K-report
 

Archiv do 02.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 02.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1518
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 22:07:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak si pište na fora, který patří "k vám", tady to nemá co dělat a sekce "Virtuální DP (VBus)" patří VDP z virtualbus.ic.cz.

Škoda, že tu není Martin. Poprosil bych ho, aby ti to vysvětlil. No, já už na to nemám sílu. To, co jsi vyblil je prostě hovadina. Ta diskuse se jmenuje jasně, "Virtuální DP (VBus)", ne "Virtuální DP (VBus) patří VDP z virtualbus.ic.cz.". Nemáš právo nikoho vyhánět. Ty si asi myslíš, že jsi sežral veškerou moudrost světa, bohužel, sežrals arogantnost.
______
Tímto prosím majora Zemana a jiné, aby to "Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!" vysvětlili a pravidelně mazali jeho naprosto mylné informace /a následně smazat i můj příspěvek, který jsem napsal s velmi vysokým krevním tlakem/.
DPmÚL naboural teorii, že nic netrvá věčně. 80. léta jsou ta nejdelší, co kdy v DPmÚL zažili.

ICQ: 221-908-090. Klidně napište, ale ne ve věcech Virtual busu!
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 4-2007


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 22:17:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti :ak by som mohol určit na svete 1.miesto za totálnu buzeráciu , bolo by tvoje.
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 14:10:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdy bude ke stažení ten arway? je pátek odpoledne a stále nic. ?
Autobusy a trolejbusy, to je moje
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 16:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Preco mi toto robi? da sa s tym nieco robit?
 
brejlobára
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.236.211.145
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 19:25:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahojky lidi nevíte někdo proč se mi vbus seká počítač mám dost silnej,jenže jaksi ehm se nám porouchal takže musel na opravu a jako na potvoru se mé data těměř vůbec nepovedlo zachránit bohužel i vbus tkže když jsem ho dnes stáhl(ze stránek vbus.cz)tak jsem ho spustil normálně se načet ale pak se mi totálně zasek prostě nenastartuju motor neotevřu dvéře prostě nic.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 19:44:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

5211: Nechýba ti nejaká textúra toho modelu?
dispecer.tym.sk :: Nielen o MHD...
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 19:46:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cakajte do zajtra a na stiahnutie dam LC936XE.Je to v stadiu dokoncovania model je hotovy na 75percent.Zajtra rano okolo 07,00 bude na stiahnutie na mojich strankach.
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 20:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Eurobusák: Super už se těším. Dík
Jinak všem přeju krásné slunečné prázdniny
Majitel a generální ředitel DS Filobus a.s.VDP Dealer autobusů a trolejbusů Solaris.Mail nexion@centrum.cz - Solaris Trollino 12AC III (hlavně DPCHJ)můj nejoblíbenější trolejbus, je prostě bezva :-) VBUS A5E
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 2-2007
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 20:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dispecer: a to ako zistim? predtym mi to islo teraz mi to nejde vidim len kolesa
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 20:23:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdybyste chtěli, napiště mi sz, ten model už mám od někoho jiného. :-)
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
SOR bn 12 s el. výzbrojí - největší haluz.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
Miko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 20:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Táto Karosa je z Martina a je po GO v SAO Lučenec. Dostala nové čelá a zrenovovali celý interiér.Takto upravených je väčšina autobusov v Martine. Toto je spoločný model s Dispečerom. Je to alfa verzia vytvorená z Kottnovej alfa verzie klasickej B732 (má prístrojovku,...).Sťahovať môžete na mojej stránke virtualbus.wgz.cz/karosa-b732-z-martina-po-go
 
 
 
moja stránka: virtualbus.wgz.cz
Pmdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 3-2007
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 21:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tohle jsem stvořil jestli jí chcete stáhnete jí na http://pltuning-pmdp.wgz.cz
hlavně chci poděkovat jirk m , který mi dal návod
 
 
Karosa B732 Ev.č.416 je nejlepší v PMDP
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 21:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to PMDP: no nic ve zlým, ale textury pmdp to teda nejsou.
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
SOR bn 12 s el. výzbrojí - největší haluz.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
Pmdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 3-2007
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 21:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

sou tady máš předlohu a ještě k tomu já bydlym v Plzni takže asi poznam barvy pmdp
 
Karosa B732 Ev.č.416 je nejlepší v PMDP
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 3-2007


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 21:39:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Pmdp: já tím nemyslím skutečný model, já myslím ten, co máš ke stažení.
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
SOR bn 12 s el. výzbrojí - největší haluz.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
Pmdp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 3-2007
Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 21:47:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je to tam napsaný
Karosa B732 Ev.č.416 je nejlepší v PMDP
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 08:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Karosa LC936XE je hotova stahovat mozte s mojich stranok www.vbusdielna.wgz.cz .Dufam ze sa Vam bude pacit
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 08:40:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

  Záujemcovia píšte na
1) e-mail - peking@centrum.sk
2) ICQ - 415-824-693
Mňa volajte len TéTroják!
http://davidoshmhd.rajce.idnes.cz/ - fotogaléria Košickej MHD
Sídlisko Ťahanovce,Madridská - vážení cestujúci , prosíme vystúpte
Franko5240
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 12:01:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
spravil som si novy repaint na arway ktory vytvoril maint a je pekny model
buske.napady.net
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 13:31:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak prinasam vam screen autobusu C954 tourist.
 .
Ak budete dobry tak Vam ho dam aj an stiahnutie.Ale iba ak fakt budete dobry.
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:36:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Polomskyjohn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 15:46:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim vsechny mel bych takovou otazku:
neporadil by mi nekdo prosim jestli neni do vbusu Novoplan PMC12??
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 17:51:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polomskyjohn :nie je . Bohužiaľ. jediný novoplan som robil ja keď sa nemýlim tak C 12 ináč iný zatiaľ vo vbuse nie je.
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 18:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt : je,robil som ho ja
Mňa volajte len TéTroják!
http://davidoshmhd.rajce.idnes.cz/ - fotogaléria Košickej MHD
Sídlisko Ťahanovce,Madridská - vážení cestujúci , prosíme vystúpte
Polomskyjohn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 18:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

maintt:prosimte kdyby si mel nekdy cas mohl by si me naucit jak se vyrabi autobusy??docely by se mi to hodilo tak dystak dik nebo se ozvy na icq:232555169
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 18:53:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 
 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 417
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 19:09:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Mercedes o405g: what is the name of the map?
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
SOR bn 12 s el. výzbrojí - největší haluz.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
Polomskyjohn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 19:34:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mam este jednu otazku a doufam ze mi nekdo poradi protoze me to doslova stve..kdyz jedu ve vbusu jakymkoli autobusem nad 70 km\h zatocim doprava tak mi obcas zustane trosku zatocenej volant nevite cim to je?
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 2-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 19:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mě to dělá když mi na nějakým místě nestačí počítač. Například když je na zastávce kolem 65 lidí a já mám pohled směrem na ně, tak se bus (může za to volant že jo) stáčí doprava.
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Polomskyjohn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 19:48:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj tak dekuju !!!nevis jak by se mohlajmenovat ta mapa jak tam posilal o 405?vypada docela dobre!
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 20:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Polomskyjohn: Myslím, že je to Vilnius, alebo Riga...
dispecer.tym.sk :: Nielen o MHD...
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 20:24:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283: To sa spýtaj jej autora Mercedesa_o405g. Inak asi je to skôr (na 90%) Vilnius.
dispecer.tym.sk :: Nielen o MHD...
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 30. června 2007 - 20:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ke stažení je na: http://www.uploader.pl/pl/file/55529/ZIU-10-rar.html
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.
SOR bn 12 s el. výzbrojí - největší haluz.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 5-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 06:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283: ale to není mapa, to je nějákej trolejbus!
Autobusy a trolejbusy, to je moje
Maca
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 1-2006
Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 08:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohly by jste sem dat nekdo prosím odkaz na tu mapu ktera je na fotce v príspěvku Mercedes_o405g.Díky...
Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 5-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 08:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mapa není dodělaná, tak ještě není ke stažení

(Příspěvek byl editován uživatelem sedlak.h.)
Autobusy a trolejbusy, to je moje
Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 5-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 08:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ikarus280and283, nedělej si z lidí srandu. když ta mapa není a ty dáš odkaz ke stažení mapy, což je ve skutečnosti nějákej trolejbus !!!!!!!!!!!!!!!!!
Autobusy a trolejbusy, to je moje
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1118
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 09:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sedlakh: "Nějakej trolejbus".. už v názvu toho odkazu máš ZIU 10 .. ikarus280atd je asi nějak mentálně mimo....
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
http://www.mds.yc.cz
poslední aktualizace : 15.6.2007
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 10:32:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Xxichtyl: Ja by som povedal, že nie len momentálne.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk
Moja stránka: http://www.kemhd.wbs.cz/ --> hlasujte v ankete
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 12:35:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Peto5220 :ho,la pravda
mňa sa napýtal už toľko trápnych vecí
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 14:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já si myslim, že ten odkaz k něčemu byl...
podle mě se z toho trolejbusu dá udělat Sanos
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 14:22:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Next projekt is
 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 14:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

super, tak ju může udělat Mercedes
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 14:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mercedes_o405g :It´s crazy!But can you give me your new map ,please? my email is vbdp@centrum.sk
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 15:07:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sedlakh: což je ve skutečnosti nějákej trolejbus

Tady jde vidět, že ačkoli hraješ Vbus, jseš zaregistrovaný na K-reportu a máš v podpisu "Autobusy a trolejbusy, to je moje", tak trolejbusům rozumíš asi jako můj děda počítačům. A to nejseš jediný případ. Víš vůbec jaký autobus máš v obrázku pod nickem?
I seek you: 246-442-983
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 15:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt:why it craizy?
I cant send my map...
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 15:14:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt :your next project.
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 15:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt:Why?You can explain ehy it cryzi?
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 4-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 16:23:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

CRAZY=COOL
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 16:37:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt:

CRAZY = ŠÍLENÝ
COOL = HUSTÝ

Myslim, že mezi těmahle slovíčkama neni malej rozdíl....
ICQ (I seek you): 266-569-910
Maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 16:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti ... ty zase nechápeš jak je to myšlený co?!
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 3-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 17:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: A ty asi nechápeš, že on neumí angličtinu...
ICQ (I seek you): 266-569-910
Maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz a Jazz.Vercetti@ipgamez.com

15Tr & Karosa řady 700 4ever!!!
moje forum o MHD

NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 17:38:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

normální člověk pochopí, že když řek crazy, myslel tím cool, né? Asi jako v tom smyslu, že když řeknu, že to je bláznivý, tak ale myslim to že to je super...

ale už to tady nehodlám rozebírat!
www.bus-mafia.wz.cz
To jo, chci řídit Karosu, ...a to ji mám jako řídit z autobusu? (pohled from Karosa)
modelování: Škoda 21Tr (poslední dobou jen občas a možná se blíží BETA...)
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 19:32:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Mercedes o405g: you create Škoda 22 tr or Škoda 22trG or perhaps 22trS?

  or
 or
 

(Příspěvek byl editován uživatelem ikarus280and283.)
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin)
www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 19:38:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.badongo.com/file/3613652 - Pre veľký záujem som dal na filehosting badongo môj reskin (reklama na D.V. Steel) .


SŤAHUJTE KÝM SA DÁ!
Mňa volajte len TéTroják!
http://davidoshmhd.rajce.idnes.cz/ - fotogaléria Košickej MHD
Sídlisko Ťahanovce,Madridská - vážení cestujúci , prosíme vystúpte
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 01. července 2007 - 20:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady někdo ukrad síťky....
 
Jinak tady před touhle Karosou smekám , Eurobusáku.
- 1374; 1384; 1401 - FOREVER
PROSÍM, pusť mě.{ POZOR ! 17.6. 2007 rok na K-REPORTU }
Tomsupertom_28
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2007


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 09:08:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Má někdo Škodu 15tr s funkčními digitálními panely?
(mail: tom.jancar@seznam.cz
icq: 391721084)
Tomsupertom_28
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2007


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 09:16:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Našel jsem zajímavý autobus, udělal by ho někdo?
fotky :http://galerie-autobusu.cz/Wright/ (Wright StreetCar)
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 605
Registrován: 7-2005


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 09:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomsupertom_28: Vyrobit takový autobus není jednoduché, a když už se do modelování někdo pustí, tak modeluje známý vůz (Karosa, Sor, Škoda atd...). Ale mohl bys to zkusit vyrobit sám.
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 10-2006


Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 09:31:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace