K-report
 

Archiv do 26.května 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Tramvaje v Ostravě » Staré archivy » Archiv do 26.května 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1264
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 19:43:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravák:

Přesně tak. Ráno autem po D1, dojezd na Ruzyni, porada-školení-porada, odpo posledním Pindolínem zurück...
Cením si nade vše památky Ing. Aloise Eliáše, armádního generála Československé armády in memoriam, jednoho z mála, který se nebál a něco udělal... Ne pro sebe...
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2751
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 19:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pako: Zábava jako hrom...
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 20:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím, měl bych otázku na Hakiho nebo Dennyho. Jak je to s pauzama u celodenních kurzů? Když např. řidič vyjede ve 4:30 a končí ve 13:30 - je někde deklarováno (Zákoník práce nebo nějaký vnitřní předpis) jaké množství času z těch 9 hodin musí řidič odpočívat? U trhaček to je asi jedno... nebo se mýlím? Díky
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 20:58:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gakon: Ani u trhaček by to nemělo být jedno...
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 21:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zákoník práce "nemusím dodržovat", protože se v něm hovoří o pauze po 6 hodinách práce. Existuje však i vyhláška (nebo zákon - nevím) o pracovní době řidičů, kdy pro MHD je přestávka po 4 hodinách práce v délce 30 minut. Tudíž, neříkám že na zákoník práce, ale pracovní doba řidičů je přísnější.

Při sestavování JŘ musí být po 4 hodinách práce, 30 minut přestávky. Nelze-li tato přestávka poskytnout v kuse, lze ji rozdělit na max. 3 díly po 10 minutách. Kursy, které mají ježděný výkon pod 4 hodiny, přestávku mít nemusí. Trhačky taky mají přestávky, protože většina má výkon nad 4 hodiny. No a pokud je směna 9 hodin, musí mít řidič přestávky 2 = min. 60 minut. Ale pozor !! Stále vše musí splňovat kritérium, že doba jízdy bez přestávky činí max. 4 hodiny.

Další kritéruim, které vstupuje do hry je DOBA ŘÍZENÍ. Ta může být max. 540 minut, maximálně 2x týdně 600 minut. Definice: za dobu řízení se nepovažuje přestávka 15 minut a delší.

Tí dochází k paradoxu, kdy máme linku s přestávkami na konečných 13 minut a 6 minut. Na 6-ti minuté straně to na obrat stačí, na 13-ti minutové straně pauza je. Řidič je odpřestávkován, ale délka směny nemůže být max. 12 hodin (to je strop), ale jen 10 hodin, protože celá směna se považuje za dobu řízení. Pak musí službyvedoucí na provozovně při sestavování směnovnice hlídat, aby člověk tuto směnu dostal max. 2x za týden.

Další omezení je noční práce. Délka směny v noci je omezena na max. 8 hodin. Za noční práci se považuje výkon práce, vykonávaný alespoň 3 hodiny v noční době. Noční doba činí 22:00 až 6:00. Kdysi byla na tram. Poruba záloha na 3:00. Pokud řidič vyjel musel jít nejpozději v 11:00 domů, ale odpolední ještě nebyly na směně. Nástup se posunul na 3:01 a už bylo po problému.

A další je AETR, ta by se v DP uplatňovala, kdyby jsme měli linku delší než 50 km. Tam platí max doba jízdy 4,5 hod, přestávky 3 x 15 minut nebo 45 minut v kuse. A navíc se týká pouze silničních vozidel.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 21:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nevím. Vím, že existovaly (existují) trhačky, které ráno vyjely např. v 5:00 a ranní směna jim končila v 8:10 a během té doby neměly nikdy více než 4-7 min pauzy..., což znamená řídit 3 hodiny v kuse a to, myslím, neodporuje žádným předpisům.
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 23. května 2006 - 21:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Haki: Vyčerpávající - díky
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 22367
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 08:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki:
Jde o to středění. Vlak nikdy nejede (ani v přímé) přesně v centrované poloze, ale místo styku ž. kola a kolejnice tvoří jakousi protáhlou sinusoidu. Existuje i vzorec, kterým se délka vlny počítá. U železničních vozidel je toto sledováno, délka vlny se musí pro vhodné chodové vlastnosti pohybovat v daném intervalu.
Tak mě jen zajímalo, zda se to vůbec nějak řeší u tramvají.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.19
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 09:37:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad gakon 5:10-8:10 jsou jen 3:10 tak v tom nevidím žádný problém.
Gakon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 715
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 10:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad aaa: však jo, myslel jsem si to. Ten příspěvěk č.712 jsem psal v době, kdy to Haki už zveřejnil, což jsem při psaní toho svého příspěvku ještě nevěděl. Reagoval jsem na příspěvek od Busmana


(Příspěvek byl editován uživatelem gakon.)
fiktivní stav MHD v Ostravě v roce 2015
(jízdní řády, vypravenost, vozový park, mapa): http://ostrava2015.webz.cz
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 14:40:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes, kolem 12:30 jelo z ÚD do vozovny Poruba dvojče 1315+1316 (foto bude zítra). Zase nějaká jízda "papalášů" či co se to chystá?
Některé zastávky jsou už prodlouženy/prodlužovány, takže se asi fakt souprav wan dočkáme...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2755
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 17:45:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dneska jsem si udělal menší výlet. Své odpolední snažení bych nazval:
Když se daří, tak se daří.
Stojím si tak v kolejovém trojúhelníku na Nám Republiky a co nevidím po Vítkovické si to ke mě míří T3R.P., říkám si fajn, asi šestka. No ono se to přiblížilo a byla to 1016. To jsem se začal radovat ještě víc. V tom jsem si všiml, že přijela na d-14. Vytasím foťák, zmáčknu spoušť, těším se na výsledek a vjede mi tam auto. Říkám si, že to vyfotím ještě jednou a v tom mi dojdou baterky. Tomu se říká pech.
1016 ve Vítkovické na d-14 s autem
Nejzajímavější na tom je, že po odjezdu 1016 na d-14 baterky opět načerpaly síly a foťák fakčil. Tak jsem se alespoň vydal do končin, kde jsem se docela obával vytažení foťáku, ale neodolal jsem a vylezlo z toho toto.
Přednádraží s a-35. Vneděli již minulost.
A na závěr vás chci upozornit, že když pojedete 6405, tak se neopírejte o zadní dveře. Nezaklapávají. Těsně před zastávkou Dubina Interspar jsem učinil pokus s malým zatlačením. Pokus se vydařil a dveře se za dojíždění do zastávky otevřely!!!
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 637
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 17:51:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sice hezké povídání ale kdyby jsi místo toho napsal proč jela d-14 po Vítkovické určitě bychom byli radši :-) nebo jsi se nad takovým detailem nepozastavil? :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2757
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 17:53:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg:........
No pozastavil, ale čekal jsem čekal a žádná další d-14 nepřijela. Takže neviem čo sa porobilo.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 17:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, kde by se prosím vás dala v sobotu nejpravděpodobněji chytit wana? Předpokládám d-3.
Pak by mě ještě zajímal ST18, platí i pro víkend linky t-102 nebo t-104?
Díky za rady.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2758
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 18:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Manil: Wanu je možné v sobotu spatřit na d-3, d-9 a d-11 a ST18 na t-102 nebo t-104, spíše však na t-104. Stodvojka není v so+ne tak vytížená, což se o t-104 říct nedá.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 11-2004
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 18:11:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z čehož vyplývá chce to postavit se na vodárnu a když se zadaří tak projedou i 3 během pěti minut, už jich máme v Ostravě 7 takže to nemožné není. A nevím jak to vychází podle jízdních řádů ale tuto sobotu by šla i wana s žehličkou :-)
No a na ST18 je zase nejlepší úsek mezi zimním stadionem a křižovatkou u Nové radnice. Jen by mě zajímalo jak jezdí už 14dní sem ji neviděl a to se pořád pohybuju v relaci Muglinovská-Náměstí republiky.

Malý offtopic pro Ostravaka: dneska přítelkyně zainvestovala a koupila mi pohled s 8208 (ale nevydal to DPO) takže Ti ji když tak naskenuju, až bratr vypadne od počítače.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2759
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 18:17:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mayg: A kdepak ho Petulienka našla, že bych se tam taky šel mrknout. Pokud budeš tak hodný, tak naskenuj. Díky.
konec offtopic
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Dejvy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 19:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím, zda teď jezdí 3801 na linkách, dnes jsem ji neviděl a včera ráno jsem ji potkal, když jela bez nápisů na agregát.
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.19
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 20:27:21   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 3801 nakládali ráno na vagón.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2760
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 20:28:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kam vlastně jede?
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
aaaa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.202.19
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 20:33:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To já nevím.Jen jsem jí tam zahlíd na vagóně.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2761
Registrován: 5-2005
Odesláno Středa, 24. května 2006 - 21:21:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem aktualizoval stránky. Přidal jsem pár výjezdů hlavní branou z porubské vozovny, na které jsem zapomněl. Za připomenutí děkuji Hakimu, přidal jsem stránku o sobotních jízdách historických tramvají s jízdním řádem a vozovými jř, i když trošku okleštěnými a nakonec jsem přidal další zvuky. Jedná se o zvuk jízdy 3801 na dieselagregát, zastávku Náměstí Republiky a mé nejoblíbenější hlášení, noční přípoj, zde na linku 9.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 772
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 08:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Vítkovické stojí bouraná Felicie. Se kterou tramvají se ťukla (má modrý šmouh na boku)?
A pročpak ráno zatahovala 938+970 na Hulváckou smyčku?
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2763
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 10:37:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Netuším. Vcelku je tento týden zvláštní. Samé nehody. Už jsem tento týden viděl 3 a to i nechutné, tramvaje porouchané, tramvaje jezdící jinými trasami než by měly....
Mmch. Ostravák je teď doma proto, protože mu zase odpadl celý den.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 12:27:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3801 zřejmě zamířila do Brna (viz diskuse Trolejbusy v Brně), nepředpokládám, že by se najednou v ČR vyrojilo tolik ST18
Adam_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 653
Registrován: 10-2003
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 12:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes 3801 nakládali ráno na vagón.
Ma byt vystavena na Autotech-u v Brne. A snad by mel byt i zkusebni provoz v Brne.}
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 10-2003
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 14:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj mimo AUTOTECH bude i ve zkušebním provozu v Brně..

http://dopravazarekou.ic.cz
http://xchat.cz/irisbus_4293
DPO (DAP a DAH) , Connex Morava a TQM Opava "FOREVER"
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 15:11:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aby toho nebylo málo, tak na Hulvácké smyčce stojí odstavena 1252.
Jinak asi už byl aplikován postřik, tráva už žloutne a mizí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 640
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 16:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a presne na ten postrik už se chci par dnu zeptat. Jak se to realizuje? V Ostravě není žádná kropička na kolejích.

Ad Ostravak: no jo hova*a, bracha je taky porad doma, clovek si nemuže ani pozvat návštěvu :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 774
Registrován: 12-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 17:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

slibované fotky ze včerejška...


solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Dejte bobrovi okusovat dřevo, ne městský rozpočet!
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 18:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Norton: ve středu tady byl na návštěvě DP Praha a přišel se podívat na wany

ad Mayg: Právě, že v Ostravě je kropička na kolejích. Za tramvají se kdysi tahal malý vozík s barelem a ten kropil. Před týdnem jsem ho opět viděl v ÚD připojený za 8205 (TRAM Brus). Asi začali vyřážet do ulic.
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 581
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 18:47:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě bych rád upozornil na jednu zajímavost, která snad byla k vidění naposledy v roce 1981 v běžném provozu na trati do Hlučína a občas do roku 1986 na trati do Kyjovic.

Od neděle 28.5., kdy zahájí provoz Cyklotramvaj se opět zavádí následný vlak v pravidelném jízdním řádu. Jedná se o spoj v 19:45 z Vřesinské kdy do Kyjovic jede současně C1/201 a 5/201. Totéž v 20:09 zpět na Vřesinskou. První v pořadí pojede Cyklouš a druhá pětka.

Následný vlak sice lze občas vidět při historických jízdách, při autoškolních jízdách, ale tento je pravidelný dle JŘ.
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 641
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 19:43:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Haki: ten následný vlak to jako se vším všudy i s tou kulatou bíločervenou plackou která je na prvním voze?

hmmm že jsem tu kropičku nikdy neviděl, moje chyba (ja si jen pamatuju vozík na odpadky). A brusku jsem tež už dlouho neviděl, škoda že nejsou fotky z kropení.
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 21:34:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg: NE, NE, NE

1) obdélníkem červeno-bílým za čelním sklem, to, o čem mluvíš ty, je pro staré vozy

2) kropicí vozík jezdí většinou v noci, já ho spíše vidím stát ÚDM, za celý svůj život jsem ho venku potkal asi 2x (a to jezdím už 12 a 1/2 roku)

3) na odpadky není žádný vozík a ani nikdy nebyl. To byla tramvaj T2
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 11-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 21:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Haki: To vím že tramvaj na odpadky byla T2 (takova zelena, znam bohužel jen z fotek). Ale dostkrát jsem viděl T3 která měla v závěsu takový malý (snad žlutý) vozíček, odhadoval jsem že to mohlo být na odpadky. Dokonce snad (ale to fakt nechci kecat) jsem i četl že nebyl schválen a tak šel k šípku (cca 2-3roky zpět viděn naposledy na 17. listopadu za nějakou solo T3).

Řidič má povinnost koukat co má protijedoucí řidič za sklem? (no asi jo jen je to takové zvláštní)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Mirda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 8-2004
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 21:45:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohu se zeptat k čemu v Astře slouží pod palubovkou červené tlačítko Tíseň?
Pako
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1265
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 21:45:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý večer.

Ad Haki: Ten vozík kropící má klasický kupl, nebo jiný způsob zápřahu? Díky.
Cením si nade vše památky Ing. Aloise Eliáše, armádního generála Československé armády in memoriam, jednoho z mála, který se nebál a něco udělal... Ne pro sebe...
Haki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 21:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mayg: ten vozík co myslíš byl nejčastěji využíván na převoz věcí mezi Křivou a ÚDem. Nejvíce se vozily motory, těžké věci, atd. Musím se pochlubit, ale měl jsem možnost 1x v životě řídit tramvaj s vozíkem. Kdysi už tady psal Jenki, že před cca 2 až 3 lety vozíky, které nemají brzdy se již nesmí požívat. Jak jezdí kropička?? Nevím, ale pšt.... nebo si to někdo s vedení přečte a už ji nikdy neuvidíte.

ad Mirda: tlačítko Tíseň je v každém voze MHD a slouží ..... když je řidič v tísni .... tyto tlačítka jsou např. i v bankách. Jestli ti to vrtá hlavou, vím, ale nepovím jak systém funguje.

ad Pako: klasika
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2234
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 22:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirda: to tlačítko by mělo být nozové spojení přes vysílačku na dispečink, pokud má řidič nějaké problémy. Dojde k hlasovému spojení, kdy dispečer slyší co se děje v kabině ... Po nějaké době se může dispečer zeptat řidiče co se děje. Spojení by mělo být ihned bez nějakého čekání. Priorita nejvyšší.

(Příspěvek byl editován uživatelem bart.)
MHD na Hané - www.mhdnahane.net - poslední aktualizace 12.května 2006, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2236
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 25. května 2006 - 22:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haki mě předběhl ...
MHD na Hané - www.mhdnahane.net - poslední aktualizace 12.května 2006, ICQ #277-439-754
Denny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 12-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 07:36:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kolotoč na Hulvácké se tak zalíbil že si jej zopakujeme z neděle 4.6. na pondělí 5.6. na Mariánském náměstí. (měnit se bude přímý jazyk na sjízdné výhybce na u. 28. října směr centrum. Takže kolotoč pro d-4 d-9 a d-12 směr centrum.

ad Haki: není to trošku zbytečné aby takhle pozdě večer jel cyklouš s d-5 současně? Asi tomu nerozumím,ale cyklouš večer vozí minimum lidí a d-5 už v podstatě taky, takže se s kolem vejdou v pohodě do řádné pětky.
www.helax.cz dance music radio
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 11:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Denny: A jak to bude probíhat, když mají jet rovně?
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 11-2004
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 12:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Busman: pokud to chápu dobře tak se bude měnit pravý jazyk na sjezdové vyhýbce směr centrum takže na tuto vyhýbku bude moct jezdit pouze tramvaj od Mírového náměstí, tedy přijede tramvaj od Poruby zatočí na Mírák, couvne prdelí k centru, popojede směr Poruba, couvne prdelí směr Mírák a v pohodě odjede směr centrum :-)
Chcete mít svůj vlastní dopravní podnik?...........Už brzy budete moct
Zabij bobra, zachraň strom
Adams
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, ja jsem marne dumal, proc jenom 4, 9 a 12. No to bude legracni, kor kdyz nekteri cestujici strizlivi nebudou a ti strizlivi o tom taky zacnou pochybovat...
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:29:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes na d-2 bulwa bez wajca (zpatřena na zastávce Hotel.dům.Jindřich směr Plynárny v 8:27)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2764
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No v tuto dobu je na Hot. domě Jinřich kurz 2/108, ale zdá se mi to akésik zvláštní. Samotná porubská bulwa na d-2 v pracovní den místo KT8???????
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:38:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tež se mi to zdá divné,viděl jsem jenom zadní BUSE.Bo jak vidim bulwu na tomto úseku tak jdu rychle zjistit co to je za linku.
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Naposledy jsem na úseku Nám.Republiky-Plynárny-Hl.nádraží-(Hlučínská) viděl bulwu z wajcem na d-12 (září,říjen,listopad)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2766
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:43:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Linka 12 je normální stav, ale d-2?
Jinak jsem objevil další zváštnost. Jak je možné, že vznikají linky dopravce Connex Morava, které celou svou trasou jedou v ODISu a nejsou zaintegrovány. Postoj kraje při udílení licencí nepochopím.
http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L910285_060701_50012.pdf
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Dada
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:50:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Divné a přitom "Na lince platí tarif integrovaného dopravního systému ODIS.,,
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2768
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 15:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už jsem to pochopil. Stačilo se podívat na datum platnosti. S touto linkou se totiž budeme setkávat od 1.7.2006. Budou prý na ni vypraveny Sory CN12 nebo cosi podobného.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Martins
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 16:19:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odpoledne jezdí bulwa na d-6.
Před hodinou byla u Nadraží Vítkovice odstavená nějaká nízkopodlažní kačena.
Není dneska nějaký kritický den evokující negativní energii ? Na křižovatce ulic Závodní a Rudná bouračka, o necelý kilometr (Závodní x Ruská) další plechárna. Že to lidi stále baví
Ženy bez mužů vadnou, muži bez žen blbnou :o)
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2769
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 16:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martins: Díky za info.
V tom případě je bulwa na d-6 a to co viděl Dada byl zátah do vozovny z ranní části.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Busman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 10-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 17:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě se vrátím k tomu točení na Mariánském nám. Proč se mluví jen o linkách 4,9,12, když tam jezdí i 8 a 11?
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 17:32:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad nová linka v Connexu: stačilo by posílit a-271 mezi Hrabyní a Sýkorovým mostem a vyšlo by to nastejno. A mohli by na ni jezdit jak Connex, tak TQM. Už spolu jezdí jednu linku...
Ostravák: škoda, že tam nebudou Solarisy...
...hned vedle tramvajáka, má modrou čepici. Má kruhy pod očima, je rozdrnčen z kolejí...

www.erik-opava.blog.cz
http://erik-opava.blog.cz/0605/ochutnavka
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2770
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 17:44:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maugli: Kterou linku jezdí Connex a zároveň TQM?
Busman: Čachry machry budou jen v noci.
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 17:49:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco na novojičínsko. Projeď si jízdní řád oblast Ostrava...
...hned vedle tramvajáka, má modrou čepici. Má kruhy pod očima, je rozdrnčen z kolejí...

www.erik-opava.blog.cz
http://erik-opava.blog.cz/0605/ochutnavka
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2771
Registrován: 5-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 17:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha. Už jsem to našel. Je to linka 673 - Ostrava - V. Albrechtice - Bílovec - Fulnek
minulost, současnost, budoucnost MHD V OSTRAVĚ; nákresy; zvuky ''''Ostravákovy stránky

...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1342
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 26. května 2006 - 18:03:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, to je ono. Takže v ODIS nalezneme spolupráci (myšleno stejnou linku pro 2 dopravce) DPO+CONN a TQM+CONN. Takže jen tak dál...
...hned vedle tramvajáka, má modrou čepici. Má kruhy pod očima, je rozdrnčen z kolejí...

www.erik-opava.blog.cz
http://erik-opava.blog.cz/0605/ochutnavka

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace