K-report
 

Archiv do 09.května 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 09.května 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 19:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tam přišel kolem 15:20...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2598
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 19:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Tak to jsme se asi potkali. Jak vypadáš? Ptali se tě taky ti novináři?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 19:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neptali...
Měl jsem na sobě bledě modré rifle, zelené triko s dlouhým rukávem a batoh na zádech.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2599
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 19:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Tak to si tě nepamatuju. Mě se ptali (i spolužáka). Prý byli z Moravskoslezského deníku a dokonce si nás i fotili.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2600
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 19:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ptali se na to, jestli tu developerskou soutěž sleduju, kde jsem na ni přišel. Jestli se mi návrhy líbí. Které jsou dobré atd.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 20:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jéjej. Tys tu mou otázku přečetl dříve, než jsem ji smazal... Nechtěl jsem plevelit diskuzi, tak jsem tu otázku smazal.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 21:30:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tež jsme se přišli podívat, váhal jsem mezi 2 a 4 nakonec jsem dal 2 protože se mi líbilo to velké prostranství.

No a teď něco na Hakiho ač tuším že v tom prsty nemá. Kterého inteligenta proboha napadlo dát jízdní řády na zastávce Josefa Kotase (12,17) z druhé strany, je jen otázka času než tam někoho sejme tramvaj, opravdu nechápu proč když z jedné strany jízdního řádu jsou 2m místa a z druhé strany 0,5m místa tak se jízdní řády nalepí z té strany kde není místo.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2602
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 21:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: Nad dvojkou jsem taky hodně dlouho uvažoval, ale nějak se mi nezdálo to velké obchodní centrum, tak jsem dal radši přednost té trojce, která byla taky dosti hezká. Zdálo se mi, že úplně nejlepší by bylo něco mezi 2 a 3. Čtverka, jak už jsem tady psal, se mi zdála až moc futuristická.
JŘ: Musel to být asi velký inteligent, protože je to fakt o hubu. Představ si nějakou starou nahluchlejší babičku o berli jedoucí domů do Hrabůvky. babička x T3... Kdo by asi vyhrál, že?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 21:39:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No vyhrala by babička a náš stát, babička to bude mít za sebou a stát ušetří na důchodě :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2603
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 21:47:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A já jsem se snažil být tak ohleduplný k důchodcům.... Stejně jsem se jenom přetvařoval. Ale ty jízdní řády tam vylepil opravdu inteligent. To je fakt.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 22:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z jakého důvodu jsou začátečníci řidiči označeni za čelním sklem nápisem "Řidič v zácviku"?
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 10-2002
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 22:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina protože řidiči začatečníci musí odjezdít nějaké hodiny z lidmi přesny počet hodin
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 05. května 2006 - 23:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože v této fázi má řidič začátečník zvládnutý základní kurz a potřebuje najet nějaké hodiny (cca 50h) ve společnosti zkušeného řidiče.
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 8-2002
Odesláno Sobota, 06. května 2006 - 12:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Semolina to možná myslel tak, if existuje nějaký zákon či předpis, který říká, že musí být za čelním sklem nějaké to označení...
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 06. května 2006 - 12:34:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dodo, Martins, Gakon: Špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem to tak, jak píše Gakon. Přijde mi zvláštní, aby řidič, který už prošel kurzem a byl nasazen do provozu s cestujícími, měl ceduli za sklem označující začátečníka. Např. já jsem taky neměl na autě napsáno, že jedu svou první samostatnou jízdu po ukončení autoškoly.

(Příspěvek editován uživatelem Semolina května 06, 2006)
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 06. května 2006 - 14:21:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta cedule by dle mého názoru měla zajistit větší toleranci cestujících k řidičově jízdě. A možná taky odradit někoho, kdo by měl nutkání řidiči připomenout, že nemá za jízdy mluvit s tím druhým řidičem.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2604
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 06. května 2006 - 16:58:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se byl podívat na výluku. Jako vždy nezklamali velmi inteligentní cestující, kteří jako každou výluku čekali na svou vysněnou tramvaj, i když ta tam pojede až za den a něco. Hlavně je zajímavé, že několik cestujících se odhodlalo na NAD z tram. zastávky jít. Ostatní jen civěli a čekali pořád na svou vysněnou tramvaj.
čekající cestující na tramvaj - A. Pledníka
Pak jsem si udělal malé kolečko přes Mariánky a Vítkovice, přičemž se mi podařilo vyfotit setkání 1311 s 1315 (obě na lince 9) v zastávce Krajský úřad.

Na spojených linkách 14 se oběvovaly hlavně vozy T6A5 porubské vozovny
1101+1102, d-14, Krajský úřad
A nakonec jedna fotka skvělé zastávky NAD Antonína Poledníka ve směru D. Interspar. Jako kdyby nemohla být o pár metrů dále u přechodu pro chodce.

minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 09:54:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem zahlídl na d-3 ex Benetton T3R.P 1004 po velké prohlídce po dlouhé době zase v ostravském khaki nátěru.

P.S: Tak jsem se (bez 22 dnů) po dvou letech dopracoval k hranici 500 příspěvků. Gratuluji

(Příspěvek editován uživatelem Martins května 07, 2006)
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2605
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 18:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: Gratuluji
Dneska jsem udělal obsáhlejší aktualizaci mých stránek a přidal jsem další historické vozové jízdní řády a historické fotky.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 18:39:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím, pánové,

byli jsme se dnes podívat na řešení území Karolina na magistrátu.

Takže, pokud dovolíte, několik poznámek... Modely v pohledu od schodů radnice zprava doleva:

1) ING Real
Bevýrazné oranžové schéma, na můj vkus příliš futuristické, skoro až 22. století.
Celkový pohled:
Celkové pojetí i architektonická koncepce se mi osobně zadají jako bezvýrazné. Jednak je z modelu dost obtížně patrné, co je co, jednak objekty mi připadají příliš funkcionalistické a studené.

Dopravní řešení
Z hlediska dopravní infrastruktury pouze standardní řešení - nová tramvajová trať z pohledu od hotelu Palace u Hellera doleva rovnoběžně s železniční tratí, objíždí obrovské obchodně zábavní centrum a směřuje k dolu Hlubina.

Obchodně zábavní centrum mi přijde jako pěst na oko, pro centrum snad zbytečně megalomanské. Pohledy z obou stran - vzhledem k špatnému kontrastu objektu na modelu vyznačeno modře:


Celkový pohled od řeky Ostravice, někde od Slezskoostravské radnice:

Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 18:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2) TriGranit
Dle soudu manželky i mého asi nejlepší řešení, oba jsme mu nakonec dali hlasy. Je to řešení vzdušné, zároveň i proporcionálně dobře rozložené objekty s rozumnou skladbou a architektonicky nerušivými prvky. Dostatek zeleně. Vše v koncepci kružnice a elipsy...
Celkový pohled:
Vizuální studie:

Jak patrno z obou fotek, model je dispozičně plný, jako dominanta slouží výškový objekt válcovitého tvaru v prostorách před Hellerem, který tvoří přirozenou dominantu územní části. Tvary budov působí měkkým dojmem, nejsou zde žádné pseudofuturistické či pseudofunkcionalistické tvary. Všimněte si dostatečného rozložení zeleně a vhodného střídání budov s objekty pro volný čas a odpočinek - miniparčíky, lavičky, fontánky, vše kruhovitého tvaru. Dominantou je bulvár s vodní plochou. Prostor pro kampus - vzadu vpravo betonová plocha u řeky Ostravice.

Dopravní řešení - Pozor, kolejiště v jednom směru znázorněno pouze jedinou modelovou linkou:

Stávající tramvajová křižovatka u hotelu Palace řešena jako průjezd ze dvou hlavních směrů - od Frýdlantských mostů a od Výstaviště. V návrhu chybí kolejový trojúhelník před hotelem Palace, ten ovšem ve skutečnosti určitě bude - v modelu jsou spíše naznačeny dva nosné projížděné směry linek Elektra-Nám.Rep., Elektra-Výstaviště, kde se s průjezdem od Frýdlatských mostů na Výstaviště asi nepočítá... Těžko říci proč - toto je jediné mínus, které bych modelu vytkl, protože s d-9 jako by se nepočítalo. Pěší zóna je jasně viditelná - IGK pouze ve směru Frýdlantské mosty - Elektra, od úrovně křižovatky u Palace směr divadlo již pěší zóna.

Pěší zóna pokračuje dále k divadlu. Všimněte si opět koncepce rondelu na Smetanově náměstí s odbočkou na 28. října, bez aut, bez rušivých elementů, pohodová zóna.

Trať pokračuje podél divadla, kde v prostoru stávající smyčky Výstaviště pokračuje trať doprava jako obchvat zadního traktu provozní budovy divadla, který prostorem před dnešním MiniUni a restaurací U Eifellovky pokračuje obchvatem území Karolína směrem podél řeky. Druhá část - stávající trať rovně směr Hranečník s odbočkou do vozovny muzea tramvají v prostoru pavilonu G na Výstavišti. Místo MiniUni sada obytných budov...


Trať podél řeky pokračuje dále pod mostem přes řeku - tam, kde jsou dnes tuším garáže... Prostor (u báňské dráhy) je věnován jako rezerva pro kampus.


Trať pokračuje dále obloukem kolem dnešních pozůstatků historických technologických budov, navazuje na konec bulváru a pokračuje v prostoru dolu Hlubina podélně s Vítkovickou...

Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 18:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3) MultiVeste
Blikající model, jak už zmínil Jenki... Pojetí dle mého názoru dost futuristické, skoro jako z Návštěvníků. Soudíme tak na třetí místo. Ale má i kostel, což beru v dnešní době jako pozitivní. Domy jsou tvořeny dost velkými komplexy.
Celkový pohled:
Vizuální studie:

Dominantou opět budova a la pražký tančící dům v prostoru sjezdu z Frýdlantských mostů, před budovou bazén.


Prostor od ÚAN a dnešního nákupního centra Karolina spojuje dost odvážný most.


Prostor u dnešního divadla působí dost rozpačitě.

Dopravní řešení - Trať od Frýdlantských mostů směr Výstaviště a Elektra beze změn. Trať Heller - Důl Hlubina pouze naznačena, dle mého názoru v ulici působící dojmem bulváru, ovšem na první pohled dost úzké... Aby to nebyla Nádražní II.
Nicméně i tuto variantu bychom si dokázali představit v reálu.
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 18:58:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4) Sekyra Invest
Dost zjednodušený model...??? Nějak je tam toho málo... Na můj vkus moc vzdušné, prázdné, futuristické. Také jakoby z Návštěvníků...
Celkový pohled:
Vizuální studie:

Dost nepochopitelné tvary budov a podivné objekty naznačené na volných plochách.


Dopravní řešení - Jako jediný model obsahuje trať, která uvnitř zóny tvoří obrovskou blokovou smyčku - chudák Haki, pokud by měl na tyto tratě kombinovat linkové vedení a jízdní řády.



Trať sjíždějící od Frýdlantských mostů u Hellera obsahuje trojúhelník, kde je odbočka doprava na bulvár, směr rovně pokračuje k hotelu Palace, kde je umístěna krytá zastávka. Na konci bulváru opět trojúhelník, kde jeden směr Důl Hlubina, druhý odbočuje doleva k řece Ostravici k zajímavému rondelu asi na úrovni dnešního MiniUni.



Za provozní budovou divadla napojení trati v prostorách dnešní smyčky Výstaviště.



Zajímavý tvar obytných domů... Počítají architekti i s nějakou zelení...?
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1203
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 19:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5) PasserInvest
Hezký model. Umístil se u nás na druhém místě, dost jsme váhali mezi modely 2 a 5 pro numero uno. Hodně zeleně. Kampus za nádražím Střed, lávka propojuje ÚAN, nákupní zónu Karolina, nádraží, kampus až na bulvár.
Celkový pohled:
Vizuální studie:

Na modelu se mi líbí, že až na dominantní budovu proti Hellerovi je zbytek staveb v rozumné výšce.

Dopravní řešení - P5071870.jpg, předpoklad trolejbusová trať přes celou zónu, tramvaj až perspektivně.



Komplex kampusu docela vkusný, nenásilný, vede přes něj průběžný most od ÚAN.
Tramvajová trať přes bulvár nevede, je koncipována až v další paralelce více k hotelu Palace.



Trať Frýdlantské mosty - Výstaviště a Frýdlantské mosty - Elektra v původní podobě, proti Finančnímu úřadu Ostrava I. trojúhelník kolem výškové dominanty.
Celkově lze říci, že velmi rozumná kombinace obytné, komerční, studijní a odpočinkové plochy... Rozložení objektů má svůj řád a působí opticky příznivě.
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 19:03:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Transparenty během víkendové výluky:





Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2606
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 19:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Strašně dlouho jsem se nemohl rozhodnout mezi 2 a 3. Nakonec zvítězila trojka, jeikož moc nemám rád plochy bez provozu, což by zdejší obří bulvár představoval. 5 se mi zdálo být takovou "sídlištní" zástavbou. Jinak ale moc hezký model. Vadilo mi tam, že všechny domy byly stejné. V 1 a 4 jsme se názorem shodli.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 19:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U varianty 5 mi vypadl jeden obrázek: Dopravní řešení - P5071870.jpg


Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 20:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem byl na výletě, takže dvě trapné fotky libereckých "wan" zleva 37,213,47,54

Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 20:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Varianta 3 - MultiVeste

Webová prezentace projektu Karolina: http://www.karolina.cz/
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 10-2002
Odesláno Neděle, 07. května 2006 - 21:01:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes take pracovnici Dpo provaděli kontrolu na trolejovém vedení


Zde jsou také výlukové linky


Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 11:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

U mně zvítězil projekt číslo 4 - TriGránit, působil na mně asi nejvíce vyváženě, soustředil jsem se i na vedení tramvajové tratě (to obzvlášť). I domy na mne působily dost nenásilně, v souladu s okolím, jejich umístění se mi také velmi zamlouvalo. Tak jen doufám, že tento projekt vyhraje a Karolina bude takto vypadat. Dovolil jsem si hlasovat, ač mimoostravský, poněvadž mám smělé plány se do toho živého města příštím rokem nastěhovat, a snad jednou navštěvovat Karolinu..
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1207
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 12:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jak koukám, mezi místními TriGranit vede...
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1208
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 12:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Návrh 5 - PasserInvest na: http://www.karolina-ostrava.cz/
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1280
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 13:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TriGranit se jeví jako nejlepší...

Teď stačí už jen čekat a čekat.

Pako: A když si pohnou, Vaše dítě tam oslaví patnácté narozeniny 8-)))
...hned vedle tramvajáka, má modrou čepici. Má kruhy pod očima, je rozdrnčen z kolejí...

http://erik-opava.blog.cz/0605/ochutnavka
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 14:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Také se zajdu na výstavu budouci Karoliny
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Rypal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 14:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RE Pako - tou svoji "výstavkou" o Karolině jsi udělal moc dobrou věc, mi se to fotit nechtělo a na internetu toho zatím mnoho není. Snad jen připomínka - u Multi Veste jsi zapomněl zmínit využití báňské vlečky pro "tramvaj do Havířova". Stejně by mě zajímalo, co tím dotyční myslí.

Já jsem ten Alda, DJ z Ostravy, co korupcí město proslaví, co medvědinec postaví a rozvoj MHD zastaví.
Ostrava - city in komoušn!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 15:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, to jsou ty dvě odbočky...
http://www.karolina.cz/cz/detail.asp?foto=c47.jpg
Kudy chodil, tudy krad,
sociální...

S Č??D k horším zítřkům a nikdy jinak!
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1210
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 15:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zadní část zóny Karolina, tedy místa, kde by měla vést alternativně tramvajová|trolejbusová trať, vzadu prostor pro kampus...



Netušíte, co se to děje kolem Slezskoostravského hradu...?



Na závěr ještě něco ve stylu TV Nova... Kačky na Ostravici před budoucím muzeem tramvajové dopravy v Ostravě...

Cením si nade vše památky Ing. Aloise Eliáše, armádního generála Československé armády in memoriam, jednoho z mála, který se nebál a něco udělal... Ne pro sebe...
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 8-2004
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 20:45:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak teď něco z provozu:

Včera i dnes na lince 9 1301 samotná...
A další vůz z Poruby na Křivou...tentokrát 992 dneska na 14
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Dodo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 10-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 20:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl by se zeptát co je z vajcem je odstavené nebo se dělají úpravy na vajičku
Tramvaje všech zemi spojte se
Lepší tramvaje fotít nežli ničít
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 8-2004
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 21:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dodo: Je odstavené...tuším, že má něco s tím, že se moc při jízdě kýve...
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 23:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od změn 28.5. (neděle) vyjede opět Cyklotramvaj. Změny oproti provozu v minulém roce:

C1 - nové zastávky "Nová Ves vodárna" směr Dubina a "ÚMOb Jih" směr Zátiší
C2 - trasa beze změn

Poslední kolo bude uspíšeno na 19:14 z Dubiny a 20:09 z Kyjovic. Třeba tou poslední C2 někdo pojede, když bude uspíšena o 40 minut. Uvidíme.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 11-2004
Odesláno Pondělí, 08. května 2006 - 23:47:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Haki: už jsem si myslel že jsi na toto diskusni forum zanevřel :-)
Mohl by jsi se prosím vyjádřit k těm "divně" pověšeným jízdním řádům na zastávce Josefa Kotase? Zavání to opravdu úrazem tak mě zajímý zda to má skrytý účel nebo je vhodno psát na DPO varování před možným úrazem cestujících?
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 00:18:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1) asi jo, protože už mě nebaví psát dokola jedno a totéž a odpovídat na všechno ....
2) nemohl, protože nevím jak jsou pověšeny
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 07:08:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad haki: 1) ani se nedivím, ale věřím, že většina déle zde diskutujících umí tvé odpovědi opakovat těm nově příchozím
2) jasně, však on někdo brzy hodí fotku (podle rychlosti buď zastávky, nebo nehody na ní )
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 14:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes opět odzkoušen vlek na zkušební jízdě, pravděpodobně už je na vozovně.
Jurda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 8-2004
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 14:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Dejvy: Vlek byl neustále na vozovně...
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce....
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 17:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím, co je neustále na vozovně, v pátek ho zkoušeli po městě a pak přivezli do dílen.
Karosák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 17:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se divíte, takový šrot...
MHD aktuálně - vše o hromadné dopravě - http://www.mhdaktualne.net

Proč chce primátor Ostravy snížit dotace na dopravu?
A jaké novinky v MHD jsou v Českých Budějovicích, Praze, Jihlavě, Havířově a Ostravě?

Čtěte magazín ATT - http://www.mhdaktualne.net/att.html
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 504
Registrován: 8-2003
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 18:04:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajoncz z 4.5.:
chystám se jet a-46 do Krpole, tam ystoupím, půjdu se kouknout na barák od své bývalé učitelky...a pak bych eventuelně šel na tramvaj d-5 a jel zpátky
té co bydlí naproti škole?
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 605
Registrován: 11-2004
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 18:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tedy velice děkuju osobě která se postarala o otočení jízdních řádů na zastávce Josefa Kotase. Tak rychle jsem to ani nečekal :-) ještě jednou velké díky.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždyť jsem říkal, že to občas čte vedení DPO, takže je vidět, že to je pravda. A proto si dávejte pozor, co kdo píše.

Opravdu je dnes poslali na Kotase opravit označníky. Ještě i mě se ptali, jestli přesně nevím co tam je.
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý podvečer... Dnes jsem jel na d-1 soupravou 916+912 a vždy při průjezdu proudovým děličem jak prvním trolejovým sběračem tak i druhým se ozvalo a rozsvítilo výstražné znamení NEVYSTUPUJTE! Celkem to pípání už lezlo na nervy Čím to asi bude??
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2613
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:34:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki: Raději si budu dávat pozor, protože někdy ze mě vypadnou takové věci.
Vedení DPO: To je počteníčko, že?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Vlado_msts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 55
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brej večír. Chtěl jsem se zeptat, zda je možno trošku posunout odjezd linky číslo 3 z Poruby na Nádraží Vítkovice. Například dnes jsem s ní chtěl jet, ale - odjezd z Mírového náměstí v 18:02, příjezd na Nádraží v 18:24, v tu dobu zrovna odjíždí vlak směr Havířov. Dle mého názoru by bylo asi vhod tu tramvaj vypravit tak o 3 minuty dříve než je teď, kdo přijede tou dřívější, zas musí čekat 20 minut na zmíněný vlak.
T1, T2, T3... Chrrrrrr.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2614
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Já jsem s ní dnes jel taky a zdálo se mi, že pípala a svítila nejen při průjezdu přes děliče. Kdy jsi s ní jel?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Tommas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: bzučák u řidiče bzučí (pípá) ve většině vozů vždycky při přerušení dodávky proudu na to už jsem zvyklý, ale že se rozsvítí a zabzučí i nevystupovat, bude asi drobná závada, i když už jsem si všiml u některých zrychlů, že při prudším rozjezdu slabě zabzučí i bzučáky u dveří.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2615
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:47:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky se stává, že "nevystupujte" pípá za jídy i u T6A5 a tlačítko poptávkového otevírání dveří bývá docela horké.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Hanissov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák: Jel jsem s ní z Hotelový dům Jindřich v 18:52, no, taky pravda že svítila a pípala nejen při proudovém děliči, např. i za zastávkou Kolonie Jeremenko v podjezdu...

Tommas: Jj, to vím... jasně že to bude závada, ale trošku depresivní Mno, tak toho jsem si ještě nevšiml
Šalina FOREVER!!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2616
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 09. května 2006 - 19:53:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hanissov: Já s ní jel v 14:15 z A.Poledníka směrem na Hl.n.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace