K-report
 

Staničář Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Staničář « Předcházející Další »

Stránky železničních simulátorů Staničář a Expres

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 23.ledna 2007Prochy20  23-1-07  18:05
Archiv do 10.srpna 2007Musil60  10-8-07  14:17
Archiv do 10.října 2007Vojtik60  10-10-07  16:18
Archiv do 18.prosince 2007Balik60  18-12-07  23:52
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Obergruber
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 11:12:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kdo by si semnou zahrál po síti jakoukoliv stanici ozvěte se prosím na adrese OndrejObergruber@seznam.cz
Martan1484
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 14:41:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šlo by alespoň volitelně nastavit pořadí vlaků v seznamu podle času odjezdu s tím, že by třeba odjezdy během nejbližších 5 minut byly žluté?
Nejvyšší formou života je člověk, nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky.

Lepší techniku než ČD má i albánský státní podnik na pračky.
Martan1484
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 16:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě mě napadla další věc - možnost odeslat vlak ze stanice dříve, než je naplánován jeho odjezd - někdy se to celkem hodně hodí.
Nejvyšší formou života je člověk, nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky.

Lepší techniku než ČD má i albánský státní podnik na pračky.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1074
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 17:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na vánoce tento rok naděloval Prochy - k dispozici je čerstvý grafikon pro pražský hlavák.

Praha-hl-n_3-60 zatím na praha.websnadno.cz, brzy jistě i standardní cestou ze Startmenu Staničáře.

(Příspěvek byl editován uživatelem balik.)
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1076
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 17:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Za sebe ještě doplním, že starší verze téže stanice (s grafikony 05-06 a 06-07) dostala mírně upravené kolejiště a je ke stažení v jiné sekci na stejné stránce (praha-hl-n_3-10).
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 17:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martan1484:
...možnost odeslat vlak ze stanice dříve, než je naplánován jeho odjezd...

V takovém případě lze změnit vlak na posun (F11) a vzápětí zpět na vlak (F12), přičemž dříve blokující čas pozdějšího odjezdu je tím ve většině případů eliminován.
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 11-2007


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 20:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

HELP plís:



Tohle se mi objevuje už asi měsíc, vždy když spuslím Builder. Načte se mi nějaká stanice, většinou je to MasNa nebo Úvaly které jsem si vytvořil, ale když chci cokoliv položit, kolej, vyhýbku, návěstidlo, tak jakmile kliknu, dozvim se tohle. reinstalace nepomohla
http://www.mitre.cz
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 11-2007


Odesláno Pátek, 28. prosince 2007 - 01:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jsem po několikáté reinsralaci a builder, až na pár drobných výjimek funguje. Začlo mi ale zlobit otevírání stanic v Staničáři. Když se pokusím spustit jakoukoliv stanici tak se dozvím opět toto chybové okno takže hrát nemůžu

TZN: nemůžu hrát ! a reinstalovat to furt dokola už mě to nebaví
http://www.mitre.cz
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 11-2007


Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 16:44:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak už jde hrát, ale zase když jsem v Builderu postavil stanici (mimochodem Choceň, kdyby někdo chtěl stanici tak zašlu mailem, ale zatím nemám GVD a ještě je potřeba jí maličko dodělat) a skusil jsem jí spustit tak staničář po asi 15 vteřinách nabíhání spadnul a dozvěděl jsem se:



a navíc by mě zajímalo co má se staničářem společný Microsoft :-)

Sorry že tady takhle obtěžuju s tima neustálýma chybama ale jenom se chci dozvědět co se s tim dá dělat (kromě reinstalace !!!)
http://www.mitre.cz
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 30. prosince 2007 - 21:59:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

add Cityelefant - prosím pošli na mzitka@centrum.cz

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace