K-report
 

Doprava v Mafii Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Doprava v Mafii « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 09.ledna 2007Jazz_vercetti11  09-1-07  15:06
Archiv do 26.října 2007Karosa_b73160  26-10-07  21:30
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Tambusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 3-2007


Odesláno Neděle, 28. října 2007 - 18:39:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vsak ho mam ale kde v nom je to metro?
Moje webove stranky:web hlavne o vbuse: http://www.autobus.wgz.cz ,a web o MHD v Bratislave: http://www.mhdba.wgz.cz
Creative
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 13:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem tu nový v diskusy k-report mafia a chci se zeptat když si stahuju autobus do mafie do jaké to mám dát složky.Například ve vbus je to do model.A mám mafie 1. Jmenuju se martin.
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. listopadu 2007 - 14:55:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

musis si mafiu rozbalit programem Mafia Data Extractor kterej stahnes na mym webu ( bus.kx.cz ). A autobus das do:
Maps - textury
Models - soubory 4ds coz je model
..::BUS.KX.CZ::..
najdete zde autobusy do her:
Mafia
Vbus
GTA: SA
....A MNOHEM VÍC:-)
..::FORUM::..
nove forum nejen o MHD ;)
Sony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 1-2007


Odesláno Pátek, 09. listopadu 2007 - 10:15:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ahoj chtel sem se zeptat udelal by nekdo do mafie karosu B931 dekuju
icq:208-615-541
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 2-2007


Odesláno Pondělí, 03. prosince 2007 - 18:48:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak zase něco novýho k Ikarus modu 2
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: momentálně vše pozastaveno
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1104
Registrován: 6-2006


Odesláno Sobota, 08. prosince 2007 - 14:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Koukám, že Mafie je také simulátor metra
Karosa AXER
PROSÍM, pusť mě.
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 11:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdá se mi to, nebo je tu IKARUS MOD 2
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 797
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 12:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, 23. 12. vyšel :-).
15Tr & Karosa řady 700 4ever!!! ( = Citehnisy (Citelisy) do šrotu! Vlastně do sběru plastů...)
mail: JazzTheBender (takový to divný a :D) gmail.com
moje stránky o MHD v Českých Budějovicích
NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 14:29:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á, tak to je to pro mě pěknej narozeninovej dáreček, Děkuji
Neratovice... Vy nevíte kde to je??? No přeci mezi Prahou a Žumpou takzvaně Spolana.
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 3-2006


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 19:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jaký metro jste si do hry dali? Já 81-71, ale možná si tam dám "Evu", protože má displej .
15Tr & Karosa řady 700 4ever!!! ( = Citehnisy (Citelisy) do šrotu! Vlastně do sběru plastů...)
mail: JazzTheBender (takový to divný a :D) gmail.com
moje stránky o MHD v Českých Budějovicích
NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Simtrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2007


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 11:39:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

neviete jak si mam dat do kolekcie klasiki troliki ??
icq:410-925-928
e-mail:simtrak@pobox.sk
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 12:14:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bude mi Ikarus Mod 2 fungovat v Mafii verze 1.0?
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 799
Registrován: 3-2006


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 12:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba J.:
15Tr & Karosa řady 700 4ever!!! ( = Citehnisy (Citelisy) do šrotu! Vlastně do sběru plastů...)
mail: JazzTheBender (takový to divný a :D) gmail.com
moje stránky o MHD v Českých Budějovicích
NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 12:28:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz Vercetti: ach jo, to je škoda. Takže si Ikarus Mod 2 nezahraju .
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 902
Registrován: 2-2007


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 13:06:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jakej je problém? Stačí si tu Mafii patchnout
©Pety 2007
www.bus-mafia.wz.cz
modelování: občas rejpnu do RIDE 2 a 21Tr prý dodělá Nexion
Mládeži do 18-ti let nenaléváme. Naše mládež je šikovná a naleje si sama.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 13:45:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jakým patchem? jednou už jsem to zkoušel a skončil jsem tak, že jsem musel Mafii odinstalovat a znova nainstalovat. Teď už si reinstal dovolit nemůžu protože instalační CD jsem zapůjčil a už je zpátky nedostanu .

Edit: koukám, že mám pěkné číslo příspěvku - 666 .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kuba J.)
Stránky o MHD v HK - přes 850 fotek | ICQ: 204-442-684
Škoda 14Tr a 15Tr - nejlepší trolejbusy
Somethingfree
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 20:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chyba je v souboru tables a proto funguje jen s patchem 1.1 a 1.2, mod neobsahuje všechny položky v obsazenosti automobilů ve hře

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace