K-report
 

Doprava ve středních Čechách Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava ve středních Čechách « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 24.února 2007Kulík52  24-2-07  21:42
Archiv do 25.dubna 2007Ares160  25-4-07  12:13
Archiv do 19.září 2007638160  19-9-07  00:26
Archiv do 15.října 200703_8260  15-10-07  11:17
Archiv do 07.listopadu 2007Fedos60  07-11-07  19:15
Archiv do 04.prosince 2007Fedos60  04-12-07  21:10
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3774
Registrován: 8-2002


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 02:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fedos:
ty jsi šikovnej, naučíš se to
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 15:22:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2:děkuji

PS já už to párkrát dokázal,ale tentokrát se nepovedlo>psalo to něco o koncovích závorkách
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 05. prosince 2007 - 21:37:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná to není žádná novinka, ale smluvní dopravu Praha, Opatov - HOPI zajišťuje bílá Karosa C 744 3U8 3488 ex Kavka ex DP Děčín. Dopravce na ní není uveden. Nevím, kdo jím může být. Nástup na lince je zadními dvěma dveřmi, takže hovoříte-li ukrajinsky (abyste splynuli s davem), můžete se projet...

Fedos: Děkuji za spojbusí B 932 i za Proba.
Řada 700 - to nejlepší z Karosy
Connexák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. prosince 2007 - 08:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kejvačka: No jo Connex konečně dojezdil pro pravidelné nezajišťování spojů. Ten kloubák jsem několikrát viděl stát v areálu na kraji Modletic. Myslel jsem si, že je určen na rozebrání na náhradní díly. Ta firma se tím údajně živí.
Možná bude stačit, když nebudeš mluvit vůbec. Nebo by stačilo slovensky. Těch tam jezdí taky dost.
web connexpraha.mhdcr.biz opět v provozu
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3526
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 02:07:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trošku se tu opomělo na otevření autobusového nádraží v městě automobilů.Na to jak dlouho se muselo používat provizorní nádraží by mohlo být lepší.Dokonce mi připomíná stavby z 50 let minulého století.Ošklivě nedokončené.Sloupy jsou neobložené tudíž působí dost chudě.Okolí ještě asi dozná změn.Ale některé chodníky a přechody končí jaksi nikde.
totéž je rozmístění stanovišť někde je místa dost a jinde zase se busy sotva vejdou.(je vidět na jedné z fotek)
Čekal jsem asi trochu víc a nejen já.
Pokud jsem známkoval nové nádraží v Č.B. 1 tak tady je to 3-.Leckterá 30 let stará nádraží působí lepším dojmem.Jaké názory na něj máte vy kolegové?
 
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 6-2006


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 21:29:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta druhá fotka, tak to je fakt nářez. To nechápu, jak mohli takhle postavit. Kolik to vůbec stálo?
Karosa AXER
PROSÍM, pusť mě.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 21:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: tak na to koukám, tam když ve špičce, přijede do řady bus pozdě - bude tam stát jako našikmo, zadělá odjezd všech busů za ním a je všechno v .Fuj, to radši pilkový stání, než tam být v řadě jak sardinky, natož,ten bus OAD(ČSAP) by odjížděl dřív než ty před/za ním, tak je v ,jelikož nevím jak by vyjel.To asi to provizorní bylo o 100% lepší, nevím nebyl jsem tam.....
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1193
Registrován: 11-2005


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 22:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtělo by to víc fotek, ale už jen ta druhá dost naznačuje. Ještě že tam stojí ten Midway. Na té první není moc vidět. Doufám že v reálu tam je víc světla.
Fotky Karos LC936(XE),LC956,Axer,C955,C935E prosím pošlete - Děkuju
Víte něco o současnosti LC936/956 ex ČSAD Havířov/Frýdek/Karviná - dejte vědět (kvůli seznamu)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3531
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 22:56:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Martbus a ost. tam nesmí bus přijet později.!
Co to máte za nápady!Stání pod střechou je v pohodě je lehce na šikmo,místa dosti.Nejhorší je tohle krajní pro OAD a ČSAD STŘ.Č.
Uvnitř jsou zářivky které svítily jen občas,ale nutno říci že na tom dělali.Jinak je to pro mě zklamání.Snad někdo přinese více fotek,nebo je časem nafotím sám.
A ještě stěstí že se tam nevyskytují klouby
Provizorní bylo na začátku vcelku v poho,pak ho začali zmenšovat a nakonec se tam skoro neotočil ani 12.8 axer s bednou.Posun je jen v zastřešení.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 09. prosince 2007 - 23:07:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: Taky jsem přemejšlel co by tam chudák řidič s kloubicí dělal.
To je fakt v Boleslavi nemaj móresy ČD,tak proč by najížděli pozdě!!!.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1848
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 14:59:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, moc se mi ten boleslaský autobusák nelíbí. Pojedu tam možná ještě koncem roku, tak uvidím. Tenhle způsob stání za sebou je dobrý tak akorát pro menší nádraží do velikosti Mělníka, tam je to v pohodě ale v místě s takovým provozem ve špičkách to bude slabota. Kloubáci už sice v Boleslavi nejezdí ale chci vidět, jak by se tam třeba pohyboval liberecký Ares 15.

(Příspěvek byl editován uživatelem Gromit.)
www.fotodoprava.com
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1118
Registrován: 6-2006


Odesláno Pondělí, 10. prosince 2007 - 16:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: nejenom AXER 12,8 s bednou..
Vešel by se pod tu "střechu" patrák? (ikdyž tam žádnej asi nejezdí)
Karosa AXER
PROSÍM, pusť mě.
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2007


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 20:07:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se nám rozjela SID na trase Praha-Příbram.
Dopravci Cup Tour, Bosák i Connex k rozjetí přistoupili docela zodpovědně, ale totálně zklamala Mikroelektronika.

Došlo zejména k těmto projevivším se chybám:
1) Totálně selhal systém odbavování čipovými kartami jak vlastními, tak kartami sousedních dopravců v clearingu
2) Dosud není systémově vyřešen zápočet projetých zón, v nichž nejsou zastávky. Řidiči sice mají ve strojkách "náhradní" jízdní řád s fiktivními zastávkámi v projížděných zónách, ale velice jim to komplikuje odbavování, protože jsou to 3 linky s naprosto rozdílnými tarifními čísly jednotlivých zastávek se shodným názvem.
3) Dopravcům nikdo předem neřekl, že bude nutné přečipovat všechny dříve vydané karty (peněženky) pro účel platby u jiného dopravce. Na dotazy cestujících jsme samozřejmě odpovídali, že pro účel platby peněženkou se s kartou nic dělat nebude, až se najednou zjistilo, že to nefunguje...
4) No a když už to vypadalo, že má všechno fungovat, bylo včera večer zjištěno, že karty Connexu PB nefungují u Cup Touru a Bosáka, protože Mikroelektronika poslala neúplné akceptační klíče...
5) Pro krajský úřad bylo politicky nepřijatelné, aby ve středu ráno pokračovaly problémy s odbavováním, takže jsem strávil téměř celou noc opakovaným přehráváním všech strojků a stejně jsme za blbce... Ale už to fakt funguje.

Ještě trvá problém s krátkou jízdní dobou na skoro všech spojích, což bylo předpokládáno.
Poslední kapkou pro pondělní zhroucení intervalového provozu bylo dokonalé náledí v Příbrami cca do 8 hodin, kdy Technické služby města nezklamaly...

I přesto, že jezdí stejný počet spojů jako před integrací, autobusy se zaplňují, a od tohoto pátku začnou jezdit posily. Začíná Cup Tour, a od pondělka postaví do oběhu další vůz Bosák.

Zůstáváme optimisty a věříme v lepší časy !
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3566
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 20:59:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jen malá vsuvka k autobusovému nádraží v MB.Bohužel do nádraží zatéká! při dešti.Zatéká i do čekárny.Problém se řeší jako reklamace
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37923
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 21:19:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To do budějckého autobusáku taky zatejká. A to až do talíře. Práce kvapná, málo platná... :-(
Zrovna oslavil rok provozu. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7761
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 02:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jo, dnes jsem se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Doslova. A nejlepší byl člen ostrahy toho obchoďáku, který mi vysvětloval, že se na autobusáku nesmí fotit a odvolával se na symbol přeškrtnutého foťáku na vstupních dveřích do budovy.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1478
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 12:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak další spojbus vybaven BUSE panely.Tentokrát B 732 ev.č. 1432-foto zatím není
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37943
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 13:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ:
Pokud mluvíš o Budějcích, tak na AN se fotit smí (resp. není způsob, jak Ti to tam zakazovat), ale uvnitř OC to zákázáno být smí (a ani se tomu nedivím).
Ale dokud mi do talíře jen kape a nepadá mi tam celý autobus i s řidičem (na některých žlučácích bych si asi moc nepochutnal...), tak je to ještě dobrý. :-O
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 21:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

odkaz

1)ukázka nového vozu dopravce Cup Tour Bus Příbram

a zároveň za 2) ukázka SID na Příbramsku
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37968
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 21:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fedos:
Před odesíláním se prosím dívej, zda Tvé odkazy nejsou příliš dlouhé (a když ano, tak je zkrať). Některým pak totiž roztahují stránku.
Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 21:14:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin Zlivský,dobrá příště provedu-nenapadlo mě to a tak díky za upozornění a upozorním že jsem ho dal i do Xwayů..
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 37973
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 21:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tam už je to opravený. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 6-2006


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 21:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obvzlášť ty odkazy na CityBus jsou sakramensky dlouhý .
Karosa AXER
PROSÍM, pusť mě.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8069
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 14. prosince 2007 - 09:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nepatřily tyto vozy náhodou někomu z Králova Dvora? V nabídce bazaru je i nějaké postarší Volvo, ale není tam fotka.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Switch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 4-2006


Odesláno Pátek, 14. prosince 2007 - 13:37:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím, že oba to byly Fedorkovy autobusy.
www.janzyka.net
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1483
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 14. prosince 2007 - 19:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo oba jsou od Fedorky vedle stojí ještě nepojízdné EX Francouzké Iveco TS 300 (nebo jak ten název je..)
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Kebule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 8-2006


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 11:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak jsem si tak projížděl galerii....
 
 
 
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1485
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 15:10:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak spojbus stále s BUSE panely pokračuje ! nyní je dostal vůz Karosa C 934 E.1351 ev.č. 1443 EX Neutrans Rakovník-foto dodám později
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 07:12:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolik ma Arriva (Transcentrum bus) busu v nateru Arriva? Mimo tedy tech novych crossu. Nevedel by nekdo? Vcera vecer sem nahodou potkal jednu C934 v laku Arriva.
Nejsympatičtější jsou mi ŠKODA a Irisbus-IVECO ...
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1487
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 14:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1099:já vím o croswayích,1x karose C 734, a pár mikrobusů Renault Master z nejnovější dodávky

PS kdyby se podařilo zistit SPZ té 934 bylo by to fajn
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
xyz1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.188.224.231
Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 23:31:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1099: v barvách Arriva jsou kromě autobusů Crossway i Karosa C734 MB-88-14(r.v. 1989) a C 934 MBA-34-12 (r.v. 1997). Obě prošly GO ve firmě Glass car Luhačovice. Ta C934 dostala i čelní panel EMtest.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1491
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 18:21:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Další BUSE u Spojbusu ! Dnes se jedná o Karosu C 934 E.1351 ev.č. 1425

a také se někdo ptal nač slouží ta obrazovka v LE od Spojbusu je to v podstatě vnitřní BUSE panel
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1858
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 22:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dneska jsem byl v Boleslavi na oficiálním zařazení do provozu dvou nových Citar, tak jsem si tam navzdory mizernému počasí trochu zafotil, hlavně kolem nového autobusáku. Ten mimochodem není zase až tak špatný (tím nechci říct, že by nemohl být lepší) než jak se jevil z prvních kusých snímků. Je dostatečně velký a má většinou "pilové" stání, jen ty případné větší 15, 18m busy by možná měly problémy.

Fotky MHD mám na webu, pár linkáčů (nafotil jsem toho dost ale teď jsem posední dobou v časovém skluzu pokud jde o zpracování - archivace, popis snímků, tak jen zatím něco) dám do "Autobusy v ČR".
Tady prozatím alespoň obě Karosy Arriva:
C 734 jsem si všiml téměř na poslední chvíli a byl jsem rád, že ji mám aspoň takto. pak stála na autobusáku ale pod střechou a tam bylo málo světla a vůbec to nevyniklo.
 
 
www.fotodoprava.com
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3120
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 22:55:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím jak ostatním, ale mě se tenhle nátěr, zejména na té C734, moc líbí!!
Jen tak dál, myslím že to je v nepřeberném množství bílých a modro bílých vozů výborné oživení. Škoda jen, že Arriva se angažuje u Transcentrumu, jejichž nátěr byl pěkný i předtím a u Bosáka taktéž.
Takže jen busy Osnada snad časem přijdou o bílou.
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1862
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 23:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

JPribil: Mám podobný názor. Toho nátěru Trancentrum bus mi bude líto, trochu i toho Bosáka (ačkoli ten mě zklamal, že Bovy nechal bílé) ale u Osnada se na změnu těším.
www.fotodoprava.com
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3635
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 23:34:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Gromit koukám že jsme se minuly Boleslaví jsem jen projížděl.(s tajemníkem jsme navštívily valnou hromadu)
S tím autobusákem se názory lišíme.Částečně je prostorný,ale v posledním stání jako kdyby už to nevyšlo tak to narvali jak se dá.Okolí upravené(až na to že některé chodníky vedou nikam.Samotné nádraží považuju za nešťastné řešení ponechat to v "betonu"
Za rok to bude poničené prostě hrůza.Těžko je to udržovatelné.Navíc tam silně zatéká což se řeší momentálně jako reklamace.
A už se těším na první kousky v novém kabátě u Osnada
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8089
Registrován: 1-2005


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 07:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Měl bych dotaz. Karosa C 734 v barvách ČSAD Střední Čechy jezdící jako autoškola patří přímo ČSAD, nebo je odprodaná nějaké autoškole?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 1-2006


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 10:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: Já myslím že ta autoškola je nějaká soukromá ex. ČSAD ŠČ. Není spz Karosy kterou myslíš 2S8 8888? taková pěkná protekční? Autobus jsem viděl, fotku nemám.
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7785
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 19:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Plním ohlašovací povinnost a sděluji vám, že k nám do DP zabloudilo tohle:

 
 
 
 

Je to TMKL73620JM023385, na bocích je jako majitel uveden Miroslav Špatenka z Neumětel a na nějakém papírku v kabině je 2S3 9835.
Nedělejte si se životem starosti - stejně z něho nevyváznete živí.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1492
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 19:56:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin j:díky za info,jen sem tak rychlí konec nečekal
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3864
Registrován: 8-2002


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 20:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ:
on se DPMP zabývá výkupem kovovýho odpadu nebo recyklací auto(buso)vraků? nebo "to" ještě bude jezdit? :-)
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7787
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 20:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem se taky divil, když jsem ho tu potkal. Původ vozu jsem poznal už z dálky. Je to pro mě docela záhada, co to u nás dělá. Za těch skoro 5 let, co jsem v DP, se tu likvidovaly pouze dva vozy, oba naše - B731 pro celkovou zchátralost a 14 TrM pro těžké poškození při čelním střetu s kamionem. A proč by středočeská firma nechávala likvidovat vozy na východě?
Nedělejte si se životem starosti - stejně z něho nevyváznete živí.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1493
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 21. prosince 2007 - 21:18:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MJ:nezapomínej že ten bus byl v bazaru ve Vys.Mýtě takže to možná napadlo je
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1502
Registrován: 7-2006


Odesláno Neděle, 23. prosince 2007 - 20:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak tady máme Vánoce a konec roku a já pro vás něco mám
 
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1506
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 08:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes spatřena na zličíně Karosa B 932 ev.č. 1422 s BUSE panely
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace