K-report
 

Archiv do 01.května 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 01.května 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
M4stercz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 15:57:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Generální ředitel Connex Morava a.s.
Nejlepší bus je KArosa Axer nebo 954E
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1213
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 18:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shaman: Praveže v skutočnosti su dvere na Škach zložene z každeho kridla zvlášť a nie tak ako si robil prvy krát ale teraz je to ok.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 19:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teď ale opusťme karosy řady š a přenesme se do současnosti. Přináším vám model karosy b 732, kterou jsem předělal na 932. Akorát nátěr předního a zadního čela trochu neladí s levým a pravým bokem.
(pozn. Dopravce tqm žádnou 932 nevlastní, pouze 732)
 
 
 
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 20:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: co sem delal po prvy?? toto je poprvy:D jiny dvere na šm sem nikdy nedelal
..::BUS.KX.CZ::..
najdete zde autobusy do her:
Mafia
Vbus
GTA: SA
....A MNOHEM VÍC:-)
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1215
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 20:40:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No že najprv si ich mal spojene ako na IK280.08 ale nechajme to tak už to je ok
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Martinb941e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 20:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283: tak ja jsem ve čtvrtek udělal takovouhle B732 tohoto dopravce TQM kterou si na konci prosince 2006 koupil dopravce BADOBUS. Nebyla náhodou loni nějaká 732 u TQM vyřazená? Fotim modely vbusu jen fotákem tak to foto sem dám dotatečně, ale zde bude skutečný vůz, který už jezdí tady v praze.
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 21:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Martinb941e: no já myslím, že ne.
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 21:47:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220: to byla prace mistra VBDP:D
..::BUS.KX.CZ::..
najdete zde autobusy do her:
Mafia
Vbus
GTA: SA
....A MNOHEM VÍC:-)
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 21:50:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Shaman :ty čo maš proti mne dofrasa , si mysliš že ty vieš všetko ? HOLD! uvedom sa!
Vt tuning 4ever
Maara35
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 28. dubna 2007 - 22:14:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám lamovskej dotaz:jsou někde ty opravený modely ŠM a ŠL ke stažení?
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 09:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Maara35: optej se shamana, nebo si je stáhni na stránce maintt (vbdp).
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 10:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kapku jsem si upravil interiér vozu B941:
 
Hanzhonzik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Potřebuju od někoho pomoci. Nikde sem to nenašel. V autobusu se mi nezobrazí zpětná zrcátka, i když je tam mam zaškrtnutý. Díky moc

(Příspěvek byl editován uživatelem Hanzhonzik.)
Trolejbusy v ML jsou bezkonkurenčně nejlepší stroje. :-)
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 2-2004


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 11:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od verze A4E jsou zrcátka nahrazena tlačítky "home, end, page up a down" nebo dle tvého nastavení....
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
M4stercz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 13:53:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přítlačné křídlo na C934
 
Generální ředitel Connex Morava a.s.
Nejlepší bus je KArosa Axer nebo 954E
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 14:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M4stercz: To by spíš mělo být na rychlejší LC936, ne?
ICQ (I seek you): 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!

stránka s mými a furčanovýmy projekty
moje forum o MHD
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 14:16:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to M4stercz: no musím souhlasit trošku s jazzem, poněvadž by se to hodilo na rychlejší modely, ale kdybys tomu přidal nějaký motor třeba z mitsubishi a šikovně tu karosu vytuningoval, tak je to fantom českých silnic.
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
M4stercz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 15:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

:D kurna ze mě bude tuner:D ale tak pokusím se o něco..spojlery vetší kola atak
Generální ředitel Connex Morava a.s.
Nejlepší bus je KArosa Axer nebo 954E
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 16:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale kdybys tomu přidal nějaký motor třeba z mitsubishi a šikovně tu karosu vytuningoval, tak je to fantom českých silnic.
uvědom si, že VBUS je jen virtuální...
toto mi promiňte
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 16:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Karosab731: je to ale škoda, že to vbus neumí.
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 18:26:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevim jak ale jde mi verzia a4c vbusu(predtym mi sotva išla a42i alebo ako sa volala)
  tak rovno foto s pripravovaneho busu
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 18:36:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vsadím se hugo, že to bude solaris urbino 15 cng.
Pokud to bude on, tak sem pak dám i fotky mého modelu.
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 2-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 18:39:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283:jj bude to on inak ti maš na tom tvojom nadrž na plyn???? ozvi sa mi na icq prosiiiim
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 19:17:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Hugo: mám, ale malou.
Měli jsme si vážit Ikarusů 280! Teď, když jich jezdí málo, by se šikly.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 19:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám takový problém s v-busem. Vše jelo v pohodě, a najednou se mě cosi stalo a nejde to. spustím si hru, vložím své nastavení a dám start. Změní se rozlišení a hra stojí. Když dám ctrl + alt + del tak je u Vbusu napsané neodpovídá. Nevíte čím to může být způsobené?
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 20:51:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

potrebuju pomoc me nejde jina mapa nez zakladni nevite co mam delat kdyz zmensim textury tak my to moc nepomuze nemate neakou radu ??
icq:208-615-541
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jirka_m: Mne už sa niečo podobné stalo... Reinštaloval som VirtualBus a išlo to v pohode... Prečo to už neviem...
Sony: Nemáš preťažený PC (resp. veľa zapnutých programov v určitom okamihu)?

(Příspěvek byl editován uživatelem Dispecer.)
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Martinb941e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 4-2007
Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sony: Zkontroluj zda si opravdu všechny soubory ve scene přendal do scene do vbusu, map do map a popřípadě program pro čtení do složky kde je program pro čtení základní mapy. Jinak taky u mě se novy mapy neobešly bez problémů, některy se tak jakoby sekaj nebo třeba Pražská linka 223 se strašně třepe jak kdybych jel někde v vlese nebo po poli, div se vůz nerozpadne.
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 21:52:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martinb941e poslal bys mi tu prazskou mapu prosim na
icq nebo na e-mail davidklicpouch@seznam.cz dekuju a dekuju za rady dispecera a tobe
icq:208-615-541
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jde Vám někomu tenhle Mercedes?Mě neptarně blbne

 
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ondrah : me se stalo neco podobneho ale stouhle karou :
 
icq:208-615-541
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 22:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pánové, děláte letní verze?
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Poland
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 29. dubna 2007 - 23:04:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.youtube.com/watch?v=2dibZthFSfg&mode=related&search=

Hello! How this is a map?
www.symulator.fora.pl
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 08:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ondrah: no, jen maličko blbne, to samý Sony... a jako fakt nevíte čím to je?

nejde to. spustím si hru, vložím své nastavení a dám start. Změní se rozlišení a hra stojí...
mě to dělalo jen když sem si přepisoval názvy linek a napsal jsem toho víc, než VBUS zvládá... takže se taky nespustil a podle Windows neodpovídal.

Poland: I don't know... (bo jak se to píše)}
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 09:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K_b731:Já fakt nevim :-)
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 10-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 09:14:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Martinb941e
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 12:46:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sony: dorazila ti ta mapa? Funguje? Máš zájem o nějaký můj vůz?
Sharkez
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.98.131.5
Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 13:54:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Mercedes:It's a very super and when are in download??

Je to super a kedy to bude v Downloade??
Citarol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 14:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sharkez: you haven't got much good english...
Virtual Bus - vbus.hostuju.cz
Pražská MHD - autobusy.kx.cz
Zlínská MHD - mhdzlin.kx.cz.cz
Jirka_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 5-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 15:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa B731: zkoušel jsem smazat původní hru a dal jsem si novou a pořád to nejde :-(
Práce ještě nikoho nezabila, ale nerad riskuji! ICQ: 225-833-748

Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 10-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 15:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sharkez:it's not done yet
 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 3-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 17:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám trochu ,,blbej" dotaz: Jak se dá zvětšit plynová nádrž u solarisu 15m?
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 17:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to je hodně blbej dotaz, ale já ti odpovim:
musíš si to vymodelovat
www.bus-mafia.wz.cz
milá Karoso B731 ev. č. 50, budeš mi chybět
modelování: Škoda 21Tr
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 3-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 18:18:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Karosab731: a když nemám zmodeler a 3ds max, tak jak?
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 18:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283: inak to nejde iba cez modelovaci program, uz to pochop

(Příspěvek byl editován uživatelem tbus.)
Fotky MHD na Slovensku °sk.mhdfoto.info°

Ikarus prežije všetko... aj solarisy
Northon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 8-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 19:03:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

našel jsem uplně nový bus a mapu....
podívejte se na www.vbus.cz
NOVĚ WWW.VBUS.CZ

VŠECHNY DOWNLOADY A NOVINKY NEJEN VE VBUSU
Modeluju:Růzdný mapy-ted troleje do mikowo
Dnes je neděle a zas mi nic nejede...
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 20:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dokonceny na 70%
S plynovou nadrzou mi pomohol maintt + aj zo zatapetovanim zadneho okna
 

(Příspěvek byl editován uživatelem Hugo.)
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 2-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 21:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak zase něco malého z Pardubic
 
 
První je bývalá Karosa C734 ev.č.40 a Druhý vůz je také Karosa ale C934 ev.č.14...jsou to takové jednoduché modely

(Příspěvek byl editován uživatelem Irisbusák.)
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 3-2007


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 21:12:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde se dají sehnat cestující do C734??
Stránka o MHD v Ostravěhttp://www.ostravamhd.ic.cz
Stránky o VBUSU http://www.vbusdp.ic.cz
Stránky o strategických hrách http://www.strategickehry.ic.cz
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 30. dubna 2007 - 22:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lukin9: Pokiaľ ich niekto nespraví tak nikde...
ICQ: 413-179-751
Moje autobusy do VirtualBusu:
BB: BB-033BM, BB-035BM
KE: 3005, 3901, 3902, 3903, 4082, 4301, 5201, 5210, 6109, 6223/II, 6240/II, 6244/II, 6262/II, 6281/II, 6286, 6299
ZA: 69
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 12:55:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přináším model solarisu urbino 15 cng pro srovnání s hugovým. Můj model vychází z košického plynového solarisu, autorem textury je miko.
 
 
 
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 802
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 13:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A teraz moja verzia:
 
 
 

S plynovou nadrzou mi pomohol maintt
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 13:55:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Akorát se ti hugo nějak porouchávaj ty tvé orientace.
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 15:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus:ake orientace??????
Inak bratislavsky solaris nema vzadu čokla
A ev.čislo 1706????
Na koho stranku by som to mohol dať na stiahnutie????
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 16:07:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to hugo: můžeš dát klidně i na mou. Ten solaris, který nemá mít toho hafana, je skoro na každém modelu. Na 12 metrových, 15, 18 metrových i Low Entry verzích, dokonce i na trollinech.


(Příspěvek byl editován uživatelem ikarus280and283.)
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
Moje stránky: www.tomovastranka.wgz.cz
www.vbusdielna.wgz.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 329
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 17:10:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
tenhle nátěr je v Pardubicích jen na citybusu... kdyby něco
a toto se v Pardubkách objevovalo docela často (možná i jinde)
 
www.bus-mafia.wz.cz
SŠ automobilní Holice + Karosa Vysoké Mýto= nejlepší škola pro mě...
modelování: Škoda 21Tr
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 10-2006


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 18:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2768
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 18:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Existují nějaké mapy do vezre a5e? Co je na netu tak to není nijak označeno a po nainstalování to dělá problémy...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 330
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 19:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ony ty mapy jdou do všech verzí... teda si myslim že do těch, co maj už možnost interieru atd...
www.bus-mafia.wz.cz
SŠ automobilní Holice + Karosa Vysoké Mýto= nejlepší škola pro mě...
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2769
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 01. května 2007 - 19:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Proč má ta Š11 dvoje blinkry napředu? Mají být jen na rohu a na boku nemají být vůbec. Doufám, že se zase nenasereš, jen ti to říkám...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace