K-report
 

Archiv do 06.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 06.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 7-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 15:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M4stercz: Škodu 706RTO (Jelcz) se už dvakrát pokoušeli udělat Poláci. A výsledek nikde. Existuje jenom verze bez interiéru.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 15:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám dotaz, jestli mi může někdo vysvětlit, proč se ukazuje na displeji styl tabulky místo klasickýho displeje?
 
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co tím myslíš? Zobrazuje se to správně
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 2-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam zopar otazok:

- Na kosickej Karose B941 ev.c.3208 ktora je na eurobusakovej stranke, ako z pred predneho displaya dostanem prec tu ciernu farbu aby bolo vidiet co je na displayi?
- Na kosickej SU18 ev.c.3901 ako presuniem displaye aby boli nad oknami ako maju skutocne SU18IIIG?
- Ako urobim na B732-kach (C744,B741) ze urobim z otvaracieho okna prazde a naopak?
- Ako na B732-kach (C744,B74) presuniem display z jedneho okna na druhe? napr. z prveho predneho na prve zadne?
- Ako premalujem sedadla na rozne farebne kombinacie? lebo minule som nakreslil take rozne ornamenty a v hre som mal vsetky sedadla ruzove
- Ako presunie,zmazem,vytvorim madla v busoch?
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:38:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5211:Si to kukni v archive tam by to malo byt a nespituj sa take hlupe otazky nabuduce
KAROSA is not died
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:00:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

STAV 85% TAMBUS
 
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: já chci aby to bylo jako displej, ne jako tabulka. Teď, jak to je, to je jen rotáhlá tabulka...
v tom desc.ts1 mám daný LD 4 a tohle funguje u Solarisů a tady ne, proč?
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 2-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

eurobusak: ja nemam cas sa hrabat v archive ktory ma das 100 stran!
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:33:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5211: a my nemáme čas tady číst ty tvoje s prominutím pí*oviny!

ostatní: sorry, ale mě takovýhle lidi štvou (vložte si místo "štvou" sprostější výraz :-) )
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vbdp: krásný tambus.
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5211: nauč se modelovat a pracovat s číslama co používá vbus...
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 17:37:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B731: nechápu co chceš vytvořit... dej sem foto tak jak to má býti...

5211: a ty si myslíš, že my čas máme?
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AXer užjéé!!
 
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:03:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přináším něco ze své sbírky. Ikarus 256 sci fi nátěr.
 
 
 
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 264
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:07:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: chci vytvořit to co je na druhým obrázku (na prvním je současnost a na druhým to co bych chtěl)

 
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Karosa b731.)
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to se nedělá v desc.ts1, ale v wysc.bus. Změnou koncovek:

db a dg

na:

ma a mg
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to vbdp: doufám, že ho dáš ke stažení, protože se ti ten axer fakt vydařil. Akorát by ty dveře a předek mohly bejt taky červený, ale to je jedno.
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:50:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: díky, už to je ok
 
Ikarus280and283: pěkný, ale docela chudý
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 2-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:52:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz verceti: preco neurcis ze naco sa ludia mozu pytat a naco nie? forum je na to aby som sa daco opytal a ne ked sa opytam tak mi kazdy nadava ze si mam kukat archiv

A teba som sa vobec nic nepytal tak mi nepusis odpisovat blbosti
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 713
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 18:56:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B731: příp. můžeš zkusit změnit (taky v wysc.bus):

dor na myl resp. myl na dor
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: tohle zrovna vim, teď sem to změnil na neo, to je vlastně to na obrázku
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to víš, chtěl jsem se na tom víc vyřádit, ale nebyl čas.
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:23:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pánové někde je chyba ale nějak mi nejde otevírat dveře podotýkám že návod jsem četkl a klávěsu x použil.
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 2-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podívej se do config.exe, jak je to tam nastavené
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:46:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vbdp : Ten TAMBUS je
Majitel a generální ředitel DS Filobus a.s. .Mail nexion@centrum.cz
Solaris Trollino 12AC III můj nejoblíbenější trolejbus, je prostě bezva :-)
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:01:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo už jste někdo zkoušel udělal barevné vnější panely????
Majitel a generální ředitel DS Filobus a.s. .Mail nexion@centrum.cz
Solaris Trollino 12AC III můj nejoblíbenější trolejbus, je prostě bezva :-) Project: Zkouším textury trolejbusu HESS
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pokud myslíš jako displeje různě barevný, tak já jo, jeden čas sem jezdil s modrejma...
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:22:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to nexion: ony jsou také i ke stažení. Ale stránku neznám.
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:27:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Axer a aj Tambus by mali byť na stiahnutie zajtra, KTO,,Nevydrží" nech sa hlási na ICQ -438-309-048
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:45:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to vbdp: není ten tvůj axer postavěný podle tvého modelu c 954?
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:51:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nexion: co treba tohle??
 
..:: HTTP://BUS.KX.CZ ::..
Mafia, Vbus, Vtram
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shaman: pěkný, jen to co tam je napsaný ne
a tady jsou screeny rekonstruovaný B731
 
 
 
má dokonce už i funkční displeje, ohejbaný tyče v interieru, unikátná držáky displejů atd.

(Příspěvek byl editován uživatelem Karosa b731.)
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TAk tu je ORIGINÁL KĹB TAMBUS (ROBIL SOM HO JA)))):-)))
 
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sorry pety, ale kdyz B731 tak z kozenkovyma sedackama a sedyma tycema:-)
..:: HTTP://BUS.KX.CZ ::..
Mafia, Vbus, Vtram
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:09:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vbdp a shaman: vbdp, kloub máš pěkný, shamane, velmi orginální displej.
Ty tam busy maj tak úzký vnitřní prostor mezi 1. a 2. částí vozu? Tak to jo. Pak se nedivím, že ty tam busy bývaly sem tam poruchový a prej jsou dost hlučný.

(Příspěvek byl editován uživatelem Ikarus280and283.)
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 332
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa b731: myslel jsem 52, jsem to špatně napsal
VBDP: pěkný
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Lukin9: u tebe jsem nic novýho neviděl, co se s tebou chlape děje? A co to tvé trollino 15? Dáš sem aspoň foto?
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:37:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus: teď nic nedělám, teď mám plno práce s webem www.ostravamhd.ic.cz, jsou nové Solarisy zařazeny a musím je vyfotit.
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Nanik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 22:16:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731 : Koukal jsem, že používáš trasy z rybitví. Mohl by jsi mi nějaké, prosím, zaslat?
Děkuji
Silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 22:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor dík, chtělo to jen pořádně brzdit, ale stejně jízdní řád prostě ne a ne. Ale co lidi maj holt smůlu jezdímm jako drak. Teda ted uz zas na ježdění nebude čas.

edit:
existuje někde Ova a Ostravské vozy? a když ano jak je vložit. dík.

(Příspěvek byl editován uživatelem silesia.)
Ještě chvíli a poctivý Ostravan bude chodit do školy pěšky, protože ho do školy nic nedoveze, a nebo hůř, do toho co by ho tam dovezlo, se prostě nevleze..
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1677
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 23:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa B731: Nechceš tomu dát náš nátěr?
Pardubická MHD od 21.3.2007 na nové adrese http://pardubickamhd.cz
Kottna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 11-2005
Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 00:32:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak konečně Vám spolu s Dispecerem přinášímě model Karosy C734 ve verzi 1.0 s funkční přístrojovou deskou (mimo rychloměru a otáčkoměru, které se mi nepodařilo zprovoznit). Je to C734.20 dopravce SAD Humenné.

Ke stažení na mých stránkách.
http://vbus.wz.cz
ICQ: 354-172-088
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2478
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 07:55:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nainstaloval sem si ho a najednou nemám ve voze žádné cestujíci. Čím to bude?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shaman: BOMBA, vypadá suprově. A tohle by se taky dalo??? (Myslím ten panel, textury trolejbusu zkouším já)
 

(Příspěvek byl editován uživatelem nexion.)
Majitel a generální ředitel DS Filobus a.s. .Mail nexion@centrum.cz
Solaris Trollino 12AC III můj nejoblíbenější trolejbus, je prostě bezva :-) Project: Zkouším textury trolejbusu HESS
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 2-2004


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bud nejsou v desc.bs1 nastavené (PA) nebo nemáš v nastavení zaškrtlé "pass"
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 08:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dělal už někdo cestující do Karosy C734???
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 09:41:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nanik: já jezdim z Rybitví, stavební škola do (i když to tak nejni) do Pardubice, hlavní nádraží a to mám jen přepsaný to, co se mi bude zobrazovat na displeji. tj. normální klasická linka 11 na mapě Mikowo
Tr man: starý rychlý pruhy? (to bych moh použít od Irisbusáka) nebo nový? (to bych musel udělat)
Kottna a Dispečer: hezký
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 09:49:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KOttna: Krásnej vůz . MOC se ti to povedlo ( tedy sámo i Dispečerovi ). Ostatně jako vše od vás dvou...
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 4144
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 10:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska se to tu kupí příspěvky i dopoledne - je vidět, že mají školáci prázdniny...
"Je to přece naše povinnost, dostat ty chudáky z komunistického pekla!"
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 6-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 10:46:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky že sou školáci rádi.
Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s Aresem + Citybudem?
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 11:23:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Naša firma je tu pre Vás v novo otvorenej prevádzke v Košiciach Magnezitárska 6. Máme novootvorebé garáže a dve nové autoumyvárne + ďalej pribudnú aj nové zdvižné plošiny! Príjmeme do novej prevádzky až 6Ľudí hláste sa na vbdp@centrum.sk.
 
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
M4stercz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tohle urobit
 
Generální ředitel Connex Morava a.s.
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 519
Registrován: 7-2005


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M4stercz: Hele, ono to není tak jednoduché. Myslím, že Š11 bychom tady chtěli snad všichni.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:26:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to M4stercz: Eurobusák mi cosi říkal, že by to v nejbližší době realizoval, ale kdy, to neřekl. Však ho znáš.
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:50:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nexion: to us bouzel ne, nebo aspon nevim jak. Muzu zmenit barvu pozadi a barvu pisma, vic bouzel us ne...
..:: HTTP://BUS.KX.CZ ::..
Mafia, Vbus, Vtram
M4stercz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:51:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdybych mohl tak to udelam sam..ale nevim kde sehnat 3d studio...
Generální ředitel Connex Morava a.s.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 31983
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 12:54:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M4stercz:
To nám jako oznamuješ, či co? Nešlo by se vyjadřovat trochu kultivovaněji?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 13:48:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takže v neděli asi na světlo k-reportu vypustim Karosu B731 po mojí rekonstrukci i s touhle palubkou
 
M4stercz: můžeš to udělat v ZMODELERU a tam si s tím sám můžeš vyhrát jak chceš
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 14:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím,
jak se dělá ve zmodeleru.
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 15:02:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a co zkusit toto?
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace