K-report
 

Archiv do 13.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 13.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 7-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:19:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mikowo jsou dvě verze: první je s barákama (ta se mi seká), druhá bez baráků (jede mi v poho). Kdyžtak si stáhni odkaz "stara wersja" - to by mohlo být ono...
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Vlado09
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dispecer : Bo se mi to tak vic libi a kdyby to šlo i v realu tak by svyšila užitkova hmotnost..
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlado: Hezký, ale k čemu by ti byla vysoká už. hmotnost, když by ti nešlo točit kolema tj: K čemu tam máš volant. Ale připouštím "Kdyby to šlo i v reálu" - takže . JO jinak . Jentak mimochodem: Hezká by byla C 734 pro invalidy tj. s dveřma od B 732 ( Ovšem stále dvoje dveře ).
Pavel_h: A neexistuje Warszava s domama? TO velkoměsto bez jedinýho domu a zastávkama mi připomíná 1.ms1 - základní mapu....
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 531
Registrován: 7-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lc 736/c 954: A neexistuje Warszava s domama?

Já znám jenom tu Warszavu bez domů, takže asi ne. Ale i tak je to dobrá mapa. Rád si na ní zajezdím. Aspoň se mi na mém (né přiliš moderním) počítači neseká...

(Příspěvek byl editován uživatelem Pavel_h.)
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To >>> Buggy
boze to je kreten ten thomas...v necem mi pripomina jiste lidi co tu na káčku doslova hvězdili (alias, kristian, dromolog a spol)...
celkem provokoval...ja kdybych byl v te dobe adminem, tak za takovouhle provokaci by to celkem solidně schytal banem na IP adresu...vnucovat se schvalne a jeste na to upozornovat takovouhle provokací..to je celkem na pořádný dělo (ještě k tomu je to 13 letej fakan, tak to už je fakt moc)

a ja uz radsi koncím..tohle je diskuze o V Bus a nechci slíznout kárání od adminů
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gregor:Není mu 13!Podívej se na jeho profil na mail a podle mailu na profil na lide.cz...
Vasaa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je škoda, že nejsme hodní a za odměnu nedostaneme takový krásný modely.
Tak snad na den dětí ne?
Miko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možno ste si všimli, že som tu bol vždy slušný a snažil som sa aj ukľudniť hádky, ktoré tu vznikali. Viem že tento príspevok tu asi nepatrí, ale pomaly mi začínajú povoľovať nervy. Za to, že nám tu otravuje každý deň niekoľko ,,milých,, ľudí sa teraz niektorí zachováte ako malé deti a poviete si že končíte? Nemyslite si, že mne to tu nevadilo, keď za 2 dni tu pribudlo niekoľko 100 príspevkov. Ale nehodím ,,kýblik o zem,, a nezačnem revať, že to tu nefunguje tak, ako chcem. O tom, že moderátor povie, že tu nemá čas blokovať jednotlivcov a radšej zavrie celú diskusiu si tiež myslím svoje. To nie je riešenie povedať, že končím a mám po probléme. Preto by sa mohli niektorí spamätať a začať sa venovať Vbusu a oprávnení by mohli zakročiť proti osobám, ktoré tu vytvárajú túto atmosféru. Ospravedlňujem sa za tento príspevok. Poďme sa už radšej spoločne venovať Virtualbusu
moja stránka: virtualbus.wgz.cz
stránka, kde som admin: vbusdielna.wgz.cz
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:11:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NO, hlavně tady řeště pořád Thomase_d alias IK.. - to je výborný!!! fakt

Dispečer: MOc hezký
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na ICQ má věk 13 tak nevím...

END OT
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Pmdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:13:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak tam dam tu mapu vzdycky kdyz dam soubory ze slozky scene do scene a z map do map tak tam mam jenom travu a autobus jede pomalu
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miko:neviem o čo ti išlo tymto prispevkom ale ak si si nevšimol už tu je klud žiadne hadky normalna diskusia o vbuse ale nie ti začneš o tom čo tu bolo
KONEC
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:22:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gregor: mmnt, mě je taky 13, takže jsem pro vás fakan? vy jste "píp", radši nic...
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:24:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pmdp: To map bude v pořádku - scene: Obsah složky scene ( BUď ještě jedna složka alebo nekolik složek + obrázků (textury) ) dej do scene ještě jednou a zkontroluj jestli to tam opravdu máš - mě se to občas taky stane a po 2. už to de. A pokud je to mapa od Northona tak je to MOŽNÁ!! v pořádku - mě OLD NEwton atd.( nebo jak se to menuje ) taky nejde.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mercedes:can i ask you?? that´s skoda 14TR01?? OR SKODA 14TR07??

Pre tych co nerozumia sa pitam ci to je skoda 14tr01 alebo skoda 14tr07

a neviem ci to je spravne napisane a ak nie tak prosim opravte ma
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Buggy: já mám jiný icq.
to Lc 736 c 954: dík.
Ještě dotaz: jak se dá udělat z karosy b 732 troleje bastla, aniž by se mi neztratila trakční výzbroj a tím pádem z toho nevznikl normální autobus?
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak a dost...nevim jakej má thomas věk a už ho vubec dál nehodlám řešit...vycházel jsem z informací které poskytnul buggy a ktery jsem pokladal za duverihodne a ani v nejmenším mě nezajímá skutečnost..pokud ovšem thomasovi 13 není, tak se tak ale chová a at prijme mou hlubokou poklonu
a ještě pro ty co to zda se nepochopily, že sem thomase nazval 13 letý fakan neznamená že sou fakani všichni kterým je 13 vy inteligenti (ironická nadávka mířena na jisté lidi co tomu zda se nerozuměj )
mě taky není ještě 20 tak se mi to povídá, že?? ale pochopte že jistí lidé (a hlavně v tomhle věku - opět tim nemyslim všechny náctileté ) se vážně dneska chovaj jak hovada
a timto už tady rozhovor vážně končím....nechci se plést do zdejších sporů a už vůbec se nechci s někym hádat..ale tohleto
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 434
Registrován: 6-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

IK: 1) děkuješ mi za odpověď na dotaz od Pmdp?? Nejsi to ty.?. NO nic
2) POkud děkuješ za "zastání" v mém příspěvku 430 tak to nebylo zastání...

JInak z modelovánim zkušenost nemám - NEVIM.
- C 954 - ČSAD MHD Kladno, 2S4 2754 , ev.č. 1374 = THE BEST OF PID
Pokud najdete kaz na Karose, byla určitě vyrobena po 1.1. 2007
Moje icq: 418 757 008
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:16:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle je fakt neuvěřitelný, buď se tu řeší kdo je kdo, kdo není kdo, kolik je komu let, pak se občas někdo naštve a začne všem nadávat, tohle všechno se pochopitelně mnoha lidem nelíbí a ti odsud odcházejí. Ale že by se tu řešil vbus to teda fakt ne. Chtěl jsem sem dát tu slibovanou pražskou mapu, ale většina uživatelů si jí tu nezaslouží.
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:21:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahoj Citarol ja si ji zaslouzim :-) doufam
icq:208-615-541
Karosab961e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ja sem dam moju SCI-FI upravu C744 OD helixa na LC744 zatial v stadiu dokoncovania!
 
 
 
 
 
 
 
Vsimol som si chybu na pravom boku de boli povodne 2 dvere na fotkach je este s chybou ale model je uz bez chyby
icq-224-617-332
www.karosa.webgarden.cz
http://vbus.webgarden.cz/

http://virtualbus.wgz.cz/

http://veterany.webgarden.cz/

Som z Banskej Bystrici a tak odomna necakajte ine reskiny ako BB maximalne tak zvolenke farby
Misiek_siersciuch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hello there
We invite you on symulator.fora.pl.

AUTOBUSY --> DOWNLOAD:
SCANIA Omni Link 6x2 CL94UB, SOLARIS Alpino, SOLARIS Urbino 9 II, SOLARIS Low Entry 12 II, SOLARIS Low Entry 12 III, MAN Lion's City G NG 313, MAN Lion's City G NG 363, IKARUS 280A, IKARUS 290, IKARUS 293, IKARUS 28, IKARUS 260+P01 [f], IKARUS SD 260 [f], IKARUS SD 280 [f], IKARUS Cabrio [F], LIAZ 5256.25, VOLVO B10B.

TROLEJBUSY --> DOWNLOAD:
ZIU 9 Trolley.

For example:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I salute
Karosab961e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:28:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Misiek_siersciuch :very nice
icq-224-617-332
www.karosa.webgarden.cz
http://vbus.webgarden.cz/

http://virtualbus.wgz.cz/

http://veterany.webgarden.cz/

Som z Banskej Bystrici a tak odomna necakajte ine reskiny ako BB maximalne tak zvolenke farby
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady nejde o ten věk ale jde zde o to chování a o to že tu má víc nicků které používá. (aby tu někdo neřek tak je určitá možnost že něco z toho je klep ovšem zatím co jsem vyhledal a pročet tak myslím že jde o tu samou osobu. Na IP se nedobouchám...) A už se tady v tom vláknu o tom odmítám bavit, stížností na IK280&283 je dost tak by se něco mělo dělat. Chce to na tyto příspěvky HP nebo takový smeťák na FW; zbytečné, hloupé, nicneříkající a úplně tupé příspěvky.
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:58:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To >>> Buggy, Martin zlivsky >>
přesně tak

(Příspěvek byl editován uživatelem Gregor.)
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 32153
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 22:59:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

O tom, že moderátor povie, že tu nemá čas blokovať jednotlivcov a radšej zavrie celú diskusiu si tiež myslím svoje.

Ano, nechť si každý myslí své. Ale povím to tedy ještě jasnějc - opravdu nemám důvod si trhat nervy kvůli pár fakanům, co se neumí chovat. A hlavně nemám absolutně žádnou povinnost. Správa fóra je činností dobrovolnou, nikdo z toho nemáme ani korunu. Až tu od někoho budeme za příspěvky a registrace vybírat poplatky, nechť si na nás „otvírá hubu”.
(Všem slušným uživatelům se omlouvám, ale trpělivost mám jen jednu a nervy si ničit nenechám.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 07:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Misiek_siersciuch: very good
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz

Internet Explorer 6 a Explorer Internet 7 = jdou vidět krásné rozdíly
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2588
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 08:14:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není to náhodou další přezdívka našeho třináctiletého chlapečka?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 11:46:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Study: není a nebyla.
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 13:27:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Volajte ma Karosák,prosím
Franko5240
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 14:42:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prosim vas nevie niekto mi poslat na mail franko5240@azet.sk tie busy
ten dlhy man CNG(zltej farby)a ten cerveny man co su hore na obrazkoch lebo to neviem stiahnut s tej polskej stranky ....bol by niekto dobry ?
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 222
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 15:03:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to franko5240: nemůžeš je stáhnout proto, poněvadž tam nejsi zaregistrovaný. Ale jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu a já ti pošlu nějaké ty busy, ju.
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 334
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 15:44:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Davidosh :uprav tie druhe dvere a aj tie posledne aby medzi nimi bolo okno a potom sa chvaľ že maš tambus
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 16:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Misiek_siersciuch: Very, very nice!
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 10-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 17:13:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Works on creation Skoda 14Tr are stopped for a while,because i have some problems with the model
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Miko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 17:16:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes prinášam Karosu C734 z Martina určenú pre prímestskú dopravu. Takmer všetky autobusy v Martine prešli GO v SAO, preto majú aj nové predné masky. Autorom modelu je Kottna. Sťahovať môžete na mojej stránke http://virtualbus.wgz.cz v rubrike Karosa C734.
 
 
PS: ešte má isté chyby, môžete čakať jej vylepšenú verziu
moja stránka: virtualbus.wgz.cz
stránka, kde som admin: vbusdielna.wgz.cz
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 17:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Miko: je to krásné.

Odbočím od tématu: Jaké je průměrné stáří karos v Martině?
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 736
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 17:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ik:na to je ta sukromna sprava
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Mhdmartin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 17:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus: http://mhdmartin.tym.sk/evidstav.htm úplne dole.
Moja stránka o Virtual Buse!
Moje stránky o MHD V MARTINE
MOJE ICQ: 364 036 731
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tož, tak když se to tu už tak nějak uklidnilo, tak se vracim a hned "sranda"
 
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: To som rád, že sa vraciaš medzi nás... A pekná reklama...
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 2-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731:tak takhle bude vypadat pardubická 50 po Go a s reklamou...velmi pěkné
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 19:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dík,
Irisbusák: tak co bys čekal od DP obce Rybitví, ale hodit to na celej bus... bylo by to zajmavý, ne?
tož teda stav busu z druhý strany (s novým znakem DPoR, jen nedotaženým do konce)
 
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Volvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moje další dílo bude karosa c934 hypernova bude zveřejněna na http://vbus.webgarden.cz
spolu admin a autor skinů volvo vbus.webgarden.cz
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:44:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to karosa b731: nedělal jsi takovou karosu od fajn radia hity v oranžové barvě?

Povedla se ti.
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

b731: dobrá
Moje bývala přezdívka Urbino18!!!!
stránky o mhd http://www.ostravamhd.ic.cz
Straánky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz

Internet Explorer 6 a Explorer Internet 7 = jdou vidět krásné rozdíly
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 20:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky a omluvte, že sem se tak nějak rozjel, ale aspoň to je k vbusu...
tož, tak sem dodělal tu Karosu s 1/2 reklamy na Fajn radio a 2/2 bílou se znakama
IK: j, máš pravdu, oranžový byly dokonce dvě
 
 
 
doufám, že to tu nebylo
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 21:28:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

čo pekne ne?hral som sa od nudy
 
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:06:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: Jáj, ešte lepšie je to, ako to pred hodinou bolo...

Vbdp: Neviem, či som slepý, alebo čo, ale veľkú zmenu tam nevidím... Akurát vidím len odstránené zadné okno...
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 5-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:10:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdyby jste místo prkotin raději dělali cestující do modelů . Já jsem se o to zajímal, ale nemám na to prostředky a vědomosti.
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Vbdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 22:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 no coment
Nový dizajn a doplnky do vbusu na www.vbdp.yw.sk
Atmos FOREVER!
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 23:37:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka_m: Cestujúci do B 931 / B 932 už existujú... A u ostatných modelov platí - Urob si sám.
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2007 - 23:45:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vbdp: Keď toľko nadvihuješ strechu, tak nechcel by si urobiť HD 12?
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Karosab961e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 07:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dispecer:Mam taky dojem ze to aj bude HD 12!
icq-224-617-332
www.karosa.webgarden.cz
http://vbus.webgarden.cz/

http://virtualbus.wgz.cz/

http://veterany.webgarden.cz/

Som z Banskej Bystrici a tak odomna necakajte ine reskiny ako BB maximalne tak zvolenke farby
Volvo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 13:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vbdp: a nebo stoho zrovna udělaj karosu hdlc 735 ale nemám žádné fotky ale jedno vím je furt větčí než karosa hd 12
spolu admin a autor skinů volvo vbus.webgarden.cz
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 13:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to vbdp: oba modely, co tu máš jsou vcelku krásné.
to vbdp: hd 12 má takový světla? Vždyť vypadá trochu jinak, ne?
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 14:06:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Volvo:Nekecej nesmysly, nic takového není!
Kuba000
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 14:26:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Misiek_siersciuch : zdar posli mi prosim ten Ikarus
280A tan bez střechy a ten dvou kloubovy dik muj E-mail je jan039@seznam.cz
_________________________________________
Od 1.dubna 2007 - NOVÝ VZHLED WEBOVÝCH
STRÁNEK >> VBJJ.BLOG.CZ <<.
_________________________________________
... NIKDY neříkej NIKDY ...
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 14:42:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Volvo:Karosa LC757 HD12 je len.alebo potom este LC957 HD12.
KAROSA is not died
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Maara35
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 13. dubna 2007 - 14:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná jsem lama,ale je tu už odkaz na některej z vyvíjenejch trolejbusů nebo tu pražskou mapu?nějak se v záplavě přízpěvků neorientuju..Dik

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace