K-report
 

Modely MHD Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Inzeráty » Modely MHD « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 12:23:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.liaz.cz/forum
V sekci "modely" se probírá ledacos zkus to tam
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 28. ledna 2007 - 16:07:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové nevíte kde je kdostání tohle či něco podobného? Dík
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p35254891.html
UFO12
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.18.66
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 16:57:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den.
Kde bych si mohl koupit v Praze odlitky tramvajových vozů T3,T6,K2,KT8 v měřítku HO? A kde prodejna sídlí a má internetové stránky?
Příjmám také nabídky na mail net13@seznam.cz Díky
Raf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2006
Odesláno Pondělí, 26. února 2007 - 18:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ufo12: www.mb-modely.eu
David_pecina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 11-2003
Odesláno Úterý, 27. února 2007 - 07:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

UFO 12: pokud myslíte odlitky z pryskyřice ty vyrábí (snad ještě) p. Máša. obšas bývají k dostání na burze v praze nebo v některém z obchdů s mašinkama: Král železnic, Mánesova 42 nebo Krokodil, bartolomějská 3. Ale dělalo se pouze KT8,6 a T3
Pokud myslíte upravené stavebnice T4 z plastu tak bud na vebu jak uvwedl nic RAF ale lépe v MUZEU MHD ve Střešovicích , nebo ve výše uvedených obchodech a nebo taky na burze. Zatím jsou ale jen T3 ,KT8 a K2. T6 jsoou ve výrobě.
Všichni jsou blázni, jenom já jsem tramvaj T3.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2874
Registrován: 9-2005


Odesláno Pondělí, 05. března 2007 - 18:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák, 28.1.2007: www.rietze.de, nabízejí asi 300 modelů autobusů, mj. i Ares 15M a Iliade, v přípravě je i Solaris Urbino.
administrator @ mestskadoprava.com
Virtuální DP / stránka o autobusu Citelis
Stránky o MHD - velká aktualizace.
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
Veverka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 22:05:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sháním motorek Ites na 4,5 V, takovýhle
 
Prý byly skoro ve všech hračkách stejné. Chci oživit můj starej erťák a nechce se mi (a netroufám si) do překopávání na jinej motor
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2661
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 02:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nedávno jsem jeden našel a někam zase zastrčil, zkusím se po něm mrknout - doufám, že funguje...
VÁLKA JE MÍR
SVOBODA JE OTROCTVÍ
NEVĚDOMOST JE SÍLA

(Strana)
David_pecina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 11-2003
Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 09:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Veverka: člověče já ho taky mám.
Všichni jsou blázni, jenom já jsem tramvaj T3.
Veverka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 16:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jé, to je super, bála jsem se, že ho neseženu Tak jestli jste někdo ochoten ho obětovat za nějaký přiměřený obnos, určitě se dohodneme každopádně ho chci. Jsem z Plzně a nemám teď možnost odtud vypadnout, ale když to počkalo do teď, tak to klidně ještě nějaký ten den vydrží, takže předání se taky nějak vyřeší.
Ať tu nezasekáváme diskuzi, další radši na zdenkav@post.cz nebo ještě líp ICQ 39-35-78-21 (bývám občas invisible, tak klidně zkusit, i když to vypadá offline)
Mlojin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 11-2007


Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 13:51:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prodám Karosa B 961 (model) za pět kil : mlojin@seznam.cz
Martinb941e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 10. listopadu 2007 - 20:05:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mlojin KUPUJU!!!!!
Martinb941e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 14. listopadu 2007 - 16:05:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobry den, shanim modely autobusu Karosa, a SOR.Měřítko nerozhoduje. Nabídnu velice hezhou cenu.
Lokofan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 9-2007
Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 15:10:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koupil bych skelet modelového kolejiště HO s hotovou krajinou. Něco takového jsem jednou viděl v modelářské prodejně v Brně, která však už bohužel neexistuje.
David_pecina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 11-2003
Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 09:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lokofan: lze nechat dovezt podle katalogu a nebo si udělat výlet do německa. takové sklety sem tam v modelářské prodejně v draždanech viděl.
Všichni jsou blázni, jenom já jsem tramvaj T3.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace