K-report
 

Archiv do 07.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » MHD v Jihlavě » Staré archivy » Archiv do 07.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 544
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 09:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mno, jako králíkárna někde v polích, to si umím představit.
Takže se s nimi nepočítá na výluku v létě s budováním kruháče u DKO? No tak si je holt budem muset půjčit zase z Prahy..
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
319
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 01. ledna 2007 - 13:28:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A kruháč u DKO je jistej? Že sem o tom moc nějak neslyšel.
Bytostně nesnášim KAROSAU/IRISBUS Citelis a trolejbusy 24Tr s citelisáckym ksichtem. Jihlava nepotřebuje hafec NP vozů.;-)
Matěj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 3-2004
Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 08:44:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V rozpočtu města na rok 2007 je vyčleněno 11 590 000,- Kč na realizaci okružní křižovatky bez udání lokality.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29042
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 14:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já měl dneska štěstí a při průjezdu v R 669 jsme potkali dva trolejbusy v kžadém směru, tedy naráz čtyři. :-) Nátěry měly moc pěkné
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 6-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 19:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No snad je to ona. Akorat tam chcou uprostred stavet nejakou vez, sochu ci co, tak bude zatrolejovani tezsi.

MZ: Jihlava ma hezky natery-me se taky libi. :-)
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 5-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 22:25:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já se také připojuji k pochvale nátěrů vozů MHD v Jihlavě, ale s jednou malou výhradou, nelíbí se mi příliš různobarevné 14tr. Já chápu, že některé jsou ex CVR, ale část z nich už dávno reklamy nemá a není v současné době pravděpodobné větší množství CVR na 14tr, a tak si myslím, že by si některé z nich zasloužily dát do jihlavských barev.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2965
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mátě někdo informace o prodeji vozů Karosa B732 čísel 301 a 305?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 14:38:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tak někam se prodali, ale NIKDO neví přesně kam, neb DP nic neřekne, ale nejspíš na východ, nebo někam na stavbu či zahradu. Po DP běhají "zaručené" zprávy.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Karosa_B731.00
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.5.22
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 15:17:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady se píše že:

"301 B 731 1982 2005 JI 59-58 reko na B 732, v majetku soukr. osoby"

"305 B 731 1983 2004 JI 66-67 reko na B 732, v majetku soukr. osoby"
Luděk_Špacír
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 6-2003


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 15:59:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

305 byla rok výroby 1984!
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 16:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no, to že se to tam píše je sice hezká věc, ale nevylučuje mojí hypotézu o umístění, neb to mohla koupiti soukromá osoba, kterážto to dále prodala a díky pramenům DP je to nedohledatelné, neb k nim nemá nikdo přístup.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2972
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 17:16:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve statistikách zde na www.spvd.cz jsou tyto údaje ...

v.č. 03669 301 JI 59-58 B.731.00 1982
v.č. 08566 305 JI 66-67 B.731.00 1984

MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Luděk_Špacír
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 6-2003


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 17:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Bart: Ty jsou naprosto v pořádku.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2974
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 17:48:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luděk_Špacír: poslal jsem e-mail.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 18:15:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LŠ: 1984 opravím.

Pro všechny ta tabulka na jihlavsdkymhd.ic.cz o vyřazených busech není moc přesná a jednotlivé zdroje se rozcházejí, čili je těžké to uplácat dohromady, ale ta 305 byl můj překlep, pač 306,307 jsou stejný rok.

301 a 305: Tak jak píše 9_tr. Spíše jsou ještě v ČR.

(Příspěvek byl editován uživatelem Eugen.)
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1484
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 19:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Eugen, tak možné to je, ale víš co, přišel někdo a koupil, nevíš ani v jakém stavu byly odkoupeny a hlavně jestli měly papíry, to samozřejmě soudruhům v SSSR nevadí.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 547
Registrován: 6-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 20:52:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Copak soudruzi, by mohli naoplátku poslat nějakou odporovou devítku.

Jinak 316 je na Východě 100%.
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 548
Registrován: 6-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 19:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo stále máme chybové hlášení. Aktuální zastávku vozy zahlásí až po odjezdu ze zastávky a pak se ozve "příští zastávka ...". Kde je chyba?
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Galanťák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 19:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady jak píšete o těch 301 a 305, tak já jsem se včera ráno vracel z Havlíčkova Brodu a v kovošrotě na Pávově byl atmosférák. Myslím že to byla 301. Bylo to 100% jihlavský(orientačky atd..). Takže myslím že s 301 je ámen. Škoda že jsem se tam nemohl zastavit(to by mě vedení ICOMU hnalo). Možná tam ještě je.

(Příspěvek byl editován uživatelem Galanťák.)
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 19:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No anebo to mohlo být x dalších busů z Dp neb jich v posledních letech bylo vyřazeno dost a dost..
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Galanťák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 21:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle ale mělo rábu. 309 to nebyla, 311 taky ne a co vím tak 305 taky ne.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1489
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 23:26:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a co takhle 306
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Sisdpmj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 11-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 10:38:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chyba je ve špatné detekci předvolby (signal od dveří do PC), závada jen u TR24 - pracuje se na tom.
Galanťák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

306 byla minulou zimu na Rantířovské ul.
80004 Galanta - Dunajská Streda - Györ - Sopron

Prepravu zabezpečuje: Galnta, tel.22-25
ČSAD, n.p., Bratslava
Eugen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 6-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 19:07:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sisdpmj: Díky. Jo ja mám dojem, že to dělaj i 21Tr jmenovitě to dělala v týdnu #48,
...něco málo o Jihlavské MHD... http://jihlavskymhd.ic.cz
Zachy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 2-2004


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 20:19:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sisdpmj-to byl asi překlep, dělaj to jen Tr21. Některý. Tr24 hlásej dobře.
319
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 20:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21Tr no. Ale to se snad časem vychytá;-)
Bytostně nesnášim KAROSAU/IRISBUS Citelis a trolejbusy 24Tr s citelisáckym ksichtem. Jihlava nepotřebuje hafec NP vozů.;-)
Galanťák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 22:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se dnes šel projít s přítelkyní. Šli jsme to okouknout na Pávov do kovošrotu. A po dlouhém obhlížení, kde je PES, jseme vnikli do objektu kovošrotu, a přítelkyně mě vyfotila v 301, takže důkaz místo slibů.
301 - kovošrot pávov
Interiér žádný nezbyl a byla pěkně shnilá
P.S-promiňte špatnou kvalitu, foceno mobilem

(Příspěvek byl editován uživatelem Galanťák.)
80004 Galanta - Dunajská Streda - Györ - Sopron

Prepravu zabezpečuje: Galnta, tel.22-25
ČSAD, n.p., Bratslava
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2465
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 23:43:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Galanťák: Nerad to píšu, ale autobus patřil jednomu spolku, který měl v úmyslu jí zachovat. Jenomže jak vidím, autobus skončil stejně jako dost podobných předcházejících....
Nechápu jednu věc. Já jsem se v loňském roce stal jedním ze dvou majitelů jedné Karosy C734.00. Vím, že to není levná záležitost a je s tím spousta trápení, ale k tomu autobusu jsem si utvořil takový vztah, že bych se ho za žádnou cenu nezbavil, byť jsem měl od té doby několik dalších adeptů, které se mi líbily...
Prostě se mi tento postup nelíbí. Pokud na to z jakéhokoliv důvodu nemám, tak autobus nekupuju. Budí to ve mě dojem jen jednoho. Nerad to říkám, ale koupit za pár šlupek s tím, že ho budu mít k uchování, chvíli ho někde mít schovaný a pak ho důkladně očesat a odvést do šrotu... A nejhorší na tom je, že 301 ještě nedávno měla zůstat uchovaná...
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Busmaniac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 277
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 11:31:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

škoda té 301
Moje nejloblíbenější autobusy jsou Karosy řady 700 a 900.
Karosa řady 700 forever!!!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3024
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 12:58:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když si vzpomenu, že jsem nad některým z těch Jihavských vozů s rábou uvažoval, je mi na blití ...

Jpribil: plně souhlasím ...

Stačilo tu 301 zachovat v podobě po přestavbě na turbo a s šaltrpákou ....

Nabídli to někde k prodeji dalším fandům?
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3025
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 13:03:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Galanťák: mohu poprosit o fotky vozu ex301 v originální velikosti na e-mail bart5@centrum.cz
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace