K-report
 

Volná dopravní diskuse Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Volná dopravní diskuse « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv do 04.ledna 20075444 04-1-07  21:39
Archiv do 26.března 2007Trollino_1560  26-3-07  14:36
Archiv do 25.května 2007Martin_zlivský60  25-5-07  17:59
Archiv do 24.listopadu 2007Martin_j60  24-11-07  12:20
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 10-2004


Odesláno Sobota, 24. listopadu 2007 - 12:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo to se stává. Taky občas pošlu naši SORku na službu 128 v Liberci, která jezdí linku 14 do Globusu. SOR má reklamu na konkureční NISACENTRUM - HYPERNOVA!
Paes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 10:01:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V případě GLOBUSu v ČAkovicích - ke GLOBUSu jezdí dost linek, takže by se třeba označilo 10 autobusů. Ty volné by se třeba dali na linky č. 210. Takže by jezdili přednostně na lince č. 202 a příležitostně na 210. Snad víte, jak to myslím.

Jinou věcí by pak mohla být jakási Parodie na systém výměnným nástavců CITYBUS/SKIBUS. Tedy univerzální polep s obrázkem obchodního centra a výměnným pásem, na němž by bylo střídavě GLOBUS a TESCO, podle toho na jaké lince by daný vůz zrovna byl.
Veverka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 25. listopadu 2007 - 21:20:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty linky zdarma od přestupních terminálů, to se týká asi hlavně Prahy. Plzeň není zas taková vesnice, a žádná taková linka tu není. Oba tescobusy i olympiabus jezdí z centra a do všech těchto hypermarketů jezdí i "normální" MHD. Ve většině případů i sdílí stejné zastávky, a to ty bezplatné linky provozuje ČSAD. Opačný systém má Interspar, který je blízko centra a připlácí prodloužení některých spojů vesnických linek z toho přestupního terminálu na okraji města až k nákupnímu centru. Navíc má jednu vysloveně svojí linku, opět svážení z vesnic. Podobné spoje z vesnic (ale mizivý počet) má i Olympia a Tesco.
Dusin23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 10-2007
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 19:16:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zodpovědně prohlašuji že Galileo je debil!!!Máš alespoň základku a nebo maturu a komplex že tě nechaj jen zvedat telefony???
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2035
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 11:09:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byla tu debata o prodávání jízdenek předními dveřmi u DP Pha(17. srpen). Kamarád dělal diplomku a věnoval se též odbavování. Jelikož u DPP činí příjem z jízdného (resp. v té době)cca 18%, tak jeho zrušením by nastalo minimální zvýšení nákladů. Proč? protože by se ušetřilo na tisku jízdenek, údržbě a nákupu automatů na jízdenky a označovačů jízdenek a dále na jejich údržbě. Takže proč ne zadarmo dopravu, uznávám nastalo by její využívaní pochybnými individui.
Makrelu neumeješ.
1.7.2007 15 let od ukončení provozu linek D a DI
30.5.2007 10 let od ukončení provozu trolejbusů 9 Tr v celé ČSSR
1982-2007-25 let od pořízení první Karosy B 731.00 ev.č. 301
2007-10 let bez provozu vozidel značky Ikarus 280.08 u DP Jihlava
Maugli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1510
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 17. prosince 2007 - 08:05:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

9_Tr: revizory bych přeškolil a mohli by v metru a tramvajích dělat namátkově kontroly, něco jako ochranka DP
Váš Maugli
Mlojin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 11-2007


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 15:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rusák : Ty si myslíš, že máš dostatek lidský důstojnosti , abych ti vykal ? Ty seš jako gorila Amos v Zoo. Chováš se tak, debile.
ZACHRAŇTE TROLEJBUSY V TEPLICÍCH !!!!!!!
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2250
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 15:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak hele, fracku, vemem to popořadě, jestli tě teda ve školce naučili číst.
Slyšel jsi někdy o loko 781 a její přezdívce? Ne? Tak drž pec a oslovuj mě nickem nebo jménem.
Dosud jsem se k tobě choval stejně, jako ty k ostatním, takže si nestěžuj. Debila si vyprošuji, papíry na hlavu nemám, proto bohužel nemám právo se takto označovat.
A jak se jmenují tví bratři ze zoo, netuším, promiň mi to.
Myslím, že jestli se jednou potkáme (kéž tento okamžik nepřijde), budeš mi vykat ještě rád.
Dále se s nulou, jako jsi ty, vybavovat nebudu. Pouštěj si tu své prepubertální kecy třeba do skonání světa.

PS: Fakt jsi mi to nandal, jdu brečet do kouta!!!
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Fotoweb městské hromadné dopravy
Aktuálně z Liberce a okolí
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1278
Registrován: 10-2004


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 20:47:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Mlojin: Nikdy jsem to tu neřekl a nikdy jsem nechtěl aby diskutující byl z K-reportu "vyhozen". Ale to co tu Mlojin provádí na většině diskuzí je do nebe volající! Proto Mlojine - buď přestaň tady vypouštět ty šílený slátaniny a výmysly, nebo táhni dopr... Hezké vánoce!
Mildadriver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 21:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já myslím,že ten obrázek u Mlojina vypovídá za vše.......hovnivál
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1316
Registrován: 12-2003


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 23:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co to tady máte za rouru?
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Mlojin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 11-2007


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 11:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malinovský, opravdu jsi přesvědčen, že mámpapíry na hlavu ? Nechtěj, abych ti vyjmenoval paragraf do posledí tečky.
ZACHRAŇTE TROLEJBUSY V TEPLICÍCH !!!!!!!
Mlojin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 11-2007


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 11:50:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A už mě t vážně přestává bavit. Každej nějak začínal. Nikdo není nejhorší, každej má svý chyby. Ale vy ste si mne vybrali jako černou ovci. OD TEDKA PRESTAVAM PRISPIVAT. Jsem unavencz vašich argumentů a narážek.
ZACHRAŇTE TROLEJBUSY V TEPLICÍCH !!!!!!!
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5276
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 11:56:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mlojin: Takovej obrázek si tam fakt může dat akorát debil, kterej neví, že hovnivál valí hovna zadkem napřed a odpichuje se rukama .

P.S.: Nebo to jsi ty se svým originálním způsobem?
Sháníme fotografie a informace ohledně historie autobusové dopravy v Prostějově a informace o provozu v podniku ČSAD 609. Nabídky zasílejte SMS - 605840016, nebo na email pod jménem.

ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2633
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 12:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale vy ste si mne vybrali jako černou ovci.
Co to meleš??? Jedinej, kdo zde působí problémy a zasírá diskuze zhovadilými příspěvky jsi ty!
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2253
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 12:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale Lojííííínečku, když už trváš na těch příjmeních, nezlob se na mě, nic takového jsem nikdy nenapsal

Promiňte mi, přátelé, já se bavím čím dál víc
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Fotoweb městské hromadné dopravy
Aktuálně z Liberce a okolí
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 520
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 12:32:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mlojin:
A my jsme zase unaveni z tebe. To, že každý nějak začínal, a tak sem může psát výplody své fantazie, to nikoho neomlouvá. Doufám, že tvůj příspěvek 187 je opravdu poslední, je to to nejlepší, co můžeš udělat.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1318
Registrován: 12-2003


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 19:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Study...
hele o tom hovnoválci sem to nevěděl ani já že se válí zadkem napřed
Je tohle vůbec ještě k-report? :-)
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2223
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 16:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A už mě t vážně přestává bavit. Každej nějak začínal. Nikdo není nejhorší, každej má svý chyby. Ale vy ste si mne vybrali jako černou ovci. OD TEDKA PRESTAVAM PRISPIVAT. Jsem unavencz vašich argumentů a narážek.

Díky .
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 17:42:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opavacek:
Nemáš zač, dlouho mu to totiž nevydrželo...
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2224
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 20:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Wang: Jo taky jsem si pak všiml . Mohl by aspoň dodržovat slovo.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
V okamžiku zrození jsme odsouzeni k trestu smrti.

PŘES 730 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ Þ http://www.mhdopava.ic.cz/

ICQ: 176653451

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace