K-report
 

Archiv do 18.srpna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » VirtualBus » Staré archivy » Archiv do 18.srpna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 16:09:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohl by mi někdo poradit s mým problémem? Chtěl jsem udělat Karosu C943 se zadkem B941, ale nějak se mi to nepovedlo
 
To okno tam chci, já ho nesmažu!!!
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 16:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jmenuje se ten objekt b_2 jako všechny co maj být okna?
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 17:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: Ano jmenuje se tak
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 17:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pane Gottwalde
No, já mám takový pocit, že C943 a B941 mají zadnici nachlup stejnou, ale můžu se plést, už jen proto, že jsem tu první na vlastní oči nikdy neviděl. Nemyslíš snad B961???

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 17:48:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale chlapci už to tu asi budu psát podruhé C943 má klasickou záď řady 930. Žádná jiná C943 ani neexistuje. Jejím nástupcem byla karosa B961/961E s meziměstským uspořádáním sedadel.Konec OT
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 7-2007


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 18:32:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem viděl !na fotkách! jen C943 s kulatým zadkem (nikdy jsem C943 na vlastní oči neviděl), až když hraju Vbus, tak vidím modely se zadkem B961/E. Odkaz: http://www.mhdnahane.net/connex/foto_c943.1944_OSB6048.html
Viděl jsem zde pouze s kulatým zadkem, a proto chci udělat C943 s kulatým zadkem.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 18:43:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gottwald: já vím ale ve Vbusu jek Karosa C744 s dosazením nových čel řady 950. Jeto přestavba s Označení C944 a z té právě děláš tu pravou C943
Karosy řady 900 forever:o)
Karosa žije dál:o)
E-mail: SnejdrlaJenda@seznam.cz

2T1 5989 je fuč něják nám těch sedmistovek ubývá:o(
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 13. srpna 2007 - 22:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To bych zrušil, ty GÓčka, vznikají pasvily a lidi to mate, včetně soudruha prezidenta.

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
SPLIT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.20.107.214
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 12:13:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
 

trošku sem postoupil tak jakej je váš názor ????
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 12:19:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak už jsem vytvořil model Karosy C943, který najdete na www.csadstalingottwald.webgarden.cz
 
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 955
Registrován: 2-2006


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 12:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gottvald:nema c943 2 až 3-tie dvere velke?
!!!MHD je ako smrť,nikdy nevieš kedy pride!!!

ICQ:233 682 093
E-MAIL: Muflol@azet.sk
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 12:32:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hugo: Máš pravdu, já jsem si toho nevšiml, zkusím to napravit
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 461
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 13:31:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to máš z toho pravou nefalšovanou C944

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Karosák22
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 7-2007


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 14:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gottwald: Presne tak tie dvere majú byť veľké, ale aj tak to je pekné.

SPLIT: darí sa ti, tiež pekné.
Karosa je najlepšia!!!
DPB: u nás hrdzavie všetko čo je vyrobené do roku 1995!

E-mail: karosak@centrum.sk


Moja stránka o vbuse: www.sad-zvolen.wgz.cz a moja stránka o SAD Zvolen: www.sad-zv.wgz.cz
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 3-2007


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Karosák22: četl jsi, co zde nesmí být?

Do této diskuse je zakázáno krom žádostí a vzkazů adresovaných jednotlivcům vkládat i tzv. „hodnotící” příspěvky (pěkné, povedlo se, děkuju, hezký, nádhera atp.).
Škoda, že už nejezdí Ikarusy 280.08 v mhd Přerov. Byly to velmi spolehlivé a kvalitní vozy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (admin sekce vbus-busy)

Nekopírujte můj nick!!! Mám na něj copyright.

Doufám, že brzo bude v mhd přerov zaveden plynový pohon a zavedeny čipový karty. Jsem zvědav, jestli se odbavování zlepší nebo ne.
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Musím se takovýhle slušných lidí, ako vyzerá z Karosáka22... nechápu, proč je to tu zakázáno!!! Snad kvůli zabírání místa? Ale právě to je o tom, aby to ostatní tady ohodnotili, jinak se ti autoři můžou vysrat na nějaké zasílání tady do diskuze! A navíc, mnohem více místa zabere baše buzerace!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 4-2007
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:32:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechci vás rozčílit,ale Zajoncz má pravdu....Je to pak na H****,když se někdo pochlubí svou prací a mi mu to NEMůŽEM ohodnotit!!!!!
A-380,škoda,že ještě nelítáš .......... Concorde,škoda,že už nelítáš... Tak proč do pytle nemůžou lítat moje oblíbený letdla!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 896
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. Ikarus456and698 ... Psal normální reakci a MIMO JINÉ pochválil "budoucí" model ... nevidím žádný zbytečný příspěvek stylu "bomba" jak tomu kdysi u jistých uživatelů bejvávalo ...

ad. kralíkcz ... Mírni slova (asi by si nerad přestal diskutovat)!

ad. Concord ... Projdi si znova obecnou školu a pak něco vitíkej ostatním ... Což se takhle pochlubit vlastní tvorbou, hmm?

(Příspěvek byl editován uživatelem fma_0526.)
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 2-2007


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 19:56:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajoncz, Concorde: zkuste se mrknout do archivu (teď už to je ve staré archivy) a uvidíte tam archiv např. duben: 1.duben, 2.duben, 3.duben atd. a obsahovalo to převážně: hezký, krása, atd.

takže udělejte si o tom obrázek sami
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2007
Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 20:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nabízím všem zájemcům Karosu c 934 v barvách TQM odkazOpava.Dále jakýkoliv typ busu v barvách společnosti Connex Praha
Více na mojich stránkách http://virtualbus.webgarden.cz
A-380,škoda,že ještě nelítáš .......... Concorde,škoda,že už nelítáš... Tak proč do pytle nemůžou lítat moje oblíbený letdla!!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35280
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 21:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nechápu, proč je to tu zakázáno!!!

Podej prst, sežerou Ti ruku. Víc k tomu nemám co dodat.
Prostě to tu nebude a basta. Můžete si za to sami.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35281
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 21:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale ještě přeci jen něco - Fma to vystihnul asi nejlépe. Projděte si archlívy a (snad) pochopíte. Současný stav je vcelku v pohodě, nicméně velmi rychle se může zvrhnout. I proto je bohužel nezbytné tu mít nastavena jasná a striktní pravidla, aby to časem opět nesklouzlo ke stavu, kdy na jeden příspěvek k věci připadne padesát příspěvků balastu. To si lze dovolit u méně navštěvovaných diskusí, avšak těžko zde, kde i bez balastu je příspěvků víc než dost.
Tímto bych to tu rád ukončil a vrátil se k tématu. (Alespoň na dobu, než sem přijde další várka nových uživatelů, kterým to bude nutné vysvětlit znova, pokud to sami nepochopí.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 21:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Concorde: škoda, že ty pruhy nešly přes dveře.

Pánové, poradil by mi prosím někdo?
 
Viz. http://vbus.wz.cz/data/kB7322.jpg

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 898
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 22:03:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. králíkcz ... No ono by to šlo, ale přemapuj si model (že asi víš, o čem mluvím ) včetně textur na okna.
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 14. srpna 2007 - 23:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Frýdek Místek: No jo, to máš pravdu, teprve začínám, to víš, prázdniny. Máš někde na netu k dispozici návod? Ale takový, kterému bychom dokázali porozumět, jo?

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 899
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 06:49:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. Zajoncz ... Návod jak návod, co takhle modelovací program, v hlavě základy modelování ... ?

PS: Jestli budeš hodný, tak Ti někde pohledám ty Shokking park buzzy
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 07:14:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mercedes_o405g: já jsem tu dlouho nebyl tak se tě ptám co to bylo za mapu.V 13.Srpna příspěvek číslo 209. A kde si jí mohu stáhnout. předem dík.
5738
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 07:45:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SPLIT: Kde můžu stáhnout toho Ciťáka???? (18 příspěvků zpět)
S pozdravem já
www.kolinautobusy.estranky.cz
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 09:00:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. najivní Creative ... To Ti odpovím i já ... je to Vilnius a NESTÁHNEŠ TO NIKDE!

(No fuj, takové krásné číselko příspěvku a já ho tu plýtvám na nějakého )

(Příspěvek byl editován uživatelem fma_0526.)
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Sedlakh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 10:12:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ten citybus ještě asi nemá hotovej, se koukejte na screeny a je to vidět, ještě mu dodělat tvary, srovnat textury a nějáké doplňky.
Autobusy a trolejbusy, to je moje
ICQ 439-876-843
Gottwald
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 7-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 10:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj, tak vám přináším fotky Karosy C943
 
 .
Chybí jen dodělat textury a je hotová. Jelikož jsem Karosou C943 nejel, tak budou chyby v interiéru.
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 468
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 10:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Display je jen vpřední části, ne? Stejně, u ČSAD se nastupuje předními! Jo a není to náhodou C943E ?

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 901
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. Klement ... Proč tam je čelo z Luxa? Proč tam není z B 931? Proč má panel ve vleku? Proč má zvonky nad dveřma?

Proč se sakra nepodíváš někam na net, jak to vypadá, než psát, že si s tím nikdy nejel, hmm?

Otázka ani ne minuty a máš to všecko nádherně naservírované ...
http://mhdveslezsku.net/index.php?id=zobraz2&co1=karosa_c943


To bude rači další BASTL!
Jako by jich už tak nebylo dost a dost ...
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fma 526: Jo, máš ve všem naprostou pravdu, kdybys fakt našel pěkné fotky, jako že mi se to ve sfěte interfernetu nepodařilo, tak já to teď stejně nedokážu, protože mi to na Karose udělá to stejné.
PS: v případě té Avion Karosy B732, na kterou jsem tu dal odkaz, to bylo děláno právě takto? Přetexturování přes modelovací program? FMA, prosím poraď, chtěl bych to zkusit, lenivý nejsem, který program je nejjednodušší a je free? Díks

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:21:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad. rabitt ostravský ... No to bych musel pohledat ve svých fotkách, a to, že by se mi zrovna chtělo ...
V případě Kottnovy B 732 s Bratyslavským Avionem je to dělané přímo od začátku s tímto pomyslem (textury na oknech, na dveře texturky nejdou, páč by zůstaly na původním místě a neotevřely by se s dveřma).

Co se modelovacích programů týče, v tom nejsem zběhlý, ale mám pocit, že free dneska není nic ...
Zkus se optat jednoho (co jezdí za 24,6 130km/h) ... ale ten Ti neporadí, bo to neumí , nebo někoho podobného.
Karosa je Karosa, tedy byla.

Je o 7° více důvodů, proč Crossway LE ...
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajoncz: objekt jako okna se v modelovacím programu musí otexturovat a pojmenovat b_3 (normalní okna maj b_2). Promiňte za to co ze mě vylezlo, ale pro mě je momentálně ráno
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 11:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fma: zkus se optat, ale neporadí ti! dobré, no!
Stáhnul jsem si Zmodeler 1.07b, jde to, ale dře to, co se mi jako první podařilo, dát na každé okno texturu levoboku autobusu, na první pokus dobrý, ne?
Já na to příjdu, nebojtě sa!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Zajoncz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 12:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nesmějte se!
 
Na "b_2" jsem nahodil reflexní texturu, ale je to na všech oknech, i na druhé straně!

Nechcete už nikdy zmeškat "svou" tramvaj či autobus na vašem oblíbeném kurzu?
>>> špehujte Ostravu online!
www.OSTRAVA.unas.cz
Podpořme vlastní automobilovou dopravu, zrušme MHD, zapojme se všichni do programu "ODS mínus"!!!
Mhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 15:13:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevíte někdo, kde bych sehnal Škodu 25Tr do VBusu? Nebo jí někdo právě vyrábí?
Moje webové stránky: http://www.doprava.websnadno.eu
ICQ: 375-926-724
Skype: zdenek.kaminek
E-maily: ZdenekKaminek@seznam.cz (pro dotazy k webu)
KAMINEKZDENEK@seznam.cz (osobní)KaminekZ@seznam.cz (dopravní info)Kaminek.Zdenek@seznam.cz (jiné)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 574
Registrován: 2-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 15:36:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ani jedno, ani druhé
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Ikarus280and283
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 3-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 16:12:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to Mhd: tak si stáhni citybus 18 m na www.symulator.fora.pl a udělej si tam jen trolejbusovou nástavbu.
Škoda, že už nejezdí Ikarusy 280.08 v mhd Přerov. Byly to velmi spolehlivé a kvalitní vozy.

www.tomovastranka.wgz.cz(admin) www.vbus.cz (admin sekce vbus-busy)

Nekopírujte můj nick!!! Mám na něj copyright.

Doufám, že brzo bude v mhd přerov zaveden plynový pohon a zavedeny čipový karty. Jsem zvědav, jestli se odbavování zlepší nebo ne.
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 15. srpna 2007 - 17:35:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak to kridlo udelal Karosa B731 nares !! ale karosa je ma takovej lehkej tuning
 
icq:208-615-541
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 576
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 10:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jasně. "exkluzivně pro Sonyho"
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
SPLIT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.20.107.214
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 12:22:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
hádejte co to bude až to bude :-)
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 12:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3599
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 579
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 12:36:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dovolim si tvrdit, že Citelis a Pardubickou RZtkou
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 16. srpna 2007 - 15:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

takovej mensi tuning
 
 
 
icq:208-615-541
5738
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 10:58:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Karosa_b731: Ale 3599 má pardubickou RZ.
www.kolinautobusy.estranky.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 11:05:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

cože? a ják to mám vědět
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
5738
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 11:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak bys taky mohl číst rubriku "Pražské autobusy" a věděl bys. Více v této rubrice.
www.kolinautobusy.estranky.cz
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 2-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 11:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co bych tam dělal? To je asi jako, že ty bys mohl číst "Trolejbusy v Pardubicích". No a už radši končim s OT.
www.bus-mafia.wz.cz
Highway číslo 1 a po ní jede king, Láďa jede autobusem, je fuck highway king!
modelování: Škoda 21Tr (a nikdo mě nezastaví)
5738
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 5-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 11:48:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co bych tam dělal?

Zřejmě četl. Jinak táké končím své OT.
www.kolinautobusy.estranky.cz
Miko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 19:19:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Toto je naozaj výnimočný model. Je to karosa B732 upravená pre potreby prímestskej linky číslo 11 v Spišskej Novej Vsi. Je to takmer rovnaká B732, ako klasická, len prešla cez GO a má sedadlá v usporiadaní 2+2. Pravdepodobne je takto upravená Karosa len jediná na svete (alebo ich je len veľmi málo). Sťahovať môžete na mojej stránke http://virtualbus.wgz.cz/karosa-b732
 
 
moja stránka: virtualbus.wgz.cz
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4279
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 21:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A co tak exjablonecká 50, nebo kolik, že to má.
Rezoun forever!
Urbíno_12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 17. srpna 2007 - 23:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím. Existuje někde na webu Karosa B741 s novými plastovými sedačkami nebo s původními dělenými a funkční přístrojovkou a buse?
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1561
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 15:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miko: V ČB to takto taky mají některé Karosy co prošly GO a dosadily se tam též dvojsedačky. Jenže tam je všechno nové, sedačky jsou Vogelsitze apod.
Stop zgarbám z Plzně!
ICQ: 221-908-090

Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1019
Registrován: 4-2005


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 16:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

i v brně bývalo 2+2...
Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.
mejl pod nickem :o)
Mercedes_o405g
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 10-2006


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 17:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Next projects
Neoplan 4021
 
Van-hool A300
 
http://vilniustransort.mylivepage.com Skype:illegal_angel pariniok2006@yahoo.com
Miko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 17:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ak ste si nevšimli, tak ja som tam nenapísal, že je jediná. Ja som písal pravdepodobne, keďže informácie o existencií iných nemám. A za tým je dopísané, že ak aj áno, tak ich bude len veľmi málo, keďže takáto úprava nie je moc bežná. V priebehu budúceho týždňa bude dokončená na finálnu verziu (dúfam). Samozrejme ju nájdete na mojej stránke http://virtualbus.wgz.cz
moja stránka: virtualbus.wgz.cz
Adamito
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.240.68.101
Odesláno Sobota, 18. srpna 2007 - 20:47:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdar lidi nevite nekdo jak sprovoznit mapy do vbus? Rozzipuju tu mapu čast map dam do slozky mapy a scene do skozky scene. Pak rozjedu hru a jak si tam vibiram mapu a autobus tak je v mapach jen 1.ms1 to je ta zakladni a ta nova tam neni. Prosim pomozte

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace