K-report
 

Archiv do 24.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 24.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Dadorius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 21:37:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak je tak je
Karosa je karosa a karosou zostane!!

www.vbus.webgarden.cz

Volajte ma Dárius.(PROSIM!!)
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 23:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

viete čo, rad by som sa pustil do toho, ale už detailnejšie a originalnjšie ale chcem vedieť či by ste tento komponent chceli je to len na vás.
 
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 23:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Maintt: tenhle typ zadního čel jsem už někde na nějakým obrázku viděl a taky jsem věděl, která firma ho dává do karos, ale na název si nevzpomenu. Já jsem teda pro, aby jsi to udělal.

(Příspěvek byl editován uživatelem ikarus280and283.)
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin)

www.vbus.cz (spolu admin)

www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.
Dadorius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 17. července 2007 - 23:53:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo muzez v pohode je to piekny!
Tak k tej LC735 ktora bola oznacovana ako C735! Prinasam vam par screenu!
 
 
 
 
Zadni dvere funguje tak jak maji to potvrdzuje fotka

(Příspěvek byl editován uživatelem dadorius.)
Karosa je karosa a karosou zostane!!

www.vbus.webgarden.cz

Volajte ma Dárius.(PROSIM!!)
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 18. července 2007 - 00:55:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus:Koho zajímá, že jsi viděl a věděl?
Jinak je to firma Kars -> http://www.kars.cz/cz/bus_reconstructions-karosa700toeuro.html
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 10:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

přesně, já už to taky viděl... no a?
www.bus-mafia.wz.cz
Dukla vozovna. Konečná zastávka, vystupte prosím.
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 18. července 2007 - 11:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady nejde o to kdo to viděl ale o to kdo by to bral. Já bych to vzal pač se chystám většinu vozového parku DS ČMAD poslat na GO tak bych toho i využil
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 18:17:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Mne je to jedno... Zdržiavam sa hlasovania. Ale lepšie by bolo urobiť anketu na tvojej stránke, že napr. "Chcete aby Maintt vymodeloval Karosu radu 700 po oprave v KARSe?" s možnými odpoveďami "Áno", "Nie" a "Je mi to jedno...".

Inak, Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222, 6230 a 6236 sú takpovediac hotové, už len potrebujem, aby mi niekto pomohol s nastavení svetiel v súbore "desc.bs1"...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 18. července 2007 - 21:33:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahoj jsem tu nový jmenuju se Martin mám prosbu :Daderiusy kde jsi vzal tu knihu a kde jsi ji koupil a jak se jmenuje a kolik stojí ,díky
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 21:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže rekapitulace: byla tu LC936, potom LC936XE a logicky v serii chybí LC936E
 
Jinak se chci kucí zeptat.Šly by ve Vbuse udělat zatmavená okna na zájezďácích??
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 21:39:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Creative: název knihy je tady uvedený.
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin) www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.

Nekopírujte můj nick. Mám na něj copyright.
Dadorius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 4-2007


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 22:15:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Popravde ja tu knihu nemam ma ju jeden muj kamos nazev tady je! kolik stala nevim
Karosa je karosa a karosou zostane!!

www.vbus.webgarden.cz

Volajte ma Dárius.(PROSIM!!)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 22:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

název tady teda je a stojí 899,-
www.bus-mafia.wz.cz
Dukla vozovna. Konečná zastávka, vystupte prosím.
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 23:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

off topic: probůh za takovou knížku skoro litr??
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin) www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.

Nekopírujte můj nick. Mám na něj copyright.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 18. července 2007 - 23:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Problém vyriešený. Ďakujem, Kottna. Takže Karos B 732 NGS s ev. č. 6222, 6230 a 6236 sa dočkáte už možno zajtra...

Axer: Nejak trochu vysoko máš predný nárazník... Tie okná by možno aj šlo urobiť, ale to radšej sa opýtaj Kottnu. On sa asi najlepšie vyzná v týchto modelárskych veciach...

Ohľadom tej knihy: Prosím, to si riešte inde, toto je fórum o hre VirtualBus, a nie o literatúre o autobusoch, trolejbusoch a iných vozidlách MHD...

(Offtopic: A kde v Košiciach sa dá tá kniha zohnať? Odpovedajte prosím sem).
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Solaris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 07:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Keď som uvidel foto toho prototypu Karosy LC 736 tak som si spomenul, že rovnaká foto je v knihe AUTOMOBIL - v srdci Evropy. Okrem iného sú tam prototypy ŠM-iek, ŠD-čiek, Liazov, ...

(Příspěvek byl editován uživatelem Solaris.)
Všetko o MHD v Košiciach: http://kosice.cnds.cz

-= SOLARIS bus forever =-
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 13:25:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky za informace o knize fakt je dost drahá ahoj martin
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 18:09:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hm, asi vás sklamem... Dnes sa downloadu Karos B 732 NGS s ev. č. 6222, 6230 a 6236 nedočkáte... Vyskytla sa chyba v interiéri, ktorú budem musieť opravovať dlhší čas...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 18:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Solaris: myslíš ohledně tý liazky tento prototyp?
 
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin) www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.

Nekopírujte můj nick. Mám na něj copyright.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 18:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dipečer: neboj my si počkáme. Jinak díky za upozornění ten nárazník ještě opravím
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
Dadorius
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 4-2007


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 00:53:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Prototyp Karosy C735 je hotovy!
 
 
 
 
Najdete ju na stiahnutie na WWW.VBUS.WEBGARDEN.CZ
Karosa je karosa a karosou zostane!!

www.vbus.webgarden.cz

Volajte ma Dárius.(PROSIM!!)
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 14:34:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dadorius: Zase to bude asi vyzerať že podrypujem ale mam jendu pripomienku, ten pás čo je pod oknami ma viac odtienovhnedej, zo stredu najtmavšia a potom sa to jemne zosvetľuje. A ešte jedna vec, ten prototyp je žltý a nie hnedý (no taka žlto krémova farba)
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 7-2007
Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 17:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám takový dotaz já chci hrát v vbus multiplayer a nejde mi to furt mi píšou:Socket error * 1054 Connection reset by peer. Nevíte někdo co s tim díky Martin
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 20. července 2007 - 18:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Creative: A pozeral si sem?
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 10:51:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě mám prozbu stáhnu si mapu a když nastartuju hru tak tam mám jen trávu a přitom ty obrázky baráků,zastávek atd.dám do scene a to sem si ty mapy stáhnul aspon 20 krát nevíte někdo co stim díky. A ještě něco udělal sem textůru autobusu a chci vám ji ukázat ve hře, jak mám ten autobus vyfotit v tý hře a jak mám to pak přetáhnout do složky obrázků abych to moch vám ukázat díky martin
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:12:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takze na mojom webe su tieto nove busy Solaris Urbino 15 CNG,Tambus s reklamou Carrefour,bratislavsky Tambus 4400,Tambus Connex Morava a krátky Tambus s reklamou Hypernova:
 
 
 
 
  Na stiahnutie tu
moj server na sampe: 89.173.4.137:7777 a 89.173.4.137:7778(nie je stale spusteny).Moje webove stranky:http://autobus.wgz.cz ,Moj blog o MHD v Bratislave: http://mhdba.blog.cz
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 935
Registrován: 2-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:21:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tambusak:Ale v bratislave neni tambus 4400
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tambusak & Hugo: On sa už medzitým prečísloval na 2412... Inak je to TAM 260 A 180 M - AM...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Creative: Zobrala si možno textúru z inej mapy, ktorú ty asi nemáš...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo:jj viem ale ten tambus som nerobil ja
moj server na sampe: 89.173.4.137:7777 a 89.173.4.137:7778(nie je stale spusteny).Moje webove stranky:http://autobus.wgz.cz ,Moj blog o MHD v Bratislave: http://mhdba.blog.cz
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 12:57:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak aby ste sa tešili alebo plakali tu vam davam nove screeny z tvorby karosy iliade-
 
 
 
 
 
 
 
 
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 13:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Asi už bude aktuálnejšie, ak to bude v novom nátere Eurobus, a.s....
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 34718
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 16:26:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt:
Zalamuj prosím ty vložený fotky maximálně po třech... Roztahuje to takhle stránku do šířky.
Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Accipiter17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2007
Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.gottwaldstalin.estranky.cz/ lidi super stránka hodně fotek a později i cestující do ostatních autobusu ... podívejte se čest
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 18:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_zlivský :jáj , pardon nabuduce už dám
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1097
Registrován: 12-2003


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 19:45:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mam takovej problem ... stahnul sem si nektery autobusy z ty stranky co je na ni tady nahore odkaz. Ale nektery autobusy, teda u vetsiny mi nejde radit - v nejnovejsi verzi. Ve starsi A4e mi zas nejde spustit motor. I kdyz sem si stahnul pack tech motoru+prevodovek a ty special Karosa a furt nic :-( Nevite nekdo cim to ?
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-IVECO ...
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 2-2004


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 20:17:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není možný že startuješ jinou klávesou? Když tak se podívej do configu. Možná ty zrovna chybí motor/převodovka kterou sis nestahl. Nebo je možné že v desc.bs1 autor napsal jinak motor/převodovku v tom případě se podívej na řádky EN, GB
VirtualBus VDP v VBusu
ICQ: 328-137-64hádej
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 12-2003


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 21:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hih, tak sem si zkusil promichat dtrain mezi obema verzemi a ejhle ono to jde :D Ze me to nenapadlo, diky za nakopnuti.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-IVECO ...
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 3-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:10:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to 1099: zkus promíchat i některý soubory mezi b 731 a 931 a máš bastl.
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin) www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.

Nekopírujte můj nick. Mám na něj copyright.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 4-2007


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 22:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus280and283:si v obraze?
All:karosa iliade by mala byt hotova priblizne do pondelka, DrZTE PaLCe!
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 300
Registrován: 10-2006


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 10:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plánujem Karosu B 741 s reklamou na záchranu Košickích Trolejbusov



mimochodom , 300.-tý príspevok
Mňa volajte len TéTroják!
Fotogaléria Košickej MHD
Môj web kde nájdete modely do vBusu
Sídlisko Ťahanovce,Madridská - vážení cestujúci , prosíme vystúpte
Obľúbené hry:GTA : SA,vbus(vHnus)
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 2-2007


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 12:30:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Košický ekologický "trolejbus" B732 Záložné vozidlo TD
 
 
 
 

A este ako sa da vyuzit auto(trolej)bus ako monorail
 
°newfoto.ic.cz - Fotogaléria MHD v mestách Košice, Bratislava a Prešov -°

Ikarus prežije všetko... aj solarisy


Košické trolejbusy, bez boja sa vás nevzdáme
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 12:51:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tbus: Ešteže to je SCI-FI. Inak by som už aj ja bol za zrušenie trolejbusov...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Novinka :: Karosy B 732 po GO v SAO s ev. č. 6247, 6252 a 6286 patriace DPMK, a.s. (3.6.2007)
V príprave :: Karosy B 732 NGS s ev. č. 6222 (bez CVR SPP), 6230 (s CVR SPP) a 6236 (s CVR SPP) patriace DPMK, a.s.
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 11-2006


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 19:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Vam dnes prinasam screeny autobusu KAROSA LC735.20patraiac minulym zavodom CSAD.Autobus je v zakladnom vybeveny bez TV,kavovaru,boxov a zavesou.
 
 
 
 
 .
Uz coskoro na mojej stranke.
Na stiahnutie na mojich strankach www.vbusdielna.wgz.cz

(Příspěvek byl editován uživatelem Eurobusák .)
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Lukin9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 20:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím,
dělal už někdo Karosu LC956 nebo LC956E ??? Jinak kdo chce lidi do Karosy LC936 tak ať napíše na mail inet13@seznam.cz
Stránka o MHD v OstravěOSTRAVA MHD
Stránky o VBUSU VBUS
Stránky o strategických hrách STRATEGICKÉ HRY
http://www.travian.cz/?uc=cz4_13252 Pojďte si zahrát Travian !!! ( doporučuji server 4 )
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 21:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta éčková neni , ne?
- 1374; 1384; 1401 - FOREVER
PROSÍM, pusť mě.
anonym
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.212.20.171
Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 08:54:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

enma niekto AXER s jednokridlovymi dverami? ked hej prosim poslite na mail: counter.t@atlas.sk
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 11:18:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

anonym:Myslis tento
 
 .
Bude na stiahnutie na mojom webe ale musi povolit kottna ze ho mozem zverejnit
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
anonym
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.212.20.171
Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 11:40:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj ten :-)
Nick14tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 11:49:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nevíte prosimvás někdo jak se dá stáhnout mapa do vbus
Foto:Botik
ICQ:499-404-626
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 13:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jednoduše:
příjdeš na nějakej web, klikneš na odkaz a dáš uložit a už se stahuje
www.bus-mafia.wz.cz
Karosa B731 ex. 50
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 11-2006


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 13:53:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak som sa pohral s Karosu LC735 a vzniklo s toho toto
 .
Model nebude na stiahnutie z viacerych dovodov.
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 448
Registrován: 3-2007


Odesláno Pondělí, 23. července 2007 - 21:25:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Eurobusák: axer má i modifikaci, že má první dveře jednokřídlové a druhé dvoukřídlé. Bude i takový model?
SORy BN 10,5 a BN 12 jsou nejlepší autobusy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (spolu admin) www.mhdprerov.ic.cz - stránky o přerovský mhd Tomáše Brady.

Nekopírujte můj nick. Mám na něj copyright.
Conscript2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 08:02:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

For ALL:Moja stranka ale este neni hotova http://vp-tt.webgarden.cz/
Eurobusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 11-2006


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 09:29:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak dalsi AXER je na svete DT637AI.Je to jediny AXER v Detve pouzivany na dialkovej linke Detva-Bratislava.
 
 
 
 
 
 
Na stiahnutie uz coskoro na mojej stranke
My favourite bus is KAROSA LC730,LC750,LC930,950
KAROSA is not dead
ICQ:495-442-240

http://vbusdielna.wgz.cz my homepage
Robim GO autobusov Karosa radu 700 na radu 900
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 4-2007


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 12:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
We are here for you. Maintt Buse Systems on www.vbdp.yw.sk
Karosák22
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 14:04:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: SUPER!!!!!!!!!
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1419
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 15:49:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Ešte keby si vedel urobiť tmavé skla
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@zoznam.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
stránka nielen o MHD ale aj železnici aktualizovaná denne
vo fotogalérii nájdete fotky MHD, SAD a železnice
papierove modely, SimTr
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 6-2006


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 16:46:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maintt: Co to je za mapu , prosím? dík
- 1374; 1384; 1401 - FOREVER
PROSÍM, pusť mě.
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2007
Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 18:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

chci se zeptat můžu mít víc map nebo jenom jednu, díky martin

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace