi ta kratina
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace