K-report
 

Archiv do 05.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v jižních Čechách » Staré archivy » Archiv do 05.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1031
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 15:21:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Macek v tom jízdním řádu je chyba Osnado se střídá na lince s Krumlovem
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 3-2005


Odesláno Pondělí, 08. ledna 2007 - 15:26:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No není divu, že jste plyňák neviděly. On totiž poslední dobou víc stojí než jezdí - nevím proč, že by nějaké problémy??? Od vánoc jsem ho na lince viděl jen jednou, a to asi jezdil jen odpoledne, protože ráno jezdil Ikarus, kterého jsem pro změnu odpoledne postrádal. Jinak ten Ikarus se stále činí, minulý týden byl v provozu každý den (kromě pondělka, to byl svátek).

Ty tabule už ukazujou reálný čas do odjezdu, údaje o odjezdu se mění.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 09. ledna 2007 - 11:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Jo, tak jsem viděl toto. Já to viděl jen z busu a pouze zezadu. No zrada no . S tím prototypem jsem to zblbnul...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 11. ledna 2007 - 11:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak na trase ČB - Kaplice se už několikátý den prohání místo kloubového MANa Karosa B941, a jednou i C943.
BMBČ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.79.9
Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 14:24:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Článek o konci značky Karosa v dnešní mfDNES:
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=011&r=ekonomikaa&c=663524
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:23:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poopravuji svůj příspěvek ze 4.1. 11:08. Ten strakonický MAN není Regio ale Lion's Coach. Včera jsem ho viděl za světla a zblízka. RZ je 3C2 7271.

A ještě něco. Včera jsem projížděl Budějcemi a na Strakonické u OBI (cca v 17:30) jsem potkal dvě třínápravové Bovy Maqiq. Celé bílé a nikde jsem neviděl označení dopravce, vypadaly jako nové. Ta první nevím, ale u druhé jsem stačil zaregistrovat RZ - byla jihočeská 3C3 něco. K jakémupak dopravci asi jely???
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:28:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: Regio a Lion's Coach se celkem pletou, design je podobnej...
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2136
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.R_b: Tak to by mě taky enormně zajímalo.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 13. ledna 2007 - 21:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Regio a Lion's Coach se celkem pletou, design je podobnej...

Hlavně když je to nečekaně, za tmy a z protijedoucího autobusu
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 833
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 17:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Od 15.11. bude táborská MHD 2x denně obsluhovat nově zřízenou zastávku u pečovatelského domu v Táboře-Čekanicích.

Tady je oficiální zpráva z městského webu:

Obsluha domu s pečovatelskou službou v Čekanicích městskou hromadnou dopravou

Sdělujeme všem občanům města Tábora, že k datu 15.1.2007 bude zahájeno obsluhování nově zřízené zastávky před pečovatelským domem v Táboře v Čekanicích. Zastávka je vybudována tak, aby co nejlépe splňovala současné právní předpisy, zejména pak umožnění bezproblémového nástupu a výstupu i pro osoby tělesně postižené. Pevný označník bude zabudován následně po jeho dodání od výrobce. Prozatím budou tedy jízdní řády umístěné na přechodném.

Autobusové spoje do těchto míst budou zajíždět 2 x denně – tedy ve stejném intervalu jako k pečovatelskému domu v Klokotech nebo na Maredův vrch ke školám. Bude se jednat tzv. o „X – kový spoj“, jehož jízdní řád bude na označnících. Pro lepší přehled však uvádíme orientačně časový rozvrh spojů:

ranní spoj:

Dům pečovatelské služby Čekanice (8:30) - Čekanice, u cihelny (8:32) - Čekanice, rozcestí (8:33) - Čekanice, Na vyhlídce (8:34) - Stránského (8:36) - Zavadilská (8:38) - AN (8:41)

odpolední spoj:

AN (13:12) - Zavadilská (13:15) - Stránského (13:16) - DITA (13:17) - Čekanice, Na vyhlídce (13:18) - Dům pečovatelské služby Čekanice (13:20) - Čekanice, u cihelny (13:22) - Čekanice, rozcestí (13:23) - Čekanice, Na vyhlídce (13:24) - Stránského (13:26) - Zavadilská (13:28) - AN (13:31)


Na spoj ráno navazuje spoj linky č. 11, vžitý pod názvem „X-ko“, v 8:43 hod. k domu pečovatelské služby v Klokotech.

Odpoledne jede z Klokot od domu pečovatelské služby autobus ve 13:00 hod. a pokračuje ve 13:12 hod. do Čekanic a zpět na nádraží.


(Příspěvek byl editován uživatelem R B.)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2475
Registrován: 5-2003


Odesláno Neděle, 14. ledna 2007 - 21:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenom krátce k těm dvoum Bovám.
Dostal jsem nedávno echo, že jeden prozatím nejmenovaný malý jihočeský dopravce má letos počátkem roku kupovat linkovou Bovu. Ale Maqiq linková není. Takže bych hledal někde jinde.
Jelikož RZ začíná 3C3, tj. série aktuálně vydávaná v ČB (3C3 6xxx), tak si myslím, že moc možností není. Napadají mě pouze dva zdejší "giganti", kteří provozují Bovy. Ale ten jeden se spíš orientuje na jiné značky. Ten druhý je pravděpodobnější a věřil bych tomu.
Ostatní co mají nějaké Bovy (CK Máj a spol.) jsou podle mě dost malé firmy, aby koupily hned dva nové Maqiqy najednou, to se mi nezdá....

Maqiq: Jakmile bude známo něco bližšího, určitě se to zde objeví.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2146
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 15. ledna 2007 - 19:57:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Jpribil: Dedukoval jsem stejně, i ty tři nápravy by tomu odpovídaly. Ale také mě zaujala ta informace o linkové Bově (zřejmě Lexio). Zatím díky.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 08:27:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Bovy jsou vyřešené. Tím dopravcem je JH-Bus. Právě teď se jedna z nich řítí do Prahy místo staré "peleše" LC735. RZ 3C3 0901.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2149
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 08:56:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.R_b: Je to už Euro 4? Myslím, že už se chystám na zítřejší výlet.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 3-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 09:40:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to nevím. Já jsem jel do práce a viděl to jen z autobusu, jak si to míří na AN.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2156
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 18:31:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsou to EURO 4 13,9 m, ta druhá je 0902. Teď jen doufám, že zítra pojedou.
Fotky jsou na stránkách JH Busu.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2479
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 20:21:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b & Magiq: Aha, tak děkuji za objasnění. Osobně jsem tedy spíš čekal ČSAD ČB, ale bylo mi divný, že stály obě v ČB na pumpě... O malých dopravcích typu Bolero Tours, JH Bus, Houška apod., kteří provozují Bovy jsem přemýšlel, ale moc jsem tomu nevěřil... Ale jak je vidět, i takový dopravci se občas předvedou.
Až budete mít někdo foto, prosím hoďte sem nebo do mailu, Magiq v JČ ještě nebyl....

Magiq: O té linkové Bově vím jen že má být linková a že má dorazit počátkem roku. Nevím ale jak moc bude "linková" a jestli bude vůbec nová, byť jsem jsem to slyšel od samého nejvyššího.... Takže se necháme překvapit.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1118
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 21:08:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kontrolní otázka: jakou RZ má crossway comettu?Potřebuji doplnit do tabulky.
a otázka jak to vypadá s novým nádražím v ČB.?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 16. ledna 2007 - 21:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Ares: nádraží bude co nevidět, asi v březnu.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 17. ledna 2007 - 11:12:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RZ Crosswaye taky neznám, ještě jsem ho vůbec neviděl. S tabulkou mám stejný problém
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29541
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 19. ledna 2007 - 15:15:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na NAD z Budějc do Velenic jela JH 90-32, z opačného směru přijel Neoplan KBA Tour 1C9 6105.

NAD nabírá po trase cca +90.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2491
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 20:33:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin: No ona včera na NAD nebyla jen JH 90-32, ale bylo toho víc... Třeba dopoledne před nádražím byly v jednu chvíli asi 4 kloubáky DP, dvě sóla a zmiňovaný Neoplan.. Docela se tam nevešly. Pokud jsou výluky vlaků, tak většinou jsem "rád" že je něco vidět z busů, ale v tomto případě bych si to odpustil, dost lidí bylo docela zmatených a nervózních.... Některá zpoždění byla fakt extrém.

Když už tu padl vůz od Poppa, přidám osud jeho atmose C734.03 ST 79-67. Už asi nevyjede. A já si říkal, proč jsem ho dlouho neviděl. Postrádám i CE 17-44 a CE 21-03, ty jsem ale u něj v garážích nenašel.
 
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29600
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 20:42:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky za doplnění, já tam byl jen chvilku...

Od Velenic na to má vlak necelou hodinu, to by stíhal sotva přímej, zastávkový to jezdily napřed i tři hodiny...
No a pak se jedilo autobusy i na Prahu a z Kameňáku na Rybník. Bylo toho dost...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1449
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 11:09:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: Aha, tak to není nejhezčí pohled, ikdyž ty Poppí atmosy stály za prd i jako provozní. Já od Poppa vídám akorát to bílé LC, jinak nic.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 14:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak to vypadá s Ikarusem 280.08 v Táboře? Vyskytl jsem se tam ve středu večer a to nejezdil žádný Ik280 (ani modernizovaná verze). Zato nízkopodlažní kloubáky jezdily ve všech verzích (Ik417, Citybus, Citelis, Citelis CNG) a k tomu Karosy včetně B741. A taky jsem neviděl žádnou SORku.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1450
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 16:56:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda z hk: Červený Ikarus stále jezdí, prostě jsi měl smůlu. To, že jsi nepotkal žádnou SORku, tě šlechtí .
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 3-2005


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:14:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ikarus se zatím stále drží. Být tu o den později tak bys ho potkal - jezdil v čt i pá.

Hrbaté SORky jezdí na linkách 40/41 a ta menší na 50 a obě zatahují dost brzo - cca kolem 16:00 resp 17:00.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1694
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 21. ledna 2007 - 18:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R_b: No tak ten brzký zátah SORek vysvětluje, že jsem je nepotkal. Přijel jsem totiž před 18. hodinou. A kolik času ještě zbývá tomu Ikarovi?
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 13:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce Záruba koupil Arese 15m od spol. Busmat,dnes kolem poledního viděn v Praze Na knížecí.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj, jel v 15:15 do Prahy tzn v 18:05 zpět do ČB. Je to on, mám to potvrzené.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 16:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FOTO POŘÍDIT
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 556
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 18:45:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Časem bude až si do Prahy vezmu foťák,snad příští pondělí.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 20:50:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je v barvách Záruby, a jen ta žlutá střecha zůstala:-).Jsem ho v pul třetí prolez, řidiče znám.Tipuju to , že zítra bude znova na Praze.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2496
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 23. ledna 2007 - 21:21:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj, přesně tak jak píše Mirbusak. Barvy Záruby a pozůstatek po prototypovém nátěru je ještě znát. Na všech kolech jsou nerezové poklice. RZ je 3C5 7805....
Fotku mám, ale pouze teď večer (od Prahy měl 40 minut zpoždění) a jsem lenivej to teď stahovat z foťáku a stejně nevím, jestli to vyšlo, neměl jsem sebou stativ.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1743
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 09:39:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem rád, že to Záruba posílil, několikrát (poslední dobu to bylo téměř pravidlem), že řidič vylezl Na Knížecí ven a do neubývající fronty zavolal, že dále jen Budějce. Jízdy na stojáka až k prvním dveřím byly na denním pořádku, u dálkových vozů je to přímo nevhodné, pokud to není snad dokonce nepovolené.
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 14:44:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nám tu pěkně sněží. Ráno cestou do práce jsme málem s kloubovým Citybusem zůstali viset u hřbitova. Zajel do zálivu a pak se odsud hrabal skoro čtvrt hodiny, s každým dalším záběrem se to lámalo víc a víc. Předek v zastávce a vlek se smykem dostal až do půlky silnice. Převodovka asi dostala zabrat - pach spáleniny byl cítit i uvnitř

Jinak kloubice TAL 07-07 se dnes podívala do Vimperka a další C934E - TAA 49-59 prošla omlazovací kůrou. Poprvé jsem jí v bílém viděl už v pondělí.

A k Ikarusu - vydržet by měl nejméně do 17.února. Na tento den, pokud nebude počasí jako dneska, je plánovaná jakási rozlučka. Do konce týdne bych to rád nějak "zoficiálnil" i s dalšími podrobnostmi.
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2498
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 17:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venca: Tak tak, přeplněnost Zárubovo spojů na Prahu potvrzuju, jel jsem s ním několikrát a nikdy se mi nestalo, že by zůstaly volné sedačky. Takže nasazení Aresu vítám, byť je to ojetina. Ještě by mu tak mohla asistovat jeho C744 a to byla byla teprve paráda.
A ještě fotky z dneška, kdy jel ten samý spoj jako včera.
 
 
 
Mám pocit, že prošel nějakou opravou laku, tváří se docela dobře a ten lak je jak nový, snad mimo střechy, která ke zbytku vozu snad nepatří.

R__b: Hm, tady to taky stálo zato. Problémů bylo dost, ale u Citelisů jsem je kupodivu nezaznamenal. Ale 25Tr se místy lámaly pěkně...
Díky za info o Ikarusu. Mmch. tu jakousi rozlučku bych nazval spíše jinak, dyť se bude jednat o ukončení provozu tohoto typu v ČR.
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1210
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 17:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

J.pRIBIL opravdu pěkné!!dal to do jeho pěkných barev,až na tu střechu.ale má 1.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Achzarit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 21:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl bych se vás zeptat na linky 610001 http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L610001_061210_56976.pdf a 610170 http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L610170_061210_54451.pdf. Znáte je? Co si o nich myslíte? Není trošku divné, že jedou dva autobusy 15min po sobě, 99% cesty po stejné trase? Může to být vůbec pro obě dvě společnosti výdělečné? Dík za názory.
Zlatovánek = nejlepší dopravce v ČR
www.zlatovanek.cz
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2501
Registrován: 5-2003


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 21:29:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Achzarit: No linka 610001 (Car Tour) jezdí teprve chvíli, ale co tak jsem měl možnost vidět několikrát odjezd z ČB, tak obsazenost byla víceméně slabá. Pokud je taková situace v celé trase, tak podle mě pro CarTour tahle linka výdělečná nebude. Ale zbytek trasy neznám. CVČ má tu výhodu, že jezdí již dlouho a cestující jsou na něj zvyklí. O tom, že CVČ jezdí Karosama nebo Sorkama a CarTour Mercedesem snad nemusí být řeč, to lidi podle mě nepřitáhne. Podle mě je to od CarTouru docela odvážný počin. A nebyl by, kdyby měl lépe rozvrženou časovou polohu spojů, tenhle směr rozhodně z ČB není nevyužívaný, právě naopak. Nevím kdo sestavoval JŘ této linky, ale chtělo by trochu "taktizovat", což rozhodně není posunout spoj 15 minut před CVČ. Podle mě tahle linka letos při nějaké změně JŘ buď skončí nebo se změní. Samozřejmě bych to nechtěl, vítám tady nové dopravce, ale obávám se, že pokud to zůstane v současném stavu, nemá to budoucnost. Ale třeba jo, to nemůžu vědět...
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 21:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD ty dvě linky klasická situace kdy jedna linka podjíždí druhé.to není nic tak nového dva dopravci bojují,vyhrává ten kdo déle vydrží.někdy nevydrží ani jeden.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 561
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 09:32:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:To máš pravdu.Například CVČ bojuje na trase Hlinsko-Liberec s Bus vysočinou a vypadá to že větší úspěch má právě Bus Vysočina.Další souboj byl v minulosti mezi těmito dvěma spol.na trase Hlinsko-Praha,kde nakonec skončily obě.1.Bus Vysočina a poté i CVČ.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29814
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 10:57:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To by mne zajímalo, jak může takhle debilní JŘ někdo vůbec povolit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1452
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 18:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Zárubovo Ares je pro mě milým překvapením a jsem rád, že jej byť ojetý zakoupili. Ta Praha byla poslední dobou dost neúnosná. Doufám, že si ještě nějaký pořídí, přeci jen to kompletně spoje do Prahy nepokryje.
Jináč původně byl celý žlutý, že? A je celkem v "luxusní" výbavě. Ten si pamatuju jednou v ČB na starém AN, v rámci nějaké předváděčky.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1224
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 19:14:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím že nebyl žlutý M_r celý.
Ale je dobře že to koupil,není to zas tak starý vůz.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1453
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 20:12:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares 1: Já ale žlutej nejsem .
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1226
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 25. ledna 2007 - 21:02:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslel jsem ten Ares ty ty M_r(ale nenapsal jsem to štastně to máš pravdu)
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 00:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BUSMAT ho má Arese ještě na svých stránkách
http://www.busmat.cz/doprava8.htm
a on už brázdí jihočeský silnice
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1486
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:38:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten Ares byl původně celý žlutý. Takhle: (foto 21.11.2003)
 
Jako žlutý, předváděcí (1E4 8716) byl postupně půjčen několika dopravcům.
Pak ho koupil BusMat a nechal dát do vlastního nátěru (až na žlutou střechu). Nejdřív jezdil nějaký čas s původní RZ, po několika měsících dostal značku 2U4 5600.
Kdo není aspoň trochu blázen, ten snad ani nemůže být normální.

www.fotodoprava.com
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 562
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak:Tak Busmat má na svých stránkách plno autobusů,který už nemá.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1463
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gromit : Díky za tu fotku.

Tak jsem se koukal do svého archlívu papírových fotek a přesně tenhle vůz mám focený na AN v ČB v roce 2003 na jihotransí lince do Prahy. Akorát na mé fotce nemá polepy Karosy.
2.5.1991 - 2.5.2006 = 15 let trolejbusů v Českých Budějovicích
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1243
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:58:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to tedy ta barva nějak vybledla za ty léta...
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 3-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 17:28:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POSLEDNÍ JÍZDA aneb KONEC IKARUSŮ 280.08 V ČR 17.2. 2007

Počátkem roku 2007 opustí po více než 30-ti letech služby ulice českých měst další legenda – maďarské kloubové autobusy typu Ikarus 280.08. Posledním v pravidelném provozu nasazovaným vozem tohoto typu je vůz TAJ 60-88 dopravce Comett Plus, který bude nahrazen novým 18-ti metrovým Citelisem CNG. 17. února 2007 se proto v Táboře uskuteční rozlučková akce, která tuto událost připomene (v případě nepříznivého počasí se akce posouvá a termín bude upřesněn). V 10:00 bude na autobusovém nádraží přistaven výše zmíněný Ikarus, který poté odjede na točnu v Klokotech, odkud bude v 10:15 naposledy nasazen na pravidelný spoj na lince 11. Po návratu do Klokot pak tento vůz se zájemci vyjede na zvláštní jízdu, kdy budou symbolicky projety trasy, na kterých byly Ikarusy ve zdejší MHD nasazovány. V rámci této jízdy bude uskutečněno několik „fotozastávek“ a v jejím závěru pak proběhne prohlídka nové plnírny CNG v areálu dopravce Comett Plus včetně ukázky plnění autobusu. Každý účastník akce obdrží pamětní jízdenku, jejíž cena bude dobrovolná. Pro zjištění počtu účastníků se prosím přihlašte na e-mail ikarus.tabor@seznam.cz kde také v případě zájmu obdržíte další informace. Všichni jste srdečně zváni!!!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 30. ledna 2007 - 22:15:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Achzarit:
Neděle 28.1. - jsem byl v práci. CAR-TOUR 12:51 odjížděl s 9 lidmi a Connnex VČ ve 13:05 cca 25. Tak nevím jak po cestě ale lidi jsou zvyklý na spoj, který jezdí už X let. Možná CONNEX jako první odstřelí nedělní posilu z Pejru, mno uvidíme
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 854
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 13:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

POZOR - Důležité upozornění!

Akce "POSLEDNÍ JÍZDA aneb KONEC IKARUSŮ 280.08 V ČR proběhne o týden později - t.j. 24.2.2007!!!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 3-2005


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 13:32:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A teď něco aktualit.

Včera jsem poprvé viděl novou SORku Comettu, o které psal JPribil 3.1. Myslím, že je to spíš C9,5 a ne 10,5. Jistý si tím ale nejsem, než jsem stačil dojít na AN, tak mi někam zdrhla

Karosa C954 1C1 2011 z provozovny Soběslav už nená CVR Střechy Tábor, ale má jinou - Nábytek VASA.
Macek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 3-2004


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 20:30:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

R b: A ku*** já mám v práci hotovost, takže na akci s Ikarusem přijedu tak na 50%.
České Nezávislé Dopravní Sdružení
ČNDS - ČB
ICQ 312-249-479
S rábou mně baví svět
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 22:49:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Záruba má nové www stránky. A přidal pěkné fotečky
http://www.zaruba.cz/autobusova15.html
Snad se dočkám i já, něco se děhje, ale nevím, nevím....připomínku jsem dal a zatím nic
A trocha historie... http://www.zaruba.cz/onas.html

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1754
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 01. února 2007 - 08:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hezké fotečky. Zejména na té třetí historické "to" třínápravový vzadu.....
Teorie je krásná věc. V praxi to bývá obvykle úplně jinak.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5697
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 18:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Až se vám v nejbližších dnech rozsype Ares 3C2 6062 nasazovaný na linku Zadov - Praha, dejte mi vědět. S takovým zacházením, co jsem zažil v sobotu, to nemůže vydržet dlouho.
1) Řazení zpátečky a následně dvojky metodou pokus-omyl, ani jednou to nejelo, kam mělo.
2) Vytáčení kvaltů do 2500 otáček, jízda při nich i deset sekund, okamžitá spotřeba přes 200 litrů.
3) Náhlé prudké brzdění bez zjevné příčiny na rovném úseku silnice.
4) Nenadálé trhání volantem vlevo i vpravo, jako by byla prasklá guma.
5) Neustále se vzpírání na nohou při jízdě, což mělo za následek hned dvojí sešlápnutí uvolňovacího tlačítka volantu, který se při 100kilometrové rychlosti začal kývat nahoru a dolů.
Nemluvě o zastavení v jediném ostrůvku 20 cm vysokého sněhu, aby paní nemohla vystoupit suchou nohou, popř. odjezd ze zastávek o 5-10 minut dříve...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace